کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی , فنچ
    شماره عضویت
    15442
    نقل قول نوشته اصلی توسط یاور همیشه مومن نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم داشتم...
    توی قفس جوجه پرون چند جفت فنچ واسه جوجه کشی میشه استفاده کرد؟
    اصلا چنین کاری درسته یا نه؟
    مشکلی پیش نمیاد واسه جوجه کشی؟
    بهتره جفتاتون جدا و در قفس های جداگانه باشه تا بیشتر جوجه بگیرید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی , فنچ
    شماره عضویت
    15442

سلام آقا نیما،حتما همین کارو انجام میدم.میدونستم عیب از ماده هست دیگه با توجه به حرفای شما جای شکی برام باقی نموند
    اگه یه توضیح مختصری درمورد نحوه انتخاب ماده بگید ممنون میشم آخه این پرنده فروشی ها فقط جنس غالب میکنند
    تجربه بهم ثابت کرده تنها قشری که خوب مشتری رو نمیخواند یا کم میخواند همین پرنده فروش ها هستند.حتی سوال هم بزور جواب میدند پس نباید انتظار داشت جنس خوب هم تحویل بدند
    ​بازم ممنون از راهنماییتون
    هنگام خریدن پرنده به این نکته توجه داشته باش که اولا خودت پرندتو انتخاب کن و نذار پرنده فروشه انتخاب کنه
    دوم اینکه ظاهر پرنده از هر نظر (پر/ناخن و پا و...)مناسب باشه
    سوم اون پرنده پر تحرک باشه و نکته ی چهام پاهاش زیاد چروک نباشه
    مشخصات پرنده ی ماده هم نوک نارنجی / فاقد گونه رنگی / فاقدخال در پهلوها

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    یه سوال دیگه هم داشتم...
    توی قفس جوجه پرون چند جفت فنچ واسه جوجه کشی میشه استفاده کرد؟
    اصلا چنین کاری درسته یا نه؟
    مشکلی پیش نمیاد واسه جوجه کشی؟
    کارش درست هستش میشه جوجه گرفت اما من پیشنهاد نمیکنم؟!
    ببینید من از جفت فنچی که مولد و داخلی قفسه تکیه هر دور 6 تا 7 تا میگیرم اما اونهایی که 3 تایی داخله قفس های بزرگند 3 تا 4 تا جوجه میگیرم و وقتی تخمهارو میشکنم میبینم خیلی از جنین ها داخله تخم تشکیل ولی بعلت ننشستنه فنچ ها مردند.
    فنچ ها فوضولند و این باعث میشه...
    ولی اگه به تعداد جفته کم قناعت کنید(فضا برای هر جفت زیاد باشه) و چوبها و دون خوری هارو زیاد قرار بدید میتونید جوجه کشیه خوبی داشته باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    15053
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima1041 نمایش پست ها
    کارش درست هستش میشه جوجه گرفت اما من پیشنهاد نمیکنم؟!
    ببینید من از جفت فنچی که مولد و داخلی قفسه تکیه هر دور 6 تا 7 تا میگیرم اما اونهایی که 3 تایی داخله قفس های بزرگند 3 تا 4 تا جوجه میگیرم و وقتی تخمهارو میشکنم میبینم خیلی از جنین ها داخله تخم تشکیل ولی بعلت ننشستنه فنچ ها مردند.
    فنچ ها فوضولند و این باعث میشه...
    ولی اگه به تعداد جفته کم قناعت کنید(فضا برای هر جفت زیاد باشه) و چوبها و دون خوری هارو زیاد قرار بدید میتونید جوجه کشیه خوبی داشته باشید
    دوستمون کاملا درست میگن.برای تکثیر تو خونه قفس جوجه پرون زیاد مناسب نیست.از چندتا قفس استفاده کنید بهتره.رسیدگیش هم راحت تره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    2567749
    شماره عضویت
    15484
    خیلی ممنون از دوستای گلم که منو راهنمایی کردند.حتما حرفاتون بخاطرم میمونه و ازشون استفاده میکنم
    فقط جای سواله چرا ماده اصلا 1 تخم هم نذاشته.بنظرتون میتونم آمادش کنم یا فرصت به اندازه کافی بهش دادم؟
    وقتی میبینم نر و ماده بغل هم میخوابند و کلا جفت خوردند دلم نمیاد عاشقو معشوق رو از هم جدا کنم اما وقتی میبینم زحماتم ثمری نداره مجبورم ماده رو عوض کنم
    ولی اگه میشه ماده رو آماده کنم بازم صبر میکنم البته به نظر شما دوستان بستگی داره.اگه میتونم آمادش کنم راهنماییم کنید لطفا اگه نمیشه با توجه به حرفای اساتید میرم عوضش میکنم
    پرهای پف کرده ماده فنچ رو اعصابمه!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    15445
    خیلی ممنون از دوستای گلم که منو راهنمایی کردند.حتما حرفاتون بخاطرم میمونه و ازشون استفاده میکنم
    فقط جای سواله چرا ماده اصلا 1 تخم هم نذاشته.بنظرتون میتونم آمادش کنم یا فرصت به اندازه کافی بهش دادم؟
    وقتی میبینم نر و ماده بغل هم میخوابند و کلا جفت خوردند دلم نمیاد عاشقو معشوق رو از هم جدا کنم اما وقتی میبینم زحماتم ثمری نداره مجبورم ماده رو عوض کنم
    ولی اگه میشه ماده رو آماده کنم بازم صبر میکنم البته به نظر شما دوستان بستگی داره.اگه میتونم آمادش کنم راهنماییم کنید لطفا اگه نمیشه با توجه به حرفای اساتید میرم عوضش میکنم
    فنچها معملولا کنار هم میخوابن ربطی به عشق وعاشقی نداره
    ولی بهنظر من حرف دوستان رو گوش کنی بهتره

