صفحه 3 از 46 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 457
    کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط razermate نمایش پست ها
    شما که کاکادو دارین در روز معمولا چند ساعت اجازه می دین کاکادوتون بیرون از قفس باشه؟ می خوام بدونم خیلی وقت لازم دارن یا نه
    من خودم دنبال کاکادوی تاج پرتغالی هستم. اگه کسی این پرنده رو جایی برای فروش دیده آدرسشو پ خ کنه بی زحمت .من ساکن تهرانپارسم.
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز کاکاتوها بسیار حساس بوده و مستعد ابتلا به عارضه پرکنی هستند بنابراین سعی کنید آگاهانه اقدام به خرید فرمایید
    طوطی مورد نظر شما را هر از چندگاهی میشه در پرنده فروشی ها دید ... حتما با یک فرد با تجربه برای خرید اقدام کنید و قبل از آنکه تصمیم نهایی را بگیرید حتما در موردش مطالعه کنید
    توجه کنید اگر کاکاتویی که می خرید سنش زیاد باشه به سختی تربیت میشه و این را هم بدونید که صدای کاکاتوی وحشی به مراتب وحشتناک تر از طوطی خاکستری یا همان کاسکو است
    به فروشگاه همین سایت هم سر بزنید از آقای آژیده هم راهنمایی بگیرید فکر کنم کمکتون کنند
    شاد باشید
    :smile (248):

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها

سلام . خوبین ؟؟ راستش من اسباب بازی رو فراهم می کنم . اما دقیقا گیر داده به تخت من. از تخت من خیلی خوشش میاد . نمی دونم چرا ؟؟؟ شاید به خاطر رنگش باشه.
    در مورد غذاش هم الان مطمئن شدم که موز رو اصلا دوست نداره . چون پودر کف دریا با طعم موز گرفتم براش . خیلی بدش اومد.
    می شه به طوطی خرما داد ؟؟ اگر می شه براشون مفید هست یا نه ؟؟؟
    بهنوش جان اسباب بازی یه طرف قضیه هست تو باید اون قسمت رو بپوشونی.نباید تو دیدش باشه .مثلا یه بالشی یا چه میدونم یه حوله ای بذار اون قسمت .کاسکوی من یه مدت همیشه روی در اتاقم مینشست .همونطورم که گفتم داغونش کرده .بعد دیدم دیگه داره از ریخت میوفته .یه حوله گذاشتم روی در .دیگه چون نمی دیدش کاری نداشت .این واسه وقتی که در بازه . مشکل بعدی من اینه که خیلی فضوله .مثلا اگه در اتاق بسته باشه و یکی زنگ خونرو بزنه میره خیلی حرفه ای روی لبه در میشینه بعد سرشو اینور و اونور می کنه که ببینه کی اومده .بعد که ماموریتش یعنی دید زدن تموم شد آویزون می مونه و اون قسمت که قبلا خراب کرده بود رو ، خرابکاریشو تکمیل می کنه .واسه همین من یه پلاستیک گذاشتم روی اون قسمت که نبینتش.تو باید حتما بپوشونیش .چون تا چند وقته دیگه تختی برات نمی مونه .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    پس فکر می کنم که باید حتما تخت خودم رو روش رو بپوشونم. چون واقعا چیزی ازش باقی نمی مونه .
    خرما هم خیلی دوست داره .
    چه چیز هایی باعث می شه اشتهای کاکاتو افزایش پیدا کنه ؟؟؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط razermate نمایش پست ها
    مطالعه که زیاد کردم ولی به جز اینکه اینا جیغ می کشن و پرکنی دارن و ... چیز دیگه پیدا نکردم.این آقای آژیده به غیراز آنلاین فروشگاهی دارن حضوری برم یانه؟
    یه سوال دیگه این پرنده همه نژاد هاشون 80 سال عمر می کنن یا با عمر کمتر هم هستن.
    سلام
    کاکاتوها ذاتا طوطی های خونگرم و مهربانی هستند و مهربانی شون خیلی بیشتر از سایر طوطی هاست البته سرتق و یک دنده هم هستند و اگر چیزی را که میخواهند براشون فراهم نشه اونها هم به خوبی تربیت نشده باشند به راحتی دنیا را میذارن روی سرشون .... حرکات آکروباتیک را خوب یاد میگیرند و می تونند همدم خوبی برای آدم باشند .. باهوش هستند و یه خوبی احساس شما را درک می کنند منتهامثل همه طوطی های بزرگ به اندازه یک بچه دوساله می فهمند و شما دائم به خودت یاد آوری کنی که داری از یک بچه دوساله نگهداری می کنی و توقع بیشتر ازشون نداشته باشی ... به شدت هم به صحب خودشون وابسته میشن
    کاکاتوها بسته به نژادشون از 50 تا 80 سال عمر می کنند منتها این طول عمر در طبیعت است در اسارت این طول عمر کاهش پیدا می کنه
    در مورد فروشگاه آقای آژیده از خودشان سوال کنید بهتر است من برای گرفتن طوطیم ( البته طوطی ژاردین نه کاکاتو) حضوری خرید کردم

