صفحه 61 از 105 نخستنخست ... 11424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 601 به 610 از 1046
    کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    سلام خانم دکتر. دیشب خیلی گرم بود، اتاق من کولر نداره، پیشی گرما زده شده، چیکار کنم؟ چند جای فرش خرابکاری کرده، از طرف خانواده تحت فشار قرار گرفتم، نهایتا خیلی بتونم نگهش دارم تا جمعه ست. دیروز بردمش دکتر دیدش گفت خوب شده. پنجشنبه باید ببرم بخیه ها رو بکشن، اگه خواستم ولش کنم به نظر شما پارک جای خوبیه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooch نمایش پست ها
    سلام خانم دکتر. دیشب خیلی گرم بود، اتاق من کولر نداره، پیشی گرما زده شده، چیکار کنم؟ چند جای فرش خرابکاری کرده، از طرف خانواده تحت فشار قرار گرفتم، نهایتا خیلی بتونم نگهش دارم تا جمعه ست. دیروز بردمش دکتر دیدش گفت خوب شده. پنجشنبه باید ببرم بخیه ها رو بکشن، اگه خواستم ولش کنم به نظر شما پارک جای خوبیه؟
    سلام ، واي نه توروخدا رهاش نكنيد ، توي اين هوا ، با اين وضعيتش ، گناهداره . فقط دو ماهشه . يه كم ديگه تحمل كنيد ببينم ميتونم سرپرست پيدا كنم .

براي گرمازدگيش ، ماست خوبه . پدهاي دست و پا ، پشت گوشها ، و كشاله ران رو با دستمال ، مرطوب كنيد. اگر اسهال شده فعلا شير نديد و غذاهايي كه قبلا براتون خصوصي نوشتم بديد. لطفا تا قبل از پنج شنبه با دكتر تماس بگيريد و شرايطتون رو بگيد ، شايد كسي رو براي سرپرستي معرفي كنن كه پنج شنبه ازتون تحويل بگيرن و مجبور نباشيد ، مسافت رو دوباره طي كنيد. من هم سعي ميكنم براي واگذاري.

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    به دکتر گفتم میخوام چند روز بعد از کشیدن بخیه ها ولش کنم، چیزی نگفت. بنده خدا دکتر مثل اینکه از این موردها زیاد پیشش میارن. آدم روش نمیشه تو چشمش نگاه کنه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    به دکتر گفتم میخوام چند روز بعد از کشیدن بخیه ها ولش کنم، چیزی نگفت. بنده خدا دکتر مثل اینکه از این موردها زیاد پیشش میارن. آدم روش نمیشه تو چشمش نگاه کنه
    شما که مستقیم ازشون کمک نخواستید. مطرح کنید باهاشون شاید سراغ داشته باشن.

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    امروز خیلی بی حال تر شده، الان دو بار استفراغ کرد، هنوز هم اسهاله. بهش یک چهارم دیفنوکسیلات دادم، ماست دادم، از دیشب توی اتاق خنک گذاشتمش. به نظرتون اگه امروز برای اسهالش ببرمش دکتر، دکتر ممکنه بخیه هاشو هم بکشه و این چیزی که دور گردنش هست رو برداره؟ یا اینکه فقط باید همون روزی که گفته کشیده بشن؟ چون میخوام یکبار این راهو برم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    امروز خیلی بی حال تر شده، الان دو بار استفراغ کرد، هنوز هم اسهاله. بهش یک چهارم دیفنوکسیلات دادم، ماست دادم، از دیشب توی اتاق خنک گذاشتمش. به نظرتون اگه امروز برای اسهالش ببرمش دکتر، دکتر ممکنه بخیه هاشو هم بکشه و این چیزی که دور گردنش هست رو برداره؟ یا اینکه فقط باید همون روزی که گفته کشیده بشن؟ چون میخوام یکبار این راهو برم
    ای وای!! اسهال استفراغ داره؟؟ بی اشتها هم هست؟ استفراغش چه رنگ بود؟ نگرانم ویروس پان لوکوپنی نباشه. فعلا برای املاحی که از دست داده 2_3 عدد پودر ors از داروخانه انسانی تهیه کنید. روزی یک عدد در یک لیوان بزرگ اب حل کنید به جای ابخوردنش بزارید. دیفنوکسیلات هم روزی یک ششم بدید.

برای استفراغش قطره متوکلوپرامید ( انسانی) هر 6 _8 ساعت دو قطره بهش بدید. چون مطمئن نیستم گرما زده شده یا ویروسه ، نمیتونم انتی بیوتیک بنویسم . فقط سریعا با دکتر تماس بگیرید.
    گردن بند الیزابت بستن ؟
    لطفا با دکترش تماس بگیرید بفرمایید اسهال استفراغه و اگر امروز میتونن برای ویزیت و کشیدن بخیه ها ببریدش.

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    ای وای!! اسهال استفراغ داره؟؟ بی اشتها هم هست؟ استفراغش چه رنگ بود؟ نگرانم ویروس پان لوکوپنی نباشه. فعلا برای املاحی که از دست داده 2_3 عدد پودر ors از داروخانه انسانی تهیه کنید. روزی یک عدد در یک لیوان بزرگ اب حل کنید به جای ابخوردنش بزارید. دیفنوکسیلات هم روزی یک ششم بدید.

برای استفراغش قطره متوکلوپرامید ( انسانی) هر 6 _8 ساعت دو قطره بهش بدید. چون مطمئن نیستم گرما زده شده یا ویروسه ، نمیتونم انتی بیوتیک بنویسم . فقط سریعا با دکتر تماس بگیرید.
    گردن بند الیزابت بستن ؟
    لطفا با دکترش تماس بگیرید بفرمایید اسهال استفراغه و اگر امروز میتونن برای ویزیت و کشیدن بخیه ها ببریدش.
    هیچی نخورده، به زور بهش ماست دادم. استفراغش کرم رنگ بود.
    عکس گردنبند

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    هیچی نخورده، به زور بهش ماست دادم. استفراغش کرم رنگ بود.
    عکس گردنبند
    اگر اون ویروس باشه از دست دادن هر دقیقه به ضررشه. ناچارم تا بعد از ظهر اگر دکتر میبرید انتی بیوتیک بنویسم تا ایشون معاینش کنن. پیغام بازدیدکنندگان رو چک کنید.
    گردنبند الیزابته.

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    اگر اون ویروس باشه از دست دادن هر دقیقه به ضررشه. ناچارم تا بعد از ظهر اگر دکتر میبرید انتی بیوتیک بنویسم تا ایشون معاینش کنن. پیغام بازدیدکنندگان رو چک کنید.
    گردنبند الیزابته.
    فعلا دارو ننویسید، نیم ساعت دیگه به دکتر زنگ می زنم اگه قرار شد بخیه هاشو هم بکشه می برمش اگه نه مزاحم شما میشم. خیلی ممنونم ازتون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    فعلا دارو ننویسید، نیم ساعت دیگه به دکتر زنگ می زنم اگه قرار شد بخیه هاشو هم بکشه می برمش اگه نه مزاحم شما میشم. خیلی ممنونم ازتون
    خواهش میکنم. دارو نوشتم. اگر خواستید تهیه کنید.

صفحه 61 از 105 نخستنخست ... 11424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)