صفحه 17 از 105 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 1046
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ????? ??
    شماره عضویت
    20072
    سلام
    خيلي ممنونم از جواب هاي كامل و دقيقتون
    من امروز وقتي داشتم گربه ام رو شونه مي كشيدم پوسته هاي ريز توي برسش پيدا كردم. علت اين پوسته چيه؟ممكنه قارچ باشه؟
    چون پرشين كت هست و ٢هفته پيش موهاشو توي دامپزشكي كوتاه كردم.
    من با تجربه هاي بدي كه از دامپزشكي ها و مراحل درماني گربم داشتم ترجيح ميدم كه دكتر نبرمش. چون هر دفعه با كلي ازمايش و عكس رو به رو ميشم و آخرش هم درماني صورت نميگيره و گربم فقط آزار ميبينه زير دستشون. حتي بهم توضيح نميدن علت رو. با توجه به اين كه اين پوسته ها خيلي خيلي كمه، اگه با شامپوي مخصوص قارچ ١روز در ميون بشورم خوب ميشه؟ يا قرص مخصوصش هم بهتره از دارو خانه بگيرم؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد مقدار شست و شو واسم و دوز قرص رو

Sent from my iPhone using parsipet

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط puppy نمایش پست ها
    سلام
    خيلي ممنونم از جواب هاي كامل و دقيقتون
    من امروز وقتي داشتم گربه ام رو شونه مي كشيدم پوسته هاي ريز توي برسش پيدا كردم. علت اين پوسته چيه؟ممكنه قارچ باشه؟
    چون پرشين كت هست و ٢هفته پيش موهاشو توي دامپزشكي كوتاه كردم.
    من با تجربه هاي بدي كه از دامپزشكي ها و مراحل درماني گربم داشتم ترجيح ميدم كه دكتر نبرمش. چون هر دفعه با كلي ازمايش و عكس رو به رو ميشم و آخرش هم درماني صورت نميگيره و گربم فقط آزار ميبينه زير دستشون. حتي بهم توضيح نميدن علت رو. با توجه به اين كه اين پوسته ها خيلي خيلي كمه، اگه با شامپوي مخصوص قارچ ١روز در ميون بشورم خوب ميشه؟ يا قرص مخصوصش هم بهتره از دارو خانه بگيرم؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد مقدار شست و شو واسم و دوز قرص رو

سلام ، خواهش ميكنم . مايتها و انگلهاي پوستي موقعي كه حيوان رو درگير ميكنن با علايم خارش زا ، ريزش مو ( تكه اي ) ، ضخيم و تيره تر شدن پوست و گاهي كچلي همراهن. كه در موارد پيشرفته منجر به زخم ، عفونت و ترشحات پوستي ميشه . خيلي با چشم غير مسلح ديده نميشه و جربها هم تا حدود كمي از طريق ميكروسكوپ قابل مشاهده هستن .ككها هم كه به شكل نقاط دودي رنگ لابلاي موها ديده ميشن و در حركتن. اگر گربتون اين علايم رو نداره ، اينها پوسته مرده بدنش هستن كه با شانه زدن از بدن جدا ميشن و جاي نگراني نداره . هيچ موقع از داروها و شامپو هاي ضد انگل بي دليل استفاده نكنيد . عوارض زياد داره . براي اطمينان بيشتر نمونه برداري از پوست لازمه ( در صورت درگيري حيوان )

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ????? ??
    شماره عضویت
    20072
    مرسي واقعا از نگراني درومدم. نه هيچ كدوم از اين علاعمي كه گفتيد رو نداره.
    اما تا الان كه ٥سالش هست تا حالا پوسته توي برسش نديده بودم. ٣هفته هست كه غذاي پوست و مو برند رويال كنين رو مي خوره. براي اين هم نيست؟
    سطح پوستش رو ديدم صاف و تميز هست. بهتر نيست كه بشورمش تا پوسته ها از بين بره؟با توجه به اين كه٢هفته پيش شستمش؟
    و اينكه
    به دليل كوتاهي مو در دامپزشكي قارچ نگرفته؟احتمالش نيست؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ????? ??
    شماره عضویت
    20072

عكس از پوسته هاي ريزي كه نوك دانه هاي برسش هست. اميدوارم قابل ديدن باشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    اما تا الان كه ٥سالش هست تا حالا پوسته توي برسش نديده بودم. ٣هفته هست كه غذاي پوست و مو برند رويال كنين رو مي خوره. براي اين هم نيست؟
    سطح پوستش رو ديدم صاف و تميز هست. بهتر نيست كه بشورمش تا پوسته ها از بين بره؟با توجه به اين كه٢هفته پيش شستمش؟
    و اينكه

