صفحه 82 از 105 نخستنخست ... 3263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 811 به 820 از 1046
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SilentCity نمایش پست ها
    نمیدونم همونه یا نه ولی علامت گذاشتم کلا اون استفراغ میکنه دستشوییشون رو تا حالا ندیدم بله شیر میخوره همین الان شیر خورد باز استفراغ کرد شد 4 بار استفراغ که میکنه مامانش فوری لیس میزنه میخوره نمیتونم ببینم کرم هست یا نه
    خیلی نگران شدم. ممکنه این بچه هم یا به گاستریت مبتلا باشه یا انگل. البته در مورد انگل همه بچه ها درگیر میشن. اگر قطره متوکلوپرامید و دایمتیکون دارید ( هر دو انسانی ) از هر کدوم هر 8 ساعت یک قطره بدید و ماساژ شکم انجام بشه. رانیتیدین برای سنش کمی سنگینه . انتی بیوتیک هم فعلا نمیتونم پیشنهاد بدم چون مشخص نیست التهابه یا عفونت. فکر میکنم التهاب باشه که با خوردن غذا هم تشدید میشه. شکمشو ماساژ بدید فعلا این دارو رو بدید. حالشو مرتب اطلاع بدید. اگر با دکتر هم مشورت کنید خوبه. ایشون بیشتر در جریان هستن.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    خیلی نگران شدم. ممکنه این بچه هم یا به گاستریت مبتلا باشه یا انگل. البته در مورد انگل همه بچه ها درگیر میشن. اگر قطره متوکلوپرامید و دایمتیکون دارید ( هر دو انسانی ) از هر کدوم هر 8 ساعت یک قطره بدید و ماساژ شکم انجام بشه. رانیتیدین برای سنش کمی سنگینه . انتی بیوتیک هم فعلا نمیتونم پیشنهاد بدم چون مشخص نیست التهابه یا عفونت. فکر میکنم التهاب باشه که با خوردن غذا هم تشدید میشه. شکمشو ماساژ بدید فعلا این دارو رو بدید. حالشو مرتب اطلاع بدید. اگر با دکتر هم مشورت کنید خوبه. ایشون بیشتر در جریان هستن.
    با دکتر مشورت کردم گفت اگه سرحال هستش شیر میخوره به احتمال زیاد از پر خوری باشه ولی اگه دیدی بی حاله و شیر نمیخوره بیارش ولی این سرحال هستش و شیر میخوره ولی بالا میاره

به بچه اون قطره رو بدم؟
    وزنشو نمیدونم الان 29 روزه هستن

احتمالش هست از سرما خوردگی باشه؟
    آموکسی کلاو به مامانشون دادم نباید عطسه بکنن که

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    با دکتر مشورت کردم گفت اگه سرحال هستش شیر میخوره به احتمال زیاد از پر خوری باشه ولی اگه دیدی بی حاله و شیر نمیخوره بیارش ولی این سرحال هستش و شیر میخوره ولی بالا میاره

به بچه اون قطره رو بدم؟
    وزنشو نمیدونم الان 29 روزه هستن

احتمالش هست از سرما خوردگی باشه؟
    آموکسی کلاو به مامانشون دادم نباید عطسه بکنن که
    از پرخوری و جست و خیر بعد از غذا هم اینطور میشه ولی این قضیه مدام تکرار شده. چرا قبلا اینطور نبود؟!

بله به همین بچه فقط متوکلوپرامید هر 8 ساعت یک قطره بدید. دایمتیکون فعلا نیاز نیست.
    مگه سرماخوردن؟ مادر هنوز خوب نشده؟
    از سرماخوردگی هم اگر باشه شاید یکی دو بار اونمهم در نوع شدیدش اتفاق میوفته. وقتی این بچه علایم نداره ، بقیه هم سالم هستن بعید میدونم این مورد باشه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    از پرخوری و جست و خیر بعد از غذا هم اینطور میشه ولی این قضیه مدام تکرار شده. چرا قبلا اینطور نبود؟!

