صفحه 38 از 105 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 371 به 380 از 1046
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pari32184 نمایش پست ها
    سلام وعرض ادب
    این خمیر مالت رو دوجور دستور مصرف به من دادن داروخانه گفت ده روز اول هر روز بهش بده بعد دوروز درمیان و دکتر بیمارستان ایرانیان هردوروز یکبار یک نخود تجویز کرد!!!؟
    سلام
    شما با نام کاربری
    avina7707 از مطالب دوستان دیگه با نامهای مختلف کپی برداری میکنید !!! اين جمله هم سوال كاربر adasna در صفحه 27 هست كه پاسخشون هم در همون صفحه داده شده. ميشه بفرماييد منظورتون چيه؟ !!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام صبح بخیر
    غرض اینکه شیپل داره بازی در مییاره غذاشو از توظرفش نمیخوره ولی وقتی میندازی جلوش میخوره! انگار میفهمه که مثلا با غذاش قرص باید بخوره.نمیدونم چی شده.با فحل شدن ارتباط نداره ؟ میدونم که گشنه اس ولی نمیخوره لطفا کمک!!!:-)

Sent from my G630-U10 using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط adasna نمایش پست ها
    سلام صبح بخیر
    غرض اینکه شیپل داره بازی در مییاره غذاشو از توظرفش نمیخوره ولی وقتی میندازی جلوش میخوره! انگار میفهمه که مثلا با غذاش قرص باید بخوره.نمیدونم چی شده.با فحل شدن ارتباط نداره ؟ میدونم که گشنه اس ولی نمیخوره لطفا کمک!!!:-)

سلام
    متوجه نشدم ، مگه بايد قرص بخوره ؟ اگر اينطوره و شما قرص رو بين غذا گذاشتيد ، چه توي ظرف چه بيرون ، بالاخره بايد بخورتش . اگر قبلا با اين روش بهش قرص داديد تو ذهنش مونده ، به فحلي مربوط نميشه . لطفا بيشتر توضيح بديد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام
    متوجه نشدم ، مگه بايد قرص بخوره ؟ اگر اينطوره و شما قرص رو بين غذا گذاشتيد ، چه توي ظرف چه بيرون ، بالاخره بايد بخورتش . اگر قبلا با اين روش بهش قرص داديد تو ذهنش مونده ، به فحلي مربوط نميشه . لطفا بيشتر توضيح بديد
    ازاین قرصها (مخمر )که برای ریزش مو هر روز یدونه باید بخوره وخوب بصورت خورد شده داخل ظرف غذاش میریزم.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط adasna نمایش پست ها
    ازاین قرصها (مخمر )که برای ریزش مو هر روز یدونه باید بخوره وخوب بصورت خورد شده داخل ظرف غذاش میریزم.

همين ديگه ، متوجه شده و ديگه ترفند قبلي جواب نميده . ساعت قرص دادن رو عوض كنيد يا بزاريد بين گوشت . اگر باز مقاومت كرد يه مدت نديد و دوباره با همين روش ادامه بديد . در نهايت ، با كمي اب حل كنيد با قطره چكان بهش بديد. براي اينكار پشت گردنشو نگه داريد .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20564
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، نگران نباشيد ، اگر بتونيد خونريزي رو با گذاشتن تكه كتان مرطوب شده با اب سرد متوقف كنيد و از بيرون دهان با تكه يخ موضع رو كمپرس سرد كنيد ٥٠درصد مشكل برطرف ميشه و فردا براي معاينه ببريدش دكتر . شايد قسمتي از ريشه هنوز باقيمانده باشه ، همينطور جاي باز دندان افتاده ، محل ورود باكتريه . حتما براي معاينه ببريدش .

ممنون از راهنماییتون
    خونریزی تقریبا چند دقیقه بعد بند اومد اما اجزا نداد به دندونش رسیدگی کنم و یا ببرمش برای معاینه و در نهایت دندونش افتاد.

چند روزی هم هست که به شکمش دقت میکنم خیلی بزرگ شده، رفتارش خیلی محتاط تر شده و کمی هم ترسو. اشتهاش هم زیاد شده. به نظرم بارداره
    از طرفی میخوام بدونم گربه ها هم مثل آدما حالات افسردگی رو دارن؟
    چون صورت این گربه مثل خیلی از گربه های دیگه ای که می بینم نیست. چشماش خیلی غمگینه. همیشه ناراحته انگار. از وقتی هم کوچیکه اینجا موندگار شد دیگه از لونش استفاده نکردو از محیط خونه دور شد. یه ماهی هم هست کلا خیلی پرخاشگر شده ( البته قبل از افتادن دندونش). یه وقتایی سرشو، پیشونیشو میذاره روی پام و تکون نمیخوره یا یهو بی دلیل جیغ میزنه. من همیشه بهش محبت میکنم، نمیذارم گربه های دیگه اذیتش کنن، اما بازم عادی نیست به نظرم

