صفحه 6 از 32 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 318
    کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRMAHDI نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این فلاور من از 2سانتی دارمش فقط بهش غذای زنده دادم العان 18سانت و7ماهه[
    دوست عزیز
    ماهی شما هیچ نقطه مثبتی نداره
    بهتر به فکر یک فلاور بهتر باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مینا .فنچ.ماهی..کفتر..گربه
    شماره عضویت
    4748
    سلام همگی .... من zarger هستم از اون یکی فروم :smile (206)::smile (206):...تازه اینجا عضو شدم اینم اولین پستمه :smile (73):....اینشالله به حول وقواللهی اینجارو میکنیم آباد:smile (73)::smile (73): ...... o خب این اولین عکسم از فلاورم که یک هفتس خریدم ...سایزشم 6 سانت ...حتما نظراتتونو بدین چون برام خیلی مهمه .... این هدش هی داره میره :43:بال بجای اینکه بیاد جلو....بنظرتون تو آینده هدش چه طور میشه ووو رنگش قرمز پر رنگ میشه :smile (127): راستی چه شکلکهای باحالی داره اینجا........:smile (6): :smile (18)::smile (74):

ببخشید :smile (138): ...خب بریم سر عکس ها

این هم دومین فلاور هست که 1 ماه حدودن دارم اما از این یک ماه 8(یه بار 5روزش نخورد میگو دلم سوخ:smile (110):ت..غذا دادم..) روزه روی هم رفته در گشنگیه که دیگه دلم به رحم نمی آید:smile (108)::smile (108):... الانم 14 سانت هست اما هدش داره منو نا امید میکنه(میترسم ماده باشه ) ...البته تا به غذا بیوفته انشاالله خدا بخواد بیاد بالا..اگه بگید آیندشو د...بخصوص اساتید... آقا مصطفی...آقا بابک... آقا سیاوش....و همگی که خبره هستن همتون البته خبره ید :smile (180):...

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    سلام پسر
    اقا خوش اومدی :36:
    اگه نمی اومدی خیلی شاکی میشدم :68:
    من نظرم رو قبلا گفتم منتظر نظر سایرین می مونیم
    ولی اگر این دومی ماده بود مال من :smile (10):
    این دومی نر ولی کلا از دومی انتظار نداشته باش بهتر ردش کنی یک بهتره بخری
    به جیره غذایی اول مگاهد رو هم اضافه کن (فقط از ادم مطمئن بخر چون تقلبیش زیاد)
    ویرایش توسط shellman2008 : 2nd July 2011 در ساعت 05:38 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4748
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    سلام پسر
    اقا خوش اومدی :36:
    اگه نمی اومدی خیلی شاکی میشدم :68:
    من نظرم رو قبلا گفتم منتظر نظر سایرین می مونیم
    ولی اگر این دومی ماده بود مال من :smile (10):
    این دومی نر ولی کلا از دومی انتظار نداشته باش بهتر ردش کنی یک بهتره بخری:smile (226):به جیره غذایی اول مگاهد رو هم اضافه کن (فقط از ادم مطمئن بخر چون تقلبیش زیاد)
    بله آقا مصطفی من شناگر ماهریم:smile (268)::smile (268): اما اونجا دریا نبود :smile (254): 6):....مرسی واقعا لطف کردین به من گفتین بیام اینجا این چند وقت همش فروم های خارجی بودم دلم لک بود برای یه فروم فارسی فلاور...اره این دومیه راستش منم فکر میکنم نر باشه البته مخرجشو که آدم نگاه میکنه شبیه همچی هست بغیر از V هم U هست هم V ...دوتا لوله چسبیده بهم نازک یکم دراز.....در هر صورت فکر رد کردنش میوفتم گریم میگیره...:smile (227):... پولشم زیاد دادم یکمی حدوده 90تومان که فکر میکنم یخورده خر.. کردم:D:D......البته نگرش میدارم... اما واقعا بهترین روش برای برگشت پولش چیه:s؟ .... در مورد این سایتم فقط یه بدی دیدم که اونم حتما درست میشه... اونم اینکه اصلا نمیشه بعضی عکس هارو نگاه کرد مٍثل ماهی های شما و آقا محسن.... آدم دوست داره خودشو بزنه:smile (132): اون وسط که میبینه ستاره هست
    :smile (226)::smile (226)::smile (269)::smile (269):.... :

