صفحه 30 از 105 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 1046
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ????? ??
    شماره عضویت
    20072
    نقل قول نوشته اصلی توسط adasna نمایش پست ها
    سلام وعرض ادب
    آیا میتونم به شیپل سوسییس پخته بدم خیلی دوسداره
    یه جوریم شده که من اون باید بریم رو پشت بوم بخوابیم چونکه نمیذاره برس بزنم و موهاش تموم خونه پخش شده
    بعدش رو هم که شما میدونید

Sent from my G630-U10 using Parsipet mobile app
    دوست عزيز اگه ريزش موهاش زياده موهاشو حتما كوتاه كن يه بار. دامپزشكي ها اصلاح ميكنن با شماره ٢ ميزنن.
    هم ريزش موهاش قطع ميشه هم رشد موهاش بهتر ميشه
    ويتامين مخصوص گربه ها هم بهش بده از كمبود ويتامين هم بعضي وقت ها اين مشكل پيش مياد.
    اين تجربه شخصي منه در مورد گربه ام.

Sent from my iPhone using parsipet

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط صبا صبوح نمایش پست ها
    سلام. ممنون
    شما میدونید علت صدای شکم و لرزش خفیف داخلی شکم گربه در حین نوازش شدن چی هستش؟
    گربه ی من ماده ست و این حالت بهش دست میده وقتی نوازشش میکنم

و اینکه یه گربه ی فکر میکنم نر باشه ،کاملا شبیه گربه ی خودم، جدیدا اومده به حیاط ما، مشخصه که زیر یه سالشه و بسیار ترسوئه اما مسر. یه جا پنهون میشه و مدام میو میو میکنه و منتظر غذاست و منو گربمو زیر نظر میگیره. گربه ی منم هر لحظه که ببینش حسابی باش دعوا میکنه
    نمیدونم باش چیکار کنم
    از طرفی دلم نمیاد بهش رسیدگی نکنم و از طرفی هم نمیخوام یه جورایی باعث اذیت شدن گربه ی خودم بشم. چون مشخصه که اصلا نمیخواد گربه ای وارد قلمروش بشه
    سلام. اينحالتو همه گربه سانان دارن ، وقتي نوازش ميشن يا موقع درد . علتش هنوز نامشخصه و چون توضيحش طولانيه لينكشو ميزارم بخونيد

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AE...B1%D8%A8%D9%87

شايد گربه جديد از بچه هاي اخرين سري زايمان همين ماده باشه .. اگر دعواشون در حد خطو نشون كشيدنه و به كتكاري فجيع ختم نميشه ، يا ماده يكي دو ضربه به سرو بدن تازه وارد ميزنه و بچه با ميوهاي ممتد سعي داره خودشو به ماده نزديك كنه و مثل موقعي كه نوازش ميخوان ، سرشو به سمت پايين نگه ميداره و از ماده توجه ميخواد ، شك نكنيد كه بچه خودشه . اين بچه هم مخلوق خداست و در اين سرما ، گرسنه به شما پناه اورده ، بهش رسيدگي كنيد. اگه تصور تون فقط ناراحت نشدن گربتون باشه كه بايد گربه هاي ديگه رو از كل محل دور كنيد !! اين طبيعيه كه اكثر حيوانات دوست دارن قلمرو ، منحصر به خودشون باشه ولي شما نبايد بقيه رو از توجهتون محروم كنيد .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20564
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. اينحالتو همه گربه سانان دارن ، وقتي نوازش ميشن يا موقع درد . علتش هنوز نامشخصه و چون توضيحش طولانيه لينكشو ميزارم بخونيد

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AE...B1%D8%A8%D9%87

شايد گربه جديد از بچه هاي اخرين سري زايمان همين ماده باشه .. اگر دعواشون در حد خطو نشون كشيدنه و به كتكاري فجيع ختم نميشه ، يا ماده يكي دو ضربه به سرو بدن تازه وارد ميزنه و بچه با ميوهاي ممتد سعي داره خودشو به ماده نزديك كنه و مثل موقعي كه نوازش ميخوان ، سرشو به سمت پايين نگه ميداره و از ماده توجه ميخواد ، شك نكنيد كه بچه خودشه . اين بچه هم مخلوق خداست و در اين سرما ، گرسنه به شما پناه اورده ، بهش رسيدگي كنيد. اگه تصور تون فقط ناراحت نشدن گربتون باشه كه بايد گربه هاي ديگه رو از كل محل دور كنيد !! اين طبيعيه كه اكثر حيوانات دوست دارن قلمرو ، منحصر به خودشون باشه ولي شما نبايد بقيه رو از توجهتون محروم كنيد .

سلام. بسیار ممنونم
    لینکو مطالعه کردم، توی سایت های مختلف هم جستجو کردم اما به جواب دقیقی نرسیدم.
    این صدا و لرزش شدید توام با گرمای بسیار زیادی هستش در ناحیه ی شکم ، تقریبا بالای ران گربه. خیلی برام جالبه. زمانی که بسیار احساس آرامش میکنه در حین نوازش این حالت بهش دست میده. هرچی که هست فکر میکنم خیلی خوب باشه برای گربه و مورد نگران کننده ای نیست.

