صفحه 77 از 105 نخستنخست ... 27585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 761 به 770 از 1046
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط صبا صبوح نمایش پست ها
    راستش این اواخر اون محیط قبلی که توش زندگی میکردن بسیار آلوده شده بود و بعد هم کم کم تخریب شد که ما هم تصمیم گرفتیم قبل از گود برداری اون دو خواهرو جابه جا کنیم ولی اینطور که داریم می بینیم هر دوشون یه جورایی عفونت دارن.
    دیشب دیدم یه کنه روی سینه ، نزدیک به گلو، همون سمت چپ، چسبیده که جداش کردم. مطمئنم از همون محیط قبلیه و باید یکی دو ماهی روی پوستش بوده باشه.
    این برجستگی به نظرم حتما از دورنه ، یعنی جای نیش حشره نیست. چون الان هم با اینکه کوچیک تر شده ولی مثل یه توپ زیر دستم حرکت میکنه. کمی هم از دهانش بوی عفونت میاد
    دیشب کمی اشتها داشت و بازم غذا خورد اما امروز کمی اشتهاش کمتر شده. جدیدا نتونستم دفعشو چک کنم اما چند روز پیش دیدم اسهال بود. شربت سفالکسین 250 که برای عفونته. میتونم بهش بدم بخوره؟ یا قرصی که برای عفونت باشه. شاید این برجستگی از بین رفت با این روش.... لطف میکنید اگر موثره دارویی بنویسید.

ممکنه برای گربه ی دیگم خطرناک باشه؟؟
    من خیلی سعی میکنم ظرف غذا و آبشون جدا باشه ولی باز هم ممکنه سمت جای خواب یا غذای همدیگه برن

برای انسان خطرناک نیست؟
    چون گاهی باش بازی میکنم دستمو زخم میکنه و به دنبالش بذاق دهانش کمی باش برخورد میکنه
    یا اگه موی بدنش از طریق تنفس وارد دهان و بدن انسان بشه چی؟؟
    شما مطمئنید اون برامدگی جای نیش کنه نیست؟ موقع گزیدگی ، غیر از تورم پوستی ، التهابات مختصر داخلی هم ایجاد میشه. از کجا میدونید کنه بوده؟ روش خاصی برای جدا کردنش هست . اگرقسمت خرطوم در پوست باقی بمونه یا مواد بدنش در اثر فشارخارج بشه ، باعث زخم، التهاب و عفونت میشه.

تا معاینه نشه نمیتونیم بگیم مشکلش چیه. بی اشتهایی و اسهالی که داره ، برامدگی گردن و بوی عفونت بی دلیل نیست . هر چیزی امکان داره. بیماریهای مهمی هستن که باید رسیدگی بشه. اگر بویی که استشمام میکنید از عفونت دهان باشه ، درمانش متفاوته. ضدانگل مصرف میکنه؟

طبیعتا بهتره ظروف غذا و بسترش جدا باشه. موقع تماس با مدفوع ، دهان و زخمهای احتمالی از دستکش استفاده کنید.

اگر خراشی ایجاد میشه ناحیه رو با اب و صابون شستشو بدید و ضدعفونی کنید. موی بدنش ( نه فقط گربه ، اکثر حیوانات) میتونه برای شما یا افراد حساس الرژی ایجاد کنه . اگر هم به انگل الوده باشه ، که بیشتر باید رعایت کنید.

در صورت امکان ، برای معاینات دقیقتر به دامپزشک مراجعه کنید. اگر نه که وزنشو بفرمایید .

تشخیص و نتیجه گیری از راه دور با توجه به یکسری شواهد و علایم مبهم که مشخصه اکثر بیماریهاست ، یک درمان کوره. شاید به طور موقت مشکل برطرف بشه ولی امکان عود مجدد با قدرت بیشتر بیماری و گسترشش هست.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20564
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    شما مطمئنید اون برامدگی جای نیش کنه نیست؟ موقع گزیدگی ، غیر از تورم پوستی ، التهابات مختصر داخلی هم ایجاد میشه. از کجا میدونید کنه بوده؟ روش خاصی برای جدا کردنش هست . اگرقسمت خرطوم در پوست باقی بمونه یا مواد بدنش در اثر فشارخارج بشه ، باعث زخم، التهاب و عفونت میشه.

تا معاینه نشه نمیتونیم بگیم مشکلش چیه. بی اشتهایی و اسهالی که داره ، برامدگی گردن و بوی عفونت بی دلیل نیست . هر چیزی امکان داره. بیماریهای مهمی هستن که باید رسیدگی بشه. اگر بویی که استشمام میکنید از عفونت دهان باشه ، درمانش متفاوته. ضدانگل مصرف میکنه؟

طبیعتا بهتره ظروف غذا و بسترش جدا باشه. موقع تماس با مدفوع ، دهان و زخمهای احتمالی از دستکش استفاده کنید.

اگر خراشی ایجاد میشه ناحیه رو با اب و صابون شستشو بدید و ضدعفونی کنید. موی بدنش ( نه فقط گربه ، اکثر حیوانات) میتونه برای شما یا افراد حساس الرژی ایجاد کنه . اگر هم به انگل الوده باشه ، که بیشتر باید رعایت کنید.

در صورت امکان ، برای معاینات دقیقتر به دامپزشک مراجعه کنید. اگر نه که وزنشو بفرمایید .

تشخیص و نتیجه گیری از راه دور با توجه به یکسری شواهد و علایم مبهم که مشخصه اکثر بیماریهاست ، یک درمان کوره. شاید به طور موقت مشکل برطرف بشه ولی امکان عود مجدد با قدرت بیشتر بیماری و گسترشش هست.

