صفحه 41 از 105 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 401 به 410 از 1046
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    21364
    سلام، یه گربه ای 18روز پیش تو حیاط خونه ما 4 تا بچه به دنبا آورد، تا چند روز پیش خوب و سرحال بودنو چشماشونم باز شده بود، تا اینکه از دو سه روز پیش به نوبت چشماشون بسته شده و حالت خشک شده، مادرشون دائما پیششونه و بهشون شیر میده، میشه راهنمایی کنید که چیکار میتونیم براشون بکنیم؟ مریض شدن آیا یا با لیس زدن مادرشون خوب میشه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz.s نمایش پست ها
    سلام، یه گربه ای 18روز پیش تو حیاط خونه ما 4 تا بچه به دنبا آورد، تا چند روز پیش خوب و سرحال بودنو چشماشونم باز شده بود، تا اینکه از دو سه روز پیش به نوبت چشماشون بسته شده و حالت خشک شده، مادرشون دائما پیششونه و بهشون شیر میده، میشه راهنمایی کنید که چیکار میتونیم براشون بکنیم؟ مریض شدن آیا یا با لیس زدن مادرشون خوب میشه؟
    سلام ً اصلا نگران نباشيد ، قابل درمانه. فقط بفرماييد علايم سرماخوردگي در مادر يا بچه ها هست؟ ترشحات چشمي ، عطسه ، ابريزش و گرفتگي بيني ، سرفه يا خس خس سينه ؟ اشتها دارند براي شير خوردن؟ بيحال نيستن؟ محيطشون الوده نيست؟ ليس زدن مادر تا حدودي ميتونه كمك كنه ولي درمان اصلي با كمك شما انجام ميشه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    21364
    مادرشون علائم خاصی نداره. خوبم غذا میخوره. اما بچه ها چشماشون ورم کرده و کاملا بسته شده ( من سعی کردم امروز با یه دستمال مرطوب رو چشم یکیشونو تمیز کنم، بعد دو سه ساعت دیدم که چشمشو کمی باز کرده ولی خیلی قرمز بود) یکیشونم چندبار دیدم که عطسه کرد. چون دائما پیششون نیستم نمیدونم مقدار شیرخوردنشون کم شده یا نه اما خب دیدم که شیر میخورن، ما براشون تو یه انباری تو یه کارتن جا درست کردیم و زیرشونم پارچه گذاشتیم و هر 2و3 روز عوض میکنیم. اما خب چون مادرشون دائم میره بیرون فک نمیکنم خیلی جای تمیزی باشه.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz.s نمایش پست ها
    مادرشون علائم خاصی نداره. خوبم غذا میخوره. اما بچه ها چشماشون ورم کرده و کاملا بسته شده ( من سعی کردم امروز با یه دستمال مرطوب رو چشم یکیشونو تمیز کنم، بعد دو سه ساعت دیدم که چشمشو کمی باز کرده ولی خیلی قرمز بود) یکیشونم چندبار دیدم که عطسه کرد. چون دائما پیششون نیستم نمیدونم مقدار شیرخوردنشون کم شده یا نه اما خب دیدم که شیر میخورن، ما براشون تو یه انباری تو یه کارتن جا درست کردیم و زیرشونم پارچه گذاشتیم و هر 2و3 روز عوض میکنیم. اما خب چون مادرشون دائم میره بیرون فک نمیکنم خیلی جای تمیزی باشه.
    ممنون. خصوصی داروشونو مینویسم. سر ساعت مصرف کنن.

چون هنوز نوزاد هستن و ایمنی کمی دارن، خیلی زود در معرض بیماریها قرار دارن. کوچکترین الودگی محیطی عفونتهای چشمی یا مشکلات دیگه ایجاد میکنه و این چسبندگی پلکها موردیه که برای اکثر نوزادان پیش میاد.

یکی دوعطسه سرماخوردگیو اثبات نمیکنه.مگر اینکه با علایمی که گفتم همراه باشه. ممکنه الرژی محیطی باشه. شما فعلا قطره رو استفاده کنید اگر عطسه ها بیشتر و همه گیر تر شد یا با علایم همراه بود فورا اطلاع بدید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    21364
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    ممنون. خصوصی داروشونو مینویسم. سر ساعت مصرف کنن.

چون هنوز نوزاد هستن و ایمنی کمی دارن، خیلی زود در معرض بیماریها قرار دارن. کوچکترین الودگی محیطی عفونتهای چشمی یا مشکلات دیگه ایجاد میکنه و این چسبندگی پلکها موردیه که برای اکثر نوزادان پیش میاد.

یکی دوعطسه سرماخوردگیو اثبات نمیکنه.مگر اینکه با علایمی که گفتم همراه باشه. ممکنه الرژی محیطی باشه. شما فعلا قطره رو استفاده کنید اگر عطسه ها بیشتر و همه گیر تر شد یا با علایم همراه بود فورا اطلاع بدید .

