صفحه 2 از 105 نخستنخست 12345678910111213141516171819202152102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 1046
    کاربر ساده

شماره عضویت
    3221
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    سلام. اگر دکترش گفته باشه که مشکلی نداره پس نگران نباشید . من فکر می کنم که مشکل فقط به خاطر تربیت نادرست هستش. که از صاحب قبلی دیده . کم کم که بزرگتر شد می تونید ظرف دوم رو بردارید .
    الان هم چون بچه اس گاهی یادش می ره که باید بره دستشویی . چون سرش گرم بازی هست . اگر مشکلی ندارید اجازه بدید به همین صورت باشه . کم کم که بزرگتر شد ظرف خاک رو یکی کنید .
    ممنونم دوست عزیز. من یه ظرف خاک بزرگتر گرفتم و اون دو تا رو برداشتم. خوشبختانه پیشو تازگیها یاد گرفته بعد از دستشویی کردن، روی اونها خاک بریزه تا دوباره بتونه بره همونجا کارش رو بکنه. نمی دونم از من و بیلچه مخصوصش یاد گرفته که دستشوییش رو قایم کنه، یا خودش کشف کرده!! من از این موضوع خیلی خوشحالم. امیدوارم کم کم اینو هم یاد بگیره که همیشه بعد از بازیگوشی، بره سمت خاکش.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط animations نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز. من یه ظرف خاک بزرگتر گرفتم و اون دو تا رو برداشتم. خوشبختانه پیشو تازگیها یاد گرفته بعد از دستشویی کردن، روی اونها خاک بریزه تا دوباره بتونه بره همونجا کارش رو بکنه. نمی دونم از من و بیلچه مخصوصش یاد گرفته که دستشوییش رو قایم کنه، یا خودش کشف کرده!! من از این موضوع خیلی خوشحالم. امیدوارم کم کم اینو هم یاد بگیره که همیشه بعد از بازیگوشی، بره سمت خاکش.
    پوشانیدن با خاک در غریزه ی گربه وجود دارد. و از مواردی هست که به مرور گربه اون رو اجرا می کنه. گربه ها هم مثل ما ادم ها اخلاقیاتی دارند. کم کم اخلاقش دست شما میاد . و اون هم متوجه می شه که شما ازش چه انتظاری دارید. نگران نباشید . به زودی همه این موارد درست می شه و شما لحظات خوبی رو با گربه ی خودتون تجربه خواهید کرد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    3452
    سلام
    برای گربه منهم این مشکل پیش اومد، دکتر گفت معمولا در مفصل پای عقب سمت راست اتفاق میافته که با لنگ زدن شدید همراه با درد.علتش انگل بود گه با دادن قرص انگل بر طرف شد البته اسمش یادم نیست ولی قرصش نارنجی رنگ و هلندیه از داروخانه دانشگاه دامپزشکی خریدم که دوزش بستگی به وزن گربه داره من واسه 8 کیلو نصف دادم و یک دوره دیگه بعد از 3 ماه باید بدی
    نقل قول نوشته اصلی توسط shapal نمایش پست ها
    سلام آقاي دكتر
    واسه گربه من مشكل عجيبي بوجود اومده ..انگاري پاي سمت راستش از كار افتاده .. نزديك 10-12 ساعتي هست كه اينجوريه ..
    راستشو بخواين اتفاق خاصي هم از لحاظ فيزيكي براش نيافتاده .. در ضمن با لمس كردن اين پاش احساس درد ميكنه..
    به نظر شما مشكل كجاس؟
    راه درمانش چيه؟
    ممنون ميشم سريعتر جواب بدين خيلي نگرانم كرده

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط ماکان نمایش پست ها
    سلام
    برای گربه منهم این مشکل پیش اومد، دکتر گفت معمولا در مفصل پای عقب سمت راست اتفاق میافته که با لنگ زدن شدید همراه با درد.علتش انگل بود گه با دادن قرص انگل بر طرف شد البته اسمش یادم نیست ولی قرصش نارنجی رنگ و هلندیه از داروخانه دانشگاه دامپزشکی خریدم که دوزش بستگی به وزن گربه داره من واسه 8 کیلو نصف دادم و یک دوره دیگه بعد از 3 ماه باید بدی

