نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    رطیل،ایگوانا،لاکپشت،عقرب،صدپا،اسکینک زبان آبی، کینگ
    شماره عضویت
    3124

جغد به عنوان حیوان خانگی؟ (ترجمه)

هری پاتر و برادران وارنر توجه بسیاری از مردم را بسوی جغدهای دست آموز جلب کردند.هری یک جغد سفید برفی دارد که با خود به مدرسه ی جادوگری میبردش.فیلم افسانه قیم ها هم باعث درخشش جغدها در چشم کودکان در سراسر دنیا شد.
    هم اکنون، هند در حال دست و پنجه نرم کردن با معضل جغد ها تحت معرض انقراض است.این معضل به خاطر رواج نگهداری جغد ها پس از اکران فیلم هری پاتر و اینکه مردم فرق بین طوطی و جغد را نمیداسنتد ایجاد شده است.

درباره ی جغد ها
    چیزی بیش از 200 گونه جغد در سراسر دنیا وجود دارد که دامنه ی وزنیشان بین 1 اونس تا 10 پوند است.احتمالا به خاطر فیلم های هری پاتر، جغد های برفی محبوبترین جغدهای خانگی هستند.جغد ها از پستانداران کوچک، پرندگان و حشرات و به کمک منقار و چنگال های تیزشان تغذیه میکنند.اکثر جغدها شبگردند و طعمه را طی شب با کمک ویژگی های خاصی که دارند پیدا میکنند.

جغد های خانگی
    جغد ها توانایی صحبت کردن را ندارند، بیشتر طی شب ها فعالند و از تمام لاشه ی طعمه تغذیه میکنند.تمامی این موارد یک حیوان خیلی خاص و یک حیوان خانگی نامناسب را میسازند.
    جغذ ها پرندگان بی نهایت باهوشی هستند که در فرهنگ غرب همواره با ذکاوت یاد میشوند.آنها اغلب منزوی هستند و مهربانی خاصی در آنها دیده نمیشود.
    در اسارت، جغد ها معمولا با لاشه ی کامل موش، موش صحرایی،جوجه و ... تغذیه میشوند.یک غذایی که گوناگونی داشته باشد برای نگهداری از جغد ها باید طراحی شود.

جایگزین هایی برای جغدهای خانگی
    مراکزی برای پرندگان شکاری وجود دارند که از جغد ها هم نگهداری میکنند و شما میتوانید یکی از آنها را تحت سرپرستی خود بگیرید.این مرکز با مبالغی که شما برای جغدتان میپردازید از حیوان بخوبی نگهداری میکند و شما میتوانید هر وقت که بخواهید برای بررسی اوضاع سلامت حیوان به آنجا بروید.این کار هم به یک حیوان وحشی کمک میکند تا به نیازهایش دسترسی پیدا کند، هم به مرکز پرندگان شکاری یاری میرساند و هم به شما اجازه میدهد تا احساس کنید که قسمتی از یک عمل مهم هستید.

منبع
    ترجمه شده توسط علیرضا زمانی

کاربر موثر

شماره عضویت
    2690
    عالی بود علی جان

خصوصا بخش آخر که در خصوص جایگزین ها گفته بودی واقعا مطلب رو به خوبی بیان کرده بود

من همیشه دوست داشتم یه جغد دقیقا شبیه این عکس رو داشته باشم ولی نگهداریش واقعا کار دشواریه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    رطیل،ایگوانا،لاکپشت،عقرب،صدپا،اسکینک زبان آبی، کینگ
    شماره عضویت
    3124
    خواهش میکنم مسعود جان.راستش من خودم خیلی با نگهداری پرنده های شکاری موافق نیستم!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ .گربه .خرگوش .لاك پشت.مرغ مينا
    شماره عضویت
    3395
    مطلب جالبي بود.اما من هميشه آرزو ميكنم انسانها يادبگيريند هرچيزي دوست دارند را نبايد به خانه هايشان بياورند و به هر طريقي شده نگه دارند .حيوانات كه عروسك نيستند از هر كدام خوشمان ميايد خريداري كنيم.تمام حيوانات من بطور اتفاقي بدستم رسيده اندو يا از دست كساني كه خوب نگهداري نميكرده و يا ميخواستند به كشتن دهند گرفته ام وگرنه هرگز به خريد و فروش حيوانات فكر نكرده ام.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    زاغ
    شماره عضویت
    12336
    از این مراکز ولله ما که ندیدیم اگر کسی دیده بگه
    خرگوش و همسترشم نمیفروشن چه برسه به عقاب و جغد و شاهین
    البته مرکز منظورمه ها
    حالا اگه کسی تو شیراز یک مرکزی میشناسه مخصوص پرنده فروشی با پرنده هی سالم(چهار راه موشیر نه) بگه ممنون میشم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)