و اینکه موی گربه ی خیابونی اگه وارد خونه و یا غذا بشه و یا از طریق تنفس وارد بدن بشه، برای انسان خیلی خطرناکه؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    پرشين كت
    شماره عضویت
    21014
    سلام، ميشه بفرماييد بهترين تغذيه گربه چي بايد باشه؟ من از غذاي خشك استفاده ميكنم هفته اي دو بار هم كنسرو، اما خيلي بي ميله نسبت به غذاي خشكش و كم ميخوره و گاهي اوقات هم كلا نميخوره! گاهي هم شير بدون لاكتوز ميدم، در ضمن ٣ ماهشه اين آقا پسر، ممنون ميشم جواب بدين

Sent from my iPhone using Parsipet

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط صبا صبوح نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    خونریزی تقریبا چند دقیقه بعد بند اومد اما اجزا نداد به دندونش رسیدگی کنم و یا ببرمش برای معاینه و در نهایت دندونش افتاد.

چند روزی هم هست که به شکمش دقت میکنم خیلی بزرگ شده، رفتارش خیلی محتاط تر شده و کمی هم ترسو. اشتهاش هم زیاد شده. به نظرم بارداره
    از طرفی میخوام بدونم گربه ها هم مثل آدما حالات افسردگی رو دارن؟
    چون صورت این گربه مثل خیلی از گربه های دیگه ای که می بینم نیست. چشماش خیلی غمگینه. همیشه ناراحته انگار. از وقتی هم کوچیکه اینجا موندگار شد دیگه از لونش استفاده نکردو از محیط خونه دور شد. یه ماهی هم هست کلا خیلی پرخاشگر شده ( البته قبل از افتادن دندونش). یه وقتایی سرشو، پیشونیشو میذاره روی پام و تکون نمیخوره یا یهو بی دلیل جیغ میزنه. من همیشه بهش محبت میکنم، نمیذارم گربه های دیگه اذیتش کنن، اما بازم عادی نیست به نظرم

و اینکه موی گربه ی خیابونی اگه وارد خونه و یا غذا بشه و یا از طریق تنفس وارد بدن بشه، برای انسان خیلی خطرناکه؟
    سلام ، به احتمال زياد بارداره .
    بله حيوانات هم افسرده ميشن. در اثر اتفاقات ناخوشايند ، ورود مهمان نا خوانده ، تنبيه صاحبان ، از دست دادن فرزند .... ولي نميشه براي همه رفتارها دليل أورد .خيلي از عملكرد هاشون براي انسان غير قابل دركه .

در مورد موي گربه مفصلا پستهاي قبل صحبت شده .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pegrosh نمایش پست ها
    سلام، ميشه بفرماييد بهترين تغذيه گربه چي بايد باشه؟ من از غذاي خشك استفاده ميكنم هفته اي دو بار هم كنسرو، اما خيلي بي ميله نسبت به غذاي خشكش و كم ميخوره و گاهي اوقات هم كلا نميخوره! گاهي هم شير بدون لاكتوز ميدم، در ضمن ٣ ماهشه اين آقا پسر، ممنون ميشم جواب بدين

Sent from my iPhone using Parsipet
    سلام، تنوع غذايي زياده . وقتي ميشه از كلمه بهترين در تغذيه استفاده كرد كه از بين شمار معدودي ، يكي دو مورد خاص مد نظر باشه. باكنار هم قرار دادن گزينه هاي خوب ، ميشه به يك تركيب غذايي مناسب و ايده ال رسيد .
    مصرف مداوم غذاي خشك، به سود حيوان نيست. بهتره غذاهاي كنسروي و مرطوب ، دو يا سه وعده دو روز و يك وعده خشك داده بشه و تا جايي كه امكان داره مصرف غذاي خشك رو به حداقل رسوند ، با توجه به وزن ، سن و مصرف كالري روزانش. دو وعده هم لبنيات .انتخاب غذاهايي با پروتئين بالا براي توله هاي ٢ماهه تا يكساله و با افزايش سن ، جايگزين كردن تركيباتي با پروتئين متعادل ، غذاهاي گياهي و دريايي ، ( كه حتي الإمكان طبخ خانگي باشه نه توليد كارخانه اي) در طول زندگي ميتونه گربه رو از يك تغذيه مناسب و سالم ، بهره مند كنه . هر تغيير غذايي هم به اهستگي و طي چند روز ، و با اضافه كردن مقدار كمي از ان به وعده روزانش انجام بشه .

براي بي اشتهايي فعليش هم به همين طريق عمل كنيد . نوع غذاي خشكش رو عوض كنيد ، مقدارشو كم كنيد و به كنسروي اضافه كنيد. از مكملهاي مخصوص گربه و يا مولتي ويتامين نوزاد هم براي افزايش اشتها استفاده كنيد . مولتي ويتامين روزانه ٣قطره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام وعرض ادب وتبریک پیشاپیش ساله نو.
    لطفا بفرمائید مگس وحلزون خوردن برای گربه ها خوبه؟تولید اشکال مزاجی براشون نداره؟
    سپاس فراوان

صفحه 38 از 105 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565788 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)