صفحه 85 از 105 نخستنخست ... 3566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 841 به 850 از 1046
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    22392

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    22392

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط bomira نمایش پست ها
    سلام من یک بچه گربه بی مادر پیدا کردم قراره پنجشنبه ببرمش دامپزشک عکسشو میفرستم یکم راهنمایم کنید برای تغذیش بعد چشمشم هم مشکل داره
    میشه چندتا دامپزشک خوب تو‌منطقه اسلامشهر و شهریار و اطراف این مناطق معرفی کنید که تخفیف هم بدن تازه نقل مکان کردیم اشنا نیستم ممنون
    بعد نیاز حتمی ب دامپزشک داره این بچه گربه یا نه
    بعد میتونید تشخیص بدین چند سالشه
    سلام ، حدودا دوماهشه ، البته بايد از نزديك ديده بشه . بستگي به تغذيه دوران شيرخوارگي ، نژاد و عوامل محيطي هم داره . بگيريد دستتون و از چشمم عكس بزاريد .
    علايم سرماخوردگي يعني آبريزش بيني ، سرفه ، عطسه ، ترشحات چشمي ، تنگي نفس يا خس خس سينه داره ؟

براي تغذيه اش ، مرغ ريش شده ، يا هر گوشتي كه براتون مقدوره ، كاملا پخته و نرم ، ابگوشت ، اب مرغ ، برنج ( تقريبا كته مانند) ، سيبزميني ، يكبار در هفته تخم مرغ ، ماكاروني ، ماست ، شير مخصوص گربه ، خامه ( كم ) ، دل پخته و ريز شده مرغ ( ١-٢ دو بار هفتگي ) ، ماهي ( دو هفته يكبار ) ، پنير بدون نمك و غذاي خشك و كنسروي مخصوص بچه گربه .چند هفته ديگه هم ميتونيد حبوبات و غلات پخته و كوبيده شده هم به وعده هاش اضافه كنيد ( هفته اي دو بار )

غذاهاي خانگي براي اين بچه ، بدون هيچ افزودني ( پياز ،سير و ادويه جات ) بايستي طبخ بشه كه دراين سن ، به ٤-٥ وعده نياز داره ( بسته به ميزان اشتها ) و هر وعده ٦٠-٧٠ گرم گاهي كمتر.

بهتره ، براي معاينات كلي ، تعيين سن دقيق ، گرفتن دستور غذايي و تعيين زمان واكسن ، حتما به دامپزشك مراجعه كنيد .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    22392
    http://s9.picofile.com/file/83135577...206_051408.jpg

نه علائم سرما خوردگی نداره خیلی میو میو میکنه چشمم اینه دماغشم انگار قبلا خون اومده به نظر شما تصادف کرده؟
    بعد هیچیم نمیخورهذشیر بدون لاکتوز ک نخورد حتی با سرنگ بهش دادم نمیخورد مرغمدریش ریش کردم جلوش گذاشتم نخورد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط bomira نمایش پست ها
    http://s9.picofile.com/file/83135577...206_051408.jpg

نه علائم سرما خوردگی نداره خیلی میو میو میکنه چشمم اینه دماغشم انگار قبلا خون اومده به نظر شما تصادف کرده؟
    بعد هیچیم نمیخورهذشیر بدون لاکتوز ک نخورد حتی با سرنگ بهش دادم نمیخورد مرغمدریش ریش کردم جلوش گذاشتم نخورد
    از ظاهر که نمیشه گفت تصادفیه یا نه. هنوز نبردید دکتر؟؟ وقتی غذا نمیخوره و سر و صدا میکنه یعنی مشکل جدی داره.
    از ظاهر چشم و بینی و خونی که هست مشخصه سرماخورده و بینی کیپ شده. زودتر باید معالجه بشه. با بیمارستانهای زیر تماس بگیرید اگر امروز تعطیل نبودن تشریف ببرید. مراقب دادن با مایعات با سرنگ باشید که با عجله انجام نشه چون وارد ریه ها میشه و عفونت میکنه. نزارید گرسنه بمونه . حتی هر یکساعت اگر بتونید با سرنگ بهش شیر . اب مرغو گوشت . سوپ و مایعات دیگه بدید بهتر از گرسنگیه. ضعیف میشه و به درمان جواب نمیده.

موقتا براش دارو مینویسم که اگر دکتر تشریف نداشتن ، درمانو شروع کنید. ولی به این داروها اکتفا نکنید حتما باید ویزیت بشه. غیر از داروهایی که خصوصی نوشتم روزی دو قطره مولتی ویتامین نوزاد هم بهش بدید.

