صفحه 6 از 53 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 522
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan Taghavi نمایش پست ها
    با درود..
    در توضیحات این تانک در مورد co2 مطلبی رو نوشته که یکم گیج کنندست که در ادامه هم مواد افزودنی که نام میبره(محصولات امبردا برزیل) بنظر دوستان منظورش از 20% اضافه کردن این افزودنیها و طریقه فشاری که برای co2 ذکر کرده به چه صورت میتونه باشه؟؟
    15kg extra fine CO2 bubbles for two seconds, the aluminum cylinder UP Fertilization - Macronutrients + Micronutrients + iron from MBreda Aquapaisagismo TPA 20% weekly
    ممنون
    سلام دوست گرامی من از مطالبی که راجع به کود نوشته بود خیلی سر در نیاوردم اما برای co2 منظورش اینه که یک کپسول 15 کیلوگرمی و میزان تزریق رو هم هر دو ثانیه یک حباب ذکر کرده. دوست خوبم این برداشت شخصی هستش ممکن هم هست اشتباه باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک دفیوژر میخوام یک شماره میدین که تماس بگیرم واسم بفرستن
    اقای آژیده نداشتن
    سلام دوست گرامی با این شماره ها شاید ارسال به شهرستان داشته باشن (این شماره ها مربوط به سال قبل هستش شماره جدیدی من از این فروشگاههای که اعلام کردم ندارم)

ایران پلانت
    021-66385359
    اعماق آبی
    021-66386338

موفق باشید.

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    ممنون دوستا ن
    اقای اژیده هم لطف کردن شماره تلفن دادن فعلا کمترین قیمت 60 تومن بود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    درود.
    علی جان 60 تومن برای چه دیفیوژری؟
    بالاترین قیمتت چنده؟
    مرسی

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan Taghavi نمایش پست ها
    درود.
    علی جان 60 تومن برای چه دیفیوژری؟
    بالاترین قیمتت چنده؟
    مرسی
    دفیوژر jbl 20 cm
    بالاتر از این نداشتن

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    شیر رگراتور که وصل کپسول هست فشار شیر خروجی باید چند بار باشه؟ من روی 2 بار تنظیم کردم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    شیر رگراتور که وصل کپسول هست فشار شیر خروجی باید چند بار باشه؟ من روی 2 بار تنظیم کردم
    سلام دوست گرامی فشار خروجی با شیر کوچک و با استفاده از حباب شمار و تعداد حباب خروجی تنظیم کنید این گیج خروجی برای آکواریوم با توجه به میزان مصرف خیلی کاربردی نداره برای هر 10 لیتر برای هر یک ثانیه یک حباب در نظر بگیرید.

موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و آکواریوم
    شماره عضویت
    7876
    دوستان من برای co2 می خوام کپسول 2 کیلویی بخرم.
    حجم آکم 80 لیتره. چقدر طول می کشه خالی شه؟
    برای خرید کپسول چه نکته ای رو باید توجه کنم؟ دوستان می گن مثل اینکه باید یه چیزی رو از توش در بیارن
    قیمت کپسول 2 کیلویی چنده؟
    رگولاتور های ماهیران خوبه؟ چنده؟
    اتومیزر از کجا می تونم بخرم؟ چنده؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed17n نمایش پست ها
    دوستان من برای co2 می خوام کپسول 2 کیلویی بخرم.
    حجم آکم 80 لیتره. چقدر طول می کشه خالی شه؟
    برای خرید کپسول چه نکته ای رو باید توجه کنم؟ دوستان می گن مثل اینکه باید یه چیزی رو از توش در بیارن
    قیمت کپسول 2 کیلویی چنده؟
    رگولاتور های ماهیران خوبه؟ چنده؟
    اتومیزر از کجا می تونم بخرم؟ چنده؟
    سلام دوست عزیز

زمانی که میتونید از کپسول استفاده کنید به عوامل زیادی بستگی داره
    عدم وجود نشتی، میزان حباب دهی، قطع بودن حباب دهی در شب و... اما در صورتی که تمام موارد رعایت بشه و در حد استاندارد باشه فکر میکنم چیزی حدود 2-3 ماه بتونید از یک کپسول استفاده کنید

