نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413

سگ های واگذاری پناهگاه وفا

پنبه را وقتی هنوز کوچک بود آرش اینها همراه چند توله دیگر از تهران به پناهگاه برده اند. بعد از بیماری توله سراکه بلافاصله یکسری از توله های کوچکتر هم مریض شدند، زن و شوهر جوانی او را برای نگهداری موقت و درمان با خود به خانه بردند و خیلی هم دوستش داشتند ولی متاسفانه بخاطر آپارتمان نشینی نمیتوانستند همیشه او را نگه دارند از وقتی* که برگشته پناهگاه معمولا یک گوشه ای برای قایم شدن و جلوی چشم نبودن پیدا میکند. ولی میشود او را گرفت و بغلش کرد و آرام میماند و از آنهایی نیست که از شدت وحشت شروع به تقلا یا گاز گرفتن یا زوزه کشیدن بکند پنبه از کوچکی ترسو بود و احتمالا از آنهاییست که باید صاحب خودش را داشته باشد تا بتواند بر وحشتش غلبه کند. بخصوص بعد از یک مدت در خانه زندگی کردن ، با برگشتن به پناهگاه اصلا نتوانسته کنار بیاید. نام پنبه را دو دختر که از لواسان به پناهگاه سر میزنند در همان اوائلی که آمده بود بخاطر نرمی پشمهایش برایش انتخاب کردندپنبه هنوز توله است فکر نمیکنم بیشتر از چهار یا نهایت پنج ماه داشته باشد. ماده است

منبع : cal.ir

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413

خواهر و برادر بی سر پناه

خواهر و برادر بی سر پناه

ما ۳ خواهر و برادر بودیم که ۲ماه پیش وقتی هنوز چشمهامون بسته بود ما رو از مادرمون جدا کردند و توی یه کارتون خالی میوه کنار کلینیک حیوانات خانگی کامرانیه گذاشتند
    صبح روز بعد اونا ما رو پیدا کردند و از وفا کمک خواستند
    خانم سالور ما رو تحویل گرفت و به یه خونه موقت برد.مریم ستاری فر، مادر موقت ما، خیلی خوب و مهربان بود، ما رو یه جای گرم و نرم گذاشته بود و با شیشه های کوچک به ما شیر میداد. اما ما وقتی گرسنه می شدیم همه با هم شروع به گریه میکردیم و رسیدگی به ما برای مادر موقتمان که از ۲ توله دیگه هم مراقبت میکرد خیلی سخت بود. او شب ها خیلی کم می توانست بخوابد و پس از ۲ هفته که یکی از ما مرد تقاضای کمک کرد

خانم سالور خونه دیگه ای برای ما پیدا کرد و این بار سروین سپهرام مادر موقت ما شد. او هم خیلی مهربان و خوبه و قبول کرده تا واقعی که یه خونه دائمی به خوبی خونه خودش برای ما پیدا بشه از ما نگهداری کنه.ما حالا خیلی بزرگتر شدیم و ماما سروین وقت و انرژی زیادی رو صرف سلامتی و شادی ما میکنه. او توی آپارتمان زندگی می کنه و ما هر روز بزرگتر و بزرگتر میشیم و حالا نوبت یه فرشته دیگست که مارو به خونش ببره
    خواهش می کنیم به ما کمک کنید تا یه خونه دائمی برای خودمون داشته باشیم تا دیگه با خیال راحت زندگی کنیم. ما توله های خوبی هستیم و از بازی کردن با هم خیلی لذت میبریم

