صفحه 101 از 105 نخستنخست ... 51828384858687888990919293949596979899100101102103104105 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,001 به 1,010 از 1046
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24985
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    چه امپول و داروهایی؟ ب کمپلکس و دگزا متازون؟
    من تا دیروز متوجه اسهال بودنش نشده بودم
    متاسفانه اسم امپول هارو متوجه نشدم
    فقط یک پروبیوتیک داد و گفت توی ماست واسش بریزم
    و یک دارو توی سرنگ که هر 24ساعت 5قطره بهش بدم
    گفت غذا رو هم به زور بهش بدم ،که اشتهاش برگشته و داره غذاشو میخوره و نیازی به اجبار نداره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    25078
    سلام خسته نباشید من یه بچه گربه تقریبا دو ماهه پیدا کردم که در حال کتک خوردن بود و اوردمش خونه و اوایل خیلی درگیری بیماری بود اما الان خوب شده و بازی ها و شیطنتش شروع شده واسه همه شیطنتش یه جوابی پیدا کردم و دارم به سمت درست میبرمش اما تنها چیزی که واقعا مشکل ساز شده موضوع پی پی کردنشه تمام سعیمو میکنم که شکمشو ماساژ بدم اما اکثرا باد کرده دکتر بش ملین کننده داده میخوره چون دیگه اجباره میره کارشو انجام میده و با جای خاکشم اصلا مشکل نداره اما نمیدونم چرا تا اخرین لحظه نگه میداره هم ادرار هم مدفوع و از فرط شیطنت میخواد سریع کارشو بکنه بیاد بیرون این معضلی شده چون گاهی پی پی هم میوفته بیرون یا مثلا بهش اویزونه
    یعنی خیلی ازار دهنده شده این موضوع ..راه حلی داره که یکم این اروم تر بشه تا حداقل موقع دستشویی بفکر شیطنت نباشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش لوپ
    شماره عضویت
    24906
    گربه 2 ماهه خریدم تازه از مادرش جدا شده ،نژادش اسکاتیش ه ،دیروز عصر آوردمش خونه ،از دیروز همش میره قایم میشه و هیچ غذایی نخورده،صاحب اصلیش میگفت شیر مادر،شیر پاکتی و غذای خشک میخورده،ولی الان از دیروز هیچی نخورده و مشخصصه از ما میترسه نگرانم چیزیش بشه،ممنون میشم راهنمایی کنید.

فرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط roxana.b612 نمایش پست ها
    گربه 2 ماهه خریدم تازه از مادرش جدا شده ،نژادش اسکاتیش ه ،دیروز عصر آوردمش خونه ،از دیروز همش میره قایم میشه و هیچ غذایی نخورده،صاحب اصلیش میگفت شیر مادر،شیر پاکتی و غذای خشک میخورده،ولی الان از دیروز هیچی نخورده و مشخصصه از ما میترسه نگرانم چیزیش بشه،ممنون میشم راهنمایی کنید.

كوتاه عرض ميكنم خدمتتون . جدا كردن فرزندي كه هنوز به مادر نياز داره ، اشتباهه . انتظار رفتاري غير ازين نداشته باشيد . صاحبش لطف كردن فرمودن شير مادر ميخوره ! بچه وقتي كنار مادر باشه طبيعتا شير مادرشو ميخوره و با احساس أمنيتي كه با حضورش داره همه نوع غذايي ميخوره . شما اين امنيت و نياز رو يك مرتبه ازش گرفتيد . چي باقي ميمونه ؟ يك بچه گربه پر از استرس كه نميدونه الان كجاست و چرا مادر در كنارش نيست . بچه هايي كه هنوز اين نياز رو حس ميكنن ، حاضرن گرسنگيو تحمل كنن ولي در اغوش مادر باشن .

بچه گربه ها نسبت به اسباب بازيهاي متحرك علاقه نشون ميدن . حتي حركت يك رشته طناب كه توپ يا زنگوله كوچكي بهش متصل باشه . ازين طريق اعتمادشو جلب كنيد
    + محبت و در اغوش گرفتن بسيار .

