کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ ماهی
    شماره عضویت
    22443
    سلام یک جفت فنچ داشتم که تازه باهم جفت شدن..الان بنا به دلایلی مجبور شدم یک فنچ ماده دیگر هم اضافه کنم.....اما رابطه اون جفت باهاش خوب نیست و قفس جدا ندارم.....اگر صبر کنم ممکنه نر با هر دوتا جفت بشه و باهم رابطه خوبی پیدا کنند یا نه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط سلطان نمایش پست ها
    سلام یک جفت فنچ داشتم که تازه باهم جفت شدن..الان بنا به دلایلی مجبور شدم یک فنچ ماده دیگر هم اضافه کنم.....اما رابطه اون جفت باهاش خوب نیست و قفس جدا ندارم.....اگر صبر کنم ممکنه نر با هر دوتا جفت بشه و باهم رابطه خوبی پیدا کنند یا نه؟
    سلام. ممکنه ولی به درگیری هم فکر کنید. نباید یکباره وارد قفس میشد. یکی دوهفته ای جداگانه نگهش میداشتید که هر دو بهم تمایل پیدا کنن. اینجوری شاید اسیب جدی ببینه. اگر امکانش هست قفس دیگه ای تهیه کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ-ماهی(دیسکس)
    شماره عضویت
    19446

24

سلام.
    من ی فنچ نر جوون دارم ک از دیشب بطور ناگهانی پف کرده و بیحال شده،اصلا تحرک نداره و چندباری هم دیدم ک بالش میلرزه،جای گرم هم گذاشتمش.
    عکسش رو هم میزارم ببینید شاید کمکی کنه،راه حلی برای خوب شدنش هست؟نمیدونم باید چیکارکنم واقعا نگرانشم...

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام . اين دو روز چي خورده ؟ جاي خنك بوده مقابل كولر يا اب بازي كرده در فضاي باز؟ اسهال ، بي اشتهايي ، عطسه داره ؟ چشم و بينيش مرطوب نيست؟ از ديشب غذا نخورده ؟ هر مسئله اي هست توضيح بديد لطفا

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ-ماهی(دیسکس)
    شماره عضویت
    19446
    كاملا بي اشتهاست. اول يكي از چشماش بود اما امروز دو تاچشمش كاملا بسته شده و روي پلكهاش قرمز شده. مدفوعش سفيد و آبكي هست.به مرور كم تحرك تر شد و الان ديگه كف قفس نشسته فقط و نفس نفس ميزنه. بدنش مخصوصا بالهاش لرزش داره و هيچ صدايي نميكنه. آبتني نكرده بود و در دماي مناسب بود. سرحال بود ناگهان اينطور شد. قبل از بيماريش هم ارزن و تخم كتان خورده بود.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Caxel نمایش پست ها
    كاملا بي اشتهاست. اول يكي از چشماش بود اما امروز دو تاچشمش كاملا بسته شده و روي پلكهاش قرمز شده. مدفوعش سفيد و آبكي هست.به مرور كم تحرك تر شد و الان ديگه كف قفس نشسته فقط و نفس نفس ميزنه. بدنش مخصوصا بالهاش لرزش داره و هيچ صدايي نميكنه. آبتني نكرده بود و در دماي مناسب بود. سرحال بود ناگهان اينطور شد. قبل از بيماريش هم ارزن و تخم كتان خورده بود.
    عزیزم شما که میبینید حالش خوب نیست چرا مراجعه نکردید دامپزشک؟ اینجا هم که سر نزنید. دو روز زمان درمان رو ازین بچه گرفتید! از ماده جداش میکردید که اون بیمار نشه.

لطفا همین الان مراجعه کنید به ادرسی که میزارم. اصلا فرصت ندارید. پرنده دیگه هم در خطره. به زندگیشون اهمیت بدید لطفا.

دكتر فرامرز جنابی قدس آدرس: لاهیجان. میدان معلم، خیابان كاشف شرقی، روبروی بانک ملی
    42241152

همراه:09111414568

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ-ماهی(دیسکس)
    شماره عضویت
    19446
    ب زندگيشون اهميت ميدم چون در قبالشون مسئولم.من همون شب ك ديدم مريض شده درنگ نكردم و با چند دامپزشك تماس گرفتم ك متاسفانه هيچكدوم نبودن،در آخر يكي از اونها رو بهش گفتم ك پرنده اصلا حالش خوب نيست و وضعش وخيمه گفت تشريف بياريد هستم،آماده شدم ك برم اما هنوز 5 دقيقه نگذشته بود ك منشيش تماس گرفت و گفت ك آقاي دكتر كار داشتن رفتن گفتن بهتون بگم نياييد،يعني ي دامپزشك اونقدر براي ي پرنده ي بدحال ارزش قائل نشد ك چند دقيقه صبركنه...ديدم وضعش خرابه بردمش داروخونه دامپزشكي ك دكترش ي دارو داد بريزم تو آب و بهش بدم،بهتر ك نشده هيچ،بدترم شده،از ماده هم همون روز جداش كردم،با اين آقا باز هم تماس گرفتم،الان دارم ميبرمش.با تشكر.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    22697
    سلام د‌وستان خسته نباشین من فنچ هام به جوجه هاشون که حدود یک هفته هست غذا کم میدن طبیعیه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد حدادی نمایش پست ها
    سلام د‌وستان خسته نباشین من فنچ هام به جوجه هاشون که حدود یک هفته هست غذا کم میدن طبیعیه؟
    سلام ، منظورتون از كم، حجم وعده ها يا ساعات غذا دهي هست ؟ جوجه ها سرحال و سالم هستن ؟ بي قراري نميكنن؟ وزن گرفتن نسبت به روز تولد؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    22721
    سلام من دو روزی هست که یه جفت فنچ خریدم اما به لونه شون نمیرن!اولش لونه شون پایین بود میرفتن روش مینشستن اما بعد که بردمش بالا تر دیگه توجه بهش ندارن.شبها میرم سقف لونه رو برمیدارم فوری میرن تو لونه میخوابن اما همینکه سقفلونه رو بذارم دیگه سمتش نمیرن.جنس لونه پلاستیکیه و پشتش رو هم سوراخ کردم.سقفش رو هم رنگ قرمز زدم (سفید بودکلا)قطر درش رو هم زیاد کردم اما نتیجه نداشت.محل لونه هم رو دیوار سمت راست قفسه و جادونی شون هم ررو دیوارروبروی لونه.تا به حال فنچ نداشتم لطفا منو راهنمایی کنید خیلی نگرانم

صفحه 309 از 348 نخستنخست ... 209259290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)