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    دوست عزیز دوستان توصیه ی لازم رو خدمتت ارائه کردن.شما یک ماده ی پیر دارید که نباید منتظر تخم گذاریش باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ . مرغ عشق
    شماره عضویت
    15462
    دوستان من احساس می کنم فنچ ماده ام هنوز کامل بالغ نشده نشونه خاصی داره ؟ این پرنده فروشا نه حرف راست میگن نه به سوال جواب میدن
    10 روزه منتظرم برا جفت گیری اصلا طرف هم نمیرن تو پرنده فروشیم میدیدم احساس میکنم فنچام کوچیکن از لحاظ جسه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    15053
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfathi نمایش پست ها
    دوستان من احساس می کنم فنچ ماده ام هنوز کامل بالغ نشده نشونه خاصی داره ؟ این پرنده فروشا نه حرف راست میگن نه به سوال جواب میدن
    10 روزه منتظرم برا جفت گیری اصلا طرف هم نمیرن تو پرنده فروشیم میدیدم احساس میکنم فنچام کوچیکن از لحاظ جسه
    دوست عزیز اگه میتونید چندتا تصویر واضح از نمای نزدیک از فنچاتون بگیرید و اینجا بزارید تا بهتر بتونیم کمکتون کنیم.و اینکه چند مدته کنار هم هستند؟مطمئنید نر و ماده هستند؟تغذیه و شرایط محیط به چه صورتیه؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfathi نمایش پست ها
    بله دیگه
    شما فکر میکنی فنچ 5 ماهه اماده بهتون میدن؟؟؟!!!
    شما باید حوصله کنید و قشنگ تغذیه شون کنید
    تا یک ماه دیگه براشون لونه بزار ان شاالله میرن تو لونه و تخم برات میزارن
    (کف دریا و سفیده تخم مرغ)برای فنچ ها معجزه گره

صفحه 122 از 348 نخستنخست ... 2272103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141172222 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)