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    پس فکر می کنم که باید حتما تخت خودم رو روش رو بپوشونم. چون واقعا چیزی ازش باقی نمی مونه .
    خرما هم خیلی دوست داره .
    چه چیز هایی باعث می شه اشتهای کاکاتو افزایش پیدا کنه ؟؟؟
    سلام
    در مورد تخت سپیده جان راهنماییت کردند من متوجه نشدم که طوطی را بیرون میاری ؟ رابطه ات باهاش چه طوره؟ اجازه میده لمسش کنی یا ازت میترسه ؟ یادم نمیاد گفته بودی از دستت غذا میگیره؟

چرا فکر می کنی که باید اشتهاش زیاد بشه ؟ چه مقدار در روز غذا می خوره؟ برای اینکه بتونی بهتر بگی از واحد قاشق غذا خوری استفاده کن مثلا بگو روزی چند قاشق تخمه میخوره ، یا اگر میوه میدی از واحد بند انگشت استفاده کن .... آیا احساس می کنی کم غذا است؟ شاید طفلک به اندازه می خوره ولی شما توقع داری بیشتر بخوره ؟:smile (15):
    :smile (4):

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام
    در مورد تخت سپیده جان راهنماییت کردند من متوجه نشدم که طوطی را بیرون میاری ؟ رابطه ات باهاش چه طوره؟ اجازه میده لمسش کنی یا ازت میترسه ؟ یادم نمیاد گفته بودی از دستت غذا میگیره؟

چرا فکر می کنی که باید اشتهاش زیاد بشه ؟ چه مقدار در روز غذا می خوره؟ برای اینکه بتونی بهتر بگی از واحد قاشق غذا خوری استفاده کن مثلا بگو روزی چند قاشق تخمه میخوره ، یا اگر میوه میدی از واحد بند انگشت استفاده کن .... آیا احساس می کنی کم غذا است؟ شاید طفلک به اندازه می خوره ولی شما توقع داری بیشتر بخوره ؟:smile (15):
    :smile (4):

من کاکاتو رو می یارم بیرون برای چند ساعت و رابطه ی خوبی داریم . طوری که کاملا اجازه می ده نوازشش کنم. از دست غذا گرفتن رو فکر می کنم توی تاپیک خودش گفتم. الان از دست غذا هم می گیره . اشتهاش نسبت به چند روز قبل که این عزاداری ها شروع نشده بود عالی بود . اما از وقتی این عزاداری ها شروع شد غذاش کم شد به شدت و مخصوصا دو روز آخر . متاسفانه هیئت رو به روی خونه ی ما بود . و از شانس ما صدای نوحه خونی این آقایون تا 1 نیمه شب ادامه داشت. کاکاتو دو روز آخر رو لب به غذا نزد. من با دکترش صحبت کردم و گفتند که شرایط رو ثابت نگه دارم تا دوباره به حالت اول برگرده . الان غذا می خوره اما خیلی کم. لاغر شده طفلی .
    به همین خاطر می خوام چیزی بدم که اشتهاش رو بیشتر کنه . من در روز 3 بار میوه و تخمه و حبوبات می دادم بهش. می خورد همه رو کامل .
    اما الان همون یه بار رو به زور تموم می کنه

