صفحه 23 از 46 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 457
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    نقل قول نوشته اصلی توسط mercury700ir نمایش پست ها
    سلام دوستان....
    امیدوارم حال همه خوب باشه...
    دوستان من 5شنبه رفتم بازار پرندگان و فردی رو هم بردم...
    وقتی خواستم وارد بازار بشم کاورش رو برداشتم و بدون کاور بردمش داخل...
    یه دفعه کلی مغازه دار دورم رو گرفتن و میخواستن بخرنش از من...
    باورتون نمیشه تا گفتم 1,200 با کله پریدن روم که ما میخوایم و ...
    اگر میدونستم اینقدر خوب میخرنش بالاتر میگفتم...
    البته ضرر هم نکردم...

یه سولفور کرست (تاج زرد) سایز 2 که متوسط هست به اسم "آلفردو" و 2 ساله و بسیار اهلی گرفتم....
    کاملاً دستی هست و عاشق بازی کردن، مدارم در حال بوس کردن ماها هست و خودش رو هم هی لش میکنه که نوازشش کنیم...
    تا میگم بال، بالش رو باز میکنه که زبر بالش رو براش بخارونم و نوازش کنم ( حالا بستگی داره دستم رو به کدوم سمت ببرم)...
    تا میگم ناز کنم، سرش رو میاره جلو و کلش رو میخوابونه که گردنش و سرش رو ناز کنم.

فروشنده میگفت حرف هم میزنه 5 کلمه ولی تا الان که صحبتی نکرده و گاهی یه نق هایی میزنه و البته تو دلش و من چیزی نشنیدم به عنوان صحبت...
    اصلاً دوست نداره تنها باشه و اگر تنها بشه یه چندتا جیغ ضعیف میزنه که بگه میخوام نارتون باشم...
    یه چیز جالبش این هست که تا میبینه ما داریم غذا رو شروع میکنیم میگه من هم میخوام و باید بهش غذا بدیم... ( فقط هم از دست غذا میگیره و اصلاً دوست نداره تو ظرف بهش غذا بدیم... )
    گاز اصلاً نمیگیره و اگر از کاری ناراضی باشه با نوکش دستتون رو میگیره و کنار میزنه ولی گاز به هیچ عنوان نمیگیره...

عاشق اینه که بشینه روی شونم و من به کارهام برسم...
    و البته عاشق رقصیدن هم هست...
    مدام میخواد براش آهنگ بذاریم و یا با دست بشکن بزنیم و این برقصه....
    بعضی وقت ها هم هوس خوندن با خواننده رو میکنه و با ریتم خواننده و درست جایی که اون شروع به خوندن میکنه شروع میکنه جیغ های ریتمیک میزنه... (امیدوارم بتونم یادش بدم بیشتر صحبت کنه تا جیغ بزنه)...

تنها اشکالش این هست که به نظر میاد دچار مشکل پرکنی بوده ولی الان خوب شده....
    سعی میکنم به زودی براتون عکس هم ازش بگذارم و بهتون بیشتر معرفیش کنم و از کارهاش بگم...

امروز (جمعه) پسر داییم رفت و یه طوطی اکلکتوس گرفت و دید "فردی" منو (همون جوجه گوفین منو) گذاشتن و 1،800 قیمت داده بوده بهشون...

اگر چیز خاصی به نظرتون میرسه خوشحال میشم بگین...
    مبارک باشه
    ببینید کاکاتو شما یک کاکاتو بسیار لوس هست که به مرور زمان اگر تنها بزاریدش جیغهای بدی خواهد زد پس سعی کنیدد قفس بزرگ تهیه کنید مقدار زیادی اسباب بازی به اون محیط عادتش بدید
    ممکنه کاکاتو شما پر جوی هم داشته اما اگر منظورتون پرهای سر بالها و زیر شکم بین دوپا هست خدمت شما عرض کنم اکثر کاکاتوها از کمبود ویتاوین رنج میبرند و به دلیل افتاب نخوردن دچار ضعف در ناحیه پر میشوند و خشکی شدید پر میگیرند
    استفاده از غذایی بسیار متنوع لازم است و همچنین مکملهای خوب مخصوصا دکتر کلایدرز
    پرکنی کاکاتو همیشه از ران پا اغاز میشود این نکته مد نظر باشد
    چند عکس از پرنده قرار بدید بهتر میشود نظر داد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    راستی من هم قیمت هایی که دیدم رو میگم:
    ------------------
    کاکادوهـا:

