صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 42
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoak128 نمایش پست ها
    محمد جان جواب در پیغام شخصی داده شد
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoak128 نمایش پست ها

کاربر محترم برای آخرین بار میگم قانون کلی تالار حکم میکنه که نام بردن افراد و فروشندگان تبلیغ و ممنوعه.واسلام !!!

موضوع در تیم مدیریت در حال پیگیری است و مدیران مربوطه کار نهایی رو انجام میدن

دوست محترم جناب آقای hoak128

این بار سوم و آخره که بهتون تذکر میدم
    شما نه ناظری و نه سرپرست.به چه حقی مدیر بخش آب شور رو تهدید میکنی؟؟؟شما مگه درجتون چیه که برای بار آخر به ایشون تذکر میدید؟؟؟منم برای بار آخر بهت تذکر میدم شما حق نداری تو کاری که بهتون ارتباط نداره دخالت کنید.این بخش مدیر داره

لطفا فقط و فقط به بخش خودتون رسیدگی کنید
    شما به هیچ وجه حق ندارید برای مدیران سایر بخش ها تعیین تکلیف کنید

من بخش آب شور رو سپرد دست آقای مرادی و بهمنش .....

مدیریت
    ویرایش توسط بابک آژیده : 23rd November 2010 در ساعت 09:11 AM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا، ماهی آب شور و آب شیرین
    شماره عضویت
    3392
    سلام

به نظر شما میزان گردش آب در آکواریوم چقدر باشه؟
    آیا هرچی بیشتر باشه بهتره؟ من یه مدتی آب آکواریمم کدر و مات بود حجم آکواریوم 630 لیتر هست و واتر پمپ اول یک مارک چینی Resun یا یک چیزی شبیه این بود مدل 9000A با ظرفیت 3800l/h بود و با موج ساز هم درست نشد....ولی دوستم پیشنهاد داد یک واتر پمپ دیگر 5000l/h اضافه کنم و حالا با دو واتر پمپ آب خوبی دارم ولی آقا جریان آبی دارم ها......یه راه حل این که شب ها موقعی که چراغ تانک خاموش میشه مثلا ساعت 11 شب یکعدد واتر پمپ از مدار خارج شه و فرداش ساعت 10 صبح دوباره روشن بشه
    نظرتون را اعلام کنید.

راستی جناب آقای مرادی / آقای بهمنش خیلی ممنون بابت راهنمایی در خصوص خرید اسکیمر...بالاخره اسکیمر ماکرو را عوض کردم و یک دستگاه آکوا مدیک مدل Multi SL خریدم.. امیدوارم که خوب کار کنه...

با تشکر - حسام

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط htgaroosi نمایش پست ها
    سلام

به نظر شما میزان گردش آب در آکواریوم چقدر باشه؟
    آیا هرچی بیشتر باشه بهتره؟ من یه مدتی آب آکواریمم کدر و مات بود حجم آکواریوم 630 لیتر هست و واتر پمپ اول یک مارک چینی Resun یا یک چیزی شبیه این بود مدل 9000A با ظرفیت 3800l/h بود و با موج ساز هم درست نشد....ولی دوستم پیشنهاد داد یک واتر پمپ دیگر 5000l/h اضافه کنم و حالا با دو واتر پمپ آب خوبی دارم ولی آقا جریان آبی دارم ها......یه راه حل این که شب ها موقعی که چراغ تانک خاموش میشه مثلا ساعت 11 شب یکعدد واتر پمپ از مدار خارج شه و فرداش ساعت 10 صبح دوباره روشن بشه
    نظرتون را اعلام کنید.

راستی جناب آقای مرادی / آقای بهمنش خیلی ممنون بابت راهنمایی در خصوص خرید اسکیمر...بالاخره اسکیمر ماکرو را عوض کردم و یک دستگاه آکوا مدیک مدل Multi SL خریدم.. امیدوارم که خوب کار کنه...

