صفحه 10 از 105 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 1046
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    16995
    نقل قول نوشته اصلی توسط NahaL نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز آسم بیماری خطرناکی هست که حتما باید پیگیری بشه و حتماََ باید گربه تون دارو های مناسبی که دامپزشک بنا به تشخیصش (خفیف یا شدید بودن آسم ) براش تجویز میکنه استفاده کنه و اگر جوابی نگرفتین ، به دامپزشک دیگه ای مراجعه کنید.
    ببینین اول باید گربه تون رو از عوامل تشدید کننده آسم مثل : دود - گرد و غبار - عطر و پرز و پر های پتو و بالش و عوامل این چنینی دور نگهدارید.اگر دور باشه از این عوامل کمتر دچار حمله میشه.به خاکی که برای توالت گربه استفاده میکنید دقت کنید ، گربه هایی که آسم دارند به گرد و غبار خاک ها حساسیت دارند و باید براشون از خاک های مخصوص بدون گرد و غبار ( کریستالی ) استفاده بشه .اسپری ها اثر فوق العاده فوری دارن و سعی کنید وقتی که حالش خیلی بد میشه براش استفاده کنید.قرص هاییم که براشون استفاده میکنن اکثراََ بجز قرص های ضد حساسیت که زمانی هست که آسم خفیف تره ، قرص های استروئیدی خوراکی هست که حملات را بسیار کم میکنه و باعث میشه آسم خفیف تر و کمتر بشه . البته این قرص های بعد از دو هفته تاثیر خودشون رو نشون میدن .

خیلی ممنون از کمکتون
    ممکنه حساسیت غذایی هم باشه ؟ چون دامپزشک گفتن ممکنه حساسیت هم باشه بجای آسم
    چون دو سه روز پیش بهش ماهی دادم خورد و بعدش تنگی نفس شدیدی گرفت و چندساعتی همینجوری بود ولی باز از روز بعد عادی بود

همکار قدیمی انجمن گربه

نوع حیوان خانگی
    Persian cat and Dsh
    شماره عضویت
    11464
    خواهش میکنم دوست عزیزم.
    بله احتمالش هست، حتی احتمال داره اون غذا رو چند سال خورده باشه اما بعد یه مدت بهش حساسیت و آلرژی پیدا کنه.خوب دامپزشک امتحان نکرد؟مثلا باید برنامه غذایی گربه تون رو به مدت دو هفته تغییر بدید، اگر علائمی نداشت دیگه، احتمالاً به ماهی حساس بوده. اما حساسیت غذایی فقط تنفسی نیست، به علائم دیگه ی اون توجه کنید مثه خارش دست و پا، مالیدن صورت به اطراف و زمین، پوسته شدن پوست دست و پا.
    حالا شما بهش دو هفته ماهی ندین، از گرد و غبار دورش کنید ( شرایطی که آسم رو تشدید میکنه در پست قبلی بهشون اشاره کردم)، محیطش رو گرم کنید. شاید آسم نبوده و یا اگرم باشه خفیف هست که با از بین بردن عواملش کم ميشه، و اگرم که ماهی نخورد و واکنش تنفسی نشون نداد احتمالاً باید همون حساسیت و آلرژی به ماهی باشه که دیگه بهش ماهی ندین. اما اگر خوب نشد دوست عزیز، ببریدش پیش یک دامپزشک دیگه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    دوستان این نژاد گربه اسمش چیه ؟ تو ایران پیدا میشه ؟ من خودم تو آکواریوم آبشور فعالیت دارم. ولی عیالم گیر داده به این خوشگلا. فکر کنم میخاد داعش بیاره تو خونه که غیر مستقیم هووش (ماهیای من) رو نابود کنه بیشتر فیلمه برام دردسر ساز شده و مد نظره. ممنون.

لینک فیلم

ویرایش توسط imaan : 17th January 2015 در ساعت 02:25 AM

همکار قدیمی انجمن گربه

نوع حیوان خانگی
    Persian cat and Dsh
    شماره عضویت
    11464
    سلام دوست عزيز
    این گربه هایی که تو فیلم هستن نژادشون Munchkin هست که من تا جایی که دیدم تو ایران ندارن همچنین نژادی اما بازم احتمالش هست که داشته باشن، به چندتا پت شاپ سر بزنید شاید داشته باشن، اما اگر نداشتن گربه های پرشین کلاسیک تقریبا شبیه اینا هستن یکم پشمالو تر. به این پرشین کلاسیک ها صورت عروسکی هم میگن. و پیدا کردنش در پت شاپ ها راحت تر هست.اینم یه موردش :

