صفحه 50 از 105 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 491 به 500 از 1046
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SilentCity نمایش پست ها
    بله حرفتون کاملا درسته بدون دامپزشک نمیتونیم درمان کنیم ولی...

بله گوشاش عفونت داشت ولی اسم قطره ها رو نمیدونم چون هیچی روش ننوشته فقط دیدم از پشت یه شیشه ی بزرگ بود از اون ریخت داخل این قطره چشمها بهم داد فقط شماره 1 و 2 روش نوشته فقط اینو به شما بگم با 5 تا گوش پاک کن که معمولی تمیزش کرد چون خودم بالا سرش بودم دقت کردم هر کسی میتونه اونطوری تمیز کنه فقط اون تمیز کردنش رو فاکتور 85 تومن هستش بی هوشی 60 تومن بقیه شو خودتون میتونین حدس بزنین
    چی بگم !! متاسفانه خدمات دامپزشکی در حد خدمات پزشکی پر هزینه است. البته اینهم عرض کنم ، اینجا نصف قیمتهای واقعی در کشورهای دیگه هم نیست ولی چه میشه کرد!

نگفتن علت ریزش موهای پشت گوش چیه؟
    فرمودید از باغ وحش پرشینها رو تحویل گرفتید؟!! با وجود عفونت گوش و مشکلات دیگه ای که ممکنه بعدا باهاش مواجه بشید ، حتما بهداشت محل نگهداری رعایت نمیشده و وقتی به کمترین مسئله که بهداشت محیطی هست اهمیت داده نشه ، بعید میدونم واکسینه شده باشن. به هر حال باید شناسنامه ای برای مشخص شدن نوع و زمان واکسن و ضدانگل داشته باشن که صاحبان در جریان قرار بگیرن. اینطور که نمیشه اعتماد کرد! اگر خدایی نخواسته زمانی در معرض بیماریهای ویروسی یا محیط الوده قرار بگیرن ، شما حتی مطمئن نیستید واکسینه هستن و خطری تهدیدشون میکنه یا خیر!

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    چی بگم !! متاسفانه خدمات دامپزشکی در حد خدمات پزشکی پر هزینه است. البته اینهم عرض کنم ، اینجا نصف قیمتهای واقعی در کشورهای دیگه هم نیست ولی چه میشه کرد!

نگفتن علت ریزش موهای پشت گوش چیه؟
    فرمودید از باغ وحش پرشینها رو تحویل گرفتید؟!! با وجود عفونت گوش و مشکلات دیگه ای که ممکنه بعدا باهاش مواجه بشید ، حتما بهداشت محل نگهداری رعایت نمیشده و وقتی به کمترین مسئله که بهداشت محیطی هست اهمیت داده نشه ، بعید میدونم واکسینه شده باشن. به هر حال باید شناسنامه ای برای مشخص شدن نوع و زمان واکسن و ضدانگل داشته باشن که صاحبان در جریان قرار بگیرن. اینطور که نمیشه اعتماد کرد! اگر خدایی نخواسته زمانی در معرض بیماریهای ویروسی یا محیط الوده قرار بگیرن ، شما حتی مطمئن نیستید واکسینه هستن و خطری تهدیدشون میکنه یا خیر!
    دلیل ریزش مو بدلیل قارچ در بدن هستش متاسفانه دیگه مو از اونجا رشد نمیکنه فقط کمرش تقریبا مو در اومده اونم فقط رنگ قهوه ای رشد میکنه رنگ سفیدش اصلا رشد نمیکنه اونم دلیلش قارچ هستش که با شامپوی مخصوص و کرم درست میشه نر و ماده رو درسته که از باغ وحش گرفتم ولی خودشون گفتن نر مال ما نیست یکی دیگه آورده که ما بفروشیمش ما خریدیمش ولی ماده مال خودشون بود خدا رو شکر کاملا سالم هستش

اینم اشاره کنم امروز یک دوستی پیدا کردم از طرف آشنایان که دکتر دامپزشکیشو تموم کرده اونم تعرفه ی قیمتش رو دید هنگ کرد بهم گفت کل داروهای گربه و سگ همشون داروهای انسانی هست که بهشون داده میشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    دلیل ریزش مو بدلیل قارچ در بدن هستش متاسفانه دیگه مو از اونجا رشد نمیکنه فقط کمرش تقریبا مو در اومده اونم فقط رنگ قهوه ای رشد میکنه رنگ سفیدش اصلا رشد نمیکنه اونم دلیلش قارچ هستش که با شامپوی مخصوص و کرم درست میشه نر و ماده رو درسته که از باغ وحش گرفتم ولی خودشون گفتن نر مال ما نیست یکی دیگه آورده که ما بفروشیمش ما خریدیمش ولی ماده مال خودشون بود خدا رو شکر کاملا سالم هستش

اینم اشاره کنم امروز یک دوستی پیدا کردم از طرف آشنایان که دکتر دامپزشکیشو تموم کرده اونم تعرفه ی قیمتش رو دید هنگ کرد بهم گفت کل داروهای گربه و سگ همشون داروهای انسانی هست که بهشون داده میشه
    دارو برای قارچش ندادن؟ اگر پیشرفت کنه درمانش خیلی مشکله . برای گربه دیگتون تهدید کنندست. نباید با هم نگهداری بشن یا از ظروف مشترک غذا بخورن. برای تشخیص نوع قارچ نمونه برداری از موضع لازمه و بعد تجویز داروی خوراکی و موضعی.

