صفحه 69 از 105 نخستنخست ... 19505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 681 به 690 از 1046
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SilentCity نمایش پست ها
    دقیق اطلاع ندارم ولی بحث چند روز نیست فکر کنم چند هفته ای میشه
    تا علت برطرف نشه ، اسهال پا برجاست ، فعلا نميتونم دارو بنويسم . درمانهاي حمايتي لازمه . در وعده هاش كته برنج بدون نمك و روغن ، ماست پروبيوتيك ، و به ابخوردنش پودر ors انساني اضافه كنيد . وزن جديدش چقدره ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooch نمایش پست ها
    خوده سرم سالمه، قسمتی که شلنگ به سرم وصل میشه شکسته، یک چیزه پلاستیکیه
    فكر كنم منظورتون اسيب ديدگي قسمت. Spike هست . گيره سرم رو ببنديد و با دكترش تماس بگيريد. ممكنه ديگه قابل اطمينان نباشه و هوا وارد كيسه سرم بشه .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    تا علت برطرف نشه ، اسهال پا برجاست ، فعلا نميتونم دارو بنويسم . درمانهاي حمايتي لازمه . در وعده هاش كته برنج بدون نمك و روغن ، ماست پروبيوتيك ، و به ابخوردنش پودر ors انساني اضافه كنيد . وزن جديدش چقدره ؟
    چشم
    مشکلی نداره اون پودر رو ماده هم بخوره؟!
    وزنش 100 گرم کمتر شده نسبت به قبل که وزن کردیم الان شده 3/600 که دکتر هم گفتش 1 کیلو باید چاق بشه

تو پست قبلیم ویرایش کردم انگار ندیدین
    امکانش هستش اسهالشو به دکتر نگفتم فقط گفتم آب زیاد میخواره دکتر هم بدون اینکه بفهمه اسهال داره شک اش رفته باشه به قند خون؟!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    چشم
    مشکلی نداره اون پودر رو ماده هم بخوره؟!
    وزنش 100 گرم کمتر شده نسبت به قبل که وزن کردیم الان شده 3/600 که دکتر هم گفتش 1 کیلو باید چاق بشه

تو پست قبلیم ویرایش کردم انگار ندیدین
    امکانش هستش اسهالشو به دکتر نگفتم فقط گفتم آب زیاد میخواره دکتر هم بدون اینکه بفهمه اسهال داره شک اش رفته باشه به قند خون؟!
    مگه ماده هم اسهاله؟ ors برای جبران املاح از دست رفته بدنه که یا ازطریق اسهاله یا استفراغ.
    پرنوشی یکی از چند دلیل برای مشکوک شدن به دیابته. فاکتورهای دیگه ای هم داره که براتون نوشته بودم. شما راجع به اونها اصلا صحبت نکردید با دکتر؟ منظورم افزایش اشتها . بی حالی. کاهش وزن. اسهال....؟ اگر بشنون قطعا مصممتر میشن برای انجام سریعتر تست.
    اسهال به خودی خود ، بیماری نیست. عاملیه که وجود بیماری دیگه ای رو نشون میده و به دنبال اون بوجود میاد. که از مشکلات گوارشی گرفته تا عفونت ها . انگل . استرس. دیابت . گرمای هوا . ویروس. حساسیت یا تغییر غذایی ...از علل بوجود اورنده اش هست.
    هر موقع ریشه یابی شد، با قطعیت میتونیم برای رفعش اقدام کنیم. مصرف داروهای ضد اسهال در این مواقع ، بدون در نظر گرفتن علت، یک درمان بی ریشه و کور هست.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    مگه ماده هم اسهاله؟ ors برای جبران املاح از دست رفته بدنه که یا ازطریق اسهاله یا استفراغ.
    پرنوشی یکی از چند دلیل برای مشکوک شدن به دیابته. فاکتورهای دیگه ای هم داره که براتون نوشته بودم. شما راجع به اونها اصلا صحبت نکردید با دکتر؟ منظورم افزایش اشتها . بی حالی. کاهش وزن. اسهال....؟ اگر بشنون قطعا مصممتر میشن برای انجام سریعتر تست.
    اسهال به خودی خود ، بیماری نیست. عاملیه که وجود بیماری دیگه ای رو نشون میده و به دنبال اون بوجود میاد. که از مشکلات گوارشی گرفته تا عفونت ها . انگل . استرس. دیابت . گرمای هوا . ویروس. حساسیت یا تغییر غذایی ...از علل بوجود اورنده اش هست.
    هر موقع ریشه یابی شد، با قطعیت میتونیم برای رفعش اقدام کنیم. مصرف داروهای ضد اسهال در این مواقع ، بدون در نظر گرفتن علت، یک درمان بی ریشه و کور هست.
    ماده اسهال نداره ظرف آبشون یکی نیست ولی از هر دو میخوره به خاطر همین میگم مشکلی نداره آب ors رو بخوره
    اشتها شو گفتم گفتن غذا از هر نوعی بدین همیشه ظرفش باشه خودش هر موقع سیر شد نمیخوره
    کاهش وزنش رو هم گفتم فقط اسهال یادم رفت بهشون بگم
    آب گفتم تو 24 ساعت یک کاسه آب میخوره
    بی حالی کلا دیگه تعطیل شد الان حالش خوبه