ولي شايد تا چند روز آينده نه به شما نزديك بشه نه غذايي بخوره . اگر سلامتيش براتون أهميت داره كه قطعا داره چون نگرانيتون باعث شده پيگيري كنيد ، به مادرش برگردونيد تا كودكي كنه و اين فرصت ازش گرفته نشه . مادر هم الان بي تاب بچش هست. اگر هم بازي كردن با يك گربه كوچك براتون لذت بيشتري داره ، پس تماماً جاي مادر رو براش پر كنيد . ميتونيد ؟!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش لوپ
    شماره عضویت
    24906
    الان یکم شیر پاکتی خورد و مرغ آبپز کردم آبش رو خورد،من فکر میکردم تا 2 ماه کافی ه،چون 2 سال پیش به گربه پرشین 2 ماهه داشتم ،که همون روز اول با هانون کنار اومد،الان پیشنهاد شما چیه؟از دیروز یکم بهتر شده دیگه مخفی نمیشه ولی نگرانه حس میکنم،میشه راهنمایم کنید چیکار کنم؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    الان یکم شیر پاکتی خورد و مرغ آبپز کردم آبش رو خورد،من فکر میکردم تا 2 ماه کافی ه،چون 2 سال پیش به گربه پرشین 2 ماهه داشتم ،که همون روز اول با هانون کنار اومد،الان پیشنهاد شما چیه؟از دیروز یکم بهتر شده دیگه مخفی نمیشه ولی نگرانه حس میکنم،میشه راهنمایم کنید چیکار کنم؟؟؟

لازم به توضیح واضحات هست مجدد؟ نظرمو روشن خدمتتون عرض کردم. تصمیم گیری با خودتونه.

مسئله فقط تغذیه با شیر مادر نیست. مسائل عاطفی هم در نظر بگیرید. رابطه عاطفی بین مادر و فرزند ، بعد از دوران نوزادی به شکل دیگه ای بروز میکنه. شروع اموزشها و باید و نبایدهاست و فرزند در کنار مادر، اعتماد به نفس و قدرت بیشتری پیدا میکنه.

خیلی از ماده ها تا 3.5 ماهگی هم به بچه ها شیر میدن و از 4.5 ماهگی به بعد ، کم کم نیاز فرزند به مراقبت دائمی مادر، کم ، و ارتباط سردتر میشه. در این سن ، فرزندان به اندازه نیاز اموزش دیدن و میتونن مستقل از مادر زندگی کنن. وابستگی عاطفی شدیدی که در 2 تا 3.5 ماهگی هست رو ندارن.

به نظر شما این بچه در این سن و شرایط به شما نیاز بیشتری داره یا مادرش؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش لوپ
    شماره عضویت
    24906
    مشخصه مادرش ولی معمولاهمه بچه گربه ها در سن 2 ماهگی از مادرشون جداشون میکنن برای فروش یا واگذاری،چون تو این سن و سال بیشتر و سریع تر با انسان رابطه میگیرن ،این پبشنهاده شما به همه خریدار ها و فروشندگان حیواناته خانگی ه؟!؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    مشخصه مادرش ولی معمولاهمه بچه گربه ها در سن 2 ماهگی از مادرشون جداشون میکنن برای فروش یا واگذاری،چون تو این سن و سال بیشتر و سریع تر با انسان رابطه میگیرن ،این پبشنهاده شما به همه خریدار ها و فروشندگان حیواناته خانگی ه؟!؟

عزیز دل اول اینکه بنده به کل با خرید و فروش حیوانات مخالفم. در هر سنی که باشن. دوما اونهایی که این جنایت رو میکنن نه مادر هستن نه وجدان و انسانیت دارن.( منظورم فروشنده هاست).
    خیلی عذرمیخوام اینطور عرض میکنم. ولی فقط یک عده سودجو هستن که کارشون یا توله کشیه یا واسطه گری مثل جنایتی که در حق بچه خرگوشها میکنن و همه بعد از یکهفته از بین میرن.