خواهش ميكنم . بله در عكس قابل مشاهدست ولي از اين طريق كه نميشه به نتيجه رسيد . زير ميكروسكوپ بايد ديده بشه كه كار دامپزشكه . با توجه به اون چيزي كه مشخصه و حجم زيادي از موهاش كه ريزش داره ، به احتمال زياد همون پوست هاي مرده (شوره ) هستن . و اينكه غذاي hair&skin براي ترميم پوست و مو و مشكلات پوستي به كار ميره و اينطور نيست كه خودش موردي ايجاد كنه . در مراحل أوليه استفاده ، ممكنه به خاطر ترميماتي كه أنجام ميده يكسري واكنشهاي مثبت پوستي صورت بگيره . يعني باعث ريزش سلولهاي مرده و جايگزين كردن سلولهاي جوان تر بشه .

نه ديگه نيازي به شستن نيست ، اگر طبيعي باشه به مرور اين مشكل از بين ميره و پوست ، حالت عاديشو بدست مياره . شانه زدن كفايت ميكنه . ولي فعلا زياد اينكار رو انجام نديد باعث سستي سطح پوست ميشه و اجازه ترميم مجدد رو نميده .

متاسفانه بعضي كلينيكها بهداشت رو اونطور كه بايد رعايت نميكنن نه موقع پيرايش و نه جراحي . از اين طريق بيماري هاي انگلي و ويروسي زيادي منتقل شده . انشالله كه گربتون سالمه ، فقط رفتارشو زير نظر بگيريد و هر از گاهي سطح پوست رو چك كنيد ، التهاب ، قرمزي ، دانه هاي ريز يا خراش نداشته باشه

هفته اي يكي دوبار ، جوانه تازه گندم كه يا دو سه سانت رشد كرده باشه يا 5-6سانت، بهش بديد . مالت و سمنو هم براي تقويت مو و پوست بسيار مفيده

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20149
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرفره نمایش پست ها
    سلام. من تازه عضو اين سايت شدم. يه راهنمايي مي*خواستم
    محل كارم كنار پارك ساعي هستش و اونجا تا دلتون بخواد گربه داره. مشكلي كه دارم اينه كه تموم نوزادهاي گربه*ها چشماشون داراي عفونت شديد هستش. بعضي*ها كور شدن و بعضي*ها هم در حال كور شدن هستن. حالا مي*خواستم بپرسم چه جوري مي*شه اين بچه* گربه*ها رو از اين وضع نجات داد؟ ممنون مي*شم.
    سلام متاسفانه پارک ساعی اکثرا به کلسی ویرووس مبتلا شدن

Sent from my CHM-U01 using Parsipet mobile app

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20149
    و اينكه

چند وقت یکبار حموم میکنن؟!!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ????? ??
    شماره عضویت
    20072
    نقل قول نوشته اصلی توسط babi babi نمایش پست ها
    چند وقت یکبار حموم میکنن؟!!

تقريبا هر ماه ١بار

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام و عرض پوزش ممنون ازجوابتون منظور من از جعبه اینکه هوا خورداره ولی برای دستشویی نمیتونه بیرون بیاد خوب من اونجا که تیتر زده سوال وپاسخ رو انتخاب میکنم حالاواقعا نمیدونم چه اتفاقی میافته که سر از جایی در میارم که شما رو نارحت کردم بازم عذر خواهی میکنم

Sent from my G630-U10 using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط adasna نمایش پست ها
    سلام و عرض پوزش ممنون ازجوابتون منظور من از جعبه اینکه هوا خورداره ولی برای دستشویی نمیتونه بیرون بیاد خوب من اونجا که تیتر زده سوال وپاسخ رو انتخاب میکنم حالاواقعا نمیدونم چه اتفاقی میافته که سر از جایی در میارم که شما رو نارحت کردم بازم عذر خواهی میکنم

Sent from my G630-U10 using Parsipet mobile app
    سوء تفاهم نشه. ناراحت برای چی؟! بخاطر حفظ نظم تاپیک و اینکه سوال و جوابها در یک بخش دسته بندی بشه و پراکنده نباشه عرض کردم. هیچ مسئله ای نیست بزرگوار

برای دستشویی به هر حال باید راهی داشته باشه. اذیت میشه ممکنه کثیفکاری کنه

صفحه 17 از 105 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353667 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)