صفحه 78 از 105 نخستنخست ... 28596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 771 به 780 از 1046
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    Kat
    شماره عضویت
    22813
    سلام ي بچه گربه اوردم از خيابون خيلي ضعيف بود ولي الان بهتر شده و تپلي مشكل اينجاست ك سر جاش نميخوابه شبا تا وقتي صافم روي شكمم ميخوابه وقتي هم ك ميچرخم كنار شكمم همش بايد تا صبح مواظب باشم لهش نكنم خيلي هم خورناس ميكشه چيكار كنم ك سر جاش بخوابه و خورناس نكشه اين كوچولو ماده هست و نميدونم چند ماهشه كسي اگر ميدونه كمك كنه ممنون [emoji846]

Sent from my iPhone using پارسی پت mobile app

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. فریز کردن در این مدت از بین برنده انگل . قارچ و باکتریهاست. وقتی میشه بپزید چرا خام؟ توقعش در خام خواری بالا میره. اصلا خوب نیست.

شیر گاو و پنیر کم چرب کم نمک ( هر نوعی که در فروشگاهها موجوده)
    ممنون
    چون هر چیزی که بپزه رو اصلا نمیخوره ولی هر چیزی که خام باشه رو فوری میخوره خوشحال شدم که بچه هاش بدنیا بیاد مجبوره همه چیز بخوره در حالی که بعد اینکه بچه بدنیا اومد از قبل هم بدتر شده دیگه مرغ آب پز و تن ماهی رو نمیخوره فقط الان دل مرغ میخوره

متاسفانه الانم سرما خوردگی داره 100% به بچه هاش منتقل میکنه نمیدونم چیکارش کنم میخوام ببرم پیش دامپزشک ولی نمیشه از بچه هاش دور میشه موندم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SilentCity نمایش پست ها
    ممنون
    چون هر چیزی که بپزه رو اصلا نمیخوره ولی هر چیزی که خام باشه رو فوری میخوره خوشحال شدم که بچه هاش بدنیا بیاد مجبوره همه چیز بخوره در حالی که بعد اینکه بچه بدنیا اومد از قبل هم بدتر شده دیگه مرغ آب پز و تن ماهی رو نمیخوره فقط الان دل مرغ میخوره

متاسفانه الانم سرما خوردگی داره 100% به بچه هاش منتقل میکنه نمیدونم چیکارش کنم میخوام ببرم پیش دامپزشک ولی نمیشه از بچه هاش دور میشه موندم
    با اولین زایمان ضعیف شده و روی اشتها و خلق و خو اثر گذاشته. یه کم پخته و خام رو مخلوط کنید که تماما خام نخوره.
    نگران سرماخوردگی بچه ها نباشید. بیمار نمیشن اگر هم بشن خیلی خفیفه چون انتی بادی رو از شیر مادر دریافت میکنن. فقط بخاطر لیسیدنشون یه کم احتمال بیماری هست که انشالله اون هم پیش نمیاد.

برای حمام کردن دیروزش سرماخورده؟ شامپو خشک نزدید؟ چون پرشینه و موهای بلندی داره و تازه زایمان کرده ، یشتر باید مراقبت میکردید.

الان همه علایم رو داره؟ دارو بنویسم یا میبرید دکتر؟ یکساعت دوری از بچه ها مشکلی نداره. فقط باید بلافاصله بعد از شیر دادن و خوابیدن بچه ها ببریدش.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    با اولین زایمان ضعیف شده و روی اشتها و خلق و خو اثر گذاشته. یه کم پخته و خام رو مخلوط کنید که تماما خام نخوره.
    نگران سرماخوردگی بچه ها نباشید. بیمار نمیشن اگر هم بشن خیلی خفیفه چون انتی بادی رو از شیر مادر دریافت میکنن. فقط بخاطر لیسیدنشون یه کم احتمال بیماری هست که انشالله اون هم پیش نمیاد.

برای حمام کردن دیروزش سرماخورده؟ شامپو خشک نزدید؟ چون پرشینه و موهای بلندی داره و تازه زایمان کرده ، یشتر باید مراقبت میکردید.