براشون اهمیت نداره چه ضربه ای به حال و اینده اون زبون بسته ها میزنن و چه بلایی سرشون میاد. فقط همین که کسب درامد کنن براشون کافیه. مگه اون شخصی که داروی تاریخ مصرف گذشته به مردم میفروشه به عواقبش فکر کرده که اینها فکر کنن؟!

بنده کسی نیستم که خدایی ناکرده قصد نصیحت داشته باشم یا درستو نادرست رو یاداوری کنم .

فقط در جایگاه یک حامی که با درد و رنج حیوانات اشناست عرض میکنم . تا زمانی که خریدار هست ، این کار کثیف ادامه داره. فروشنده سودشو بدست میاره و خریدار در تصور خودش کار درستی انجام داده. این وسط هیچکس به فکر قربانیان این معامله نیست.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش لوپ
    شماره عضویت
    24906
    حق با شماست کاملا باهاتون موافقم،ولی میانگین عمر گربه های خیابانی 3،4 ساله در صورتی که گربه های توی خونه 10،12 سال،منظورم انسان های زیادی هستن که به حیوانات عشق می ورزند و ازشون خوب نگه داری میکنن،و نیاز به دوست داشته شدن و دوست داشتن هم برای حیوان و انسان برآورده میشه،من خودم عاشق حیواناتم،و تمام تلاشمو میکنم ازش خوب نگه داری کنم،از وقتی شما گفتین،بغلش کردم و نازش کردم شکر خدا خیلی با هام خوب و صمیمی شده و داره غذا میخوره،امیدوارم براش مامانه خوبی باشم،بازم ممنون از شما

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    حق با شماست کاملا باهاتون موافقم،ولی میانگین عمر گربه های خیابانی 3،4 ساله در صورتی که گربه های توی خونه 10،12 سال،منظورم انسان های زیادی هستن که به حیوانات عشق می ورزند و ازشون خوب نگه داری میکنن،و نیاز به دوست داشته شدن و دوست داشتن هم برای حیوان و انسان برآورده میشه،من خودم عاشق حیواناتم،و تمام تلاشمو میکنم ازش خوب نگه داری کنم،از وقتی شما گفتین،بغلش کردم و نازش کردم شکر خدا خیلی با هام خوب و صمیمی شده و داره غذا میخوره،امیدوارم براش مامانه خوبی باشم،بازم ممنون از شما

خواهش میکنم. فرمایشتون هم متین ولی طول عمر گربه های بی سرپرست حدود 12 سال ( اگر با تصادف . بیماریهای مسری و.. مواجه نشن ) و گربه های خانگی در بهترین شرایط تا 16_19 سال هم تخمین زده شده. این بیماریها و حوادث میتونه گاهی حیوانات خانگی هم به خطر بندازه پس همه چیز به شرایط حاکم و رخدادها بستگی داره.

ولی ارتباطی که یک حیوان با همنوع خودش برقرار میکنه بسیار فراتر از رابطه حیوان و انسانه.
    همه مخلوقات خدا به محبت کردن و محبت دیدن نیاز دارن ولی چرا باید این محبتی که یک مادر میتونه به بچه بده ازش دریغ کرد و محبت یک غیر همنوع رو جایگزین کرد؟

منظور کلی بنده اینه که ، حیوانات نیازمند و بی سرپرست که از نعمت داشتن مادر و سرپناه محروم هستن ، به این توجه ، اشتیاق و نیاز بیشتری دارن. اجازه بدیم بقیه موجودات در کنار والد یا والدین خودشون رشد کنن و به جای خرید و فروش و رونق این معامله غیر اخلاقی ، با قبول کیسهای واگذاری ، این مهربانی و محبت رو بین سایر موجودات بی سرپرست ، تقسیم کنیم.

صفحه 101 از 105 نخستنخست ... 51828384858687888990919293949596979899100101102103104105 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)