صفحه 16 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 306
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14800
    خیلی خیلی ممنون حتما انجام میدم تاثیرشا اطلاع میدم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    سلام دوستان عزیز بی زحمت یه ضد جلبک که استفاده کردید بهم معرفی می کنید؟ ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    نقل قول نوشته اصلی توسط flowerhorn نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز بی زحمت یه ضد جلبک که استفاده کردید بهم معرفی می کنید؟ ممنون
    سلام
    ضد جلبک ازو

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    هم ازو و هم جی بی ال محصولات مرغوبی هستند ..
    ویرایش توسط Hamedbm : 25th November 2013 در ساعت 12:45 AM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14800
    سلام درپستهای قبل مشکل دانه هایه سفید تشکیل شده بر دیواره وسطح اجسام را عنوان کردم به گفته شما بستر الوده شده .بستر وتمام دکور را تخلیه کردم اکواریوم را نیز با پرمنگنات ضد عفونی کردم ماهیها را انتقال دادم.اکواریوم رامجدد اب گیری کردم بدون بستر برای اماده شدن سیکل اب اما بعد از 3روز مجدد شیشه ها سفیدک زد به فروشگاه ریف رفتم مشکلما گفتم یه فسفات گیر داد قبلا من اب اک راازدستگاه roوقبل از فیلترهای اضافه کننده املاح میگرفتم اما چند هفته بود با اب خرجی برای مصرف خانه اک راسیفون میکردم .فسفات گیر ها را داخل فیلتر گذاشتم یک سوم اب را با اب بدون املاح ro عوض کردم ومنتظر نتیجه موندم امروز اکواریوم تمیز تمیز شده بود .میخام بدونم ای دانه های سفید چی بودن که بافسفات گیر حذف شد ؟ایاکامل نابو د شدن !؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.sh نمایش پست ها
    سلام درپستهای قبل مشکل دانه هایه سفید تشکیل شده بر دیواره وسطح اجسام را عنوان کردم به گفته شما بستر الوده شده .بستر وتمام دکور را تخلیه کردم اکواریوم را نیز با پرمنگنات ضد عفونی کردم ماهیها را انتقال دادم.اکواریوم رامجدد اب گیری کردم بدون بستر برای اماده شدن سیکل اب اما بعد از 3روز مجدد شیشه ها سفیدک زد به فروشگاه ریف رفتم مشکلما گفتم یه فسفات گیر داد قبلا من اب اک راازدستگاه roوقبل از فیلترهای اضافه کننده املاح میگرفتم اما چند هفته بود با اب خرجی برای مصرف خانه اک راسیفون میکردم .فسفات گیر ها را داخل فیلتر گذاشتم یک سوم اب را با اب بدون املاح ro عوض کردم ومنتظر نتیجه موندم امروز اکواریوم تمیز تمیز شده بود .میخام بدونم ای دانه های سفید چی بودن که بافسفات گیر حذف شد ؟ایاکامل نابو د شدن !؟
    سلام دوست عزیز
    تانک شما آب شور هستش یا گیاهی ؟
    یه مقدار درباره آکواریومتون توضیح بدید

همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.sh نمایش پست ها
    سلام آقا مهدی

دوستانی که با آب شهر عمل سیفون تانکشون رو انجام میدن تا حالا به همچین موردی برخورد نکردن و هیچکس در این باره سئوالی نکرد ( صدها نفر دارن استفاده میکنن ). آیا استفاده از آب شهر باعث همچین رسوبی توی تانکتون میشد و یا دستگاه تصفیه ro باعث این مشکل شده بود ؟ ترکیب بسترتون از چی هست ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14800
    سلام به دوستان عزیز 1-اکواریوم دیسکس دارم2- اب اک هم ازتصفیه3ro-فعلا بستر ندارم.ازسر فیلتر ممبران یه خروجی گرفته بودم چون سختی وphپایینی داشت بدون مشکل اکواریوم درحال کار بود ازهمون خروجی برای سیفون هم استفاده میکردم .تویکی از سایتها خوندم که اب با املاح برای دیسکس مفید تره به همین خاطر دیگه از ممبران اب نگرفتم از اخرین خروجی که فیلترهای اضافه کردن املاح هست اب گرفتم وسیفون میکردم یکماه بعد از تغییر اب دانه های سفید ظاهر شدن .که باقی جریانات را گفتم امیدوارم مشکلم ازهمین بوده باشه فعلا اک خوبه روی بخار ی ولوله فیلتر یکم مثل گرد سفید مونده اما دیگه بزرگ وتکثیر نشدن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    4696
    دوستان سلام
    من توی تانکم جلبک براش دارم البته قبلا بیشتر بود که الان تونستم کنترلش کنم.
    من میخوام تانکو بنا به دلایلی کلا تخلیه کنم و دوباره راه اندازی کنم.حالا سوالم اینه که چیکار کنم که این جلبک دوباره سروکلش پیدا نشه چون من چوبی که پراز براش بودو در آوردم کاملا یه لایه چوبو تراشیدم و بعد از اینکه توی تانک گذاشتم بعد از چند هفته دوباره سروکلشون پیدا شد.
    حالا که وقت دارم مثلا همین چوبو چیکار کنم که دیگه براشای روش ریشه کن بشن؟
    ممنونم.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadfalah نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من توی تانکم جلبک براش دارم البته قبلا بیشتر بود که الان تونستم کنترلش کنم.
    من میخوام تانکو بنا به دلایلی کلا تخلیه کنم و دوباره راه اندازی کنم.حالا سوالم اینه که چیکار کنم که این جلبک دوباره سروکلش پیدا نشه چون من چوبی که پراز براش بودو در آوردم کاملا یه لایه چوبو تراشیدم و بعد از اینکه توی تانک گذاشتم بعد از چند هفته دوباره سروکلشون پیدا شد.
    حالا که وقت دارم مثلا همین چوبو چیکار کنم که دیگه براشای روش ریشه کن بشن؟
    ممنونم.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
    سلام دوست عزیز.. تانک رو که کلا ضدعفونی کنید و کامل بشورید ..

تمام فیلترها و وسایلی که داخل اکواریوم رو دارید بشورید و بزارید کاملا خشک بشن..

جلبک براش معمولا روی جاهای که آب جریان بیشتری داره رشد میکنه و بعد تو کل تانک پخش میشه..

گیاه هاتون رو هم با محصوللت تجاری معتبر ضد جلبک کاملا حمام بدید.. بعد مججدا تانک رو راه اندازی کنید..

امیدوارم از بین برند..

صفحه 16 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)