الان همه علایم رو داره؟ دارو بنویسم یا میبرید دکتر؟ یکساعت دوری از بچه ها مشکلی نداره. فقط باید بلافاصله بعد از شیر دادن و خوابیدن بچه ها ببریدش.
    زایمان نبود بدبختی بود خدا دیگه اون روز رو نیاره بدبختی کشیدم درد شدیدی داشت افتضاح مخصوصا بچه ی اول یه خورده اومد بود بیرون از دردش تو کل خونه دوید آخرین لحظه رفت تو کمد همون لحظه افتاد تو یکی از زایمانش هنگ کرده بود نمیدونست چیکار کنه دیدم خیلی طولش داد نمیدونست چیکار کنه مجبور شدم کیسه ی بچه رو پاره کنم و بعد پاره کردن گذاشتم جلوش تا لیس بزنه خدا رو شکر زنده موند
    حمام نبردم دیدم کامل خودشو تمیز کرده و از روی ترس نبردم
    علایم که عطسه زیاد میکنه با آب بینی
    تا یکساعت نمیشه برد حداقل 2 ساعت طول میکشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliresa نمایش پست ها
    سلام ي بچه گربه اوردم از خيابون خيلي ضعيف بود ولي الان بهتر شده و تپلي مشكل اينجاست ك سر جاش نميخوابه شبا تا وقتي صافم روي شكمم ميخوابه وقتي هم ك ميچرخم كنار شكمم همش بايد تا صبح مواظب باشم لهش نكنم خيلي هم خورناس ميكشه چيكار كنم ك سر جاش بخوابه و خورناس نكشه اين كوچولو ماده هست و نميدونم چند ماهشه كسي اگر ميدونه كمك كنه ممنون [emoji846]

سلام. نژادش domestic short hair یا به اصطلاح dsh هست. نزدیک 3.5 ماهشه. البته عکس از نزدیک گرفته شده و دقیق نمیتونم بگم چند ماهشه. یه کم با فاصله عکس بگیرید.

براش جای خواب و اسباب بازی مخصوص بگیرید و توی همون جایگاه عادتش بدید غذا بخوره ، بخوابه ، بازی کنه تا قلمروی خودش رو بشناسه. چون فعلا جایگاه ویژه ای براش تعریف نشده ، دوست داره در موقعیتهایی باشه که شما هستید. باید یاد بگیره به حریم شما احترام بزاره و درک کاملی از حریم شخصی خودش داشته باشه.
    زمانی که لازمه با ملایمت امرو نهی کنید. تشویق و تنبیه ( کلامی و رفتاری، با تغییر لحن و حرکت دست ) لازمه اموزشه. خشونت نداشته باشید. خشک و جدی نباشید. هر چیزی به جای خودش و در حد تعادل خوبه. بعد از یادگیری ، گاهی اجازه بدید برای استراحت کنار شما باشه.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    زایمان نبود بدبختی بود خدا دیگه اون روز رو نیاره بدبختی کشیدم درد شدیدی داشت افتضاح مخصوصا بچه ی اول یه خورده اومد بود بیرون از دردش تو کل خونه دوید آخرین لحظه رفت تو کمد همون لحظه افتاد تو یکی از زایمانش هنگ کرده بود نمیدونست چیکار کنه دیدم خیلی طولش داد نمیدونست چیکار کنه مجبور شدم کیسه ی بچه رو پاره کنم و بعد پاره کردن گذاشتم جلوش تا لیس بزنه خدا رو شکر زنده موند
    حمام نبردم دیدم کامل خودشو تمیز کرده و از روی ترس نبردم
    علایم که عطسه زیاد میکنه با آب بینی
    تا یکساعت نمیشه برد حداقل 2 ساعت طول میکشه
    چه زایمان سختی داشته!!! خدا رحم کرده. ای کاش اون لحظه اطلاع میدادید.
    دوتا بچه داره؟
    دوساعت زمان زیادی نیست. تا بچه ها بیدار بشن و گرسنه ، مادر برگشته. بچه ها رو جای امنی بزارید. قبلش هم با دکتر هماهنگ کنید که زودتر ویزیتش کنن. اگر هم براتون مشکله وزنشو بفرمایید دارو بنویسم.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    چه زایمان سختی داشته!!! خدا رحم کرده. ای کاش اون لحظه اطلاع میدادید.
    دوتا بچه داره؟
    دوساعت زمان زیادی نیست. تا بچه ها بیدار بشن و گرسنه ، مادر برگشته. بچه ها رو جای امنی بزارید. قبلش هم با دکتر هماهنگ کنید که زودتر ویزیتش کنن. اگر هم براتون مشکله وزنشو بفرمایید دارو بنویسم.
    ساعت 4 صبح زایمان کرده بود اون موقع خواب بودین
    نه 4 تا
    آخه هر نیم ساعت یک بار 1 ساعت شیر میده.جای امنی هستش.دکتر هم نمیخوام ببرم قبل یک هفته مونده بود زایمانش پیشش برده بودم بهش گفتم که انگار سرما خورده یه خورده نگا کرد گفت نداره ولی مطمینم سرما خورده وزنش آخرین بار 2 ماه پیش فکر کنم 2/600 بود