بیمارستان پایتخت

شهرک غرب، بلوار دادمان، نرسيده به اتوبان يادگار، پلاك ١٣١ 88368585

بیمارستان غرب:

همت غرب .ستاری شمالی.چهارراه 35 متری گلستان.سمت راست بین سردار و ایران زمین. پلاک184 44467282

کلینیک پارسه :

آدرس: شهریار روبروی شهرک اداری بین شهرک کاروان و وایین جنب فروشگاه ال جی.
    09305277565/ 65312150

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    23479
    با سلام من گربه ماده 7 ماهه ای دارم که حدودا" 12 روز پیش اولین بار فحل شده، اما بعد 12 روز پنج شنبه دوباره علائم فحلی از خودش نشون میده، یعنی روی زمین مدام غلط میزنه و به خودش می پیچه و مدام میو میوهای بلند و کش دار میکنه به طوریکه آسایش و آرامش از اهل خونه برده، البته گربه من خیلی شیطون و پر جنب و جوش است، نژادش هم از همین گربه های معمولی بوده که توی حیاط خونه مون زیر بارون مادرش رها کرده بود و من بزرگش کردم، با این همه اتفاق هایی که افتاده خانواده ام مسرن که رهاش کنم ، البته در منزل حیاط دار یکی از اقوام، ولی از اونجایی که وابستگی عمیقی نسبت بهش پیدا کردم برام سخت شده خیلی _ با اینهمه میخوام که بدونم اولا" چطور می تونم فاصله فحلش رو طولانی تر بکنم، دوم هم باید چه دارویی بهش بدم تا دردها و بی قراری هاش کمتر بشه ، به خدا شب خواب و آرامش از ما گرفته ، یعنی اگر همسایه هامون شاکی بشن حق دارن با سرو صداهای حنااا، جدای از اینها با عقیم سازی هم مخالفم ولی از اونطرف نمی دونم اگه بذارم حنا جفت گیری کنه در صورت حامله شدن آینده بچه هاش چی میشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط annahi68 نمایش پست ها
    با سلام من گربه ماده 7 ماهه ای دارم که حدودا" 12 روز پیش اولین بار فحل شده، اما بعد 12 روز پنج شنبه دوباره علائم فحلی از خودش نشون میده، یعنی روی زمین مدام غلط میزنه و به خودش می پیچه و مدام میو میوهای بلند و کش دار میکنه به طوریکه آسایش و آرامش از اهل خونه برده، البته گربه من خیلی شیطون و پر جنب و جوش است، نژادش هم از همین گربه های معمولی بوده که توی حیاط خونه مون زیر بارون مادرش رها کرده بود و من بزرگش کردم، با این همه اتفاق هایی که افتاده خانواده ام مسرن که رهاش کنم ، البته در منزل حیاط دار یکی از اقوام، ولی از اونجایی که وابستگی عمیقی نسبت بهش پیدا کردم برام سخت شده خیلی _ با اینهمه میخوام که بدونم اولا" چطور می تونم فاصله فحلش رو طولانی تر بکنم، دوم هم باید چه دارویی بهش بدم تا دردها و بی قراری هاش کمتر بشه ، به خدا شب خواب و آرامش از ما گرفته ، یعنی اگر همسایه هامون شاکی بشن حق دارن با سرو صداهای حنااا، جدای از اینها با عقیم سازی هم مخالفم ولی از اونطرف نمی دونم اگه بذارم حنا جفت گیری کنه در صورت حامله شدن آینده بچه هاش چی میشه
    سلام . دوست عزيز ، فحلي دردي به همراه نداره نگران نباشيد . از هيچ دارويي هم براي كاهش شدت و يا فواصل زمانيش ، نميشه استفاده كرد چون به مرور باعث ايجاد غدد سينه يا رحمي ميشه كه اكثرا در گربه ها بد خيمه . ميتونم ارامبخش براش بنويسم ، وزنشو بفرماييد ، ولي در نهايت بايد عقيم بشه . ارامبخش هم مدت محدودي قابل استفاده است . مرتب هم كه نميتونه جفتگيري و توليد مثل كنه !! پس تكليف سلامتيش و بچه ها چي ميشه ؟!
    نامنظم بودن دوره هم تا چند ماه ابتدايي بلوغ جنسي عاديه .