- گوفین: بسته به سن و سایز، دستی بودن، حلقه پل بودن و ... از 1،500 تا 2،500 من دیدم...
    - سولفور کرست(تاج زرد) ؛ بسته به سن و سایز، دستی بودن، حلقه پا بودن، از 2،900 تا 9،000 میلیون دیدم تو بازار....
    - گالا (سیه سرخ): یه جا دیدم داشت، 2تا، دستی هم نبودن؛ بین 1 تا 3 سال هم سن داشتن، یکیشون 4،5 و اون یکی 5.
    - آمبرلا: یک جا دیدم داشت، وحشی 2 ساله، میگفت 3 میلیون.
    - ملوکان، بسته به سن و سایز، دستی بودن و حلقه پل بودن، و میزان صحبت از 5،5 تا 9 تومان دیدم.
    ----------------
    اکلکتوس:

- نر و یا ماده، و سن؛ دستی بودن و میزان سخنوری و حلقه پا بودن، از 4،200 تا 8 تومان...
    ---------------
    ماکائو و آرا:
    بسته به سن و میران اهلی بودن، رنگ و سایز از 2،800 دیدم تا 6 تومان.

--------------------------------------------------------
    من کاکادوی خودم رو بعد از بیش از یک ساعت چک و چونه و .... تونستم 3،900 بخرم، که اولش میگفت 4،400
    اون اکلکتوس 8 تومنی چه چیز خاصی داشت و جنسیتش چه بود اگر عنایت کنید بفرمایید ممنون مشود

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    سلام دوستان....
    امیدوارم حال همه خوب باشه...
    دوستان من 5شنبه رفتم بازار پرندگان و فردی رو هم بردم...
    وقتی خواستم وارد بازار بشم کاورش رو برداشتم و بدون کاور بردمش داخل...
    یه دفعه کلی مغازه دار دورم رو گرفتن و میخواستن بخرنش از من...
    باورتون نمیشه تا گفتم 1,200 با کله پریدن روم که ما میخوایم و ...
    اگر میدونستم اینقدر خوب میخرنش بالاتر میگفتم...
    البته ضرر هم نکردم...

یه سولفور کرست (تاج زرد) سایز 2 که متوسط هست به اسم "آلفردو" و 2 ساله و بسیار اهلی گرفتم....
    کاملاً دستی هست و عاشق بازی کردن، مدارم در حال بوس کردن ماها هست و خودش رو هم هی لش میکنه که نوازشش کنیم...
    تا میگم بال، بالش رو باز میکنه که زبر بالش رو براش بخارونم و نوازش کنم ( حالا بستگی داره دستم رو به کدوم سمت ببرم)...
    تا میگم ناز کنم، سرش رو میاره جلو و کلش رو میخوابونه که گردنش و سرش رو ناز کنم.

فروشنده میگفت حرف هم میزنه 5 کلمه ولی تا الان که صحبتی نکرده و گاهی یه نق هایی میزنه و البته تو دلش و من چیزی نشنیدم به عنوان صحبت...
    اصلاً دوست نداره تنها باشه و اگر تنها بشه یه چندتا جیغ ضعیف میزنه که بگه میخوام نارتون باشم...
    یه چیز جالبش این هست که تا میبینه ما داریم غذا رو شروع میکنیم میگه من هم میخوام و باید بهش غذا بدیم... ( فقط هم از دست غذا میگیره و اصلاً دوست نداره تو ظرف بهش غذا بدیم... )
    گاز اصلاً نمیگیره و اگر از کاری ناراضی باشه با نوکش دستتون رو میگیره و کنار میزنه ولی گاز به هیچ عنوان نمیگیره...