بغیر از تعداد محدود و خاصی از داروها که مخصوص سگ .گربه یا دامهای بزرگه ، بله اکثر درمانها با داروهای انسانیه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22049
    @animal lover
    خانوم دکتر گفته بودین بعد دادن داروها حال پیشیه رو اطلاع بدم سرماخوردگیش فکر کنم درست شده چون عطسه نمیکنه ولی چشمش همچنان باز نمیشه. هنگام دادن قطره خیلی مقاوت میکنه طوری که بعضا فقط به چشه عفونیش میتونم بندازم یا به صورتش میاد و بعد با دهنش تمیز میکنه( مشکل که نداره این کارش؟) کلا نمیتونم منظم قطره رو بهش بدم. راهکاری داره که بشه به راحتی به چشاش قطره بندازم؟
    چندتا سوآل دیگه دارم
    یکی از نرامون دوسالشه.خیلی گوشه گیر شده. با نر و ماده هامون رابطه خوبی نداره همش حیاطه و خیلی کم بیرون میره. فکر میکنم افسرده شده چه راهکاری پیشنهاد میدین؟
    دهنشم فکر کنم مشکل داره. چه جور بگم مثلا هر نیم ساعت یه بار صدا در میاره یه بیماری شایعی چیزی هست این مشکلش؟
    سوال دومم ما الان به پیشیه کوچولو خیلی زیاد توجه میکنیم اون یکی پیشیا ناراحت که نمیشن یا حسادت که نمیکنن؟توی روانشناسی گربه ها این چیزا هست؟
    ممنون ازشما.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22049
    خانوم دکتر یه سوال دیگن داشتم گربه ها هم مثل انسان ها رفتار شخصیت های منحصر به فردی دارن؟کتابی میشه معرفی کنین در مورد روانشناسی رفتار شخصیت حیوانات بخصوص سگ و گربه و گاو و گوسفندها؟ممنون 😊

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    سلام
    من یک جفت گربه پرشین دارم
    دو سال و نیم و از ابتدا پیش خودم بودن
    واکس و ... به موقع انجام شده و یک بار هم زایمان داشته گربه ی ماده م
    الان برای بار دوم حامله هست و تقریبا زمان زایمانش رسیده
    یه مورد مشکوک دیدم
    نمیخوام بهش استرس وارد کنم چون کلا بیرون از خونه میترسه و برای همین نبردمش دامپزشک
    مورد مشکوک اینه که پوست سینه هاش سفید و خشک شدن و دور تا دور سینه هاش یه چیزای سیاه رنگی دیده میشه
    طبیعیه ؟؟؟!!!

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    عکسش رو الان میزارم ...........

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    ویرایش توسط s H a Y a N : 24th June 2017 در ساعت 04:21 AM دلیل: اشتباه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    دارو برای قارچش ندادن؟ اگر پیشرفت کنه درمانش خیلی مشکله . برای گربه دیگتون تهدید کنندست. نباید با هم نگهداری بشن یا از ظروف مشترک غذا بخورن. برای تشخیص نوع قارچ نمونه برداری از موضع لازمه و بعد تجویز داروی خوراکی و موضعی.

بغیر از تعداد محدود و خاصی از داروها که مخصوص سگ .گربه یا دامهای بزرگه ، بله اکثر درمانها با داروهای انسانیه.
    بابت تاخیر جواب معذرت میخوام چون برم دامپزشک دیگه
    الان قرص ضد قارچ دادن شامپوی مخصوص ضد قارچ و کرم که رو قارچی که در بدنش هست میزنم فقط یک خورده حساسیت داره اونم دامپزشک گفت مشکلی نداره

یک سوال ماده هم یه خورده یبوست داره از دکتر پرسیدم گفت به پشتش روغن بزن درست میشه مشکلی نداره در حد شدید نیستا احساس کردم به خاطر همین پرسیدم از دکتر فقط با عرض معذرت پشت ماده رو روغن میزنم کلا میشینه و دمشو به یک سمت میده انگار آماده ی جفت گیری هستش درسته؟!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    بابت تاخیر جواب معذرت میخوام چون برم دامپزشک دیگه
    الان قرص ضد قارچ دادن شامپوی مخصوص ضد قارچ و کرم که رو قارچی که در بدنش هست میزنم فقط یک خورده حساسیت داره اونم دامپزشک گفت مشکلی نداره

یک سوال ماده هم یه خورده یبوست داره از دکتر پرسیدم گفت به پشتش روغن بزن درست میشه مشکلی نداره در حد شدید نیستا احساس کردم به خاطر همین پرسیدم از دکتر فقط با عرض معذرت پشت ماده رو روغن میزنم کلا میشینه و دمشو به یک سمت میده انگار آماده ی جفت گیری هستش درسته؟!
    خواهش میکنم

انشالله قارچش درمان بشه. برای یبوست هم روغن زیتون بهش بدید یا روی غذاش بریزید. چرب کردن مقعد به روان شدن مدفوع ارتباطی نداره ، فقط باعث میشه موقع دفع درد کمتری داشته باشه.

اونحالتی هم که فرمودید بله از نشانه های فحلیه.

صفحه 50 از 105 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869100 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)