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط arvwin نمایش پست ها
    بله آقا مصطفی من شناگر ماهریم:smile (268)::smile (268): اما اونجا دریا نبود :smile (254): 6):....مرسی واقعا لطف کردین به من گفتین بیام اینجا این چند وقت همش فروم های خارجی بودم دلم لک بود برای یه فروم فارسی فلاور...اره این دومیه راستش منم فکر میکنم نر باشه البته مخرجشو که آدم نگاه میکنه شبیه همچی هست بغیر از V هم U هست هم V ...دوتا لوله چسبیده بهم نازک یکم دراز.....در هر صورت فکر رد کردنش میوفتم گریم میگیره...:smile (227):... پولشم زیاد دادم یکمی حدوده 90تومان که فکر میکنم یخورده خر.. کردم:D:D......البته نگرش میدارم... اما واقعا بهترین روش برای برگشت پولش چیه:s؟ .... در مورد این سایتم فقط یه بدی دیدم که اونم حتما درست میشه... اونم اینکه اصلا نمیشه بعضی عکس هارو نگاه کرد مٍثل ماهی های شما و آقا محسن.... آدم دوست داره خودشو بزنه:smile (132): اون وسط که میبینه ستاره هست
    :smile (226)::smile (226)::smile (269)::smile (269):.... :
    متاسفانه عکس های قدیمی روی یک اپلود سنتر دیگه اپ شده که اون اپلود سنتر دیتا بیس ش پرید
    من بزودی عکس ها اپ می کنم دوباره ولی محسن رو نمی دونم ولی این روهم بگم که این فلاور اخری یکی از فلاورهای محسن هستش

همکار قدیمی(سرپرست مترجمین)

شماره عضویت
    4503
    وااااااااااااااای جلل خالق چقدر خوشگله. خدا حفظش کنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ايگوانا-مار-سگ-ديسكس
    شماره عضویت
    3196
    سلام.
    ینده با هورمون دادن به حیوانات مخالفم.
    سوالی دارم. آیا امکان این هست که فلاور بدون خوردن هورمون زیبا - هد کامل- و رنگ خوبی داشته باشه؟ مطمعنا اگر این امکان باشه نسبت به استفاده از هورمون ،نیاز به زمان و صبر بیشتری هست اما این بین سلامتی حیوان به مشکل بر نمیخوره.
    لطفا راهنمایی کنید بندرو.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4748
    چه سوالی که همه جوابش تو خودشه .... سلام d: عزیز باه اگه فلاور نژادش خوب باشه با بدترین غذا هم یه ماهی ایده آل میشه ...مگه این ماهیها که دوستان دارن به این زیبایی هورمو ن داره ؟....قاعدتا..ماهی گرید بالا نیازی به هورمون نداره...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ايگوانا-مار-سگ-ديسكس
    شماره عضویت
    3196
    نقل قول نوشته اصلی توسط arvwin نمایش پست ها
    چه سوالی که همه جوابش تو خودشه .... سلام d: عزیز باه اگه فلاور نژادش خوب باشه با بدترین غذا هم یه ماهی ایده آل میشه ...مگه این ماهیها که دوستان دارن به این زیبایی هورمو ن داره ؟....قاعدتا..ماهی گرید بالا نیازی به هورمون نداره...
    سلام.
    جنبه سوال نداشت . بیشتر شروع بحثی بود که امیدوارم جنبه اطلاع رسانی پیدا کنه.:smile (248):

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4748
    آره دوست عزیز موضوع خوبیه اما تو تاپیک مخصوص به خودش ...چون اینجا همه میاین فلاور های بقیارو ببینند و توضیح بدن تو این مورد...(ببخشید این تذکر رو دادم بنده کوچیک شما هستم)

صفحه 6 از 32 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)