صفحه 13 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 522
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhang نمایش پست ها
    سلام آقا حامد
    سپاس و امتنان از پاسخ
    متاسفانه 3 سال پیش یک سیستم c02 جمع کردم حدود 5 ماه استفاده کردم بعد از نقل مکان به علت کمبود جا آکواریوم و سیستم را به دوستی واگذار کردم ......اکنون دوباره در پی سیستم ام با این تفاوت که فقط قیمت خرید کپسول از کل سیستم جمع آوری شده در 3 سال قبل بشتر است.

درودی دوباره دوست عزیز .. بله متاسفانه قیمتها سرسام آور شده .. اکثر نمایندگی ها بستند و یا کار نمیکنند .. رگلاتور رو از این بیمارستانی ها بگیرید که سر کپسول اکسیژن میبندند ..

شیر برقی رو هم سوا بگیرید .. کپسول هم الان 3 یا 4 کیلوئیش زیر 60 تومان نمیتونید پیدا کنید ..

امیدوارم بتونید با قیمت مناسب پیدا کنید .. چون ثبات co2 .. دوام و امنیتی که داره قابل مقایسه با هیچ سیستمی نیست ..

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    9531
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    درودی دوباره دوست عزیز .. بله متاسفانه قیمتها سرسام آور شده .. اکثر نمایندگی ها بستند و یا کار نمیکنند .. رگلاتور رو از این بیمارستانی ها بگیرید که سر کپسول اکسیژن میبندند ..

شیر برقی رو هم سوا بگیرید .. کپسول هم الان 3 یا 4 کیلوئیش زیر 60 تومان نمیتونید پیدا کنید ..

امیدوارم بتونید با قیمت مناسب پیدا کنید .. چون ثبات co2 .. دوام و امنیتی که داره قابل مقایسه با هیچ سیستمی نیست ..
    درست می فرمایید.منظور شما از رگلاتور بیمارستانی همان رگلاتورهای مکسی یا مارکهای دیگر که در حسن آباد قابل خرید است می باشد یا نوع خاصی است که در بیمارستان هاست؟
    ضمن اینکه قیمت کپسولی که اخیرا از حسن آباد گرفتم حدود 200000 تومان بود.ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhang نمایش پست ها
    درست می فرمایید.منظور شما از رگلاتور بیمارستانی همان رگلاتورهای مکسی یا مارکهای دیگر که در حسن آباد قابل خرید است می باشد یا نوع خاصی است که در بیمارستان هاست؟
    ضمن اینکه قیمت کپسولی که اخیرا از حسن آباد گرفتم حدود 200000 تومان بود.ممنون

دوست من از مراکز آتش نشانی بگیر .. خیلی بالا گفته قیمت رو ... دیگه انقدر هم نیست .. منظورم این رگلاتور هاست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ـ
    شماره عضویت
    10110
    سلام دوستان,
    من میخوام توی تانکم تا مدتی که خالیه گیاه آنابیاس(آنوبیاس) لابلای کنده ها قرار بدم تا یکم رشد کنه و پرو بال بگیره,و همچنین مقادیری کریپتون,

بنظر شما در مقدار کم هم نیازمند تجهیزات تانک گیاهی مثل co2 , و بستر و ... هستم؟

چون میخام دیسکس نگهدارم و کف تانکم خالیه و شن نداره ./

ممنون.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza82N نمایش پست ها
    سلام دوستان,
    من میخوام توی تانکم تا مدتی که خالیه گیاه آنابیاس(آنوبیاس) لابلای کنده ها قرار بدم تا یکم رشد کنه و پرو بال بگیره,و همچنین مقادیری کریپتون,

بنظر شما در مقدار کم هم نیازمند تجهیزات تانک گیاهی مثل co2 , و بستر و ... هستم؟

چون میخام دیسکس نگهدارم و کف تانکم خالیه و شن نداره ./

ممنون.
    سلام دوست گرامی گیاه آنوبیاس نیاز چندان بالایی نداره و گیاه حساسی نیست و با اکثر شرایط خودش رو وقف میده در نور کم هم رشد میکنه بعلاوه چون بروی کنده هم بسته میشه پس لاجرم بستری هم نیاز نداره این گیاه به Co2 بالایی هم نیاز نداره و میزان تولیدی توسط ماهیان آکواریومی کفایت میکنه با این حال پیشنهاد میکنم هر چند وقت مقداری کود مایع برای شادابی بیشتر آنوبیاس ها استفاده کنید.

موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ـ
    شماره عضویت
    10110
    ممنون از جواب قبلی
    یه سوال دیگم اینه که من هنوز فیلتر سطلی نخریدم,برای اینکه تانکم خالی و بی استفاده نباشه اشکال نداره بدون فیلتر تصفیه گیاه وارد آب کنم یا اینکه گیاه تو آب راکد آسیب میبینه؟

اگر آسیب میبینه بنظرتون فعلا یه فیلتر اینترنال بزارم خوبه؟موقتی؟270 لیتره تانکم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza82N نمایش پست ها
    ممنون از جواب قبلی
    یه سوال دیگم اینه که من هنوز فیلتر سطلی نخریدم,برای اینکه تانکم خالی و بی استفاده نباشه اشکال نداره بدون فیلتر تصفیه گیاه وارد آب کنم یا اینکه گیاه تو آب راکد آسیب میبینه؟

اگر آسیب میبینه بنظرتون فعلا یه فیلتر اینترنال بزارم خوبه؟موقتی؟270 لیتره تانکم.
    سلام دوست گرامی نبود جریان مناسب سبب جلبک میشه باید یک جریان حداقلی در تانک شما وجود داشته باشه حجم تانک شما هم کم نیست 270 لیتر هست تا خرید فیلتر سطلی حتما از فیلتر داخلی استفاده کنید.

موفق باشید.
    ویرایش توسط K.MR : 24th October 2012 در ساعت 12:09 AM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9998
    سلام به دوستان
    من می خوام برای تانک 90تا 100 لیتری خودم که گیاهی سیستم Co2 جمع کنم
    این نکته رو هم بگم که تویه کابینت آکواریمم جای زیادی ندارم چون سیم کشی و کلید های برق تانک + فیلتر سطلی اونجا قرار میگیره
    پس باید یک کپسول کوچک یا متوسط بخرم
    لطف کنید بگید چه چیزایی نیاز دارم و وسایلش رو باید از کجا تهیه کنم؟ تا یک سیستم Co2 کاربردی رو بی دردسر داشته باشم
    و قیمت ها رو هم بگین که این سیستم چقدر هزینه داره؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط ilya mbz نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من می خوام برای تانک 90تا 100 لیتری خودم که گیاهی سیستم co2 جمع کنم
    این نکته رو هم بگم که تویه کابینت آکواریمم جای زیادی ندارم چون سیم کشی و کلید های برق تانک + فیلتر سطلی اونجا قرار میگیره
    پس باید یک کپسول کوچک یا متوسط بخرم
    لطف کنید بگید چه چیزایی نیاز دارم و وسایلش رو باید از کجا تهیه کنم؟ تا یک سیستم co2 کاربردی رو بی دردسر داشته باشم
    و قیمت ها رو هم بگین که این سیستم چقدر هزینه داره؟
    درود دوست عزیز ..

شما میتونی یه کپسول مخصوص co2 از مراکز آتش نشانی تهیه کنید .. در حدود 2 کیلو ..

به این خاطر گفتم چون هزینش کمتره .. اگه مایل نبودید برندهای مختلف اکواریومی با جداره آلومینیوم هست که هم خیلی سبک هست و هم خیلی کوچیک ..

رگلاتور و شیر برقی لازم دارید .. که هر 2 موجود هست قیمت هم 190 تومان ..

با کپسول 230 یا 240 باید هزینه کنید ...

در ضمن شیر کپسول هم باید فلکه ای باشه نه اهرمی ..
    موفق باشید ..

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9998
    حامد جان میشه بیشتر توضیح بدی؟ و اگر امکانش هست از تک تک قطعات مورد نیازش یک عکس بذار برام
    چونکه من تا حالا ندیدم و بیرجند هم شهری نیست که بشه اینجور چیزا رو راحت توش گیر آورد
    میرم یک چیزی میخرم که اصلا کاربرد نداره و اشتباه و با این قیمت ها یعنی باید پولم رو دور بریزم...

صفحه 13 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)