نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    3493

جفت گیری برای طوطی

آیا طوطی ها باید حتما" جفت داشته باشند؟فصل جفت گیری اونا کیه؟:smile (41):

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره نمایش پست ها
    آیا طوطی ها باید حتما" جفت داشته باشند؟فصل جفت گیری اونا کیه؟:smile (41):
    سلام .دوست گلم به پارسی پت خوش اومدی .سوالت رو تو بخش خودش بپرس .جفت گیری ربطی به پزشکی نداره .سوالی که قبلا پرسیده بودی رو خانم شیکرا کاملا جواب دادن .اینم لینکش :

http://www.parsipet.ir/forum/showthr...9019#post19019

سوالت راجع به طوطی ملنگو رو اینجا بپرس :

http://www.parsipet.ir/forum/showthr...6421#post16421

و برای پرسیدن سوال نیاز به ایجاد تاپیک جدید نیست .سوالت رو تو تالار مربوط بپرس.مرسی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    با سلام و با اجازه بزرگان
    براي جفت گيري اطلاعات دقيقي و كاملي ارائه نشده و به نظر ميرسه بايد از تجارب اساتيد بهره جست .
    تا جايي كه من مطلع هستم براي تكثير طوطي دستگاه مخصوص جفت گيري وجود داره كه تقريبا حدود 200هزار تومان قيمت داره البته ميشه از يك آكواريوم هم بهره گرفت اما مشكلات خودش رو هم داره از جمله گرم كردن آن كه بايد به وسيله لامپ چراغ مطالعه يا شب خواب كه هم كم مصرف و هم گرماي كافي رو توليد ميكنند استفاده كرد و براي پوشش كف ميتوان از خاك اره استفاده كرد و بعد از هر بار تغذيه جوجه ها جايي كه جوجه ها نشسته بودن رو بايد با مقداري خاك اره پوشاند و هر 2-3روز يكبار بايد كل مجموعه رو نظافت كرد و همچنين از عروسك هاي كوچيك بايد كمك گرفت.
    توضيحات من ناقص هست و فقط جهت ادامه پيدا كردن تاپيك از سوي اساتيد پارسي پت بود و هست.
    و در آخر اگر پست من در تاپيك مورد نظر نخورده است از مديران عزيز ميخوام كه پست بنده رو به محل مربوط انتقال دهند.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط DRP20810 نمایش پست ها
    با سلام و با اجازه بزرگان
    براي جفت گيري اطلاعات دقيقي و كاملي ارائه نشده و به نظر ميرسه بايد از تجارب اساتيد بهره جست .
    تا جايي كه من مطلع هستم براي تكثير طوطي دستگاه مخصوص جفت گيري وجود داره كه تقريبا حدود 200هزار تومان قيمت داره البته ميشه از يك آكواريوم هم بهره گرفت اما مشكلات خودش رو هم داره از جمله گرم كردن آن كه بايد به وسيله لامپ چراغ مطالعه يا شب خواب كه هم كم مصرف و هم گرماي كافي رو توليد ميكنند استفاده كرد و براي پوشش كف ميتوان از خاك اره استفاده كرد و بعد از هر بار تغذيه جوجه ها جايي كه جوجه ها نشسته بودن رو بايد با مقداري خاك اره پوشاند و هر 2-3روز يكبار بايد كل مجموعه رو نظافت كرد و همچنين از عروسك هاي كوچيك بايد كمك گرفت.
    توضيحات من ناقص هست و فقط جهت ادامه پيدا كردن تاپيك از سوي اساتيد پارسي پت بود و هست.
    و در آخر اگر پست من در تاپيك مورد نظر نخورده است از مديران عزيز ميخوام كه پست بنده رو به محل مربوط انتقال دهند.

دوست عزیز سلام
    انچه شما فرمودین مربوط به بزرگ کردن جوجه گوشتی بود ونه برای جفت گیری طوطی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)