همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh نمایش پست ها
    میتونم از الکل استفاده کنم؟
    می تونید از الکل استفاده کنید . الکل را به وسایل اسپری کنید و مقابل آفتاب قرار بدید بعد هم برای اینکه خیالتان راحت شود مجددا وسایل را با آب بشویید

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    نقل قول نوشته اصلی توسط ابوالفضل خاکی نمایش پست ها
    من این مطلبو اولین بار میخونم میشه راهنمایی کنید که آیا درسته یانه؟
    سلام
    چیزی ک منطقیه ، اینه ک اگه هر پرنده ای تو فضای بازتر و بزرگتری باشه ، سالم تره و تکثیرشون بهتر انجام میگیره .

مگر اینکه دوستمون ی دلیل قانع کننده داشته باشن .....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ و مرغ عشق
    شماره عضویت
    15464
    سلام
    جوجه فنچ هام دو روزه که از لونه بیرون اومدن و یکی دو ساعت بیرون میمونن بعد خودشون میرن تو لونه.امروز دیدم که فنچ مادم دوباره تخم کرده تو لونه حالا میخاستم بدونم که کثیفی این لونه مشکلی درست نمیکنه؟؟؟

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.fench نمایش پست ها
    سلام
    جوجه فنچ هام دو روزه که از لونه بیرون اومدن و یکی دو ساعت بیرون میمونن بعد خودشون میرن تو لونه.امروز دیدم که فنچ مادم دوباره تخم کرده تو لونه حالا میخاستم بدونم که کثیفی این لونه مشکلی درست نمیکنه؟؟؟
    سلام،اگر زیاد کثیف نیست مشکل خاصی پیش نمیاد نگران نباشید،اما یادته باشه پشت سر هم جوجه گرفتن به جفت خیلی فشار وارد میکنه

Sent from my ASUS using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ و مرغ عشق
    شماره عضویت
    15464
    نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh نمایش پست ها
    سلام،اگر زیاد کثیف نیست مشکل خاصی پیش نمیاد نگران نباشید،اما یادته باشه پشت سر هم جوجه گرفتن به جفت خیلی فشار وارد میکنه

آره میدونم چند روز پیش این مطلب رو تو پست 1393مطرح کردم ولی چون جوجه ها تو لونه بودن نمیشد کاری کرد حالا به نظرتون لونه رو بردارم چند روز بهشون استراحت بدم

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    آره میدونم چند روز پیش این مطلب رو تو پست 1393مطرح کردم ولی چون جوجه ها تو لونه بودن نمیشد کاری کرد حالا به نظرتون لونه رو بردارم چند روز بهشون استراحت بدم
    اگر باره اولشون هست که جوجه دادن،بذارید باشه ودست نزنید،اما اگر چند بار پشت سر همه بعد از تخم اخربردارید لونه رو و دو هفته ای استراحت بده،کف دریا حتما بذاری واسشون اگرم بر نداشتی از نظر غذای خوب برس بهشون

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    سلام

سلام
    ب فرمایشات سرکار خانوم آرامش اضافه کنم ک اگه تو غذایی فنچهاتون غذاهای با طبع گرم مثل تخم کتان و جعفری هست ، بهتره ک خیلی کمتر در اختیار جفت قرار بدین . ( لا اقل تا بعد از دونخور شدن جوجه ها )
    اگه براتون مقدوره ، برای جفت ظرف مخصوص آبتنی هم قرار بدین . تا هم حسابی خستگیشون در شه و هم تا حدودی ( خیلی کم ) جلوی مستی فنچها رو میگیره .
    فک میکنم جوجه هاتون 20 روزشون بود . ایشالا تا ده دوازده روز دیگه مستقل میشن و میتونین لونه رو بردارین .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ و مرغ عشق
    شماره عضویت
    15464
    اگر باره اولشون هست که جوجه دادن،بذارید باشه ودست نزنید،اما اگر چند بار پشت سر همه بعد از تخم اخربردارید لونه رو و دو هفته ای استراحت بده،کف دریا حتما بذاری واسشون اگرم بر نداشتی از نظر غذای خوب برس بهشون

نقل قول نوشته اصلی توسط rezza نمایش پست ها
    سلام
    ب فرمایشات سرکار خانوم آرامش اضافه کنم ک اگه تو غذایی فنچهاتون غذاهای با طبع گرم مثل تخم کتان و جعفری هست ، بهتره ک خیلی کمتر در اختیار جفت قرار بدین . ( لا اقل تا بعد از دونخور شدن جوجه ها )
    اگه براتون مقدوره ، برای جفت ظرف مخصوص آبتنی هم قرار بدین . تا هم حسابی خستگیشون در شه و هم تا حدودی ( خیلی کم ) جلوی مستی فنچها رو میگیره .
    فک میکنم جوجه هاتون 20 روزشون بود . ایشالا تا ده دوازده روز دیگه مستقل میشن و میتونین لونه رو بردارین .
    ممنون از توجه دوستان
    ماده بار اولشه ولی نر بار دوم که شش ماه گذشته از نطر تغذیه به نظر خودم که بهشته چون شما هرغذایی رو نام ببرین من بهشون دادم در مورد تخم کتان وغذاهای گرم هم که از قبل اطلاعات داشتم میدونم که نباید بهشون فعلا بدم که همین کارو از رو بدنیا اومدن جوجه ها کردم و در مورد آبتنی هم تو دو روز گذشته 5 بار آبتنی کردن

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    ممنون از توجه دوستان
    ماده بار اولشه ولی نر بار دوم که شش ماه گذشته از نطر تغذیه به نظر خودم که بهشته چون شما هرغذایی رو نام ببرین من بهشون دادم در مورد تخم کتان وغذاهای گرم هم که از قبل اطلاعات داشتم میدونم که نباید بهشون فعلا بدم که همین کارو از رو بدنیا اومدن جوجه ها کردم و در مورد آبتنی هم تو دو روز گذشته 5 بار آبتنی کردن
    پس مشکلی نداره بذارید کار خودشه رو انجام بدن،بلافاصله بعد دونخور شدن این جوجه ها جداشون کنید تا درگیری پیش نیاد
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    15686
    سلام
    جابه جا کردن قفس فنچ چه تاثیر میتونه توی روند جوجه کشی داشته باشه؟

صفحه 146 از 348 نخستنخست ... 4696127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165196246 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)