صفحه 18 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 306
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarvar نمایش پست ها
    خارج کردن کل میگوها و حلزونا واقعا کار سختیه، بذار اول از فلوریش اکسل استفاده کنم ببینم نتیجه میده، راستی حامد جان کجا رو پیشنهاد میدی واسه خریدش؟
    اینم راه حل مناسبیخ .. من از پایتخت که دیسکس فروشیه گرفتم 45 تومن ..

به همه 50 میداد .. 250 میلش بود فکر کنم.. حلزونها رو که یه غذا بندازی همشون رو میشه در بیاری ..

ولی گرفتن میگو واقعا کار سختیه ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی، عروس هلندی
    شماره عضویت
    12645
    سلام خدمت دوستان و اساتید
    من الان یکدوره ضد جلبک ایستا رو استفاده کردم مویی ها تقریبا از بین رفتن اما bba و gda هنوز کامل از بین نرفتن، ضمن اینکه االان یکسری جلبک سیاه رنگ مثه توده میمونه جای مویی ها اومده، نمیدونم جلبکه یا همونان که از بین رفتن. حالا دوتا سوال دارم
    1- یکدوره دیگه استفاده کنم؟ یا اونا دیگه با این روش از بین نمیرن؟
    2- اون سیاه ها چیه؟ جلبکن یا اثار باقیمانده جلبکن؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    سلام سوالی خدمت دوستان داشتم.. چند روز پیش رفته بودم پیش یکی از دوستان تانک گیاهی خیلی بزرگی داره تمام گیاهاش و کف تانکش انواع جلبک ها زده بود بعد چند روز دیگه که رفتم دیدم هیچ اثری از جلبک ها نیست گفتم چی کردی بهش دوستم گفت یه پودری بهم دادن اندازه یک قاشق چایخوری تمامی جلبک ها بعد سه روز از بین برده بعدش هم گفت بهم نه اسم داده نه چیزی ؟ دوستان عزیز کسی تا به حال ماده ای این شکلی استفاده نکرده واقعا شگفت انگیز بوده بعد هم گفته co2 برای یک روز زیاد کن ..... اگه کسی استفاده کرده یا دیده بگید تا همگی برای خریدش اقدام کنیم... روز خوش

همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarvar نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و اساتید
    من الان یکدوره ضد جلبک ایستا رو استفاده کردم مویی ها تقریبا از بین رفتن اما bba و gda هنوز کامل از بین نرفتن، ضمن اینکه االان یکسری جلبک سیاه رنگ مثه توده میمونه جای مویی ها اومده، نمیدونم جلبکه یا همونان که از بین رفتن. حالا دوتا سوال دارم
    1- یکدوره دیگه استفاده کنم؟ یا اونا دیگه با این روش از بین نمیرن؟
    2- اون سیاه ها چیه؟ جلبکن یا اثار باقیمانده جلبکن؟
    سلام
    معمولا با یک دوره نمیشه همه جلبک هارو از بین برد . باید دوباره دوز پیشنهادی در بروشور رو بکار ببری ببینی نتیجا چی میشه . جلبک bba با افزایش تزریق دی اکسید از بین میره

نقل قول نوشته اصلی توسط flowerhorn نمایش پست ها
    سلام سوالی خدمت دوستان داشتم.. چند روز پیش رفته بودم پیش یکی از دوستان تانک گیاهی خیلی بزرگی داره تمام گیاهاش و کف تانکش انواع جلبک ها زده بود بعد چند روز دیگه که رفتم دیدم هیچ اثری از جلبک ها نیست گفتم چی کردی بهش دوستم گفت یه پودری بهم دادن اندازه یک قاشق چایخوری تمامی جلبک ها بعد سه روز از بین برده بعدش هم گفت بهم نه اسم داده نه چیزی ؟ دوستان عزیز کسی تا به حال ماده ای این شکلی استفاده نکرده واقعا شگفت انگیز بوده بعد هم گفته co2 برای یک روز زیاد کن ..... اگه کسی استفاده کرده یا دیده بگید تا همگی برای خریدش اقدام کنیم... روز خوش
    سلام

