صفحه 54 از 105 نخستنخست ... 4353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 531 به 540 از 1046
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    قارچو دست کم نگیرید اگه پیشرفت کنه هم درمانش گاهی تا چندین ماه طول میکشه هم به تمام بدن سرایت میکنه.
    دکتر برای اطمینان از این قسمت بدن و بافت قارچی ، نمونه بگیرن. اگه مشکل قارچی باشه زودتر به نتیجه میرسید برای درمانش. اگر هم فولیکولهای این قسمت از بین رفته باشه با تست هایی که در مراحل بعد انجام میدن مشخص میشه. یه کم باید تخصصی و گسترده تر ، این قضیه رو پیگیری کنن.
    واقعا ناامید شدم 2 تا دامپزشک بردم اصلا نمونه نگرفتن

ویک سوال

الان این شامپویی که دادن بهم هفته ای یکبار میزنم 5 دقیقه روش میمونه بعد آبکشی میکنم این شامپو اصلا کف نمیکنه رو بدنش چون بدنش خشکه میشه با آب یه خورده قاطی کنم بزنم؟!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SilentCity نمایش پست ها
    واقعا ناامید شدم 2 تا دامپزشک بردم اصلا نمونه نگرفتن

ویک سوال

الان این شامپویی که دادن بهم هفته ای یکبار میزنم 5 دقیقه روش میمونه بعد آبکشی میکنم این شامپو اصلا کف نمیکنه رو بدنش چون بدنش خشکه میشه با آب یه خورده قاطی کنم بزنم؟!
    اسم شامپو چيه؟ پماد يا داروي ديگه اي هم ، تجويز كردن؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    اسم شامپو چيه؟ پماد يا داروي ديگه اي هم ، تجويز كردن؟
    واقعا خندم میگیره بعضی از حرف های دامپزشک رو میشنوم یا کارایی که میکنن جدا خنده داره اسم هاشو میپرسم نمیگن انگار میخوام دامپزشک بشم بیام جاشونو بگیرم همشو تو ظرف خالی میریزن هزینه به کنار تو یک ظرف خالی میریزن اونم بیش از اندازه کم که تو دوران درمانش هنوز نصف دوران نشده تموم میشه یکیش قطره واسه گوشش که گفتن 20 روز باید استفاده کنین 5 روزه تموم شد به خدا نه دور ریخنه شده نه اضافه ریخته باشم و.....

تک به تک این دارو هارو پرسیدم چی هستن نگفتن

هم پماد هستش هم شامپو هم قرص و هم قطره ولی اسمشون رو نمیدونم و نگفتن

قطره که تو دوره ی 20 روزه باید استفاده میکردم اولین قطره تو 5 روز تموم شد اون یکی 8 روزه امروزم پماد تموم میشه که 10 روزه میشه 10 روز مونده بدون پماد و قطره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    واقعا خندم میگیره بعضی از حرف های دامپزشک رو میشنوم یا کارایی که میکنن جدا خنده داره اسم هاشو میپرسم نمیگن انگار میخوام دامپزشک بشم بیام جاشونو بگیرم همشو تو ظرف خالی میریزن هزینه به کنار تو یک ظرف خالی میریزن اونم بیش از اندازه کم که تو دوران درمانش هنوز نصف دوران نشده تموم میشه یکیش قطره واسه گوشش که گفتن 20 روز باید استفاده کنین 5 روزه تموم شد به خدا نه دور ریخنه شده نه اضافه ریخته باشم و.....

تک به تک این دارو هارو پرسیدم چی هستن نگفتن

هم پماد هستش هم شامپو هم قرص و هم قطره ولی اسمشون رو نمیدونم و نگفتن

قطره که تو دوره ی 20 روزه باید استفاده میکردم اولین قطره تو 5 روز تموم شد اون یکی 8 روزه امروزم پماد تموم میشه که 10 روزه میشه 10 روز مونده بدون پماد و قطره
    عجب!! بله درك ميكنم ، خيلي سخته ادم از داروهايي استفاده كنه كه حتي نميدونه چي هست! بيماري قارچي يا انگلي ، موضوعيه كه بدون مشاهده از نزديك يا حداقل نمونه برداري ، قابل إثبات نيست و نميشه بدون آگاهي دارو داد. چون ممكنه حتي يك استرس ، الرژي يا آتوپي بوجود اورنده مشكلات پوست و مو باشه.

وضعيت گوشش چطوره؟ دكتر اشاره اي به عفونت نداشتن؟ همچنان دانه هاي سياه رنگ ، وجود داره ؟ خارش ، التهاب گوش ، ترشحات روشن يا كدر و زرد رنگ ، بوي بد ، تكان دادن مكرر سر هم ديده ميشه ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    عجب!! بله درك ميكنم ، خيلي سخته ادم از داروهايي استفاده كنه كه حتي نميدونه چي هست! بيماري قارچي يا انگلي ، موضوعيه كه بدون مشاهده از نزديك يا حداقل نمونه برداري ، قابل إثبات نيست و نميشه بدون آگاهي دارو داد. چون ممكنه حتي يك استرس ، الرژي يا آتوپي بوجود اورنده مشكلات پوست و مو باشه.

