صفحه 36 از 105 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 351 به 360 از 1046
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط avina7707 نمایش پست ها
    یه بچه گربه نر حدودا سه ماهه دارم که الان دوروزه اسهال داره که سبز کمرنگ ماننده و دوروزه که استفراغ میکنه اولش که معدش پر بود غذای معدشو خالی کرد و الانم که 2روزه هیچی نخورده فقط یکی دوبار در روز عق میزنه و حالت کف بالا میاره.
    اصلا هیچی توی این 2 روزه بجز آب لب نمییزنه.
    الان شهرستانم و اصلا دسترسی به دامپزشک رو ندارم خواهشأ هرچه سریعتر راهنماییم کنید ممنون میش
    سلام. دوست عزیز به احتمال 90 درصد مبتلا به بیماری ویروسی و کشنده پان لوکوپنی شده. توضیح اینکه چه بیماری مهلکیه توی نت سرچ کنید متوجه میشید ولی خواهشا اگر میتونید ببرید دکتر وقت رو تلف نکنید. بالاخره تو هر شهرستانی هر چند کوچک یک دامپزشک پیدا میشه. شاید فقط چند ساعت فرصت داشته باشه.
    من داروهاشو براتون مینویسم توی پیام خصوصی ولی بیماریش شدت گرفته که جز اب چیزی نمیخوره. خیلی دیر اطلاع دادید .امید بهبودی کمه ودر حال حاضر به چند دوره انتی بیوتیک تزریقی - سرم - تقویتی فوری نیاز داره. یک مورد بشدت اورژانسیه. اگه گربه دیگه ای دارید ازش جدا کنید. ظروف مشترک رو دور بریزید و یا ضدعفونی کنید.
    بفرمایید کدوم شهر هستید دامپزشک معرفی کنم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام وشب بخیر
    چند وقتی هست طرفای شب که میشه وقتی منو شیپل تنها هستیم توی چشماش یک نوع وحشت احساس میکنم یک حس بی اعتمادی!؟نمیدونم شایدم اشتباه میکنم!ولی قطعا رفتارش نسبت به صبح عوض میشه:-D

Sent from my G630-U10 using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط adasna نمایش پست ها
    سلام وشب بخیر
    چند وقتی هست طرفای شب که میشه وقتی منو شیپل تنها هستیم توی چشماش یک نوع وحشت احساس میکنم یک حس بی اعتمادی!؟نمیدونم شایدم اشتباه میکنم!ولی قطعا رفتارش نسبت به صبح عوض میشه:-D

سلام.شب شمام بخیر
    واقعیتش متوجه نمیشم منظورتونو! مطمئنید حس وحشته؟ شاید شیطنتش باشه. گربه ها بعضی مواقع احساس قدرت و برتری دارند نسبت به صاحبانشون. در این وضعیت یک حالت خاصی به چشمهاشون میدن و طوری خیره میشن و رفتار میکنن که انگار صاحبشونو نمیشناسن یا نقشه ای براش کشیدن گوشها هم کشیده و به سمت عقب قرار میگیره. نمیدونم شیپل همینجوره یا خیر!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام.شب شمام بخیر
    واقعیتش متوجه نمیشم منظورتونو! مطمئنید حس وحشته؟ شاید شیطنتش باشه. گربه ها بعضی مواقع احساس قدرت و برتری دارند نسبت به صاحبانشون. در این وضعیت یک حالت خاصی به چشمهاشون میدن و طوری خیره میشن و رفتار میکنن که انگار صاحبشونو نمیشناسن یا نقشه ای براش کشیدن گوشها هم کشیده و به سمت عقب قرار میگیره. نمیدونم شیپل همینجوره یا خیر!
    بله دقیقا انگار منو نمیشناسه ولی حالت گوش.هاشو دقت نکردم همش ازدست من فرار میکنه ومیره زیر میز ناهار خوری که به زحمت میشه سراغش رفت!
    حالاشما بفرمایید منظور از نقشه کشیدن چیه!؟[emoji4]

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط adasna نمایش پست ها
    بله دقیقا انگار منو نمیشناسه ولی حالت گوش.هاشو دقت نکردم همش ازدست من فرار میکنه ومیره زیر میز ناهار خوری که به زحمت میشه سراغش رفت!
    حالاشما بفرمایید منظور از نقشه کشیدن چیه!؟[emoji4]

