صفحه 12 از 53 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 522
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
    بعد از 10-15 روز این مخلوط باید از نو ساخته بشه یا خودشو بازسازی میکنه و دوباره co2 تولید میکنه؟
    سلام ..

پوریا جان .. شما لطف کنید سایز اکواریومتون رو بگید ببینیم اصلا یه همچین چیزی به کارتون میاد یا نه .. شاید تعداد ماهی هاتون اصلا نیاز تون رو برطرف کنه ..

تنفس و دم و بازدم ماهی ها خودش تولید کننده Co2 هستش ..

این روش تضمینی نیست .. موجب بالا پایین شدن سطح co2 میشه .. گاهی اوقات بدلیل نامشخصی قطع میشه یا یکدفعه تموم میشه .. خطر انفجار بطری رو داره ..

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10129
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام ..

پوریا جان .. شما لطف کنید سایز اکواریومتون رو بگید ببینیم اصلا یه همچین چیزی به کارتون میاد یا نه .. شاید تعداد ماهی هاتون اصلا نیاز تون رو برطرف کنه ..

تنفس و دم و بازدم ماهی ها خودش تولید کننده Co2 هستش ..

این روش تضمینی نیست .. موجب بالا پایین شدن سطح co2 میشه .. گاهی اوقات بدلیل نامشخصی قطع میشه یا یکدفعه تموم میشه .. خطر انفجار بطری رو داره ..
    حامد عزیز من تانک ندارم ، یه تنگ بزرگ دارم که حدود 25 لیتر آب میگیره

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    حامد عزیز من تانک ندارم ، یه تنگ بزرگ دارم که حدود 25 لیتر آب میگیره
    یه توضیح دیگه هم بهمون بده آقا پوریا .. اینکه توی اون تانک دقیقا چه جور گیاه یا ماهی یا هر چی حالا میخوای بزاری ..؟

ممنون

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10129
    یه توضیح دیگه هم بهمون بده آقا پوریا .. اینکه توی اون تانک دقیقا چه جور گیاه یا ماهی یا هر چی حالا میخوای بزاری ..؟

ممنون
    گیاهایی که نسبتا مقاوم باشن مثل شویدی ، دم گربه ای ، گندمی پیچ ، سیوی ...........
    ماهی هم فک میکنم گوپی یا زبرا و البته ماهی کف خوار هم حتما میگیرم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    گیاهایی که نسبتا مقاوم باشن مثل شویدی ، دم گربه ای ، گندمی پیچ ، سیوی ...........
    ماهی هم فک میکنم گوپی یا زبرا و البته ماهی کف خوار هم حتما میگیرم

ممنون بابت توضیحتون ... مساله مهم تر از اون نور این تنگ هست که هم باید زیبا باشه هم بدردبخور ..

تنگ چون گرد هست باعث میشه خیلی قدرت مانور نداشته باشی تو استفاده از وسایل ..

من فکر نمیکنم نیازی به سیستم Co2 داشته باشید .. مهم نور و بستری هست که استفاده میکنید ..

گیاهانی که معرفی کردید اکثرا از ریشه تغذیه میکنند و باید بستر خوبی داشته باشند ..

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10129
    ممنون بابت توضیحتون ... مساله مهم تر از اون نور این تنگ هست که هم باید زیبا باشه هم بدردبخور ..

تنگ چون گرد هست باعث میشه خیلی قدرت مانور نداشته باشی تو استفاده از وسایل ..

من فکر نمیکنم نیازی به سیستم Co2 داشته باشید .. مهم نور و بستری هست که استفاده میکنید ..

گیاهانی که معرفی کردید اکثرا از ریشه تغذیه میکنند و باید بستر خوبی داشته باشند ..
    برای بستر از خاک و کود تترا استفاده میکنم.برای نور هم 1 لامپ هالوژن یا ال ای دی مستقیم بهش نور بتابونم خوبه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    برای بستر از خاک و کود تترا استفاده میکنم.برای نور هم 1 لامپ هالوژن یا ال ای دی مستقیم بهش نور بتابونم خوبه؟
    بله خوبه دوست من .. امیدوارم به نتیجه برسید .. بحث نور و خاک رو هم میتونید تو بخشهای مربوط به خودش مطرح کنید ...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    9531
    سلام
    دوستانی که تجربه استفاده از سیستم c02 الکترودی-مدل های آماده چینی-را دارند سپاسگزار خواهم شد که از تجربیاتشان بفرمایند اینکه موثر است و کلا کارایی لازم را دارد ؟
    بنده از مدل چینی آلیس مدت کمتر از دو هفته ای استفاده کردم در اوایل تقریبا سطح co2 را بالا آورده بود اما اخیرا اصلا حباب تولید نمی کند. با تشکر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhang نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که تجربه استفاده از سیستم c02 الکترودی-مدل های آماده چینی-را دارند سپاسگزار خواهم شد که از تجربیاتشان بفرمایند اینکه موثر است و کلا کارایی لازم را دارد ؟
    بنده از مدل چینی آلیس مدت کمتر از دو هفته ای استفاده کردم در اوایل تقریبا سطح co2 را بالا آورده بود اما اخیرا اصلا حباب تولید نمی کند. با تشکر

سلام دوست عزیز .. مدلهای چینی آماده عمر کمی دارند و به عنوان یه وسیله ثابت که بشه 4 ماه ازش co2 گرفت به حساب نمیاد .. در بعضی موارد کدر شدن آب ( بدلیل نامشخص )

هم دیده شده .. در کل بیشتر بدرد اکواریومهای زیر 50 لیتر کارایی داره ..

موفق باشید ..

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    9531
    سلام آقا حامد
    سپاس و امتنان از پاسخ
    متاسفانه 3 سال پیش یک سیستم c02 جمع کردم حدود 5 ماه استفاده کردم بعد از نقل مکان به علت کمبود جا آکواریوم و سیستم را به دوستی واگذار کردم ......اکنون دوباره در پی سیستم ام با این تفاوت که فقط قیمت خرید کپسول از کل سیستم جمع آوری شده در 3 سال قبل بشتر است.

صفحه 12 از 53 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)