عاشق اینه که بشینه روی شونم و من به کارهام برسم...
    و البته عاشق رقصیدن هم هست...
    مدام میخواد براش آهنگ بذاریم و یا با دست بشکن بزنیم و این برقصه....
    بعضی وقت ها هم هوس خوندن با خواننده رو میکنه و با ریتم خواننده و درست جایی که اون شروع به خوندن میکنه شروع میکنه جیغ های ریتمیک میزنه... (امیدوارم بتونم یادش بدم بیشتر صحبت کنه تا جیغ بزنه)...

تنها اشکالش این هست که به نظر میاد دچار مشکل پرکنی بوده ولی الان خوب شده....
    سعی میکنم به زودی براتون عکس هم ازش بگذارم و بهتون بیشتر معرفیش کنم و از کارهاش بگم...

امروز (جمعه) پسر داییم رفت و یه طوطی اکلکتوس گرفت و دید "فردی" منو (همون جوجه گوفین منو) گذاشتن و 1،800 قیمت داده بوده بهشون...

اگر چیز خاصی به نظرتون میرسه خوشحال میشم بگین...
    برای کاکادوتون یک قفس بزرگ و کلی اسباب بازی تهیه کنید تا بتونید به داخل قفس موندن عادتش بدید
    زیر بالها رو نگاه کنید ببینید پرها حالت جویده دارند؟پرهای روی پا چه طور؟
    بهتره چند تا عکس واضح و در زیر نور طبیعی از چشم و پرها بزارید تا بتونیم بگیم چند سالست و نره یا ماده

کاربر ساده

شماره عضویت
    5043
    نقل قول نوشته اصلی توسط painkiller نمایش پست ها
    اون اکلکتوس 8 تومنی چه چیز خاصی داشت و جنسیتش چه بود اگر عنایت کنید بفرمایید ممنون مشود
    سلام....

اون اکلکتوس به دو زبان صحبت نمیکرد، بلکه باهاتون مکالمه میکرد، نر هم بود، حلقه پا بود و برای سال 2012...
    تا حد زیادی دستی بود و جالبه بگم اینقدر باهوش بود که کاملاً میفهمید که حتی راجع بهش دارین صحبت میکنین...

جالب بود، اومد جلوی در قفس ایستاد و بلند گفت، "Please Open the door" و وقتی دید کسی توجه نکرد، یکبار دیگه تکرار کرد؛ این بار هم که دید کسی توجه نمیکنه 2تا جیغ بلند کشید و رفت و نشست روی استند چوبیش و پشتش رو کرد به ماها...

به فارسی هم کمی صحبت میکرد ولی انگلیسیش بهتر بود و با من قشنگ مکالمه میکرد...

یکبار جلوش دوستم منو صدا کرد، گفتم "جون"، تا اسمش رو صدا کردم برگشت بهم گفت " جون " ... ))))))

خیلی جالب بود برام....

کاربر ساده

شماره عضویت
    5043
    نقل قول نوشته اصلی توسط painkiller نمایش پست ها
    مبارک باشه
    ببینید کاکاتو شما یک کاکاتو بسیار لوس هست که به مرور زمان اگر تنها بزاریدش جیغهای بدی خواهد زد پس سعی کنیدد قفس بزرگ تهیه کنید مقدار زیادی اسباب بازی به اون محیط عادتش بدید
    ممکنه کاکاتو شما پر جوی هم داشته اما اگر منظورتون پرهای سر بالها و زیر شکم بین دوپا هست خدمت شما عرض کنم اکثر کاکاتوها از کمبود ویتاوین رنج میبرند و به دلیل افتاب نخوردن دچار ضعف در ناحیه پر میشوند و خشکی شدید پر میگیرند
    استفاده از غذایی بسیار متنوع لازم است و همچنین مکملهای خوب مخصوصا دکتر کلایدرز
    پرکنی کاکاتو همیشه از ران پا اغاز میشود این نکته مد نظر باشد
    چند عکس از پرنده قرار بدید بهتر میشود نظر داد
    برای کاکادوتون یک قفس بزرگ و کلی اسباب بازی تهیه کنید تا بتونید به داخل قفس موندن عادتش بدید
    زیر بالها رو نگاه کنید ببینید پرها حالت جویده دارند؟پرهای روی پا چه طور؟
    بهتره چند تا عکس واضح و در زیر نور طبیعی از چشم و پرها بزارید تا بتونیم بگیم چند سالست و نره یا ماده
    ممنونم از راهنماییهاتون...
    حتماً به زودی چند عکس براتون میذارم....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    سلام....