منظورم من اینکه چون به دکتر اسهالش رو نگفتم فقط تمرکز کردم رو خوردن آب احتمالش هست که دکتر چون نفهمیده اسهال میره شک اش میره قند خون؟!
    مثال میزنم اگه بفهمه که در کنار خوردن بیش از اندازه ی آب و اسهال نظرش عوض میشه در مورد قند خون؟!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    ماده اسهال نداره ظرف آبشون یکی نیست ولی از هر دو میخوره به خاطر همین میگم مشکلی نداره آب ors رو بخوره
    اشتها شو گفتم گفتن غذا از هر نوعی بدین همیشه ظرفش باشه خودش هر موقع سیر شد نمیخوره
    کاهش وزنش رو هم گفتم فقط اسهال یادم رفت بهشون بگم
    آب گفتم تو 24 ساعت یک کاسه آب میخوره
    بی حالی کلا دیگه تعطیل شد الان حالش خوبه

منظورم من اینکه چون به دکتر اسهالش رو نگفتم فقط تمرکز کردم رو خوردن آب احتمالش هست که دکتر چون نفهمیده اسهال میره شک اش میره قند خون؟!
    مثال میزنم اگه بفهمه که در کنار خوردن بیش از اندازه ی آب و اسهال نظرش عوض میشه در مورد قند خون؟!
    ماده ، نيازي به ors نداره چون اسهال نيست .
    فكر نميكنم نظرشون تغيير كنه . حتما روي مورد با أهميتي زوم كردن كه پيشنهاد تست دادن .

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    فكر كنم منظورتون اسيب ديدگي قسمت. Spike هست . گيره سرم رو ببنديد و با دكترش تماس بگيريد. ممكنه ديگه قابل اطمينان نباشه و هوا وارد كيسه سرم بشه .
    تماس گرفتم گفتم حدود سه چهارم از اندازه گفته شده تو بدنش تخلیه شده، گفتن کافیه. حالش خوبه خوبه. مدفوعش هم طبیعی شده

راستی دیگه لب به آب مرغ و ماست نمیزنه میو میو میکنه یعنی فقط مرغ میخواد، یک تکه کوچولو براش گذاشتم مثل وحشیا خوردش، به نظرتون بهش مرغ بدم؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooch نمایش پست ها
    تماس گرفتم گفتم حدود سه چهارم از اندازه گفته شده تو بدنش تخلیه شده، گفتن کافیه. حالش خوبه خوبه. مدفوعش هم طبیعی شده

راستی دیگه لب به آب مرغ و ماست نمیزنه میو میو میکنه یعنی فقط مرغ میخواد، یک تکه کوچولو براش گذاشتم مثل وحشیا خوردش، به نظرتون بهش مرغ بدم؟
    بله بدید مرغ. بعد از چند روز گرسنگی الان دلش غذای خوشمزه میخواد.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    سلام

در مورد اسهال گربه هم با دکتر حرف زدم گفت نمونه مدفوعشو بیارم آزمایش کنم
    پودر ors هم گفت مشکلی نداره بده بخوره
    2 تا سوال

این نر بدجور سیب زمینی آب پز میخوره ضرر نداره؟
    ماده ی باردار بی حال میشه؟!زیاد میخوابه؟!

یک سوالم الان یادم افتاد پوست مرغ مشکلی نداره بدیم؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام

در مورد اسهال گربه هم با دکتر حرف زدم گفت نمونه مدفوعشو بیارم آزمایش کنم
    پودر ors هم گفت مشکلی نداره بده بخوره
    2 تا سوال

این نر بدجور سیب زمینی آب پز میخوره ضرر نداره؟
    ماده ی باردار بی حال میشه؟!زیاد میخوابه؟!

یک سوالم الان یادم افتاد پوست مرغ مشکلی نداره بدیم؟
    سلام.

سیبزمینی ضرر نداره ولی اگه بیش از حد بخوره اسهالش شدت پیدا میکنه.

علایم بارداری از هفته سوم مشخص میشه.

صفحه 69 از 105 نخستنخست ... 19505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)