صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 55
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط paria نمایش پست ها
    سلام دوست های خوبم
    من می خوام سگ بگیرم ولی هیچ نزادی به فکرم نمیرسه.یعنی من عاشقه همه ی نزاد هام
    شیتزو و تریرهم داشتم
    چی بگیرم؟
    به نظرم نژادی مثل چی هوا هوا و پامرانین می تونن انتخاب خوبی باشن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    dog,fish
    شماره عضویت
    8238
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_1988 نمایش پست ها
    تفاوت بولداگ های انگلیسی و امریکایی به غیر از رنگ هایی که دارن توی چی هست؟
    ممنون
    تفاوتشون از زمین تا آسمون هست
    از نظر جمجمه فک پوزه رنگ ها مورد قبول و کل استانداردها با هم تفوت دارند
    از نظر خلق و خو انگلیش بولداگ خیلی تنبل و خیلی لجباز هستش ولی آمریکن و فرانسوی خیلی بهتر هستن همین طور ک دوستان گفتن از آمریکن به عنوان نگهبان هم استفاده میشه
    یه مطالعه کلی داشته باشین در مورد این نژاد
    از نظر چهره هم اگر منظورتون هست کلا انگلیش لوچه افتاده و صورت چروک تری نسبت ب بقیه داره جثه کوچکتری نسبت ب آمریکن داره
    انگلیش بولداگ یه کم از لحاظ سلامت دچار مشکلات میشه هم تنفسی هم لگن
    به هیچ وجه نباید توی محیط گرم نگهداری بشه وگرنه احتمال تلف شدنش هم هست
    ولی آمریکن و فرانسوی خیلی راحت تر با گرما کنار میان
    سوالی بود در خدمتم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    dog,fish
    شماره عضویت
    8238
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaper نمایش پست ها
    سلام دوستان فاميل من عاشق سگ مالتيز است چون اين سگ بسيار دوستداشتني و همچنين زيباست به نظرشما ارش دارد اين سگ را بگيرد يا بهتراز ان هم هست اخه براي شهرستان مي خواد دراهواز و اگه خدانكرده سگ بيمار شود بايد به مركز شهر كه يك ساعت راه برن.وايا ان سگ خوب عمر مي كنه؟باتشكر
    سلام
    مالتیز یکی از بهترین نژادهای سگ هست
    خودمم یکیش رو دارم
    ارزش خرید و نگهداری رو داره 100% از نظر هوش , سلامت , زیبایی , شیطنت و ... عالی ترین نژاد هست
    فقط خیلی ظریف هستن
    مثال رو روی لی لی خودم میزنم از ارتفاع 60 سانتی پرید گایین تا 2 روز پاش اوخ شده بود
    موهاشون رسیدگی و شونه روزانه لازم داره شما واسه اهواز میخوای باید موهاش رو دائم کوتاه نگهداری وگرنه خیلی اذیت میشه
    ولی واقعا ب انتخابتون احسنت میگم
    نژادهای دیگه هم ک پرسیده بودین لهاساآپسو , شیتزو , یورکشایر تریر میتونید نگهداری کنید
    اگر میخواین مقاوم باشه شیتزو از همه مقاوم تر هست ولی موریزی داره
    مالتیز و یورکشایر مو ریزی فوق العاده کمی دارن و انسان هم ب موهاشون آلرژی نداره یعنی مثله موهای خودمون هست جنسش
    قیمت هم الان حدود 1.5 هست وارداتیش هم حدود 2 ت
    بعضی جاها هم میکسش رو حدود 700 قیمت میزارن
    از جایی ک خواستین بخرین حتما عکس از پدر مادر رو هم بخواین یا از نزدیک برین ببینین بعد خریداری کنین
    موفق باشین
    سوالی بود در خدمتم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    dog,fish
    شماره عضویت
    8238
    نقل قول نوشته اصلی توسط paria نمایش پست ها
    سلام دوست های خوبم
    من می خوام سگ بگیرم ولی هیچ نزادی به فکرم نمیرسه.یعنی من عاشقه همه ی نزاد هام
    شیتزو و تریرهم داشتم
    چی بگیرم؟
    سلام
    خوب شما شیتزو و تریر داشتی یعنی از سگ های مو دار نمیخوای فعلا
    برو سراغ شی هوا یا خانواده بولداگ
    نژادای غیر ورزشی و مو کوتاه رو معرفی کردم خدمتتون
    ولی یه چیزی هست شما اول در نظر بگیرین ک چی میخواین بعد خریداری کنین ک لازم نباشه زبون بسته رو هی تغیر بدین و برین سراغ یه نژاد دیگه
    یه نژاد رو ک واقعا دوس دارین خریداری کنید ک تا آخر عمرش پیشتون باشه چون وابسته میشن شدید ب صاحبشون و این کار درستی نیست ک تعویض بشن دائم
    موفق باشین
    سوالی بود در خدمتم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ، شاه طوطی، آکواریوم و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    12165

