کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی,همستر بود,مینا,لاک پشت,گربه,آکواریوم شیرین,ب
    شماره عضویت
    19171
    نقل قول نوشته اصلی توسط عیدی پ نمایش پست ها
    سلام دوستان فنچها ی من بعد از 17روز از روی تخم ها بلند شدن کسی میدونه راهنمایی کنه?اگه تخم ها رو بردارم برای دیدن اینکه رگ دارن یا نه مشکلی پیش نمیاد؟
    درودی دوباره.
    حتما چک کنید که الکی نمونه توی لونه.
    مشکلی نداره ولی باید سریع کار کنید،که اگر تخم ها نطفه داشت سرد نشه.
    موفق باشید.

Sent from my K00E using Tapatalk

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    22915
    سلام /به فرموده یه قفس تهیه وفنجها رو از هم جدا کردم /اکسی وت را توی ابخوری پرنده مصرف کردم /پماد وقطره هم به چشم پرنده زدم /بعد از 4یا 5 روز فنج خوب نشد /دو سه روز قبل اتفاقی یه محصول داریویی برای فنج توی اینترنت دیدم که با مشورت با مسول داروخانه دامپزشکی مصرف دارو را شروع کردم طبق نظر ایشون این دارو از تتراسایکلین قوی تر هست /اسم دارو انرامین حاوی انروفلاکساسین 10 درصد هست /دوره دارو را طی میکنم نتیجه را خبر میدم .
    به قول ما یزدیها داشتن حیوون زنده خشیش به همین چیزاشه البته اگر جواب نداد دیگه پرنده رو میبرم دامپزشک ببینه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    23030
    سلام لطفا اگه میشه جواب سوالاتم بدید اگه تخمها خراب هستن بردارم الان 17روز از اولین تخمی که گذاشته میگذره کلا 7تخم دارن اما هیچ تخمی جوجه نشده هنوز زمان دارن یا تخمها خرابن با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    19171
    نقل قول نوشته اصلی توسط vonarian نمایش پست ها
    درودی دوباره.
    حتما چک کنید که الکی نمونه توی لونه.
    مشکلی نداره ولی باید سریع کار کنید،که اگر تخم ها نطفه داشت سرد نشه.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط vonarian نمایش پست ها
    درود.
    شما کاری که دوستمون فرمودن رو انجام دادین؟
    استرس میتونه دلیل بی قراری باشه.
    محیط آروم و بی سر و صدا باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد هفت برادران نمایش پست ها
    سلام
    با یک چراغ قوه کوچک داخل یه محیط تاریک تخم ها را روی چراغ قوه قرار بدید اگر رگ های خون بود بزارید روی تخم ها بخوابند ولی اگر هیچی نبود و نور عبور کرد فایده نداره و جفت را استراحت بدید
    سلام لطفا اگه میشه جواب سوالاتم بدید اگه تخمها خراب هستن بردارم الان 17روز از اولین تخمی که گذاشته میگذره کلا 7تخم دارن اما هیچ تخمی جوجه نشده هنوز زمان دارن یا تخمها خرابن با تشکر
    به شما ۳ پاسخ داده شده!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    23030
    سلام من امروز تخمها رو چک کردم از هفت تخم خود فنچها 3تا شون رگ دارن دوتا از انها هم پوسته تخم شکسته اما امروز دیدم دوباره جفت گیری کردن ونره پر برداشته برای لانه سازی لطفا بگید چکار کنم تخمها رو بردارم لطفا جواب بدین با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    19171
    سلام من امروز تخمها رو چک کردم از هفت تخم خود فنچها 3تا شون رگ دارن دوتا از انها هم پوسته تخم شکسته اما امروز دیدم دوباره جفت گیری کردن ونره پر برداشته برای لانه سازی لطفا بگید چکار کنم تخمها رو بردارم لطفا جواب بدین با تشکر
    درودی دوباره.
    تخم هایی که آسیب دیدند رو بردارید.
    و اینکه فشار زیادی بدلیل جفت گیری دوباره بهشون میاد.
    تا میتونید تقویتشون کنید و جلو ضعفشون رو بگیرید.
    @animal lover

ویرایش توسط vonarian : 13th October 2017 در ساعت 10:54 AM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    23030
    سلام مجدد امروز لانه فنچها رو برداشتم که تخمها رو چک کنم متوجه شدم دو تا جوجه در لانه مردن و3تادیگه 2تاشان ترک کردن که جوجه دارن اما از دیروز دورلانه نمیرن میترسم انها هم بمیرن یعنی قهر کردن ؟ دیگه نمیرن تو لانه چکار کنم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام مجدد امروز لانه فنچها رو برداشتم که تخمها رو چک کنم متوجه شدم دو تا جوجه در لانه مردن و3تادیگه 2تاشان ترک کردن که جوجه دارن اما از دیروز دورلانه نمیرن میترسم انها هم بمیرن یعنی قهر کردن ؟ دیگه نمیرن تو لانه چکار کنم
    سلام. بله ازینکه به لانه دست زدید قهر کردن. مگه جوجه ها متولد شدن ؟؟ 9 ساعت پیش که هنوز توی تخم بودن !!

یک قسمت از جملتونو متوجه نشدم. " دوتا جوجه در لانه مردن و 3 تا دیگه 2 تاشون ترک کردن" یعنی چی؟
    اگه جفت دیگه ای دارید که همزمان تخمگذاری کردن و اگر تخمی در لانه هست تا سردتر نشده بزارید توی لانشون. لطفا یک توضیح کامل بفرمایید از اوضاع و اینکه بالاخره جوجه هستن یا هنوز توی تخمن؟!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    23030
    سلام اگه بعد از 21روز تخمها رگ داشتن اما جوجه متولد نشد چکار باید کرد الان 3روز که پوسته یکی از تخمها شکسته اما جوجه هنوز به دنیا نیامده لطفا راهنماییکنید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام اگه بعد از 21روز تخمها رگ داشتن اما جوجه متولد نشد چکار باید کرد الان 3روز که پوسته یکی از تخمها شکسته اما جوجه هنوز به دنیا نیامده لطفا راهنماییکنید
    سلام. فضا رو مرطوب کنید یعنی ظرف اب جوشی کنار قفس بزارید که بخاراتش رطوبت ایجاد کنه. یا به ماده با اب گرم ابتنی بدید که چون هوا سرده امکان سرماخوردگیش هست. پس میتونید به جای ابتنی ، کمی اب به تخمها اسپری کنید که پوسته اون در اثر حرارت تخم و تماس با اب نازک بشه و جوجه ها راحتتر بتونن خارج بشن.

صفحه 314 از 348 نخستنخست ... 214264295296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)