همه رفتارها در حیوانات قابل ترجمه نیست. چیزهایی توی ذهنشون میگذره که از تعبیرش عاجزیم.
    نقشه کشیدن یعنی اینکه دوست دارن با یک ابتکار عمل صاحبشونو به چالش بکشن و بترسونن. مثلا همینجور که خیره نگاه میکنن ، اماده هستن تا واکنشی از طرف شما صورت بگیره ، اونموقع با یک حرکت سریع یا گاز میزنن یا پنجه ولی نه در حدی که اسیب بزنه فقط برای نشون دادن قدرتشون.گربه های بالغ این حس قدرت و خودنمایی رو بیشتر نشون میدن. یه جورایی بدجنس میشن و گاهی با حرکات عجیبی که به بدنشون میدن حسابی صاحبشونو میترسونن. مثلا قوس دادن به کمر و دم، رقص پا و حرکت به صورت ضربدری

اینکاری که شیپل انجام میده از شما درخواست میکنه دنبالش بگردید تا بهتون ثابت کنه نمیتونید پیداش کنید. ولی اگر موقع پیدا کردنش چنگ و دندون نشون داد یعنی واقعا حس اعتمادشو از دست داده ولی جدی نیست.یک روند طبیعی و زودگذره که به تفکراتشون مربوط میشه. نگران کننده نیست.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ada
    شماره عضویت
    20962
    بفرمایید مصرف خمیر ریلکس دکتر کلودرز فقط در مواقع حمام وماشین سواری وگرفتن ناخن مجاز است.؟
    بیفارتشویقی گربه میکس کیتیزبیفاربرای جلوگیری از ریزش مو ؟
    ممنونم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20564
    سلام.
    امروز گربه هام باهم دعواشون شد. توی اون لحظه فقط صداشونو شنیدم، وقتی رسیدم دیدم یه دندون نیش پایین گربه بزرگه به سمت خارج کج شده، داره از دهنش خون میاد ، فکش میلرزه و نمیتونه ثابت نگهش داره. خیلی هم ترسیده بود، نمیذاشت نزدیکش بشم. ماده هم هست. گربه کوچیکه هم همش توی دستو پا بود نمیذاشت به بزرگه کمک کنم.
    با صدام دعواش کردم، یکم ترسیدو دورشد. فقط تونستم به بزرگه کنسرو مرغ بدم، همشو خورد. اما نمیذاشت دست بزنم به دندونش تا جلوی خونریزی رو نگه دارم. بعده غذا باز دور شدو یکم خودشو تمیز کردو رفت. یه ساعت بعد رفتم صداش زدم. خیلی نزدیکم نشد اما دهنش باز بود. دندونش کاملا افتاده بود، اما هنوز به لثه متصل بود.
    فکر کنم توی دعوا خورده به سنگی، جایی. وگرنه کوچیکه اونقدر قدرت دست نداره، اینا همیشه باهم دعوا میکردن
    نمیدونم چیکار کنم. ترسیده. به دامپزشک زنگ زدم. گفت فقط جلوی خونریزی رو بگیرو ببرش دامپزشکی. اما نمیتونم بگیرم، ببرمش، همش فرار میکنه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط avina7707 نمایش پست ها
    بفرمایید مصرف خمیر ریلکس دکتر کلودرز فقط در مواقع حمام وماشین سواری وگرفتن ناخن مجاز است.؟
    بیفارتشویقی گربه میکس کیتیزبیفاربرای جلوگیری از ریزش مو ؟
    ممنونم
    سلام ، بعد از بيماري اي كه براي گربتون پيش اومده بود ، تشريف نيورديد انجمن از حالش خبر بديد!!!

دوستان ،اگر موضوعي رو مطرح ميكنيد كه براتون أهميت داره و مسئله جان يك حيوانه ، پس لطفا پيگيرش باشيد نه اينكه به محض ثبت نام فقط پست زده بشه و بقيه رو نگران كنيد ، بعد هم هيچ خبر و اطلاعي از حال بيمار داده نشه !! اين واقعا ناراحت كننده است.

