صفحه 13 از 105 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 1046
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinasina نمایش پست ها
    سلام
    دو سالی میشه من یه گربه دارم ولی نزدیک دو ماه رفته البته پارسال هم چند بار به مدت دو سه روز رفته بود ولی برگشته بو د به خونه کسی هست راهنمایی کنه ببینم امیدی هست گربم برگرده به خونه من کلی کوچه های اطراف خونه رو گشتم ولی اثری از اش ندیدم البته ما یه گربه دیگه داشتیم که هر از گاهی به پشت بام خونه می اومد اون هم به مدت 6ماه رفته بود ولی یه روز برگشت
    امیدی هست که این گربه هم برگرده؟
    گربه من نر بود و دقیقا دو سالشه
    سلام، نباید بزارید گربه هاتون برن. بله احتمال برگشتش هست ولی خیلی کمه . و متاسفانه احتمال داره ۱۰۰۱ بلا سرش اومده باشه. مریض بشده باشه، تو دعوا با سایر گربه ها کور و داغون شده باشه، ماشین بهش زده باشه و ....

گربه خانگی یعنی باید تو خانه نگهداری بشه...بیرون رفتنش چز خطر چیز دیگری براش نداره.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Cat
    شماره عضویت
    9165
    سلام دوستان.میخوام از دو تا بچه گربه dsh نگه داری کنم..خواهر برادرند.دو ماهشونه.میگن باید عقیمشون کنم...
    به نظرتون کار درستیه؟هر کی یک نظری داشت

کار وحشیانه ای نیس؟باید چه کار کنم؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    سلام دوستان یه گربه هیمالین خریدم میخواستم از رو عکس سنشون رو تخمین بزنید .

یه سری راهنمایی هم راجع به خورد و خوراکش بکنید ممنون میشم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    سلام مجدد من خیلی به کمک احتیاج دارم لطفا راهنمایی کنید ممنون
    همین گربه کوچولویی که عکسشو گذاشتم توی ظرف خاک نمیره دستشویی کنه یعنی اون رو که میذارمش خاکارو با دهنش بر میداره منم میترسم بخوره مریض شه کلا نمیذارمش اون رو اما امروز صبح رو تخت دستشویی کرد باید چه کار کنم؟ لازمه یادش بدم که اونجا دستشویی کنه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    سلام مجدد من خیلی به کمک احتیاج دارم لطفا راهنمایی کنید ممنون
    همین گربه کوچولویی که عکسشو گذاشتم توی ظرف خاک نمیره دستشویی کنه یعنی اون رو که میذارمش خاکارو با دهنش بر میداره منم میترسم بخوره مریض شه کلا نمیذارمش اون رو اما امروز صبح رو تخت دستشویی کرد باید چه کار کنم؟ لازمه یادش بدم که اونجا دستشویی کنه؟
    از چه خاکی استفاده میکنید؟ خاکش مخصوص گربه هست؟ ظرفش چقدره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    از چه خاکی استفاده میکنید؟ خاکش مخصوص گربه هست؟ ظرفش چقدره؟
    از مقوای چایی ظرفش خیلی بزرگ نیست تقریبا اندازه خودشه یکم بزرگ تر خاکشم مخصوص گربس البته خاکش قدیمیه ماله 1 سال پیش بوده

سنش رو متوجه نشدید چقدره توی عکس بالایی؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    سلام مجدد من برای گربم باکس و دستشویی خریدم خاک خوب هم خریدم اما باز تو خاک دستشویی نمیکنه و خاکش و میخوره

چند دیقه پیش هم روی من دستشویی کرد

چی کارش کنم اینو؟؟

همکار قدیمی انجمن گربه

نوع حیوان خانگی
    Persian cat and Dsh
    شماره عضویت
    11464
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinasina نمایش پست ها
    سلام
    دو سالی میشه من یه گربه دارم ولی نزدیک دو ماه رفته البته پارسال هم چند بار به مدت دو سه روز رفته بود ولی برگشته بو د به خونه کسی هست راهنمایی کنه ببینم امیدی هست گربم برگرده به خونه من کلی کوچه های اطراف خونه رو گشتم ولی اثری از اش ندیدم البته ما یه گربه دیگه داشتیم که هر از گاهی به پشت بام خونه می اومد اون هم به مدت 6ماه رفته بود ولی یه روز برگشت
    امیدی هست که این گربه هم برگرده؟
    گربه من نر بود و دقیقا دو سالشه
    سلام دوست عزیز
    ممکن هست برگرده ، چون گربه های نر میرن و جفت گیری میکنند بعد برمیگردن در صورتی که کسی بلایی سرشون نیاره یا اتفاقی براشون نیفته،برمیگردن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16293
    سلام
    گربه ها بعد از یک سالگیشون اگه مشکل خاصی پیش نیاد سالی یه بار باید برن کلینیک یا سه ماه یه بار؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    نقل قول نوشته اصلی توسط 177dian نمایش پست ها
    یه جای کارتون رو درست انجام ندادین من ۴ تا بچه گربه بی مادر رو با هم بزرگ کردم مادرشون موقع زایمان مرده بود یعنی اصلا شیر مادر نخوردن الان هر ۴ تا شون سالمن و ماده ها تا حالا دو بارم بچه آوردن. شما کارتون مشکلی داشته. بچه گربه اینقدر راحت نمیمیره
    سلام .
    نظرتون محترم هست . منم معتقدم یه جای کار مشکل داشته . اما مشکل از کم اطلاعی من توی این زمینه بوده . شاید اگه اطلاعات بیشتری داشتم . یا تجربه نگهداری گربه داشتم بهتر میتونستم کمک کنم . ما آدما تو زندگیمون ، فرقی نداره کی باشیم ، همه ما ، یه جاهایی شرمنده میشیم . یکی از چیزایی که باعث شد شرمنده بشم همین موضوع بود . در برابر خدا و اون گربه کوچولو که حتی دنیا رو هم ندید . نتونستم نجاتش بدم .
    من معذرت میخوام . ااما توانم همین بود. معمولا توی کاری که وارد نیستم دخالت نمیکنم . اما این یه مورد اضطراری بود . که یا باید اقدام میکردم یا باید وجدانم رو به خواب میزدم . صد بار دیگه هم پیش بیاد اقدام میکنم . و بیشتر از قبل تلاش میکنم .

------------------------------------------------------------------

سلام
    عذر میخوام من بیشتر سمت گروه طوطی آفریقایی میرم . امروز اومدم اینجا یه سوال بپرسم

من واسه اون بچه گربه شیر خشک خریده بودم که تاریخ مصرف هم داره . میتونم این شیر رو به گربه هایی که توی حیاطمون میان بدم ؟ یا نه فقط واسه بچه گربه هست ؟ اگه میتونم بازم باید توی آب با درجه مشخص درست کنم ؟

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین.

صفحه 13 از 105 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313263 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)