استفاده از قرص ضد انگل برای همه ی گربه ها الزامی است.چرا که هم برای سلامتی گربه و هم برای سلامت صاحب گربه ضروری و لازم هست. ضد انگل علاوه بر این که باید به صورت خوراکی مصرف بشه باید تزریقش هم هر 3 ماه یک بار انجام بگیره.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    CAG
    شماره عضویت
    3724
    امکان داره که گربه ی عادی پرشین یا میکسی ازش زاده بشه ؟
    گربه ما 5 ساله داره توی حیاط 4 تا 4 تا بچه به دنیا میاره ، آمار ِ باباهاشونم داریم ، این سری وسطشون یه مشکی ِ کاملا" پشمالو با چهره ی تخت ِ پرشین به دنیا اومده که الان که بزرگ شده خیلی شبیه ِ میکس های پرشینه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط manuelcalavera نمایش پست ها
    امکان داره که گربه ی عادی پرشین یا میکسی ازش زاده بشه ؟
    گربه ما 5 ساله داره توی حیاط 4 تا 4 تا بچه به دنیا میاره ، آمار ِ باباهاشونم داریم ، این سری وسطشون یه مشکی ِ کاملا" پشمالو با چهره ی تخت ِ پرشین به دنیا اومده که الان که بزرگ شده خیلی شبیه ِ میکس های پرشینه
    امکانش هست . چرا نباشه. مثل انسان ها . ژن نهفته است که خودش رو به طور ناگهانی نشون می ده. من دوستی دارم که چشماش سبزه . نه مادرش نه پدرش و نه هیچ کدوم از فامیل هاش چشم سبز رنگ ندارن. و مادر بزرگ مادر بزرگش چشماش سبز بوده !!!
    شما که مطمئن نیستید اون گربه های نر از چه پدر و مادری بودن . ممکن هست یا خود گربه ی ماده یا گربه های نر این ژن رو با خودشون به این بچه گربه منتقل کرده باشن. بدون این که روی خودشون اثر گذاشته باشه

همکار قدیمی (معاون انجمن )

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی.ملنگو
    شماره عضویت
    4353
    بچه های گربه ی من یکی دوروزه که شروع به خوردن شیر و پنیر و ماست کرده اند . تخم مرغ نیمرو هم میخورند. این ها ضرری دارند؟

من نمیبینم که چیزی دفع کنند یعنی مدفوع ندارند .البته مادرشون هم لیسشون میزنه ولی من نمیبینم که ...
    الان در سن 3-4 هفته ای هستند

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعیده نمایش پست ها
    بچه های گربه ی من یکی دوروزه که شروع به خوردن شیر و پنیر و ماست کرده اند . تخم مرغ نیمرو هم میخورند. این ها ضرری دارند؟

من نمیبینم که چیزی دفع کنند یعنی مدفوع ندارند .البته مادرشون هم لیسشون میزنه ولی من نمیبینم که ...
    الان در سن 3-4 هفته ای هستند

خوردن این مواد براشون خیلی خوبه . لبنیات برای گربه ها مفیده. فقط از پنیر خامه ای استفاده کنید که نمک کمی دارند و در مصرف پنیر زیاده روی نکنید. تخم مرغ رو نیمرو ندید . به صورت آب پز که کاملا سفت شده بدید

وقتی مادرشون در کنارشون هست هیچ مشکلی برای دفع نخواهد داشت. مادرشون کمکشون می کنه.

همکار قدیمی (معاون انجمن )

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی.ملنگو
    شماره عضویت
    4353
    چطوری میتونم قرص ضد انگل براشون تهیه کنم؟
    از طریق اینترنت و به صورت پستی میشه؟
    در ضمن مادرشون رو هیچ طوری نمیتونم بگیرم تا ببرم دامپزشکی برای واکسن
    خیابانیه و کمی وحشی.البته با من مهربونه ولی نمیشه حبسش کرد.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

یک نکته خیلی مهم رو فراموش نکنید...حتما از شیر یا شیر خشک بدون لاکتوز استفاده کنید.فراورده های لبنی مثل پنیر و ماست رو هم کم بدید و ترجیحا قبلش در مورد لاکتوزشون با یه دامپزشک مشورد کنید
    لاکتوز دستگاه گوارش و دفعشون رو با مشکل مواجه میکنه و معمولا اسهال شدید و دل درد اصلی ترین علامتشه

با تشکر

صفحه 2 از 105 نخستنخست 12345678910111213141516171819202152102 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)