صفحه 27 از 105 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 1046
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام وعرض ادب
    این خمیر مالت رو دوجور دستور مصرف به من دادن داروخانه گفت ده روز اول هر روز بهش بده بعد دوروز درمیان و دکتر بیمارستان ایرانیان هردوروز یکبار یک نخود تجویز کرد!!!؟

Sent from my G630-U10 using Parsipet mobile app

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    داشتم ناخنشو میگرفتم اینقدر ورجه وروجه کرد که یدونه ازناخنشو از ته گرفتم :'(:'( حالا کاری نباید بکنم یه خورده خون اومد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط adasna نمایش پست ها
    سلام وعرض ادب
    این خمیر مالت رو دوجور دستور مصرف به من دادن داروخانه گفت ده روز اول هر روز بهش بده بعد دوروز درمیان و دکتر بیمارستان ایرانیان هردوروز یکبار یک نخود تجویز کرد!!!؟

سلام
    هر روز لزومي نداره . دو روز يكبار بخوره . در طول يكهفته 5 گرم نيازه . ميتونيد تقسيم كنيد بين روزها.
    داشتم ناخنشو میگرفتم اینقدر ورجه وروجه کرد که یدونه ازناخنشو از ته گرفتم :'(:'( حالا کاری نباید بکنم یه خورده خون اومد

مشكلي نيست فقط درد زيادي داشته براش. اگر خونريزي ادامه پيدا كرد ، روي ناخن ، آرد يا پودر بچه بريزيد .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام
    هر روز لزومي نداره . دو روز يكبار بخوره . در طول يكهفته 5 گرم نيازه . ميتونيد تقسيم كنيد بين روزها.

مشكلي نيست فقط درد زيادي داشته براش. اگر خونريزي ادامه پيدا كرد ، روي ناخن ، آرد يا پودر بچه بريزيد .
    همیشه درمورد ناخن گرفتن همین مکافات هست یا رفته رفته عادی میشه براش یعنی مثل بچه ها اون همینجور جیغ کشید وناله کرد ومنم چاره ای جز گرفتن ناخنش نداشتم.
    اگه دکتر هم ببرمش همینجوریه یه نه ایشون بدون ناراحت کردنش این کاررو انجام میدن؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    همیشه درمورد ناخن گرفتن همین مکافات هست یا رفته رفته عادی میشه براش یعنی مثل بچه ها اون همینجور جیغ کشید وناله کرد ومنم چاره ای جز گرفتن ناخنش نداشتم.
    اگه دکتر هم ببرمش همینجوریه یه نه ایشون بدون ناراحت کردنش این کاررو انجام میدن؟

چيدن عصب و عروق خوني ، اگر مرتب تكرار بشه به بافت ناخن اسيب ميزنه . غير از دردي كه متوجهش ميشه . واقعيتش ، وقتي بي قراري ميكنن يا با ارام بخشها يا كيف هاي مقيد كردن ، ناخنها رو ميگيرن .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20564
    هر غذايي خصوصا لبنيات تاريخ گذشته رو نبايد مصرف كنن. خطري براي يكي دو روز گذشته نداره ولي ممكنه كمي اسهال بشن .

انگلهاي پوستي رو ميتونيد تقريبا تا حدودي از رفتار ظاهري گربه متوجه بشيد ولي يه مواقعي( عفونتهاي قارچي) نياز به بررسي از نزديك و گرفتن نمونه و مشاهده زيرلامپ وود ، داره . علايم ظاهري مثل ، خارش شديد قسمتهاي مختلف بدن ، بخصوص پشت گوشها و زير چانه ( با اتوپي اشتباه گرفته نشه ) ، وجود قسمتهاي ملتهب يا دانه دانه قرمز رنگ پوستي ، ريزش مو و كچلي سكه مانند ، زخمهايي كه در اثر خارش زياد بوجود مياد و به دنبال اون عفونتهاي پوستي ، وجود نقاط ريز سياه( مدفوع كك ) سفيد(تخم كك) يا قهوه اي رنگ (كنه و كك ) لابلاي موهاو روي پوست .

زماني كه قارچهاي درماتوفيت پوست رو درگير ميكنه بسته به شدت بيماري ، ميتونه جوش هايي ريزي روي سطح پوست ايجاد بشه و اگر پيشرفت كنه ، شكل پوست تغيير پيدا كرده ،ضخيم و زرد رنگ ميشه همراه با ترشحات پوستي و بوي بد . خارش و ريزش مو هم ( سكه اي) توام ، داره .
    سپاسگذارم.

این نشونه هارو روی بدنش ندیدم. اما باز هم اصلا نمیخوام و نمیذارم باش تماس پوستی مستقیم داشته باشم. اما یا خودشو میماله به لباسام. یا پاشو میذاره رو پاهام و از روشون رد میشه، یا وقتایی که حوصله نداره و دست میندازه ، دستکشو پاره میکنه و پوستمو خراش میده، گرچه با پنی سیلین، الکل یا بتادین جاشو تمیز میکنم اما نگران میشم چون با اینکه پوست نازکی ازش برداشته میشه اما همونم درد زیادی داره که به نظرم نشونه ی آلودگیه. دلمم نمیاد بهش نزدیک نشم و نوازشش نکنم .
    اگه حتی لباسمم باش تماس داشته باشه بازم جای نگرانی وجود داره؟؟

در رابطه با رفتار گربه ها مطالعه کردم اما درمورد نوع نگاهشون چیزی دستگیرم نشد.
    طبیعیه که گربه ها به صورت آدم موقع بازی یا نوازش خیره نمیشن؟
    این گربه ی من اصلا به صورتم نگاه نمیکنه وقتی نوازشش میکنم. یه لحظه سرشو بالا میکنه ، نگاه میکنه به چشمام و سریع سرشو میندازه پایین. درست مثل حالت خجالت کشیدن! این طبیعیه؟
    با وجود اینکه همون لحظه ها لبخند میزنم یاباش صحبت میکنم!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط صبا صبوح نمایش پست ها
    سپاسگذارم.

