صفحه 23 از 105 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 1046
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام شب بخیر دوست عزیز
    غروب امروز وقتی رفتم پشت بوم گلاب به روت دیدم ملوس اسفراغ کرده وداره دور دهنشو تمیز میکنه اسفراغش هم سفید بود مثل روده همونطوری لزج ویه خورده هم گوشت قاطیش بود وگربه کوچیکه داشت بوش میکرد که با دادوبیداد دورش کردم بفرمائید استفراغ آیا به خاطر جفت خوردن با گربه نر نیست!؟شیپل (گربه کوچیکه) درگیر نشه!؟آیا جداشون کنم!؟اگه مال حاملگی نیس پس دلیل استفراغش چیه!؟ممنون از جوابهای سرکارعلیه.

Sent from my G630-U10 using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط adasna نمایش پست ها
    سلام شب بخیر دوست عزیز
    غروب امروز وقتی رفتم پشت بوم گلاب به روت دیدم ملوس اسفراغ کرده وداره دور دهنشو تمیز میکنه اسفراغش هم سفید بود مثل روده همونطوری لزج ویه خورده هم گوشت قاطیش بود وگربه کوچیکه داشت بوش میکرد که با دادوبیداد دورش کردم بفرمائید استفراغ آیا به خاطر جفت خوردن با گربه نر نیست!؟شیپل (گربه کوچیکه) درگیر نشه!؟آیا جداشون کنم!؟اگه مال حاملگی نیس پس دلیل استفراغش چیه!؟ممنون از جوابهای سرکارعلیه.

سلام شب شمام بخير

ملوس ، اسهال يا بي اشتهايي هم داره؟ اگر باز هم خدايي ناكرده استفراغ داشت يا اسهال يا هر تغيير مشكوكي حتما سريع اطلاع بديد. به چند دليل ميتونه باشه كه رايجترينشو عرض ميكنم :
    ١- مسموميت غذايي ٢- انگل گوارشي ٣- پرخوري و جست و خيز بعد ازغذا ٤- بيماري ويروسي ( پان لوكوپني ) كه اين مورد خيلي مهمه و براي همين عرض كردم حواستون به رفتارش باشه. بسياري از گربه هاي واكسينه نشده مبتلا ميشن كه علايمش بي اشتهايي ، بي حالي، اسهال، استفراغ هست ، بشدت مسري و قويه و بايد بيمار و ظروفش از گربه هاي ديگه جدا بشه و بسرعت اقدامات درماني انجام بشه ، چون اگر پيشرفت كنه قابل درمان نيست و طي دو تا سه روز بيمار خدايي ناكرده تلف ميشه .
    ٥- مشكلات گوارشي مثل گاستريت ( التهاب و ورم معده ). ٦-استفراغ از مشخصه هاي بارداري هم هست ولي به ندرت ديده ميشه .

فعلا شيپور رو ازش دور نگه داريد و اجازه نديد در تماس با ظرف بستر ، اب و غذايي كه ملوس ميخوره قرار بگيره .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    عرض میکنم اسهال رو متوجه نمیشم چون نزدیک ما اجابت مزاج انجام نمیده بی اشتها هم نیست مسمومیت غذایی آخه جفتشون یه غذا میخورن جستوخیز بعداز غذا هم توجه داشته باشین غروب اینجوری شد درحالیکه ساعت دو وسه غذا خوردن
    این پان لوکوینی برای انسان هم خطر داره!؟
    من بارداری روبیشتر محتمل میدونم چون یه گربه دیگه خیلی دم پرش میگرده ولی نمیدونم نر هس یانه ولی دوسه دفعه اس اومده نزدیک خونه اینا وهی بو میکشه.
    آیا شیپل رو ببرم واکسن هاشو بزنم یا صبر کنم تا قصه این استفراغ معلوم بشه
    ببخشین خیلی طولانی شد.
    شب خوش

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    عرض میکنم اسهال رو متوجه نمیشم چون نزدیک ما اجابت مزاج انجام نمیده بی اشتها هم نیست مسمومیت غذایی آخه جفتشون یه غذا میخورن جستوخیز بعداز غذا هم توجه داشته باشین غروب اینجوری شد درحالیکه ساعت دو وسه غذا خوردن
    این پان لوکوینی برای انسان هم خطر داره!؟
    من بارداری روبیشتر محتمل میدونم چون یه گربه دیگه خیلی دم پرش میگرده ولی نمیدونم نر هس یانه ولی دوسه دفعه اس اومده نزدیک خونه اینا وهی بو میکشه.
    آیا شیپل رو ببرم واکسن هاشو بزنم یا صبر کنم تا قصه این استفراغ معلوم بشه
    ببخشین خیلی طولانی شد.
    شب خوش

شما همينكه به اشتها و حالتهاي رفتاريش توجه كنيد كافيه . اينكه مكرر استفراغ نداشته باشه و غذاشم خوب بخوره . مسموميت به اونصورت كه تصور ميكنيد خير . يه موقع غذايي به گربه اي نميسازه يا يك مشكل كوچك گوارشي باعث تهوع زودگذر ميشه .

