نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس
    شماره عضویت
    26138

مرگ جوجه عروس تازه متولد شده

با سلام خدمت اساید محترم
    من 4جفت طوطی عروس دارم که اکثرا لوتینیو هستن و خودم جفت زدمشون مشکلی که دارم یه جفتم 3تا تخم گذاشته بود هر سه تاشونم جوجه شدن منتها تو همون یکی دو روزه اول همشون مردن البته یه جفت دیگه هم دارم که 4تا تخم گذاشتن تخم اول جوجه شد که اونم روز بعدش تلف شد و جفت از رو تخمها پاشدن دیگه . الان دوباره همشون تخم کردن میخواستم علت رو از شما بپرسم لطفا راهنمایی کنید که دیگه همچین مشکلی واسم پیش نیاد

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_m66 نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساید محترم
    من 4جفت طوطی عروس دارم که اکثرا لوتینیو هستن و خودم جفت زدمشون مشکلی که دارم یه جفتم 3تا تخم گذاشته بود هر سه تاشونم جوجه شدن منتها تو همون یکی دو روزه اول همشون مردن البته یه جفت دیگه هم دارم که 4تا تخم گذاشتن تخم اول جوجه شد که اونم روز بعدش تلف شد و جفت از رو تخمها پاشدن دیگه . الان دوباره همشون تخم کردن میخواستم علت رو از شما بپرسم لطفا راهنمایی کنید که دیگه همچین مشکلی واسم پیش نیاد
    سلام
    تغذیه در اولین ساعت و روزهای تولد جوجه ها بسیار حیاتی و مهم هستش اگر امکانش هست تغذیه جفت ها رو هم در زمان باز شدن جوجه ها بفرمایید
    اگر بعد از دو ای سه روز از باز شدن اولین جوجه جوجه های دیگه باز نشدند مشخصه که تخم ها به هر دلیلی نگرفته و پوک هستند و این در مورد جفت دوم که میفرمایید صدق میکنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)