وضعيت گوشش چطوره؟ دكتر اشاره اي به عفونت نداشتن؟ همچنان دانه هاي سياه رنگ ، وجود داره ؟ خارش ، التهاب گوش ، ترشحات روشن يا كدر و زرد رنگ ، بوي بد ، تكان دادن مكرر سر هم ديده ميشه ؟
    به گفته ی دکتر خارشی که داشت از عفونت گوشش بود که کاملا تمیز کرد با گوش پاک کن و بتادین میزد 2 تا قطره واسه گوشش داد که هر 8 ساعت باید میریختم رو گوشش یکیش 1 قطره و اون یکی 2 قطره رو گوشش میریختم
    پماد همون کرم ترکیبی رو هم جاهایی که قارچ رو پوستش بود میزدم روزی 2 بار که در 3 نقطه قارچ دیده شده پشت 2 گوشش و یکی تو کمرش
    4 تا قرص که خودم فهمیدم واسه ضد قارچ هستش که هر قرص رو به 4 قسمت تقسیم کردم روزی یکبار بهش میدم
    اون یکی قرصم سفیکسیم 200 هستش که به 3 قسمت تقسیم کردم اونم هر روز یکیشو میدم بهش یک عدد کامل نه
    این 2 قرص رو حداقل 7 ساعت فاصله بهش میدم
    شامپو هم بالا گفتم هر هفته 1 بار 5 دقیقه روش میمونه بعد آبکشی میکنم

این وضعیت موهاشه که 2 روز یکبار شونه میزنم اصلا مرتب نمیشه

اینم قارچ کمرش هستش

اینم قارچ پشت گوشش هستش ریزش مو ی پشت گوشش نصف این بود قبلا ولی بعد دارو یا پماد خیلی ریخته

این عکس ها هم رشد نکردن مو های بدنش هستش که یکنواخت زده شده بود قبلا ولی رنگ قهوه ای بلند شده ولی مو های سفید نه

این یکی عکسم از پاهاش هستش مثل عکس قبل که در 2 نقطه مو داره ولی رشد نمیکنه

وضعیت جسمانیشم نر خیلی میخوابه نسبت به ماده نمیدونم دلیلش به خاطر سنش هست یا بیماری
    غذا خیلی میخوره آب زیاد میخوره نسبت به ماده یعنی قابل مقایسه نیست

دونه های سیاه هم دیگه نیست
    قارچی که در پوستش بود قبل درمان اندازه ی سکه ی پول صورتی رنگ بود ولی الان که دارو و پماد بهش میزنم الان خیلی بزرگ شده نمیدونم قارچ بزرگ شده یا میسوزونه به خاطر این خیلی بزرگ شده

وزنشم 3/700 هستش

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    به گفته ی دکتر خارشی که داشت از عفونت گوشش بود که کاملا تمیز کرد با گوش پاک کن و بتادین میزد 2 تا قطره واسه گوشش داد که هر 8 ساعت باید میریختم رو گوشش یکیش 1 قطره و اون یکی 2 قطره رو گوشش میریختم
    پماد همون کرم ترکیبی رو هم جاهایی که قارچ رو پوستش بود میزدم روزی 2 بار که در 3 نقطه قارچ دیده شده پشت 2 گوشش و یکی تو کمرش
    4 تا قرص که خودم فهمیدم واسه ضد قارچ هستش که هر قرص رو به 4 قسمت تقسیم کردم روزی یکبار بهش میدم
    اون یکی قرصم سفیکسیم 200 هستش که به 3 قسمت تقسیم کردم اونم هر روز یکیشو میدم بهش یک عدد کامل نه
    این 2 قرص رو حداقل 7 ساعت فاصله بهش میدم
    شامپو هم بالا گفتم هر هفته 1 بار 5 دقیقه روش میمونه بعد آبکشی میکنم

این وضعیت موهاشه که 2 روز یکبار شونه میزنم اصلا مرتب نمیشه

اینم قارچ کمرش هستش

اینم قارچ پشت گوشش هستش ریزش مو ی پشت گوشش نصف این بود قبلا ولی بعد دارو یا پماد خیلی ریخته

این عکس ها هم رشد نکردن مو های بدنش هستش که یکنواخت زده شده بود قبلا ولی رنگ قهوه ای بلند شده ولی مو های سفید نه

این یکی عکسم از پاهاش هستش مثل عکس قبل که در 2 نقطه مو داره ولی رشد نمیکنه

وضعیت جسمانیشم نر خیلی میخوابه نسبت به ماده نمیدونم دلیلش به خاطر سنش هست یا بیماری
    غذا خیلی میخوره آب زیاد میخوره نسبت به ماده یعنی قابل مقایسه نیست