خیلی خیلی ممنون از راهنمایی و پاسخگوییتون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام
    از شما كاري ساخته نيست . اين قوانين طبيعي زندگيشونه . قدرتمندترها براي فراري دادن ضعيفتر ها تلاش ميكنن تا قلمروي اونها رو تصاحب كنن. فقط ميتونم بگم مراقب شيپل باشيد ، اگر احساس ناامني كنه ، بي مقدمه و خيلي ناگهاني شما رو ترك ميكنه. گربه بزرگتر رو در حضور شيپل بترسونيد ولي نه برخورد فيزيكي .
    سلام وشب بخیر
    عرض میکنم ازبعد از اینکه شیپل از شمال برگشت وتوضیحات شما سرور گرامی وضعیت واقع قرمز شده دیگه اون جنب وجوش قبل رونداره وضمن اینکه دودفعه اس مدفوعش رو داخل راه پله میکنه.که خانمم دوباره کفری شد وازداخل خونه بیرونش کرد شیپل الان ساکن در پشت بامه نمیدونم چرا اینجوری شده.
    آیا تغییر محیط باعث شده؟
    یا اینکه خاک بسترش کم باشه.میاد اون کارو داخل خونه انجام بده؟
    یا ازترس اون گربه ی غریبه ؟
    ببخشین که طولانی شد.تشکر

Sent from my G630-U10 using پارسی پت mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط adasna نمایش پست ها
    سلام وشب بخیر
    عرض میکنم ازبعد از اینکه شیپل از شمال برگشت وتوضیحات شما سرور گرامی وضعیت واقع قرمز شده دیگه اون جنب وجوش قبل رونداره وضمن اینکه دودفعه اس مدفوعش رو داخل راه پله میکنه.که خانمم دوباره کفری شد وازداخل خونه بیرونش کرد شیپل الان ساکن در پشت بامه نمیدونم چرا اینجوری شده.
    آیا تغییر محیط باعث شده؟
    یا اینکه خاک بسترش کم باشه.میاد اون کارو داخل خونه انجام بده؟
    یا ازترس اون گربه ی غریبه ؟
    ببخشین که طولانی شد.تشکر

سلام ، شبتون بخير

خواهش ميكنم ، در واقع ، همه علتها دست به دست داده براي تغيير رفتارش . ترس از گربه جديد ، تغيير محيط ، كم بودن خاك بستر، و دوران بلوغ . هر كدومو كه ميتونيد اصلاح و واكنشش رو بررسي كنيد . وقتي حيوانات دچار استرس و ناهنجاري رفتاري ميشن ، خيلي سخت ميشه اونها رو به عادات صحيح قبلي برگردوند تا جايي كه ممكنه فشار صاحبان در كنار استرسهاي دروني و محيطي ، كلافشون كنه و مجبور به ترك محيط بشن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام ، شبتون بخير

خواهش ميكنم ، در واقع ، همه علتها دست به دست داده براي تغيير رفتارش . ترس از گربه جديد ، تغيير محيط ، كم بودن خاك بستر، و دوران بلوغ . هر كدومو كه ميتونيد اصلاح و واكنشش رو بررسي كنيد . وقتي حيوانات دچار استرس و ناهنجاري رفتاري ميشن ، خيلي سخت ميشه اونها رو به عادات صحيح قبلي برگردوند تا جايي كه ممكنه فشار صاحبان در كنار استرسهاي دروني و محيطي ، كلافشون كنه و مجبور به ترك محيط بشن.
    به طور اتفاقی دیدم گربه جدیده اومد تو بستر شیپل کارشو کرد ورفت[emoji35]

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط adasna نمایش پست ها
    به طور اتفاقی دیدم گربه جدیده اومد تو بستر شیپل کارشو کرد ورفت[emoji35]

عصباني نشيد ، مسئله مهمي نيست ، پيش مياد . پس ممكنه قبلا هم اينكارو كرده باشه كه شيپل أواره شده. بسترو ضدعفوني كنيد كه بوي نر از بين بره و عذرخواهي ميكنم مقداري از ادرار يا مدفوع شيپل رو بريزيد توي ظرفش تا مجدد برگرده همونجا .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    21459
    سلام دوستان
    به گربه تو زیر زمین ما بچه دار شده که البته تا دیروز خبر نداشتیم. دیروز صبح دیدیم تو حیاط یه بچه گربه دهن یه گربه بالغه و انگار داره خفه اش میکنه مارو که دبد بچه رو انداخت زمین دیدیم از کنار گردنش خون اومده و بعد چند لحظه مرد. فکر میکنم اون گربه بزرگه ماده بود و احتمالا اینم بچه اش نیوده. چرا باید بچه گربه رو بکشه؟الان دو تا بچه گربه دیگه همون انددازه ای تو زیر زمین هستن چشماشون بازه و راه افتادن و می تونه از پله ها بپرن پایین. چیکار کنیم واسه این دوتا؟

صفحه 41 از 105 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596091 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)