بله به همین بچه فقط متوکلوپرامید هر 8 ساعت یک قطره بدید. دایمتیکون فعلا نیاز نیست.
    مگه سرماخوردن؟ مادر هنوز خوب نشده؟
    از سرماخوردگی هم اگر باشه شاید یکی دو بار اونمهم در نوع شدیدش اتفاق میوفته. وقتی این بچه علایم نداره ، بقیه هم سالم هستن بعید میدونم این مورد باشه.
    مادر ماشالله خیلی خوب شده

عطسه میکنن واسه اونه میگم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    مادر ماشالله خیلی خوب شده

عطسه میکنن واسه اونه میگم
    ترشحات چشمی و بینی یا خس خس تنفسی هم دارن؟ هر عطسه ای سرماخوردگی نیست. میتونید فیلم چند ثانیه ای ازشون بفرستید؟ طوری که صورتها واضح باشه در حالت استراحت.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    23019
    سلام گربه ی من تقریبا یه سال و نیمشه تازگیا اصلا از خونه بیرون نمیره و اشتهاش هم خیلی باز شده زیاد غذا میخوره و خیلی هم زیاد میخوابه و یه اتفاقی که خیلی نگرانم کرده اینه که بعد از هر بار غذا خوردن که نازش میکنم تو شکمش یه برآمدگی حس میکنم که وقتی چند ساعت از غذا خوردنش میگذره اون توده دیگه حس نمیشه.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pishan نمایش پست ها
    سلام گربه ی من تقریبا یه سال و نیمشه تازگیا اصلا از خونه بیرون نمیره و اشتهاش هم خیلی باز شده زیاد غذا میخوره و خیلی هم زیاد میخوابه و یه اتفاقی که خیلی نگرانم کرده اینه که بعد از هر بار غذا خوردن که نازش میکنم تو شکمش یه برآمدگی حس میکنم که وقتی چند ساعت از غذا خوردنش میگذره اون توده دیگه حس نمیشه.
    سلام ، به نظر نمياد مشكل خاصي باشه . وقتي غذا ميخوره ، بافت دستگاه گوارش ، تا مدت كوتاهي قبل از هضم، حالت برامده پيدا ميكنه بخاطر انباشتگي غذا.
    گربتون ماده است ؟ اگر بله عقيم نشده ؟ ممكنه باردار باشه اگر ماده است . و برامدگي كه حس ميكنيد حضور بچه هاست كه موقع غذا خوردن ، بعلت اتساع شكم ، واضح تر به نظر ميان .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    23019
    سلام ، به نظر نمياد مشكل خاصي باشه . وقتي غذا ميخوره ، بافت دستگاه گوارش ، تا مدت كوتاهي قبل از هضم، حالت برامده پيدا ميكنه بخاطر انباشتگي غذا.
    گربتون ماده است ؟ اگر بله عقيم نشده ؟ ممكنه باردار باشه اگر ماده است . و برامدگي كه حس ميكنيد حضور بچه هاست كه موقع غذا خوردن ، بعلت اتساع شكم ، واضح تر به نظر ميان .
    نه ماده نیست نره و تو این مدت اصلا نتونسته جفت گیری بکنه چون خیلی ترسوئه و نمیتونه بیرون از خونه به گربه های دیگه نزدیک بشه . امروز هم زیاد عطسه و سرفه میکنه و کمی هم ضعف داره و میل زیادی برای بازی کردن نداره احتمال میدم سرما خورده باشه . چون همونطور که گفتم زیاد میخوابه و میتونم بگم توی طول روز شاید فقط نیم ساعت بیداره یه هفته ای میشه که اینطوری شده.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    23019
    ممنون بابت پاسختون از نگرانی در اومدم.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pishan نمایش پست ها
    نه ماده نیست نره و تو این مدت اصلا نتونسته جفت گیری بکنه چون خیلی ترسوئه و نمیتونه بیرون از خونه به گربه های دیگه نزدیک بشه . امروز هم زیاد عطسه و سرفه میکنه و کمی هم ضعف داره و میل زیادی برای بازی کردن نداره احتمال میدم سرما خورده باشه . چون همونطور که گفتم زیاد میخوابه و میتونم بگم توی طول روز شاید فقط نیم ساعت بیداره یه هفته ای میشه که اینطوری شده.
    برای سرماخوردگیش میتونم دارو بدم اما اگر وضعیت نگران کننده ای داره مراجعه کنید دامپزشک.

صفحه 82 از 105 نخستنخست ... 3263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)