مطمئنم کنه بوده خانم دکتر. با انبرک هم از پوستش جداش کردم که زنده هم بود.
    حدودا هم 4 انگشت پایین تر از محل برجستگی به پوست چسبیده بود
    الان خیلی کوچیک شده. شاید به اندازه ی یه تیله کوچیک که انگشتامو خیلی باید روی پوست تکون بدم تا پیداش کنم.
    هیچوقت هیچ نوع دارویی مصرف نکرده. 5 ماهشه. به نظرم میاد 1 کیلو باشه. فعلا اشتهاش نه کمه و نه زیاد
    متاسفانه خیلی دستی نیست و اذیت میکنه واسه ی اینکه ببرمش دامپزشکی
    به جز این علائمی هم که خدمتتون عرض کردم هیچ مورد دیگه ای نداره که دامپزشک با نگاه کردن بهش بخواد متوجه بشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط صبا صبوح نمایش پست ها
    مطمئنم کنه بوده خانم دکتر. با انبرک هم از پوستش جداش کردم که زنده هم بود.
    حدودا هم 4 انگشت پایین تر از محل برجستگی به پوست چسبیده بود
    الان خیلی کوچیک شده. شاید به اندازه ی یه تیله کوچیک که انگشتامو خیلی باید روی پوست تکون بدم تا پیداش کنم.
    هیچوقت هیچ نوع دارویی مصرف نکرده. 5 ماهشه. به نظرم میاد 1 کیلو باشه. فعلا اشتهاش نه کمه و نه زیاد
    متاسفانه خیلی دستی نیست و اذیت میکنه واسه ی اینکه ببرمش دامپزشکی
    به جز این علائمی هم که خدمتتون عرض کردم هیچ مورد دیگه ای نداره که دامپزشک با نگاه کردن بهش بخواد متوجه بشه
    دامپزشک با لمس موضع متوجه میشن. به نظرم این برامدگی به خاطر بزاق کک بوده. به هر حال دارو مینویسم انشالله که مشکل دیگه ای نباشه.
    ضدانگل هم هر دوماه بهش بدید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22480
    سلام روز بخیر
    امروز یکی از پنجه های بچه گربه 4 ماهه به شدت ورم کرده ولی به راحتی روی زمین می ذاره و تغییری در راه رفتنش ایجاد نشده و به نظر می رسه درد چندانی نداره چون بی قراری نمی کنه ولی ورم پنجه دست بسیار زیاده لطفا بفرمایید علتش چی می تونه باشه آیا نیاز به درمان خاص و مراجعه به دامپزشک هست ؟
    سپاس فراوان

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط calice نمایش پست ها
    سلام روز بخیر
    امروز یکی از پنجه های بچه گربه 4 ماهه به شدت ورم کرده ولی به راحتی روی زمین می ذاره و تغییری در راه رفتنش ایجاد نشده و به نظر می رسه درد چندانی نداره چون بی قراری نمی کنه ولی ورم پنجه دست بسیار زیاده لطفا بفرمایید علتش چی می تونه باشه آیا نیاز به درمان خاص و مراجعه به دامپزشک هست ؟
    سپاس فراوان
    سلام. کجا نگهداری میشه؟ بعد ازین اتفاق پنجشو زیاد لیس میزنه؟ زنبور اطرافش هست ؟ اهسته قسمت متورم رو فشار بدید ، حالت آبسه داره یا سفته؟ عکس بزارید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22480
    سلام و عرض ادب
    درواقع سوالات شما راهنمایی خوبی برای من بود ممنوننم پیش بینی شما درست بود گزیدگی زنبور بود که خوشبختانه برطرف شد .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    سلام
    با دکتر مشورت کردم در مورد مرغ خام و... گفت مشکلی نداره بده بخوره ولی یک هفته بزار تو فریزر بمونه بعد بخوره یادم رفت ازش بپرسم اینجا میپرسم
    چرا چیزای خام ضرر داره و چرا میگن بزار 1 هفته تو فریزر بمونه بعد بده بخوره؟

و یک سوالی که الان تو ذهنم رسید اینکه شیر و پنیر منظورتون کدوما هستش؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    Kat
    شماره عضویت
    22813
    سلام من ي بچه گربه تازه اوردم خونه خيلي ضعيف بود تازه الان يكم جون گرفته تپل شده از كجا ميتونم نژادشو بدونم چيه

Sent from my iPhone using Parsipet

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی,همستر بود,مینا,لاک پشت,گربه,آکواریوم شیرین,ب
    شماره عضویت
    19171
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliresa نمایش پست ها
    سلام من ي بچه گربه تازه اوردم خونه خيلي ضعيف بود تازه الان يكم جون گرفته تپل شده از كجا ميتونم نژادشو بدونم چيه

Sent from my iPhone using Parsipet
    درود.
    عکسشو یجا آپلود کنید.
    اینجا لینک بذارید.

Sent from my K00E using Tapatalk

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SilentCity نمایش پست ها
    سلام
    با دکتر مشورت کردم در مورد مرغ خام و... گفت مشکلی نداره بده بخوره ولی یک هفته بزار تو فریزر بمونه بعد بخوره یادم رفت ازش بپرسم اینجا میپرسم
    چرا چیزای خام ضرر داره و چرا میگن بزار 1 هفته تو فریزر بمونه بعد بده بخوره؟

و یک سوالی که الان تو ذهنم رسید اینکه شیر و پنیر منظورتون کدوما هستش؟
    سلام. فریز کردن در این مدت از بین برنده انگل . قارچ و باکتریهاست. وقتی میشه بپزید چرا خام؟ توقعش در خام خواری بالا میره. اصلا خوب نیست.

شیر گاو و پنیر کم چرب کم نمک ( هر نوعی که در فروشگاهها موجوده)

صفحه 77 از 105 نخستنخست ... 27585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)