راستش آخرین زایمان گربم توی تیر ماه بود، از بین 4 بچش، یکیشون زنده نموند و 3 تای دیگه هم مثل خودش مشکی یه دست نبودن، سفیدو مشکی بودن. اما این گربه ی جوون سیاه یه دسته .حالت دعواشونم همونطور که گفتید فقط در حد خطو نشونه و یکی دو ضربه از طرف گربه ی خودم. میشه گفت فقط بهش حمله میکنه تا از محیط و من دورش کنه. نمیذاره به من نزدیک شه، منم پنهانی بهش غذا میدم.
    من تا جایی که بتونم به حیوونا خصوصا گربه ها کمک میکنم اما رفتار این گربه دیوونه کننده ست.
    منو گربم با هم آرامش خیلی خوبی داشتیم.
    تمام 24 ساعت زیر ماشین توی حیاط پنهونه. گاهی میاد بیرون،خیلی ترسوئه، فقط یه نقطه پنهون میشه و با صدای بلند میو میو میکنه، هرچی میخوره اصلا سیر نمیشه. فعالیت نمیکنه. فقط تا می بینه من گربمو نوازش میکنم و پیش منه، ظاهرمیشه میاد نزدیکمون نوازش میخواد. خودشو میکشه رو زمین اما همزمان هم از ترس نزدیک دستم نمیشه .هی صدا در میاره، پشت سر هم جیغ میزنه، تا آخرش گربم مجبور میشه بهش حمله کنه. ولی باز دست از کاراش برنمیداره.
    واقعا نمیدونم باش چیکار کنم....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام وعرض ادب
    امروز برای من یه دسته گل رسید نکته ای که بهش برخوردم اینه که شیپل این برگ های سبز سوزنی ر وکه برای تزیین گل میپیچن میخاد بخوره اشکال نداره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام وعرض ادب
    امروز برای من یه دسته گل رسید نکته ای که بهش برخوردم اینه که شیپل این برگ های سبز سوزنی ر وکه برای تزیین گل میپیچن میخاد بخوره اشکال نداره؟

سلام. نمیدونم کدوما منظورتونه. ولی اجازه ندید بخوره. براش گندم سبز کنید 3_4سانت که شد بزارید میخوره. هم مفیده و هم هیربال رو دفع میکنه

این لینک گیاهان سمی برای گربه است .

https://www.google.com/url?sa=t&sour...qDbYur2i69RH3A

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام. نمیدونم کدوما منظورتونه. ولی اجازه ندید بخوره. براش گندم سبز کنید 3_4سانت که شد بزارید میخوره. هم مفیده و هم هیربال رو دفع میکنه

این لینک گیاهان سمی برای گربه است .

https://www.google.com/url?sa=t&sour...qDbYur2i69RH3A
    پس به این ترتیب شمال کشور برای گربه خطرناکه تا اونجا که ذهنم یاری میکنه پر است از گل شیپوری وپیچک!؟چه کار باید کرد!؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    پس به این ترتیب شمال کشور برای گربه خطرناکه تا اونجا که ذهنم یاری میکنه پر است از گل شیپوری وپیچک!؟چه کار باید کرد!؟

نمیدونم والا. گربه های خونگی از بس بیکارن و در رفاه به گل و بوته خونه سرک میکشنو به همه کاری ، کار دارن. ولی اون طفل معصومهای بیرون وقت ندارن سرشونو بخارونن. باید دنبال اب و نون باشن. فرصت نمیکنن احوال گل و گیاها رو بپرسن .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    نمیدونم والا. گربه های خونگی از بس بیکارن و در رفاه به گل و بوته خونه سرک میکشنو به همه کاری ، کار دارن. ولی اون طفل معصومهای بیرون وقت ندارن سرشونو بخارونن. باید دنبال اب و نون باشن. فرصت نمیکنن احوال گل و گیاها رو بپرسن .
    [emoji4]

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام وعرض ادب
    امروز این شیپل حسابی کفرم رودر اورد یعنی اگه بچه آدم بود یه کتک مفصل نوش جون میکرد.
    آخه نه میذاره برسش بزنم نه میذاره ناخنش رو بگیرم نه میشه حمومش کردیعنی از خودم ناامبد شدم که این یوجبی هرکاری دلش میخاد میکنه وما هیچی نمیتونیم بهش بگیم انگار اصلاح پذیر نیس خیلی دور نیس که از خونه بیرونش کنم
    دیگه من بریدمo_O

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام وشب بخیر
    امروز عصر شیپل واکسن نوبت یادآوری رو دریافت کرد ضمن اینکه تو ماشین هم نتونست خودشو نگهداره وجیش کرد
    حالا میشه بفرمایین چه وقت میتونم شیپل رو حمام کنم سپاس فراوان

صفحه 30 از 105 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484980 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)