اون اکلکتوس به دو زبان صحبت نمیکرد، بلکه باهاتون مکالمه میکرد، نر هم بود، حلقه پا بود و برای سال 2012...
    تا حد زیادی دستی بود و جالبه بگم اینقدر باهوش بود که کاملاً میفهمید که حتی راجع بهش دارین صحبت میکنین...

جالب بود، اومد جلوی در قفس ایستاد و بلند گفت، "Please Open the door" و وقتی دید کسی توجه نکرد، یکبار دیگه تکرار کرد؛ این بار هم که دید کسی توجه نمیکنه 2تا جیغ بلند کشید و رفت و نشست روی استند چوبیش و پشتش رو کرد به ماها...

به فارسی هم کمی صحبت میکرد ولی انگلیسیش بهتر بود و با من قشنگ مکالمه میکرد...

یکبار جلوش دوستم منو صدا کرد، گفتم "جون"، تا اسمش رو صدا کردم برگشت بهم گفت " جون " ... ))))))

خیلی جالب بود برام....
    واقعا برای اون طوطی متاسفم از اونجا سر در آورده پرنده خوبی بود بله متولد پارسال هست و سرنگی هم داخل ایران بزرگ شده اما متاسفانه نگهدارندش فروختش البته به دلیل بیخود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي و كاكادو
    شماره عضویت
    8746
    باسلام
    دوستان ميخواستم بدونم خوردن گياه آلوورا براي الفي مشكلي ايجاد ميكنه يا نه؟...
    باتشكر farhad-2007

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad-2007 نمایش پست ها
    باسلام
    دوستان ميخواستم بدونم خوردن گياه آلوورا براي الفي مشكلي ايجاد ميكنه يا نه؟...
    باتشكر farhad-2007

سلام آقا فرهاد

بهتره که نخوره یا اگر میخوره به مقدار خیلی خیلی کم باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي و كاكادو
    شماره عضویت
    8746
    باسلام
    ممنون از راهنمائيتون...
    واقعيتش ما اين گياه رو در خونه داريم...
    اومدم ديدم ايشون يك تكه از برگ رو كنده و رفته روي قفسش و با خيال راحت داره محتويات داخل اونو ميخوره...
    البته من زماني رسيدم كه آخراش بود ولي چيزيكه برام جالب بود اينه كه از خوردن اون خيلي لذت ميبرد(چون بجز پوست روش چيزي ديگه اي ازش نمونده بود)...
    مطمئن بودم كه سمي نيست چون خود ما هم كنسرو شده اونو ميخوريم(البته اگه اشتباه نكنم)...
    چندتا عكس هم درحين ارتكاب جرم ازش گرفتم كه بعداً براتون ميذارم...
    واقعاً شيطنت هاش رو نميشه هيچ جور بازگو كرد...
    آدم يه موقع ها ميمونه بخنده يا گريه كنه از دست اين آقا!!!...
    بازم ممنون
    باتشكر farhad-2007

کاربر ساده

شماره عضویت
    5043
    سلام به دوستان عزیزم...
    دوستان من مجبور شدم به خاطر گرد پرهای زیاد کاکادوی جدیدم بفروشمش، ( به پدر بزرگم حمله ی آسم دست داد و من مجبور به فروش پرنده ی بسیار زیبا و دوست داشتنیم بشم )...
    یک پرنده ی بسیار نایاب پیدا کردم که چون اینجا جاش نیست راجع بهش نمینویسم و لینک مرتبط با صفحه ی پستم رو میذارم تا دوستان برن نظر بدن و بخونن....

http://www.parsipet.ir/thread16712.html#post107403

صفحه 23 از 46 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)