این نشونه هارو روی بدنش ندیدم. اما باز هم اصلا نمیخوام و نمیذارم باش تماس پوستی مستقیم داشته باشم. اما یا خودشو میماله به لباسام. یا پاشو میذاره رو پاهام و از روشون رد میشه، یا وقتایی که حوصله نداره و دست میندازه ، دستکشو پاره میکنه و پوستمو خراش میده، گرچه با پنی سیلین، الکل یا بتادین جاشو تمیز میکنم اما نگران میشم چون با اینکه پوست نازکی ازش برداشته میشه اما همونم درد زیادی داره که به نظرم نشونه ی آلودگیه. دلمم نمیاد بهش نزدیک نشم و نوازشش نکنم .
    اگه حتی لباسمم باش تماس داشته باشه بازم جای نگرانی وجود داره؟؟

در رابطه با رفتار گربه ها مطالعه کردم اما درمورد نوع نگاهشون چیزی دستگیرم نشد.
    طبیعیه که گربه ها به صورت آدم موقع بازی یا نوازش خیره نمیشن؟
    این گربه ی من اصلا به صورتم نگاه نمیکنه وقتی نوازشش میکنم. یه لحظه سرشو بالا میکنه ، نگاه میکنه به چشمام و سریع سرشو میندازه پایین. درست مثل حالت خجالت کشیدن! این طبیعیه؟
    با وجود اینکه همون لحظه ها لبخند میزنم یاباش صحبت میکنم!
    سلام خواهش ميكنم

عزيزم خيلي روي اين موضوع حساس شديد و هر چه بيشتر نگران باشيد ، بيشتر بيماري سراغتون مياد . راحت باشيد ، بدون هيچ استرسو نگراني. وقتي از اصل مطلب و راههاي انتقالش اگاهي پيدا كرديد ديگه دليلي نداره اينهمه مضطرب باشيد !!

اول اينكه لطف كنيد بفرماييد ضدعفوني با پني سيلين يعني چي؟ روي زخمتون پني سيلين ميريزيد؟؟!!! ميدونيد داريد با جونتون بازي ميكنيد ؟! انقدر كه از بيماري گربه نگرانيد ، متوجه هستيد اينكار ً خطرناك تر از انتقال بيماري از يك حيوانه؟ اين يك روش قديمي و غير علمي بوده كه از زمانهاي دور بين مردم رايج بوده و اكثرا جونشونو از دست ميدادن و نميدونستم چرا. الكل و بتادين رو مستقيم روي زخم نريزيد ، رقيق كنيد كه اثار جراحت ، هر چند سطحي رو تشديد نكنه.

اگر گربه مبتلا به عفونت و قارچهاي پوستي باشه و مو، الوده به شوره پوستي ناشي ازين قارچها باشه و با لباس شما برخورد كنه ، مشكلي به طور جدي ايجاد نميشه. مگر اينكه با پوست يا غذاي شما در ارتباط باشه . كه اونهم بسته به شدت بيماري ، عوامل مستعد محيطي و قدرت ايمني بدنتون داره .

در مورد بيماريهاي انگلي هم بايستي مو ، الوده به تخم انگل يا انگلهاي بالغ باشن و توسط شما خورده بشن
    اصولا موقع نوازش هم نگاه ميكنن ، هم اونطور كه گفتيد سرشونو خم ميكنن واين يعني درخواست كردن نوازش از شما .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام وعرض ادب
    این شیپل اونقدرکه بازیگوشه اصلا نمیزاره موهاش شونه بخوره حتی با تشویقی یاباید به زور اینکارو بکنم میخواستم بپرسم برس زدن ازواجباته یا میشه چشم پوشی کرد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام وعرض ادب
    این شیپل اونقدرکه بازیگوشه اصلا نمیزاره موهاش شونه بخوره حتی با تشویقی یاباید به زور اینکارو بکنم میخواستم بپرسم برس زدن ازواجباته یا میشه چشم پوشی کرد

سلام. تقریبا از واجباته. از این طریق هم موهای اضافیو پوسیده که ریشه مرده ای دارند جدا و مانع ازخورده شدن و تشکیل هیربال میشه هم ریزش موی کمتری داره و هم اگر کک و انگلهای دیگه ای در سطح پوست باشند جدا شده مشخص میشن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام. تقریبا از واجباته. از این طریق هم موهای اضافیو پوسیده که ریشه مرده ای دارند جدا و مانع ازخورده شدن و تشکیل هیربال میشه هم ریزش موی کمتری داره و هم اگر کک و انگلهای دیگه ای در سطح پوست باشند جدا شده مشخص میشن.
    خوب نفرمودین چه جوری حریفش بشم!برای هر کاری هم که نمیشه آرام بخش داد.الانم تنها راهی که به نظرم رسیده اینکه داخل راهش ندم بلکم گربه بشه[emoji1]

صفحه 27 از 105 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454677 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)