متوجه سوال دومتون نشدم
    چیزی رو در بیارید؟
    شاید منظورتون نوع شیره کپسوله که کپسولهای Co2 موجود در بازار شیر فشاری دارن که باید براتون تعویضش کنن و شیر فلکه ای بذارن
    از قیمت کپسول اطلاعی ندارم اما اخیرا قیمتها به شدت بالا رفته ضمن اینکه کپسول 2کیلویی رو معمولا کارخونه ها پر نمیکنن و احتمالا مجبور میشید کپسولتون رو به مغازه ها بدید برای پر کردن که در اینصورت معمولا گاز کافی وارد کپسول نمیشه و زودتر مجبورید کپسول رو پر کنید
    معمولا ماهیران جنسهایی رو برای فروش میذاره که جوابشون رو پس دادن و میشه بهش اطمینان کرد اما خوب اگه میخواید بهتر نتیجه بگیرید بد نیست سری به بازار بزنید و یه قیمتی هم از بازار بگیرید
    اتومایزر یا دفیوزر رو هم میتونید از نواب تهیه کنید

موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و آکواریوم
    شماره عضویت
    7876
    نقل قول نوشته اصلی توسط arvwin نمایش پست ها
    سلام دوباره دوسته من ... راستش من خودم قبلش هیچ کدوم از اینارو نمیدونستم تا اینکه رفتم چند روز قشنگ پی گیرش شدم و گشتم ... و خود منم منظور شیر فلکه...., اینارو خوب نمی دونستم نا وقتی که رفتم علنا دیدم :D ....
    خوب کپسول برای اینکه به رگلاتور بسته بشه معمولا شیرش رو عوض میکنن و یه شیر فلکه ای بهش میندازن که یه پولی هم میگیرن بابتش من همون شریعتی مغازه آتیشنشانی 3 تومن دادم برام عوضش کردن...
    و بعدم برای شیر برقی هم که گفتم تبدیل برق شهری این هستش که بعضی از این شیر برقی ها بعد یه مدت داغ میکنن شدید(به خاطر مدت استفاده شدید ازشون)برای همین معمولا می برن یه لوازم الکتریکی اون رو باز منه و عوضش کنه ... اما من شنیدم باز کسای رو که از شیر برقی درست حسابی خریده بودن و خیلی وقته استفاده میکنن و مشکلی براشون پیش نیمده....در مورد سیمش هم شما که شیر برقی رو میخرین 3 تا میله فلزی داره که اونرو به برق میزننین باید یه قطعه سیم مخصوص برای شیر برقیتون که بتونین به برق بزنین بگیرین که باز باید یه هزینه ای بکنین .. که اینجوری حساب کنین :D باز یه خرج اضافه رو دستتون میمونه(تا اینکه آماده مخصوصشو برای آکواریومتون با رگلاتورش بخرین)...در مورد اتومیزر هم یه قطعه هستش که بین کپسول و فیلتر سطلیتون وصل میشه و نیاز به فیلتر سطلی بخصوص مارک ایهام ...که این مدل دیفیوزر با حلالیت صد درصد co2 رو تو آب حل میکنهکه اینم عکسش هست ...که بنظرم اگه از این مدل فیلتر ندارید همون دیفیوژر سرامیکی رو میتونین تهیه کنین از 12 تومان تا 40 50 مارک های معروف تر ... اما در نهایت پیشنهاد من اینکه برین کپسول شیر فلکه دار رو از لوازم آتشنشانی مطمئن بخرید که پس فردا مشکل پیش نیاد ... و بعدم دستگاه رگلاتور ماهیران که خودشم شیر برقی دار ه و نهایت هم یه دونه تایمر برقی پریز دار بگیرید 7 6 تومانی...(بعدم اره یه فرق هایی دارن ایرانی و خارجیش ... اما قطعه اصلا پیچیده ای نیستش که ایرانیها یا همون چینی ها نتونن درست حسابیشو در نیارن :smile (73):و کار راه اندازه و میشه همون رو دوبرابر قیمتشم آلمانیشو خرید:D ...)
    من از این اتو مایزر ها منظورم بود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed17n نمایش پست ها
    من از این اتو مایزر ها منظورم بود
    بله دوست عزیز
    فرقی نمیکنه هم این مدل اتومایزرهاو هم دفیوزر رو میتونید از نواب تهیه کنید
    این اتمایزرها به شلنگ فیلتر اکسترنال متصل میشن

صفحه 6 از 53 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)