صفحه 87 از 105 نخستنخست ... 376869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 861 به 870 از 1046
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24114
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    ببخشيد ، انقدر پراكنده صحبت ميكنيد و نوشتارتون به شيوه گفتاري هست ، كه متوجه نشدم ! يكي از بچه ها كه نابينا شده رو يوتانايز كردن يا گربه اي هست كه براش كلوبيوتيك نوشتن ؟ چه مدته چشمش تخليه شده ؟

قطره رو تا زماني كه دكتر تعيين كردن براي هر سه ، ادامه بديد. داخل چشم تخليه شده هم بريزيد ولي پماد انتي بيوتيك مناسبتره . داروي خوراكي براش تجويز نكردن ؟

دكترشون متاسفانه ، مضرات غذاي خشك رو ياداور نشدن . فرصت شد ، سِرْچ بزنيد بيشتر با مضراتش اشنا بشيد. جگر هم در صورتي مضره كه بي رويه و خام مصرف بشه . استفاده كم و پخته ، خطري نداره.

همه حبوبات قابل استفاده هستن ولي بخاطر نفاخ بودنشون ، براي هر كدام ٢ بار در هفته ،كوبيده شده به اندازه نصف قاشق غذاخوري در اين سن كافيه . ميتونيد داخل ماست بريزيد يا به همراه كته كه سرشار از ويتامين ب هست در اختيار بزاريد .

جگر هم عرض كردم ١-٢ بار ، پخته و خرد شده ، در اين سن براي هر كدام يك قاشق مرباخوري .

سفکسیم چند میلی گرم تجویز کردن؟ 200 یا 400؟

پيام خصوصيتونو چك كنيد .
    سفیکسیم 200
    پیغام خصوصی ندارم
    یکی از آن دوتا گربه که گفتم کور شده بود تازه کور شده بود 6 روزی است که چشمش تخلیه شده دکتر گفت 5 روز دارو ها را بدم ولی هنوز عفونت دارد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid3360 نمایش پست ها
    سفیکسیم 200
    پیغام خصوصی ندارم
    یکی از آن دوتا گربه که گفتم کور شده بود تازه کور شده بود 6 روزی است که چشمش تخلیه شده دکتر گفت 5 روز دارو ها را بدم ولی هنوز عفونت دارد
    سفكسيم رو در چه مقدار آب گفتن حل كنيد ؟

پيام رو به خصوصيتون فرستادم . اگر به دستتون رسيد ، از دارويي كه نوشتم براي بچه اي كه چشمش تخليه شده هم بزاريد . يعني هر سه از ظرف دارو مصرف كنن . براي چشمش پماد جنتامايسين هم ، هر ٦ ساعت تا ٥ روز استفاده كنيد . اگر پيام نرسيده ، بعدا تنظيمات كاربريتونو چك ميكنم .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24127
    سلام

امروز دوستمون رفتن با خانواده یک ماه مسافرت امانت سگشون رو بهمون دادن ما هم گربه داریم نمیتونم کنترلشون کنم نمیدونم سگ واسه حمله سمت گربه مون میره یا میخواد بازی کنه بدون پارس کردن ولی گربه مون فرار میکنه و بعضا حالت حمله داره چطوری میتونم کنترلشون کنم ایا امکانش هست با هم دوست بشن یا نه؟!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط asre.yakhbandan نمایش پست ها
    سلام

امروز دوستمون رفتن با خانواده یک ماه مسافرت امانت سگشون رو بهمون دادن ما هم گربه داریم نمیتونم کنترلشون کنم نمیدونم سگ واسه حمله سمت گربه مون میره یا میخواد بازی کنه بدون پارس کردن ولی گربه مون فرار میکنه و بعضا حالت حمله داره چطوری میتونم کنترلشون کنم ایا امکانش هست با هم دوست بشن یا نه؟!
    سلام ، اگر بچه هست ، رفتارش بيشتر جنبه اشنايي و بازي داره . ولي اگر بالغه بچه گربه ها رو دور كنيد و مراقب به عكس العمل مادر باشيد ، درسته بچه ها بزرگتر شدن ولي اگر بترسه بهشون اسيب ميزنه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24127
    سلام ، اگر بچه هست ، رفتارش بيشتر جنبه اشنايي و بازي داره . ولي اگر بالغه بچه گربه ها رو دور كنيد و مراقب به عكس العمل مادر باشيد ، درسته بچه ها بزرگتر شدن ولي اگر بترسه بهشون اسيب ميزنه .
    بچه گربه نداریم گربه ی بالغ هستش فقط یک گربه داریم
    سگ هم فکر کنم بالغ هستش

الان چاره اش چیه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط asre.yakhbandan نمایش پست ها
    بچه گربه نداریم گربه ی بالغ هستش فقط یک گربه داریم
    سگ هم فکر کنم بالغ هستش

الان چاره اش چیه؟
    رفتارش اگر خشونت امیز نیست نگرانی نداره. فقط مراقب باشید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24127
    رفتارش اگر خشونت امیز نیست نگرانی نداره. فقط مراقب باشید.
    نه متاسفانه الان با پارس کردن سمت گربه رفت مجبورا جداشون کردم انگار چاره ای نیست باید جدا باشن.ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24114
    سلام
    بچه گربه ها رو من دیروز شب بردم داخل خانه که آنجا بخواند صبح که می خواستم آنها را ببرم بالا متوجه شدم ورم دانه سفید رنگ داخل چشم بچه گربه مشکیه کم شده ولی کمی صورتی شده. آیا این نشانه خوبی است یا نه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid3360 نمایش پست ها
    سلام
    بچه گربه ها رو من دیروز شب بردم داخل خانه که آنجا بخواند صبح که می خواستم آنها را ببرم بالا متوجه شدم ورم دانه سفید رنگ داخل چشم بچه گربه مشکیه کم شده ولی کمی صورتی شده. آیا این نشانه خوبی است یا نه؟
    سلام. عکس واضح بزارید.هنوز داروهای جدید رو شروع نکردید؟ پیام به دستتون رسید؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24114
    سلام. عکس واضح بزارید.هنوز داروهای جدید رو شروع نکردید؟ پیام به دستتون رسید؟

خیلی ممنون پیامتون به دستم رسید هنوز داروی جدید رو شروع نکردم
    به نظرم کم کم داره کوچک تر میشه شاید نیاز به دارو نداشتن باشه

http://uupload.ir/files/6qe6_20180319_103619.jpg

http://uupload.ir/files/irfi_20180319_103529.jpg

یک اتفاق دیگه امروز افتاده مامان بچه گربه ها سنگ بهش زدند یا از جایی افتاده روی شکمش یکم زخم شده و صبح نیامد غذا بخوره
    من ماست با سرنگ دادم خورد جایی از بدنش هم دردی نداره به نظرتان چی شده؟

صفحه 87 از 105 نخستنخست ... 376869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)