صفحه 103 از 105 نخستنخست ... 35384858687888990919293949596979899100101102103104105 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,021 به 1,030 از 1046
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    25374
    سلام ببخشید من گربه م سرما خورده بی حاله وآبریزش بینی داره اشتهاش خوبه مخصوصا اگه کنسرو و پوچ بهش بدم که پنجولاشم لیس میزنه ولی بی حاله طفلک چیکارش میتونم بکنم؟ماه قبلی مسموم شده بود چون غذاشون راحت پیدا نمیشه عوضش کرده بودم بهش نساخت ولی به اون یکی قشنگ ساخته.مسموم که شد بردمش دامپزشکی نزدیک پونصد تومن هزینه ش کردم میترسم الان ببرمش بازم پونصد تومن ازم بخوان راهی هست بدون بردن دامپزشکی درمانش کنم؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قبلا اکواریوم اما مجبور به جمع کردنش کردم،سگ تریر،گربه
    شماره عضویت
    26063
    سلام ترورخدا کسی اگه میتونه زود کمک کنه،
    گربه پرشین کت دارم که 3ماه پیش اولین زایمانشو کرد 5تا بچه شیطون،بدبخت اینقد شیر میداد و هرچی من غذا سینه مرغ و غذای گربه بهش دادم بازم خیلی لاغر وضعیف شده،حالا از دیروز باز علایم فحل شدگی صدادر میاره و باسنشو میماله زمین راه میره.آیا وقتشه یا؟ میترسم بدنش ضعیف باشه،آیا آمپول تقویتی چیزی هس ؟ صداش اذیت میکنه اهالیه خونه رو

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    26898
    سلام
    گربه ی من خیلی بچه است تقریبا دو ماهشم نمیشه
    الان اسهال شده چیکار باید بکنم؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    27465
    سلام من یه بچه گربه دارم فک کنم سرما خورده چون از چشماش یه ماده ای میاد ابریزش بینی کم هم داره غذا خوب میخوره ولی بی حاله همش امروز میخواستم ببرمش دامپزشکی ولی چون هوا خیلی خیلی گرم بود داشت تلف میشد چون اهواز زندگی میکنم آخرشم بسته بود میشه کمکم کنین چی بش بدم بخوره چه دارویی یا چی تو چشمش بریزم بهتر بشه تا چند روز دیگه ببرمش دامپزشکی لطفا کمکم کنین

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    27633
    سلام

ما سه تا بچه گربه تقریبا 5 ماهه تو حیاط آپارتمان داریم که بعضی از همسایه ها براشون غذا می گذارند.
    دیشب ساعت حدود 9 براشون جگر مرغ گذاشتم و با اشتها خوردندو مشکلی نداشتند، ولی حدودای 5 صبح متوجه صدای ناله مانند یکی از گربه های نر شدم و دیدم که دچار استفراغ (قهوه ای رنگ) شد و اسهال هم داره. قبلش مشکلی نداشت و سرحال بود ولی از 5 صبح تا حالا هیچ غذایی نخورده و بی حال تر شده. خیلی براش نگرانم و از طرفی گرفتنش و دکتر بردنش هم کمی سخت هست، به همین خاطر می خواستم لطفا کمی راهنمایی کنید که چه دلایلی می تونه داشته باشه و آیا ممکنه خودبخود خوب بشه؟ مثلا به خاطر غذای بد بوده باشه و میکروبی یا ویروسی نباشه؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28210
    سلام ببخشید من یک سوال داشتم یک گربه خیابونی لای دیوار حیاط ما و همسایه بچه کرد که ما وقتی بچه گربه ها 1 ماهه شده بودند این موضوع رو فهمیدیم خلاصه من بچه گربه ها رو خیلی دوست داشتم و تقریبا هر روز براشون غذا میبردم اما چند هفته بعد وقتی بچه گربه ها بزرگتر شدند از دیوار پریدن پایین و دیگه هم نیومدن راستی اون موقعه که رفتن 2 ماههه بودن میخواستم ببینم ایا ممکنه دوباره برگردن با دوباره تو کوچه ببینمشون؟ چون تو کوچمون سگ هست میگم اهان راستی همراه مادرشونم از اینجا رفتن

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28239

کمک خواستن از بچه های انجمن

سلام ما یه گربه رو ازخیابون وازدست بچه ها نجات دادیم آوردیم ازش نگهداری کردیم بزرگ شد حالا زایمان کرده تو خونمون ۴تا بچه خوشگل داره اما ازاونجایی که جامون کمه خیلی ناراحتیم نه دلمون میاد ببریم جایی رهاشون کنیم نه میتونیم نگه شون داریم تورو خدا کمکمون کنید.اگه جایی رو میشناسید که از این حیوونا نگهداری میکنن ترو خدا بگین
    ویرایش توسط majidmohamad : 22nd September 2019 در ساعت 05:12 PM دلیل: راهنمایی گرفتن از دوستان

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28391
    سلام دوستان من تازه عضو گروه شدم گربه ی رگدال دارم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28391
    میخواستم بدونم روزی چقدر پیاده روی کنه؟باغ خونمون هزار متره واسه همون بیرون نمیبرمش که با گربه های دیگه دعوا کنه و خطری هم براش نداشته باشه نظرتون چیه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28391
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidmohamad نمایش پست ها
    سلام ما یه گربه رو ازخیابون وازدست بچه ها نجات دادیم آوردیم ازش نگهداری کردیم بزرگ شد حالا زایمان کرده تو خونمون ۴تا بچه خوشگل داره اما ازاونجایی که جامون کمه خیلی ناراحتیم نه دلمون میاد ببریم جایی رهاشون کنیم نه میتونیم نگه شون داریم تورو خدا کمکمون کنید.اگه جایی رو میشناسید که از این حیوونا نگهداری میکنن ترو خدا بگین
    میتونی ببریشون یه پانسیون

صفحه 103 از 105 نخستنخست ... 35384858687888990919293949596979899100101102103104105 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)