صفحه 62 از 105 نخستنخست ... 12434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 611 به 620 از 1046
    کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    هر چی آب میخوره فورا آب و کف بالا میاره ، به نظرتون بهتر نیست 10 - 20 ساعت آب نخوره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooch نمایش پست ها
    هر چی آب میخوره فورا آب و کف بالا میاره ، به نظرتون بهتر نیست 10 - 20 ساعت آب نخوره؟
    سلام. فورا ببرید دکتر . میدونم مسافت زیاده. اون داروها رو هم شروع کنید. این بچه گرما زده نشده. ویروس پان لوکوپنیه. به تزریق انتی بیوتیک و سرم احتیاج داره. همه آب و املاح بدنشو داره از دست میده.شیر بهش ندید.اب باشه +ors . عجله کنید.زمان نیست

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    سلام

واقعا این نر از بابت دستشویی خیلی اذیتم میکنه رو خاک اصلا دستشویی نمیکنه ولی همه جا کارشو انجام میده یهویی اینطوری شد دلیل اش چیه و چطوری یاد بدم بره جای خودش دستشویی کنه؟!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SilentCity نمایش پست ها
    سلام

واقعا این نر از بابت دستشویی خیلی اذیتم میکنه رو خاک اصلا دستشویی نمیکنه ولی همه جا کارشو انجام میده یهویی اینطوری شد دلیل اش چیه و چطوری یاد بدم بره جای خودش دستشویی کنه؟!
    سلام ، عرض كرده بودم در چه صورتي ، اين ناهنجاري در دفع ادرار رخ ميده . زماني كه نر يا ماده نياز به جفت داشته باشن ، بيماريهايي كه گفته شد و استرس . شايد از وقتي كه درمان با ضد قارچها رو شروع كرديد و همزمان ، فحلي ماده و ترغيب نر براي جفتگيري ، عصبيش كرده وأين رفتار رو از خودش نشون ميده .
    ظرف بستر رو جابجا كرديد؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، عرض كرده بودم در چه صورتي ، اين ناهنجاري در دفع ادرار رخ ميده . زماني كه نر يا ماده نياز به جفت داشته باشن ، بيماريهايي كه گفته شد و استرس . شايد از وقتي كه درمان با ضد قارچها رو شروع كرديد و همزمان ، فحلي ماده و ترغيب نر براي جفتگيري ، عصبيش كرده وأين رفتار رو از خودش نشون ميده .
    ظرف بستر رو جابجا كرديد؟
    ادرار رو نمیدونم
    ولی دستشویی بزرگشو همجا میکنه
    بله از زمانی که دارو رو شروع کردم اینطوری شده
    از روی ظاهر اصلا عصبی نیست بیش از اندازه آرومه
    ظرف بستر عوض نشده جای همیشگیشه حتی چندین نقطه بغل ظرف دستشویی کرده ولی تو خود ظرف نه

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. فورا ببرید دکتر . میدونم مسافت زیاده. اون داروها رو هم شروع کنید. این بچه گرما زده نشده. ویروس پان لوکوپنیه. به تزریق انتی بیوتیک و سرم احتیاج داره. همه آب و املاح بدنشو داره از دست میده.شیر بهش ندید.اب باشه +ors . عجله کنید.زمان نیست
    سلام. خودم از صبح حالت تهوع داشتم، فقط داروهاشو دادم و دراز کشیدم و سپردمش دست مادر و خواهرم. مثل اینکه کمی غذا خورده + آب. میگن مدفوعش حالت طبیعی داشته، استفراغ هم نکرده و کلی هم بازی کرده. حالا دو - سه ساعت دیگه صبر میکنم ببینم چه اتفاقی براش می افته. حالم خوش نیست اگه نه همین حالا می بردمش

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SilentCity نمایش پست ها
    ادرار رو نمیدونم
    ولی دستشویی بزرگشو همجا میکنه
    بله از زمانی که دارو رو شروع کردم اینطوری شده
    از روی ظاهر اصلا عصبی نیست بیش از اندازه آرومه
    ظرف بستر عوض نشده جای همیشگیشه حتی چندین نقطه بغل ظرف دستشویی کرده ولی تو خود ظرف نه
    چرا روشهايي كه گفته شد رو انجام نداديد؟ ضدعفوني كردن قسمتهاي الوده ، گذاشتن چند ظرف بستر در قسمتهاي مختلف منزل ، تعويض ظرف فعلي كه شايد از اندازه يا عمق خاك راضي نباشه .
    منظورم از عصبي بودن ، پرخاشگري در ظاهر نبود . استرسهاي درونيه كه بروزش به نافرماني يا ناهنجاريهاي رفتاري ختم ميشه . عقيم كردن يكي از راههاي مبارزه با اين رفتار هاست .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام. خودم از صبح حالت تهوع داشتم، فقط داروهاشو دادم و دراز کشیدم و سپردمش دست مادر و خواهرم. مثل اینکه کمی غذا خورده + آب. میگن مدفوعش حالت طبیعی داشته، استفراغ هم نکرده و کلی هم بازی کرده. حالا دو - سه ساعت دیگه صبر میکنم ببینم چه اتفاقی براش می افته. حالم خوش نیست اگه نه همین حالا می بردمش
    سلام . الان وضعيتش چطوره ؟ غذا چي خورده ؟ مطمئنيد اسهال استفراغ متوقف شده ؟

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    غذا هیچی نمیخوره. چند دقیقه پیش فقط یک ذره املت خورد. از بعدازظهر تا الان دو بار استفراغ کرده (استفراغ کف مانند) و اسهالش هم ادامه داره منتها نیمی از مدفوعش تقریبا سفته. پیش دکتر نزدیک خانه بردمش گفت نیاز به سرم و آمپول نداره، همین داروهایی که شما تجویز کردین رو گفتن بهش بدم.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    غذا هیچی نمیخوره. چند دقیقه پیش فقط یک ذره املت خورد. از بعدازظهر تا الان دو بار استفراغ کرده (استفراغ کف مانند) و اسهالش هم ادامه داره منتها نیمی از مدفوعش تقریبا سفته. پیش دکتر نزدیک خانه بردمش گفت نیاز به سرم و آمپول نداره، همین داروهایی که شما تجویز کردین رو گفتن بهش بدم.
    غذاهاي چرب بهش نديد . اتفاقا الان به سرم انتي بيوتيك و تقويتي نياز داره كه زودتر بيماري رفع بشه . چون رگ گيري براي بچه دوماهه مشكله و ممكنه تقلا كنه ، ايشون صرف نظر كردن !! درمان خوراكي زمان بره و در مواقع اورژانسي جوابگو نيست . كته ماست رو امتحان كرديد ؟ يا سينه مرغ ؟

صفحه 62 از 105 نخستنخست ... 12434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)