براي انسان خطري نداره . شما براي واكسنهاي شيپل اقدام كنيد ولي حتما به دكتر يادراور بشيد كه ملوس بيرون از منزل رفت و امد داره و استفراغ هم داشته .
    بارداري حيوانات مثل انسان نيست كه اوايلش با تهوع شروع بشه . خيلي خيلي به ندرت ديده شده ، در ماده هاي ضعيف ، بيمار ، يا اونهايي كه بار أول زايمانشون هست ، در مراحل اخر بارداري يكي دو بار تهوع صورت گرفته .

اگر باز موردي ديديد يا سريعا مراجعه كنيد دامپزشك و يا اينجا اطلاع بديد. شبتون بخير

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام وعرض ادب
    الان نزدیک خونه ما یک دامپزشک محترم هست فقط آیا همین کفایت میکنه که اطمینان کنم!؟چطوری میشه یه دکتر خوب وقابل پیداکرد!؟
    توجه دارین که ازنظر زدن واکسنها عرض میکنم آخه تو فضای مجازی یه چیزایی می خونم که به همه چی بی اعتماد شدم.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام وعرض ادب
    الان نزدیک خونه ما یک دامپزشک محترم هست فقط آیا همین کفایت میکنه که اطمینان کنم!؟چطوری میشه یه دکتر خوب وقابل پیداکرد!؟
    توجه دارین که ازنظر زدن واکسنها عرض میکنم آخه تو فضای مجازی یه چیزایی می خونم که به همه چی بی اعتماد شدم.

سلام. والا نمیدونم ایشون تا چه حد قابل اعتماد هستند.
    ببرید بیمارستان ایرانیان
    همت . پاسداران. نگارستان یکم.پلاک 15
    22843643

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام وعرض ادب
    امروز بلاخره واکسن شیپل رو زدم وتازه فهمیدم حدود پنج ماهه اس وچون واکسنش دیر شده یه ماهه دیگه باید تجدید بشه ولی داخل ماشین فکر کنم اذیت شد.همش نق نق کرد تا رفتیم وبرگشتیم.
    این کوچولو رو داخل ماشین چه جوری باید نگه داشت
    ضمنا خانم دکتر فرمودن با ملوس اصلا تماس نداشته باشه به علت استفراغ.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام وعرض ادب
    امروز بلاخره واکسن شیپل رو زدم وتازه فهمیدم حدود پنج ماهه اس وچون واکسنش دیر شده یه ماهه دیگه باید تجدید بشه ولی داخل ماشین فکر کنم اذیت شد.همش نق نق کرد تا رفتیم وبرگشتیم.
    این کوچولو رو داخل ماشین چه جوری باید نگه داشت
    ضمنا خانم دکتر فرمودن با ملوس اصلا تماس نداشته باشه به علت استفراغ.

سلام ، بله درست گفتن ايشون .
    مگه توي باكس نميزاريدش ؟ يكي از اسباب بازيها و وسايلي كه بهش علاقه داره رو با خودتون ببريد . يا خانم باهاش سرگرمش كنن تا برسيد ، يا بزاريد توي باكس ، خودش مشغول بازي ميشه. ميتونيد يه كم از غذايي هم كه دوست داره براش بزاريد .

ملوس بهتر نشده ؟ هنوز استفراغ داره ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام وخسته نباشین
    شیپل از ساعت ۱۵که اومده غذاشو خورده یکله خوابه بدنش هم داغه داغه آیا همه چی عادیه!!؟ کاری نباید بکنم ؟
    درضمن جواب سوال بالارو هم دادم ولی نمیدونم چرا ثبت نشده
    ملوس ندیدم استفراغ کنه ضمن اینکه شدیدا از دست من هم فرار میکنه.
    نمی دونم از چی میترسه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    ببخشین میگم شیپل قرص انگل هم خورده آیا باعث میشه که استفراغ کنه
    خیلی بی حال شده

صفحه 23 از 105 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414273 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)