صفحه 93 از 105 نخستنخست ... 437475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 921 به 930 از 1046
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24127
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    عکسهای قبل از درمانه ، درسته ؟ این سیاهی مسئله نداره. اشک چشمش هست که با هوا ترکیب میشه و به این رنگ در میاد. پرشینها اکثرا درگیر این مشکلات چشمی هستن. با اب جوشیده ولرم چشمهاشو تمیز یا از قطره ایوسپت که پست قبل عرض کرده بودم استفاده کنید.

فاصله بین قسمت قدامی ( جلویی ) چشم و بینی روزی یک مرتبه با اب گرم و پنبه تمیز و خشک کنید.( بدون سایش روی پوست )
    بله قبل از درمان هستش الان دیگه اون قرمزی رو نداره فقط سیاهه هستش که اونم میگین طبیعی هستش

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24338

بیماری گربه

وزنشون رو نمیدونم فقط میدونم که 24روز به دنیا اومدن عطسه وترشحات از چشمشون میاد هیچکدوم ونشستم متوجه آبریزش از بینی نشدم هیچ دارویی هم استفاده نکردم البته واسه ی بچه گربه ها فقط تو چشمشون قطره ی کلرامفنیکل استفاده میکنم سه چهار روز میشه چند بار هم چایی ریختم تو چشماشون واسه اون گربه بزرگ هم که عطسه وسرفه میکنه شربت سفیکسیم میدم هر 12ساعت 2سی سی یک بار هم بالا آورد یه ذره خون تو استفراغش دیدم
    ویرایش توسط ملیسا : 12th April 2018 در ساعت 11:25 PM دلیل: نوشته ای جامونده بود

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24338
    [QUOTE=ملیسا;290456]وزنشون رو نمیدونم فقط میدونم که 24روز به دنیا اومدن عطسه وترشحات از چشمشون میاد هیچکدوم ونشستم متوجه آبریزش از بینی نشدم هیچ دارویی هم استفاده نکردم البته واسه ی بچه گربه ها فقط تو چشمشون قطره ی کلرامفنیکل استفاده میکنم سه چهار روز میشه چند بار هم چایی ریختم تو چشماشون واسه اون گربه بزرگ هم که عطسه وسرفه میکنه شربت سفیکسیم میدم هر 12ساعت 2سی سی یک بار هم بالا آورد یه ذره خون تو استفراغش دیدم درضمن عکسهاشون روهم نتونستم بگیرم یعنی نمیزارن که بگیرم خیلی دست وپا میزنن

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    [QUOTE=ملیسا;290460]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ملیسا نمایش پست ها
    وزنشون رو نمیدونم فقط میدونم که 24روز به دنیا اومدن عطسه وترشحات از چشمشون میاد هیچکدوم ونشستم متوجه آبریزش از بینی نشدم هیچ دارویی هم استفاده نکردم البته واسه ی بچه گربه ها فقط تو چشمشون قطره ی کلرامفنیکل استفاده میکنم سه چهار روز میشه چند بار هم چایی ریختم تو چشماشون واسه اون گربه بزرگ هم که عطسه وسرفه میکنه شربت سفیکسیم میدم هر 12ساعت 2سی سی یک بار هم بالا آورد یه ذره خون تو استفراغش دیدم درضمن عکسهاشون روهم نتونستم بگیرم یعنی نمیزارن که بگیرم خیلی دست وپا میزنن
    عزيزم ، بدون تجويز دامپزشك درمان دارويي شروع نكنيد . اگر اشتباهي در تعيين دوز دارو انجام بديد منجر به فوتشون ميشه . حتي وزن گربه هاي بالغ هم نميدونيد ؟ اينطور كه نميتونم كمكتون كنم!

خوني كه در استفراغ بود تيره يا روشن بود؟ غذا چي خورده ؟ تغذيشون چيه ؟ استخوان خام ميخورن ؟ غير از سرماخوردگي ، مشكل ديگه اي مثل بي اشتهايي ، درد شكم و بي تابي ، اسهال ،...... ديده ميشه ؟