سلام، دوستان کسی میدونه نژاد این سگ چیه؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    14350

تغذیه

سلام من یه سگ تقریباً دو ماهه و نیمه دارم همش نگرانم نکنه غذایی که بهش میدم همه نیازای بدنش برطرف نکنه غذا بهش مرغ پخته ،گوشت قرمز پخته ،سبزیجات ،شیر،کنسرو آماده مخصوص ،رویال خشک، نون تست ،پنیر ،بیسگوئیت ساقه طلایی و... تو وعده های مختلف می دم خیلی ام شیطونو با مزه است ولی می ترسم استخون بدم تو گلوش گیر کنه به نظرتون استخون بهش بدم چه جوری باید باشه چه چیزای دیگه ای برا سلامتی اش مفیده!

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط nilooo نمایش پست ها
    سلام من یه سگ تقریباً دو ماهه و نیمه دارم همش نگرانم نکنه غذایی که بهش میدم همه نیازای بدنش برطرف نکنه غذا بهش مرغ پخته ،گوشت قرمز پخته ،سبزیجات ،شیر،کنسرو آماده مخصوص ،رویال خشک، نون تست ،پنیر ،بیسگوئیت ساقه طلایی و... تو وعده های مختلف می دم خیلی ام شیطونو با مزه است ولی می ترسم استخون بدم تو گلوش گیر کنه به نظرتون استخون بهش بدم چه جوری باید باشه چه چیزای دیگه ای برا سلامتی اش مفیده!
    سلام
    اول از همه شما همه این غذا ها رو باهم بهش میدید؟؟؟
    معده توله سگ ها تو این سن هنوز ضعیفه چون تازه داره شروع به هضم غذاهای جامد و دیر هضم میکنه
    بیسکوییت رو حذف کنید...اصلا نباید به سگ چیز شیرین بدید چون تنظیم قندخون ضعیفی دارن و به سرعت قند خونشون میره بالا و در مواردی که حجم زیادی از شیرینی رو به یکباره بخورن
    حتی منجر به کوری میشه!!!!!!!
    شیر رو هم اگه بردباری لازم رو نسبت بهش داره و اسهال نمیاره براش بدید در غیر اینصورت با آب رقیق کنید
    و یا میتونین مغذی ترش کنین...یه قاشق چای خوری مولتی ویتامین...زرده تخم مرغ(فقط زرده سفیده مسمومیت میاره) رو با شیر قاطی کنید و رقیق کنید توش....سگ ها خیلی این رو دوست دارن..میتونین واسه مزش یه قاشق چای خوری عسل هم اضافه کنید که قند طبیعی داره...اما نه به مقدار زیاد
    استخوان رو تا در اومدن دندونای اصلیش کلا خط بکشید
    بعد از اون بعضی استخون ها مثل گردن که نرم هستن رو میتونه بخوره
    فعلا تمام این چیزاییی که بهش میدین کفایت میکنه
    اما حتما یه برنامه مناسب بزارید
    مثلا اگه الان 5 وعده میدی
    صبح مخلوط شیر....وعده بعدی مرغ پخته شده ای که با کمی اب مرغ رقیق شده....و بعد از اون غذای خشک و......هرگز همرو باهم ندید