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    ساعت 4 صبح زایمان کرده بود اون موقع خواب بودین
    نه 4 تا
    آخه هر نیم ساعت یک بار 1 ساعت شیر میده.جای امنی هستش.دکتر هم نمیخوام ببرم قبل یک هفته مونده بود زایمانش پیشش برده بودم بهش گفتم که انگار سرما خورده یه خورده نگا کرد گفت نداره ولی مطمینم سرما خورده وزنش آخرین بار 2 ماه پیش فکر کنم 2/600 بود
    بسلامتی
    بسیار خوب. مینویسم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    Kat
    شماره عضویت
    22813
    سلام. نژادش domestic short hair یا به اصطلاح dsh هست. نزدیک 3.5 ماهشه. البته عکس از نزدیک گرفته شده و دقیق نمیتونم بگم چند ماهشه. یه کم با فاصله عکس بگیرید.

براش جای خواب و اسباب بازی مخصوص بگیرید و توی همون جایگاه عادتش بدید غذا بخوره ، بخوابه ، بازی کنه تا قلمروی خودش رو بشناسه. چون فعلا جایگاه ویژه ای براش تعریف نشده ، دوست داره در موقعیتهایی باشه که شما هستید. باید یاد بگیره به حریم شما احترام بزاره و درک کاملی از حریم شخصی خودش داشته باشه.
    زمانی که لازمه با ملایمت امرو نهی کنید. تشویق و تنبیه ( کلامی و رفتاری، با تغییر لحن و حرکت دست ) لازمه اموزشه. خشونت نداشته باشید. خشک و جدی نباشید. هر چیزی به جای خودش و در حد تعادل خوبه. بعد از یادگیری ، گاهی اجازه بدید برای استراحت کنار شما باشه.
    خيلي ممنونم از راهنمايي شما بايد چه اسباب بازي بگيرم براش ؟؟ خيلي بازيگوشه من صبح تا ساعت ٧ غروب سر كارم چقدر غذا بايد بزارم براش تو اين مدت ك نيستم داخل اتاق تنهاست مشكلي نداره ؟ وقتي ميرم بيرون واقعا دلم براش تنگ ميشه خيلي باحاله [emoji3]

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliresa نمایش پست ها
    خيلي ممنونم از راهنمايي شما بايد چه اسباب بازي بگيرم براش ؟؟ خيلي بازيگوشه من صبح تا ساعت ٧ غروب سر كارم چقدر غذا بايد بزارم براش تو اين مدت ك نيستم داخل اتاق تنهاست مشكلي نداره ؟ وقتي ميرم بيرون واقعا دلم براش تنگ ميشه خيلي باحاله [emoji3]

خواهش میکنم

تشریف ببرید پت شاپ راهنماییتون میکنن . اسباب بازیهای بی خطر که نه قابل جویدن باشه نه اجزای جدا شونده یا رنگی داشته باشه و نه خیلی کوچک باشه که در نبود شما بتونه ببلعتش.

غذاهای خشک و کنسروی مخصوص گربه رو از پت شاپ تهیه کنید. از فروشنده برای غذای گربه 3 ماهه راهنمایی بگیرید. بستگی داره چه غذایی بخوره. اگر خانگی میپزید با رعایت اصول طبخ برای گربه ( بدون ادویه جات ، سیر ، پیاز ) که در فضای باز و گرما طی اونساعات طولانی کیفیت و سلامتش رو از دست میده. کنسروی هم همینطور. پس راه دیگه ای جز انتخاب غذای خشک نیست.

آب در ظرف تمیز و غذای خشک به اندازه نیاز نصف روز ( گربه های 3 ماهه به روزی 4_6 وعده و هر وعده حدود 80 گرم نیاز دارند) بزارید.( حدود 100 گرم) . که این وعده ها به یک وعده خشک ، دو وعده کنسروی ، یک وعده غذای خانگی + سبزیجات و دو وعده لبنیات ( شیر . ماست. پنیر کم چرب کم نمک . گاهی خامه ) نیاز دارن. گربه های خانگی چون فعالیتشون کمه ، تعداد وعده های کمتری باید در نظر گرفت براشون. ولی تا 6 ماهگی بخاطر احتیاجات و سوخت و ساز بدن ، باید بالانس غذایی رعایت بشه که با کمبود مواجه نشن.

وسایل خطرساز ، برنده ، لوله گاز ، سیم برق . اشیاء اطراف اتاق.کاموا .... رو از دسترسش دور کنید. مسیری برای تبادل هوا باز بزارید ولی مراقب باشید در زمانی که نیستید از اون مسیر فرار نکنه.
    در پستهای قبلی و تالار گربه، در مورد تغذیه توضیح داده شده. سر فرصت مطالعه کنید که مجبور به تکرار مکررات نباشم

صفحه 78 از 105 نخستنخست ... 28596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)