دونه های سیاه هم دیگه نیست
    قارچی که در پوستش بود قبل درمان اندازه ی سکه ی پول صورتی رنگ بود ولی الان که دارو و پماد بهش میزنم الان خیلی بزرگ شده نمیدونم قارچ بزرگ شده یا میسوزونه به خاطر این خیلی بزرگ شده

وزنشم 3/700 هستش
    ممنون از توضیحات کامل. در اسرع وقت عکسها رو میبینم و پاسختون رو عرض میکنم.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    ممنون از توضیحات کامل. در اسرع وقت عکسها رو میبینم و پاسختون رو عرض میکنم.
    ممنون از شما
    صاحب قبلی میگفت هر چقدر مو هاشو میزنیم اصلا یکنواخت در نمیومد نمیدونیم چرا
    اینم بگم یادم نرفته اینو روزی که فامیلمون دید کاملا مو داشت در بدنش فردا که میخواستیم ازش بگیریم دیدم طرف موهاشو زده بهمون داد الان پرسیدم گفتش ما که دیدیم کامل مو تو کمرش داشت بعد اینکه زدن دادن بهمون اینطوری شده فقط فامیلمون گفت مو داشته ولی نمد بود

تورم شکم هم روزای اول نگهداریم داشت خودم متوجه نشدم دکتر خودش گفت که تورم داره و حتی بالای کمرش اندازه ی 10 سانت یه چیزی شبیه لوله سفت بود با چشم دیده نمیشد دکتر با دست اورد بیرون دیدم اونم گفت به خاطر گوشت و اینجور چیزاس!!!

اون روز 5 تا آمپول بهش زدن که فرداش بردم گفت تورم شکمش خیلی فرق کرده اون روزم که 6 تا آمپول زدن تموم شد رفت
    در ضمن دکتر هم اشاره ای کرد که اون طرف با دستگاهی که موهاشو زده نمیدونم ضد عفونی نکرده و......به خاطر همین اینطوری شده طرف هم که موهاشو زده همون باغ وحش هستش که پرورش گربه داره

اینم عکس داخل گوش

الان دقت کردم پشت گوشش مو داره در میاد قبلا عکسی گذاشته بودم اگه یادتون باشه دونه های سیاه بود و کچل بود ولی الان پشت گوشش مو در میاد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    ممنون. خب یه کم نگرانیها برطرف شد. ممکنه بخاطر زیاد shaveکردن این قسمت ، رشد موها متوقف شده باشه یا از دستگاه ضدعفونی نشده استفاده کردن.

گوشش هنوز مقداری جرب داره. خودتون در منزل مقایسه کنید . ببینید گوش دیگه سالم هست یا اونهم درگیر شده. گوشهای ماده هم بررسی کنید چون قارچ و عفونت قارچی قابل انتقاله.
    وسایل رو ضدعفونی و مطابق با روشی که خصوصی عرض کردم ادامه بدید تا یکهفته. حتما با دکترش در مورد روند درمان و اتمام داروها صحبت کنید و تغییرات رخ داده رو باهاشون در میون بزارید. اگر به نتیجه ای نرسیدید و بیماری پیشرفت داشت اطلاع بدید برای ادامه درمان.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    ممنون. خب یه کم نگرانیها برطرف شد. ممکنه بخاطر زیاد shaveکردن این قسمت ، رشد موها متوقف شده باشه یا از دستگاه ضدعفونی نشده استفاده کردن.

گوشش هنوز مقداری جرب داره. خودتون در منزل مقایسه کنید . ببینید گوش دیگه سالم هست یا اونهم درگیر شده. گوشهای ماده هم بررسی کنید چون قارچ و عفونت قارچی قابل انتقاله.
    وسایل رو ضدعفونی و مطابق با روشی که خصوصی عرض کردم ادامه بدید تا یکهفته. حتما با دکترش در مورد روند درمان و اتمام داروها صحبت کنید و تغییرات رخ داده رو باهاشون در میون بزارید. اگر به نتیجه ای نرسیدید و بیماری پیشرفت داشت اطلاع بدید برای ادامه درمان.
    ممنون

عکس هایی که گذاشتم 2 تا گوششاش هستش
    ماده 2 روز هستش که بی حال هستش نمیدونم سرایت کرده یا نه در حالی که کاملا الان آماده ی جفت گیری هستش دیگه با نر خشن برخورد نمیکنه حتی 2 بار امروز جلوی نر نشست (به حالت جفتگیری) نر اصلا بهش اهمیت نداد

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    سلام خانم دکتر خسته نباشید. دو روزه که قطره رو شروع کردم، سوالم اینه که بعضی وقتا چشمشو محکم میخارونه. قطره رو ادامه بدم یا نه؟

صفحه 54 از 105 نخستنخست ... 4353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273104 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)