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.h نمایش پست ها

سلام، دوستان کسی میدونه نژاد این سگ چیه؟
    نیما جان این سگ که پدر و مادر خالصی نداشته
    اما رگ پکینیز رو تو خودش داره احتمالا یکی از والدینش پکینیز یا میکس پیکینیز بودن
    اگه به همون اسم گذاری عامیانه که تو ایران بین فروشنده ها رواج داره بخوایم بگیم....پکینیز تریر هستش

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    خواستم چندتاسوال بکنم ازتون به نظرتون میشه یه توله 3ماهه تریر نر رو توحیاط نگهداری کرد مشکلی پیش نمیاد به نظرتون چون خوشم نمیاد وارد خونه بشه وباگربه ها رابطشون خوبه یانه چون بعضی وقتا داخل حیاط
    گربه
    میاد نمیخوام سروصداکنه زیاد دیگه خواستم یه راهنمایم کنید چون یه تریر سفید 3ماهه دیدم اگه بشه میخوام بگیرمش باتشکریاعلی

سلام
    نژاد هایی کوچیکی مثل تریر اصلا مناسب حیاط نیستن.و به سگ واقعا سخت می گذره.اما با رعایت برخی اصول امکان پذیره من جمله ساختن یه لونه خوب و مناسب
    که عایق سرما باشه و حیوون اذیت نشه
    تا سگتون رو با گربه ها جور نکنید بله گربه که ببینن خیلی سرو صدا می کنن
    سگتون سنش مناسبه و راحت با همه چیز سازگار میشه
    باید به دیدن گربه ها عادتش بدید مثلا ببریدش پیش گربه ها اجازه بدید بشناستشون و براش عادی شه
    اگه مرغ یا پرنده دیگه ای دارید هم همینطور چون سگا خصوصا تریر شدیدا تحریک پذیرن و دوس دارن چیزای متحرک رو دنبال کنن و کلا هم که سگا علاقه زیادی به خفه کردن دارن!
    اگه پارس کرد برای گربه ها دعواش کنید و بلند بگید نه یا اگه دنبالشون کرد مانعش بشید
    اگه دیدید حمله میکنه.بهش قلاده بزنید.بند قلاده رو تو دستتون بگیرید و اجازه بدید با یه فاصله چند قدمی از گربه ها قرار بگیره.به مرور بهش اجازه بدید نزدیکشون بشه
    تریرها اگه اجتماعی نشن اگه غریبه هم ببینن خیلی شلوغش می کنن.بهش اجازه بدید ادمای زیادی رو ببینه.همیشه نبندینش یا تو خونه و به دور از ادم ها نگهش ندارید.
    اگه بی مورد پارس کرد بلافاصله دعواش کنید و اگه محل نداد سرش رو با یه عروسک یا هرچیزی گرم کنید تا حواسش پرت شه و وقتی ساکت شد بهش جایزه بدید
    ممکنه برای جلب توجه شما و یا اینکه برید حیاط پیشش هم زیاد پارس کنه که نباید توجه کنید وگرنه راحتتون نمیذاره و یریز پارس می کنه
    تو این سن سگا پرخاشگری ندارن اگه سن سگتون مثل مال من بود کلا باید یه جور دیگه اموزش میدادید که خیلی سخت تر میشد.

پستتون رو انتقال دادم اینجا که راحت هر سوالی خواستید بپرسید
    تا بتونم تو تربیت و تغذیه و نگهداریش با دست بازتر راهنماییتون کنم.ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    12579
    سلام دوستان این سگ نژادش چیه. و چه قیمتی داره؟؟

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)