این سوال کپی شده کاربر دیگه ای هست !!!!
    در مورد اولي در شرايطي مصرف بشه كه حيوان تحت استرسه يا موضوعي ناراحتش كرده .
    دومي هم خير ، براي ريزش مو نيست . ولي بخاطر بيوتين موجود در تركيباتش كمي در جلوگيري از ريزش مو موثره.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط صبا صبوح نمایش پست ها
    سلام.
    امروز گربه هام باهم دعواشون شد. توی اون لحظه فقط صداشونو شنیدم، وقتی رسیدم دیدم یه دندون نیش پایین گربه بزرگه به سمت خارج کج شده، داره از دهنش خون میاد ، فکش میلرزه و نمیتونه ثابت نگهش داره. خیلی هم ترسیده بود، نمیذاشت نزدیکش بشم. ماده هم هست. گربه کوچیکه هم همش توی دستو پا بود نمیذاشت به بزرگه کمک کنم.
    با صدام دعواش کردم، یکم ترسیدو دورشد. فقط تونستم به بزرگه کنسرو مرغ بدم، همشو خورد. اما نمیذاشت دست بزنم به دندونش تا جلوی خونریزی رو نگه دارم. بعده غذا باز دور شدو یکم خودشو تمیز کردو رفت. یه ساعت بعد رفتم صداش زدم. خیلی نزدیکم نشد اما دهنش باز بود. دندونش کاملا افتاده بود، اما هنوز به لثه متصل بود.
    فکر کنم توی دعوا خورده به سنگی، جایی. وگرنه کوچیکه اونقدر قدرت دست نداره، اینا همیشه باهم دعوا میکردن
    نمیدونم چیکار کنم. ترسیده. به دامپزشک زنگ زدم. گفت فقط جلوی خونریزی رو بگیرو ببرش دامپزشکی. اما نمیتونم بگیرم، ببرمش، همش فرار میکنه
    سلام ، نگران نباشيد ، اگر بتونيد خونريزي رو با گذاشتن تكه كتان مرطوب شده با اب سرد متوقف كنيد و از بيرون دهان با تكه يخ موضع رو كمپرس سرد كنيد ٥٠درصد مشكل برطرف ميشه و فردا براي معاينه ببريدش دكتر . شايد قسمتي از ريشه هنوز باقيمانده باشه ، همينطور جاي باز دندان افتاده ، محل ورود باكتريه . حتما براي معاينه ببريدش .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    همه رفتارها در حیوانات قابل ترجمه نیست. چیزهایی توی ذهنشون میگذره که از تعبیرش عاجزیم.
    نقشه کشیدن یعنی اینکه دوست دارن با یک ابتکار عمل صاحبشونو به چالش بکشن و بترسونن. مثلا همینجور که خیره نگاه میکنن ، اماده هستن تا واکنشی از طرف شما صورت بگیره ، اونموقع با یک حرکت سریع یا گاز میزنن یا پنجه ولی نه در حدی که اسیب بزنه فقط برای نشون دادن قدرتشون.گربه های بالغ این حس قدرت و خودنمایی رو بیشتر نشون میدن. یه جورایی بدجنس میشن و گاهی با حرکات عجیبی که به بدنشون میدن حسابی صاحبشونو میترسونن. مثلا قوس دادن به کمر و دم، رقص پا و حرکت به صورت ضربدری

اینکاری که شیپل انجام میده از شما درخواست میکنه دنبالش بگردید تا بهتون ثابت کنه نمیتونید پیداش کنید. ولی اگر موقع پیدا کردنش چنگ و دندون نشون داد یعنی واقعا حس اعتمادشو از دست داده ولی جدی نیست.یک روند طبیعی و زودگذره که به تفکراتشون مربوط میشه. نگران کننده نیست.
    سلام وشب بخیر
    عرض میکنم تصمیم گرفتم که از خاک های آماده برای بستر شیپل استفاده کنم ولی نکته ای که اتفاق افتاده.این خاکها بر عکس خاک رس که استفاده میکردم بصورت چاله نمیشه شیپل هرچی چاله درست میکنه به سرعت پر میشه وطفلک انگار به دلش نمیچسبه [emoji4] وخوب من مدفوعی ندیدم!؟بفرمایید حالا عادت میکنه؟ اذیت نمیشه ؟کاری میتونم براش انجام بدم!؟سپاس بسیار[emoji4]

صفحه 36 از 105 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545586 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)