من اونی هستم که صورت و بینی تیره تری داره و دخترم، و اون یکی برادرمه

با تشکر از فرشته های وفا و همه حیواندوستان

منبع : cal.ir

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413

بامبی

بامبی را خانمی در یکی از خیابانهای کرج در زمستان پیدا میکند با دست شکسته، دم از ته قطع شده و نوک زبان، بریده. آنموقع حدود سه چهار ماهه بود. به تهران منتقل میشود و در کلینیک البرز کارهای درمانی روی دست او انجام میگیرد، و از آنموقع منزل خانم ستاری در کنار سگ خودشان زندگی میکند و بسیار هم عزیز این خانواده است. اوائل بخاطر آزاری که از انسانها دیده بود با آدمهای جدید خیلی میانه خوبی نداشت ولی حالا سگ بسیار مهربان و بازیگوشیست که با همه خوش اخلاق است. خیلی هم زود یاد گرفته که کارهایش را روی روزنامه انجام دهد. سگ بزرگ جثه ای نیست و براحتی میتوان در آپارتمان از او نگهداری کرد. البته گاهی با صدای بلند پارس میکند که اصلا مناسب آپارتمانهای ایران نیست! صورت زیبایی که بی شباهت به آهو نیست دارد و نام بامبی برازنده اوستسه هفته دیگر خانم ستاری به سفر میروند و علیرغم علاقه زیاد، دیگر قادر به نگهداری از بامبی نیستند اگر مایلید با بامبی خانوم آشنا بشوید، لطفآ با ما تماس بگیرید.

با سپاس، تیم وفا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم-طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    10
    تو دوره زمونه ای که بعضی ها سگ و گربه های خیابونی رو با سنگ و چوب میزنن وفک میکنند یه حیوان باید حتما زیبا و گرمون قیمت باشه تا لیاقت نگه داشتن داشته باشه. باید افتخار کرد به همچین انسانهای بزرگی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری کنگو
    شماره عضویت
    4934
    این تیم وفا عجب تیم خوبیه و واقعا جای تقدیر داره...خدا قوت

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4992

سرپرستی

اگه این داداشه و یا بامبی هنوز هستن،من یکی از سگ ها رو به سرپرستی قبول میکنم فقط این داداشه و یا بامبی از نظر صدا و جثه در آپارتمان قابل نگهداری هستن؟
    میشه نژادشون رو بگین؟
    میشه شماره تلفن انجمن وفا رو داشته باشم؟

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    8052

تشکر و قدردانی

نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها

بامبی را خانمی در یکی از خیابانهای کرج در زمستان پیدا میکند با دست شکسته، دم از ته قطع شده و نوک زبان، بریده. آنموقع حدود سه چهار ماهه بود. به تهران منتقل میشود و در کلینیک البرز کارهای درمانی روی دست او انجام میگیرد، و از آنموقع منزل خانم ستاری در کنار سگ خودشان زندگی میکند و بسیار هم عزیز این خانواده است. اوائل بخاطر آزاری که از انسانها دیده بود با آدمهای جدید خیلی میانه خوبی نداشت ولی حالا سگ بسیار مهربان و بازیگوشیست که با همه خوش اخلاق است. خیلی هم زود یاد گرفته که کارهایش را روی روزنامه انجام دهد. سگ بزرگ جثه ای نیست و براحتی میتوان در آپارتمان از او نگهداری کرد. البته گاهی با صدای بلند پارس میکند که اصلا مناسب آپارتمانهای ایران نیست! صورت زیبایی که بی شباهت به آهو نیست دارد و نام بامبی برازنده اوستسه هفته دیگر خانم ستاری به سفر میروند و علیرغم علاقه زیاد، دیگر قادر به نگهداری از بامبی نیستند اگر مایلید با بامبی خانوم آشنا بشوید، لطفآ با ما تماس بگیرید.

با سپاس، تیم وفا

دوستای خوب من...ازتون بابت زحمتایی که می کشید تشکر میکنم...به زودی دورادور به جمع شما خواهم پیوست تا شاید بتونم کمی در این کار بزرگ سهیم باشم.
    خیلی دوستون دارم...از طرف همه فرشته های کوچولویی که دست محبت به سرشون می کشین هم ازتون تشکر می کنم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)