صفحه 46 از 46 نخستنخست ... 2728293031323334353637383940414243444546
نمایش نتایج: از 451 به 457 از 457
    مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Wl نمایش پست ها
    سلام . وقت بخیر
    دوستان کدوم نژاد کاکادو بهتره ؟
    آمبرلا یا ملوکان ؟
    یا...
    کلا خرید کاکادو کار درستی هست ؟ خصوصیاتش رو خیلی خیلی دوست دارم ولی بعضی ها تو تاپیک گفتن که رام شده و مدت ها باهامون خوش رفتاری میکنه ولی یک دفعه عصبی میشه و...
    از چه سنی بگیرم به عنوان جوجه ؟
    فرقی ندارن جقتشون جیغ جیغو و شدیدا مستعد پرکنی و پخش کردن گرد سفید توی خونه هستن
    اگر تنها زندگی میکنی شاید بتونی تحملش کنید اما کسی با شما زندگی کنه مجبور میشید خیلی زود با ضرر بفروشیش من هم کوکاتو خریدم هم ارا جفتشون جز پشیمونی چیزی نبودن
    کاسکو بخری بهتره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    24173
    سلام و خسته نباشید من یه کاکاتوی کاکل زرد ۱ سال و نه ماهه دارم . یک ماهه که داریمش پرهاشو به طور نا منظم زدن ترس وحشتناکی از دست داره رو دست من هم نمی اید وقتی کس غریبه ای دستشو سمتش می بره شروع به تحدید کردن می کنه من تنها می تونم به پشتش دست بزنم ولی دستمو میارم جلو صورتش گازم می گیره با غذای مورد علاقش سعی کردم گولش بزنم اما نشد لطفا کمک کنید بعضی اوقات نیز پرهاش را می کنه از هر راهی برای دستی کردنش کمک گرفتم باید چی کار کنک

Sent from my iPad using Parsipet

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط My cockatiel نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید من یه کاکاتوی کاکل زرد ۱ سال و نه ماهه دارم . یک ماهه که داریمش پرهاشو به طور نا منظم زدن ترس وحشتناکی از دست داره رو دست من هم نمی اید وقتی کس غریبه ای دستشو سمتش می بره شروع به تحدید کردن می کنه من تنها می تونم به پشتش دست بزنم ولی دستمو میارم جلو صورتش گازم می گیره با غذای مورد علاقش سعی کردم گولش بزنم اما نشد لطفا کمک کنید بعضی اوقات نیز پرهاش را می کنه از هر راهی برای دستی کردنش کمک گرفتم باید چی کار کنک

Sent from my iPad using Parsipet
    سلام . با اين بچه رفتار بدي داشتن . همين چيدن پرها ، بدترين ضربه اي بوده كه ميتونستن بهش بزنن . طبيعيه كه بترسه . از استرس زياد ، حتي پركن هم شده !
    يكماه اشنايي ، زمان كمي براي طوطي هست كه تا اين حد اذيت شده و اگر اين اضطراب ها ادامه پيدا كنه ، متاسفانه نميتونيد جلوي پركنيشو بگيريد. شرايطشو درك كنيد و كمتر بهش نزديك بشيد عجله اي كه نداريد ، سلامتيش مهمتره . اجازه بديد با موقعيت فعليش كنار بياد و اون خاطرات تلخو با ارامشي كه از زندگي جديدش بدست مياره ، كم كم فراموش كنه . هنوز ذهنش درگير مسائل قبله و از طرفي صاحب و محيط جديدي كه نميشناسه . اينها عصبيش ميكنه .

اگر اين مشكلات براش پيش نيومده بود ، با اصول اموزشي جلو ميرفتيد ولي شرايط اين بچه متفاوته و تنها چيزي كه ميتونه به شما در برقراري ارتباط ، كمك كنه ، زمانه . پس عجله نكنيد و پله پله پيش بريد نه اينكه از همون ابتدا با گرفتنش شروع كنيد !

اين مطالب رو بخونيد

http://www.parsipet.ir/forumdisplay.php?f=1283

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گرین چک انواع سخت پوستان کاکادو ماهی
    شماره عضویت
    27169
    سلام خسته نباشید بنده میخواستم بدونم آیا امکانش هست که مسافر استرالیا از اونجا یک طوطی کاکادو همراه خودش بیاره به صورت قانونی یا مثلا کسی که در اونجا زندگی میکنه میتونه برای من تو ایران یک طوطی بفرسته و اگر امکان هر کدومش هست به نظرتون حدودا چقدر در میاد و اینکه آیا صرفه اقتصادی داره یا نه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاکادو + ماهی
    شماره عضویت
    9778
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alitoba نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید بنده میخواستم بدونم آیا امکانش هست که مسافر استرالیا از اونجا یک طوطی کاکادو همراه خودش بیاره به صورت قانونی یا مثلا کسی که در اونجا زندگی میکنه میتونه برای من تو ایران یک طوطی بفرسته و اگر امکان هر کدومش هست به نظرتون حدودا چقدر در میاد و اینکه آیا صرفه اقتصادی داره یا نه
    سلام
    کاکاتوها در استرالیا حفاظت شده هستند و امکان صدور آنها به کشورهای دیگه نیست.
    در ثانی، اگر بالفرض قابل ارسال هم باشه، اگه کاکاتو جوجه ارسال کنند که مسلما تو این راه به شدت آسیب می بینه و احتمالا تلف میشه، اگر هم بالغ و وحشی ارسال کنه که اصلا به درد نمی خوره. تربیت شده هم بفرسته بجای سلام میگه hello با لهجه استرالیایی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ام (توتو)
    شماره عضویت
    27426
    با درود ب نظر من ملوکان چون زیبا تره
    ولی باز نظر خودت مهم تره کاکادو پرنده های خوبی هستند اگر ازشان خوب نگهداری کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    31020
    سلام لطفاً درمورد آبریزش بینی عروس هلندی راهنمایی بفرمایید
    جوجه سرلاکی ۴۰روزه دارم چند روزه عطسه و آبریزش بینی داره

صفحه 46 از 46 نخستنخست ... 2728293031323334353637383940414243444546

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)