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    نقل قول نوشته اصلی توسط NahaL نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    این گربه هایی که تو فیلم هستن نژادشون Munchkin هست که من تا جایی که دیدم تو ایران ندارن همچنین نژادی اما بازم احتمالش هست که داشته باشن، به چندتا پت شاپ سر بزنید شاید داشته باشن، اما اگر نداشتن گربه های پرشین کلاسیک تقریبا شبیه اینا هستن یکم پشمالو تر. به این پرشین کلاسیک ها صورت عروسکی هم میگن. و پیدا کردنش در پت شاپ ها راحت تر هست.اینم یه موردش :

ممنون نهال خانم. لطف کردید. راستش تولد عیال نزدیکه و میخام براش کادو بخرم. به همین دلیل نمیتونم خودش رو ببرم که بپسنده و انتخاب کنه و میخام دقیقا مثل همونی که تو فیلم دیده براش پیدا کنم. تو شهرستان هم پت شاپی نیست که برم ببینم. ممنون میشم اگر آدرس سایت یا شماره تلفن فروشگاه معتبری رو بهم بدید که حداقل با دیدن عکسشون ازشون خرید کنم. البته تا ۲ هفته دیگه هم یک سر میام تهران و اگر آدرسی بهم بدید هم شاید بتونم حضوری برم. در مورد پرشین ها هم باید بگم یک دونه خواهر خانمم داره و خیلی خپل و اخمالو هست. من و عیال موجودای شیطون و بازیگوش و چهره مهربون تر رو میپسندیم. حالا چون اطلاعات در مورد گربه ها ندارم نمیدونم پرشین خواهر خانم خپله و اخم داره یا کلا این نژاد اینجورین. باز هم ممنون.
    ویرایش توسط imaan : 18th January 2015 در ساعت 12:07 AM

همکار قدیمی انجمن گربه

نوع حیوان خانگی
    Persian cat and Dsh
    شماره عضویت
    11464
    خواهش میکنم آقا ایمان. اگر بیان تهران و حضوری بخرید هم از سلامت گربه مطمئن میشید هم اینکه ضرر نمیکنید. پت شاپ هانی و کپیتال پت توی کوی نصر ( گیشا) هستن که کپیتال پت در پاساژ نصر هست و پت شاپ هانی در گیشا، خیابان فروزانفر، رو به روی پاساژ نصر هست. نایس پت هم آدرس من ندیدم ازش اما شماره داره میتونید عکس گربه هاشم تو سایتش ببینید ( www.nicepetshop.ir) . راستی اگر بتونید چین چیلا هم پیدا کنید گربه های سرحال و شیطونی هستن.

کپیتال پت ، کلبه حیوانات و پت شاپ هانی. پت شاپ های آنلاین دارن که میتونید باهاشون تماس بگیرید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه پرشین
    شماره عضویت
    17248
    سلام من یک گربه پرشین دارم که دو هفته اینده وقت زایمانش است چند روز گذشته زخمی عمیق به عرض ۳سانتی متر بر اثر ماشین موزر شکافته شده و چرک کرده وامروز خونریزی ز ناحیه مخرج داشته میخوام بدونم سقت جنین صورت گرفته یا خونریزی از بابت عفونت بوده ولی بجز خون چیزی مشاهده نشده من چرک دستش را تخلیه کردم و روی زخم کمی گرد پنی سیلین ۶،۳،۳ریختم حالا از شما راهنمایی میخواهم ممنون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط aran e نمایش پست ها
    سلام من یک گربه پرشین دارم که دو هفته اینده وقت زایمانش است چند روز گذشته زخمی عمیق به عرض ۳سانتی متر بر اثر ماشین موزر شکافته شده و چرک کرده وامروز خونریزی ز ناحیه مخرج داشته میخوام بدونم سقت جنین صورت گرفته یا خونریزی از بابت عفونت بوده ولی بجز خون چیزی مشاهده نشده من چرک دستش را تخلیه کردم و روی زخم کمی گرد پنی سیلین ۶،۳،۳ریختم حالا از شما راهنمایی میخواهم ممنون
    دوست عزیز تو این موقعیت حساس هرچه سریعتر به دامپزشک مراجعه کنید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه پرشین
    شماره عضویت
    17248
    ممنونم از راهنماییتو ن دوست عزیز

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    سلام
    من امروز وسط کوچه دو تا بچه گربه پیدا کردم . یکیشون مرده بود . که خاکش کردم . یکی دیگه شون وحشتناک خودشو به زمین میکوبید . صحنه وحشتناکی بود . ماشین رد میشد له میشدن . آوردمش خونه .
    هنوز چشماشو باز نکرده . خیلی خیلی کوچیکه . میشه کمکم کنین چطوری میشه کمکش کنم ؟ خواهشا کمک کنین . من میخوام به کمک خدا و شما زنده نگهش دارم . البته تموم تلاشمو کنم .

صفحه 10 از 105 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282960 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)