با تشکر - حسام
    سلام دوست عزیز
    گردش آب درون تانک اصلب برای تانک ریف پیش نهاد میشه حدود 20 برابر باشه
    گردش اب برای سامپ به تانک رو معمولا 6 برابر در نظر می گیرن (معمولا به خاطر افت به علت لوله کشی 20%بهش اضافه می کنن)

خواهش می کنم
    مبارکه اسکیمر های آکوا مدیک جزو اسکیمر های خوبه بازار ایران به حساب میان و کار کرد خوبی هم دارن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی.قناری
    شماره عضویت
    7144
    سلام ببخشید برای اکواریوم با عرض 60 .طول 180 .ارتفاع 80 شیشه چند میل باید بزنم.ممنون.اصلا این ابعاد از نظر فنی مشکل نداره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid.d.s نمایش پست ها
    سلام ببخشید برای اکواریوم با عرض 60 .طول 180 .ارتفاع 80 شیشه چند میل باید بزنم.ممنون.اصلا این ابعاد از نظر فنی مشکل نداره؟
    شیشه 10 میل فقط و ترجیحا شیشه ایرانی نگیرید و در ضمن کف تانک علاوه بر تصمه کشی پل هم بخورد و بالای تانک هم حداقل دو تا پل باید بخورد از نظر فنی هم مشکلی ندارد من 2 متریش رو با همین طول و عرض دارم فقط باید به کسی که تجربه چسباندن بالایی دارد بدهید براتون بچسباند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی.قناری
    شماره عضویت
    7144
    شیشه خارجی از کجا می تونم تهیه کنم که قابل اعتماد باشه چون من شناختی روی شیشه ندارم و فقط میدونم ایرانی موج دار هست و کمی سبز رنگ.من برای خرید شیشه باید بیام تهران چون شهر خودمون که از تهران دوره شیشه خارجی نداره ولی یکی دو تا کارخونه شیشه دارن که کیفیت چندانی نداره؟اگه ممکنه ادرس بدین.ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    شیشه خارجی از کجا می تونم تهیه کنم که قابل اعتماد باشه چون من شناختی روی شیشه ندارم و فقط میدونم ایرانی موج دار هست و کمی سبز رنگ.من برای خرید شیشه باید بیام تهران چون شهر خودمون که از تهران دوره شیشه خارجی نداره ولی یکی دو تا کارخونه شیشه دارن که کیفیت چندانی نداره؟اگه ممکنه ادرس بدین.ممنون

فکر خرید شیشه خارجی رو هم نکنید...اونقدر گرونه که یک شیشه خالی یک آکواریوم 1 متر و نیمی بالای 2 میلیون تومان براتون تموم میشه
    بیشتر انواع وارداتی هم از نوع سکوریت هستند که مناسب ساخت آکواریوم نیست.شیشه سکوریت نه ترک میخوره و نه بخشی از اون میشکنه.در کسری از ثانیه کل سطحی که دچار شکستگی شده به ذراتی بسیار ریز تبدیل میشه!
    تصور کنید 500 لیتر آب ناگهان ول بشه...
    ویرایش توسط بابک آژیده : 17th March 2012 در ساعت 04:14 AM

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    در راستای فرمایش بابک جان من موقعی که 1200 بود تانکم رو با شیشه بلژیکی گرفتم 480 تومن(ابعاد 120 در 50 در 70 هستش) در حالیکه با شیشه ایرانی بیشتر از70 تا 80 تومن نمیشد اون موقع ولی نمایی که داره قابل مقایسه نیستش

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی.قناری
    شماره عضویت
    7144
    سلام .ببخشید برای شیشه اکواریوم بهترین نوع و مارک ایرانی که تو بازار هست چیه؟اخه هر کسی یه چیزی میگه یکی میگه فلوت قزوین یکی میگه کاوه یکی هم میگه شیشه لیا.خلاصه هاج واج موندم و به خاطر هزینه زیاد نمی تونم برم خارجی بگیرم اگه ممکنه کمکم کنیذ.ممنون

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    سلام .ببخشید برای شیشه اکواریوم بهترین نوع و مارک ایرانی که تو بازار هست چیه؟اخه هر کسی یه چیزی میگه یکی میگه فلوت قزوین یکی میگه کاوه یکی هم میگه شیشه لیا.خلاصه هاج واج موندم و به خاطر هزینه زیاد نمی تونم برم خارجی بگیرم اگه ممکنه کمکم کنیذ.ممنون
    سلام
    شما همون فلوت بگیر کارخونش فکر نمیکنم زیاد مهم باشه یا اگه باشه من ندیدم کسی در موردش بحثی کرده باشه
    خارجیا از نظر سفیدی و شفافیت خیلی بهتر از ایرانی ها هستن ولی قیمتشون شاید 10برابر ایرانی ها باشه

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)