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    من کاکاتو رو می یارم بیرون برای چند ساعت و رابطه ی خوبی داریم . طوری که کاملا اجازه می ده نوازشش کنم. از دست غذا گرفتن رو فکر می کنم توی تاپیک خودش گفتم. الان از دست غذا هم می گیره . اشتهاش نسبت به چند روز قبل که این عزاداری ها شروع نشده بود عالی بود . اما از وقتی این عزاداری ها شروع شد غذاش کم شد به شدت و مخصوصا دو روز آخر . متاسفانه هیئت رو به روی خونه ی ما بود . و از شانس ما صدای نوحه خونی این آقایون تا 1 نیمه شب ادامه داشت. کاکاتو دو روز آخر رو لب به غذا نزد. من با دکترش صحبت کردم و گفتند که شرایط رو ثابت نگه دارم تا دوباره به حالت اول برگرده . الان غذا می خوره اما خیلی کم. لاغر شده طفلی .
    به همین خاطر می خوام چیزی بدم که اشتهاش رو بیشتر کنه . من در روز 3 بار میوه و تخمه و حبوبات می دادم بهش. می خورد همه رو کامل .
    اما الان همون یه بار رو به زور تموم می کنه
    سلام
    من نمی دونستم که اجازه میده نوازشش کنی ... خیلی خوبه ....
    در مورد اتفاقی که افتاده واقعا متاسفم اگر تخمه می خوره بهش بده در این شرایط اشکال نداره ..... تخمه را که کامل حذف نکردی ...؟.....در حد روزی دو قاشق غذا خوری اشکال نداره بهش بدهی چه در این حالت که کم غذا شده چه در حالت عادی ... اون خوراکی را که بیشتر دوست داره بهش بده ...
    یه چیزی هم بگم بشین باهاش حرف بزن و قربون صدقه اش برو ... باور کن تاثیر داره ... اون کاملا احساسات تو را درک می کنه و اظهار محبت را کامل می فهمه .. ... و تاثیر خوبی می تونی روش داشته باشه ....این طفلک تا میاد کمی روبه راه بشه یه اتفاقی براش میفته :smile (205):
    امیدوارم زود تر به اشتها بیاد
    در مورد خوراکی اشتها آور هم از کسانی که تجربه بیشتری دارند می پرسم و اگر جوابی یافت شد بهت میگم اما به نظر میاد آرامش روحی براش از هم بیشتر لازمه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی.همستری .ماهی.سره
    شماره عضویت
    3399
    سلام خوب رومیکای من الان چند ماهیه که پیش منه سرلاکیم بوده خودم بزرگش کردم.اما از همون روزای اول سرگرمش کردم با اسباب بازی والان بهترین عادتو داره هرموقع که میخاد خراب کاری کنه یه جایزه بهش میدم.که اسباب بازی هستش وخیلی خوبم سر گرم میشه.تازه داریم تمرین صحبت کنی هم میکنیم.وخوشبختانه دارم جواب میگیرم.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    سلام
    دوستان با این که من در مورد دستی کردن این کاکاتو زیاد اصرار ندارم امروز در کمال تعجب دیدم که اومد روی پام بدون هیچ ترسی . تازه جای خودش رو محکم هم کرد و نشست و شروع به پر آرایی کرد.
    با انگشتای دستم هم بازی می کنه. برای من خیلی عجیبه . چون من اصلا باهاش تمرین نمی کنم . اما انگار خودش خیلی دوست داره که به من نزدیک تر بشه . و از طرفی هم نگران کننده است برای من چون مال من نیست . و از پیش من خواهد رفت .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    فایل پیوست 1349
    فایل پیوست 1350
    فایل پیوست 1351
    فایل پیوست 1352

سلام.
    دوستان من صحبتی با دکتر آندره داشتم . ایشون گفتند که قفس برای کاکاتو ها حداقل دراین اندازه که توی تصاویر می بینید باید باشه . و هیچ وقت توی قفس های کوچکتر نباید باشند. چوب نشیمن گاه هم نباید اون چوب هایی باشه که بیرون هست. اون ها مناسب نیستند و باعث می شن که پای پرنده خسته بشه و عصبیشون می کنه . حتما پا باید روی شاخه باشه . و انگشتان به هم نرسه و دور شاخه نپیچه. پوسته داشته باشه ( شاخه های درختان میوه مناسب ترند) که ناخن ها روی پوسته ساییده بشه و کوتاه بمونه . با پوسته ها هم مشغول بازی می شند.

صفحه 3 از 46 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)