احتمالا سولفات مس بکار برده ولی سیکل رو از بین میبره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15111
    سلام من یه راهنمایی میخواستم جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم"من چند روز پیش یه چوب ابنوس خریدم الان میبینم تهش مثل تارعنکبوت پرده ای گرفته بعضی قسمت هاشو "میتونم بپرسم چیه؟خودش از بین میره یا باید کاری کنم؟اخه گیاه هم روش وصصل کردم تازه دارن ریشه میدن دربیارم از اب میترسم از بین برن؟

همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیارش جون نمایش پست ها
    سلام من یه راهنمایی میخواستم جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم"من چند روز پیش یه چوب ابنوس خریدم الان میبینم تهش مثل تارعنکبوت پرده ای گرفته بعضی قسمت هاشو "میتونم بپرسم چیه؟خودش از بین میره یا باید کاری کنم؟اخه گیاه هم روش وصصل کردم تازه دارن ریشه میدن دربیارم از اب میترسم از بین برن؟
    سلام

شما میتونی با خریدن چند ماهی جلبکخوار مثل سیامی جلبکخوار و کت اوتو با این نوع جلبک و یا کپک مقابله کنید . تعویض آب بیشتری انجام بدید تا جلبک کنترل بشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی - میگو
    شماره عضویت
    12364
    سلام به همگی...
    دوستان اگه میشه یه محلول ضد جلبک قوی معرفی کنید که جلبکارو همه رو بتروکونه . (جلبک روی خاک بسترم هم بسته که دونه های رویی سبز رنگ شده) یه عالمه هم موجودات ریز و کرم تو آکواریوم و زیر شن هاست. نه گیاه و نه ماهی و میگو هیچی نیست همه رو جمع کردم. فقط خواهشا یه چیزی معرفی کنید همه رو از ریشه بکنه هم جلبکارو هم اون موجودات ریزو

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    4696
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad.aviele نمایش پست ها
    سلام به همگی...
    دوستان اگه میشه یه محلول ضد جلبک قوی معرفی کنید که جلبکارو همه رو بتروکونه . (جلبک روی خاک بسترم هم بسته که دونه های رویی سبز رنگ شده) یه عالمه هم موجودات ریز و کرم تو آکواریوم و زیر شن هاست. نه گیاه و نه ماهی و میگو هیچی نیست همه رو جمع کردم. فقط خواهشا یه چیزی معرفی کنید همه رو از ریشه بکنه هم جلبکارو هم اون موجودات ریزو
    دوست عزیز سلام
    شما بسترتون چیه؟
    فعلا بهترین ضد جلبک که تجربشو دوستان داشتن مارک آزو بوده ولی اول باید بگید چه جلبک های دارید؟
    ضد جلبک شاید بتونه حلزون آفتو از بین ببره بخاطر مسی که داره ولی کرم هارو نمیتونه از بین ببره البته اصلا اون کرمها هیچی تهدیدی ندارن برای پلنت.
    جلبک سبزی که روی بسترو میگیره اگه مثله پرز میمونه با کودهیه منظم از بین میره.
    در کل اگر تونستید یه عکس از جلبک ها هم بزارید.
    موفق باشید.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk 2

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی - میگو
    شماره عضویت
    12364
    ممنون. متاسفانه امکان گرفتن عکس ندارم.
    بسترم ریورتونه که دانه های رویی سبز رنگ شده فک کنم همون پرز مانند باشه. شیشه ها که کلا سبزن!
    موجودات ریز حلزون نیستن یه دونه های گرد خیلی خیلی ریزن به رنگ قهوه ای و از اون کرمای سفید که هیچ ضرری ندارن ولی کلا ظاهر رو بهم ریختن.
    این ضد جلبک ازو فقط یه مدل داره؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    دوست عزیز زمانی که گیاها رو جمع کردی .....دیگه نباید سیستم نوری رو روشن بزاری....و نور مستقیم به بستر بخوره...در این صورت بستر جلبک میزنه.......ضد جلبک هم تا زمانی که نورت روشنه اثری نداره....میتونی با خارج کردن لایه رویی بستر و خشک کردنش و قرار دادنش در یک جای تاریک 4 روزه جلبکها رو از بین ببری.....سیستم نوریت رو خاموش و فقد از یک مهتابی کو چیک استفاده کن.

صفحه 18 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)