و لطفا پست خلاف گزارش نكنيد. هر موقع انلاين باشم رسيدگي ميكنم .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24338
    وزنشون رو نمیدونم فقط میدونم که 24روز به دنیا اومدن عطسه وترشحات از چشمشون میاد هیچکدوم ونشستم متوجه آبریزش از بینی نشدم هیچ دارویی هم استفاده نکردم البته واسه ی بچه گربه ها فقط تو چشمشون قطره ی کلرامفنیکل استفاده میکنم سه چهار روز میشه چند بار هم چایی ریختم تو چشماشون واسه اون گربه بزرگ هم که عطسه وسرفه میکنه شربت سفیکسیم میدم هر 12ساعت 2سی سی یک بار هم بالا آورد یه ذره خون تو استفراغش دیدم
    [QUOTE=ملیسا;290460]
    وزنشون رو نمیدونم فقط میدونم که 24روز به دنیا اومدن عطسه وترشحات از چشمشون میاد هیچکدوم ونشستم متوجه آبریزش از بینی نشدم هیچ دارویی هم استفاده نکردم البته واسه ی بچه گربه ها فقط تو چشمشون قطره ی کلرامفنیکل استفاده میکنم سه چهار روز میشه چند بار هم چایی ریختم تو چشماشون واسه اون گربه بزرگ هم که عطسه وسرفه میکنه شربت سفیکسیم میدم هر 12ساعت 2سی سی یک بار هم بالا آورد یه ذره خون تو استفراغش دیدم درضمن عکسهاشون روهم نتونستم بگیرم یعنی نمیزارن که بگیرم خیلی دست وپا میزنن
    ویرایش توسط ملیسا : 13th April 2018 در ساعت 12:02 AM دلیل: من سر خود دارو ندادم چون نمیدونستم چیکار کنم وضعیتشون رو به دامپزشک گفتم اون داروهارو بهم دادن

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    به سوالات پاسخ بديد لطفا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24338
    [QUOTE=ملیسا;290460]
    [QUOTE=ملیسا;290462][QUOTE=animal lover;290461]
    عزيزم ، بدون تجويز دامپزشك درمان دارويي شروع نكنيد . اگر اشتباهي در تعيين دوز دارو انجام بديد منجر به فوتشون ميشه . حتي وزن گربه هاي بالغ هم نميدونيد ؟ اينطور كه نميتونم كمكتون كنم!

خوني كه در استفراغ بود تيره يا روشن بود؟ غذا چي خورده ؟ تغذيشون چيه ؟ استخوان خام ميخورن ؟ غير از سرماخوردگي ، مشكل ديگه اي مثل بي اشتهايي ، درد شكم و بي تابي ، اسهال ،...... ديده ميشه ؟

و لطفا پست خلاف گزارش نكنيد. هر موقع انلاين باشم رسيدگي ميكنم .
    غذا فقط مرغ پخته شده میخوره استخوان خیلی کم میدم رنگ خون هم قرمز روشن بود فقط یه بار استفراغ کرده ولی 4یا 5ماهه سرفه وعطسه داره غذا هم میخوره ولی اسهال بودنش ونمیدونم ندیدم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24338
    غذا فقط مرغ میخورن بعضی وقتها هم کباب گوشت قرمز استخوان خام خیلی سخت میدم رنگ خون استفراغ هم قرمز روشن بود البته فقط یه بار استفراغ کرده نزدیک 4یا 5ماهه عطسه وسرفه میکنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24338
    بچه گربه هارو هم وزن کردم 314کیلو یکیشون هست 320کیلو هم دوتای دیگه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    غذا فقط مرغ میخورن بعضی وقتها هم کباب گوشت قرمز استخوان خام خیلی سخت میدم رنگ خون استفراغ هم قرمز روشن بود البته فقط یه بار استفراغ کرده نزدیک 4یا 5ماهه عطسه وسرفه میکنه
    استخوان خام به هيچ وجه داده نشه . استخوانهاي پخته هم چرخ شده بديد. خون روشن ، ممكنه از جراحتي در دهان يا ابتداي دستگاه گوارش ، مثل مري باشه . اگر براتون امكان داره ، با چراغ قوه داخل دهان رو ببينيد . البته ميفرماييد چند ماهه درگير عطسه و سرفه هست. و بعيد نيست مبتلا به يكي ويروسهاي سرماخوردگي شده كه با علايمي مثل زخمهاي دهان و حتي دستگاه گوارش همراهه . غذاهاي نرم و ابدار در اختيار همه گربه هاتون بزاريد كه به راحتي بجون. استخوان داده نشه . اگر استفراغ و خونريزي ادامه داشت حتما يا به دامپزشك مراجعه كنيد يا اينجا اطلاع بديد. و دقت كنيد استفراغ محتوي مواد غذايي هست يا گلوله مو و يا فقط مايعات سفيد ، زرد يا سبز؟ چند روز از مصرف سفكسيم ميگذره ؟ سن دو گربه بالغ رو نگفتيد
    بچه گربه هارو هم وزن کردم 314کیلو یکیشون هست 320کیلو هم دوتای دیگه
    ٣١٤و ٣٢٠ كيلو؟؟!!! منظورتون گرمه ؟

صفحه 93 از 105 نخستنخست ... 437475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)