چرا با عقيمسازي مخالفيد وقتي ناارامي حيوان ، اوارگي و سرنوشت نامعلوم بچه گربه هاي متولد شده و بيماريهاي مختلف تناسلي و سينه رو ممكنه در آينده شاهد باشيد ؟؟!!لطفا عميقتر به اين موضوع فكر كنيد و اگرتصميگيري براتون مشكله ، در قسمت واگذاري، اگهي كنيد ، عكس و مشخصاتش و شماره تماستونو بزاريد . ميدونم وابسته أيد ولي علاقه شما ، كمكي بهش نميكنه . يا اجازه بديد يك دوره زايمان كنه ولي قبل از اون ، براي اينده بچه هاش ، تصميم درستي بگيريد كه به شخص مطمئن براي نگهداري در منزل واگذار بشن و بعد عقيمش كنيد ، يا بدون زايمان ، اقدام و يا واگذارش كنيد تا صاحب جديد، براش تصميم بگيره .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    23479
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام . دوست عزيز ، فحلي دردي به همراه نداره نگران نباشيد . از هيچ دارويي هم براي كاهش شدت و يا فواصل زمانيش ، نميشه استفاده كرد چون به مرور باعث ايجاد غدد سينه يا رحمي ميشه كه اكثرا در گربه ها بد خيمه . ميتونم ارامبخش براش بنويسم ، وزنشو بفرماييد ، ولي در نهايت بايد عقيم بشه . ارامبخش هم مدت محدودي قابل استفاده است . مرتب هم كه نميتونه جفتگيري و توليد مثل كنه !! پس تكليف سلامتيش و بچه ها چي ميشه ؟!
    نامنظم بودن دوره هم تا چند ماه ابتدايي بلوغ جنسي عاديه .

چرا با عقيمسازي مخالفيد وقتي ناارامي حيوان ، اوارگي و سرنوشت نامعلوم بچه گربه هاي متولد شده و بيماريهاي مختلف تناسلي و سينه رو ممكنه در آينده شاهد باشيد ؟؟!!لطفا عميقتر به اين موضوع فكر كنيد و اگرتصميگيري براتون مشكله ، در قسمت واگذاري، اگهي كنيد ، عكس و مشخصاتش و شماره تماستونو بزاريد . ميدونم وابسته أيد ولي علاقه شما ، كمكي بهش نميكنه . يا اجازه بديد يك دوره زايمان كنه ولي قبل از اون ، براي اينده بچه هاش ، تصميم درستي بگيريد كه به شخص مطمئن براي نگهداري در منزل واگذار بشن و بعد عقيمش كنيد ، يا بدون زايمان ، اقدام و يا واگذارش كنيد تا صاحب جديد، براش تصميم بگيره .

سلام، راستش نظرم عوض شده شاید عقیمش بکنم، فقط هزینه هاش بالاست ، دامپزشک خودش هم گفته که بذارین جفت بگیره بعد عقیمش کنین... نمی دونم والا وقتی بی تابی ها و بی قراری هاشو می بینم
    دلم به درد میاد، اما سوالم اینه که بعد از عقیم شدن گربه، بی قراری ها و بی تابی هاش در زمان جفت گیری کمتر میشه؟!! نه میخوام نگهش دارم و دوست دارم کنارم بمونه عقیمش میکنم فقط از هزینه هاش بهم بگین

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط annahi68 نمایش پست ها
    سلام، راستش نظرم عوض شده شاید عقیمش بکنم، فقط هزینه هاش بالاست ، دامپزشک خودش هم گفته که بذارین جفت بگیره بعد عقیمش کنین... نمی دونم والا وقتی بی تابی ها و بی قراری هاشو می بینم
    دلم به درد میاد، اما سوالم اینه که بعد از عقیم شدن گربه، بی قراری ها و بی تابی هاش در زمان جفت گیری کمتر میشه؟!! نه میخوام نگهش دارم و دوست دارم کنارم بمونه عقیمش میکنم فقط از هزینه هاش بهم بگین
    سلام . بله كمتر ميشه ولي بعد از عقيم سازي ، بايد بيشتر مورد توجهتون باشه و از لحاظ روحي رسيدگي كنيد .
    اگر ميتونستيد ، تشريف بياريد تهران ، كلينيكهاي زيادي هستن كه حمايتي عقيم ميكنن . با ٧٠ -١٠٠ تومن . رشت هم ٢-٣ مورد هست .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20564
    سلام. وقتتون بخیر! یکی از گربه های من، توی عکس براتون با دایره قرمز مشخص کردم. پوست لبه ی گوش سمت راستش، متورم شده. خشک و زمخته. اول فکر کردم جای زخمه چون بالای چشمش یعنی لابه لای موهاش یا حتی روی بینیش زخمیه که به خاطر دعوا با گربه های دیگه ست اما لبه ی گوشش فکر نمیکنم از زخم باشه. سطحش بزرگتر از چیزیه که توی عکس مشخص شده. میگن که ممکنه یا قارچ باشه یا جرب. فعلا تا چند روزی دسترسی به دکتر دامپزشک ندارم. امکانش هست اگه دارویی موقتی هست که برای پوستش استفاده کنم بگید؟؟؟ نره، تقریبا 1 سالشه

http://uupload.ir/files/umzd_img_513301.jpg

http://uupload.ir/files/m_img_5094449.jpg

http://uupload.ir/files/mum4_img_5044487.jpg

http://uupload.ir/files/orss_img_50844446.jpg

صفحه 85 از 105 نخستنخست ... 3566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)