صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 79
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    4283
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    در ضمن اقای دارایی شما چطوری دلقک رو گرفتید و داخل زایشگاه گذاشتید؟ این خودش فکر کنم سخترین مرحله از این روش هست! در زایشگاه چطوری باز شده بود؟! خود دلقک باز کرده بود؟ ممنون
    اين اسلاريسم خيلي دستي شده چون دو ماه داخل رفيوجيوم بود و با دست بهش غذا ميدادم لذا اول كه وارد تانك كردمش فرار نميكرد و چون از ترس كلاركي روي آب شنا ميكنه با دست ميگيرمش.
    همانطور كه ميبينيد اين اسلاريس مظلوم نه تنها با شقايق همزيست ميشه، بلكه با من هم همزيست شده:smile (248)::smile (89):

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    یکی از بچه ها میگفت دلقک کلارکیش غذا رو میگرفت میبرد به شقایق همزیستش میداد؟!!! این رو شما ها تا حالا تجربه کردین؟

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.daraei نمایش پست ها
    اين اسلاريسم خيلي دستي شده چون دو ماه داخل رفيوجيوم بود و با دست بهش غذا ميدادم لذا اول كه وارد تانك كردمش فرار نميكرد و چون از ترس كلاركي روي آب شنا ميكنه با دست ميگيرمش.
    همانطور كه ميبينيد اين اسلاريس مظلوم نه تنها با شقايق همزيست ميشه، بلكه با من هم همزيست شده:smile (248)::smile (89):
    عجب اسلاریس بامزه و توسری خوری هست! یکم هم غیرت ماهیانه نداره؟! بقیه ماهی ها که بسیار خوب میدنند چطوری غایم بشن اما اسلاریس دیدنی شما ظاهرا کاملا دست اموز شده .در ضمن در جواب پست قبلی باید گفت بله این رفتار طبیعی اکثر یا بهتره بگم همه ی دلقکهایی است که شقایق رو کاملا به عنوان خونه ی خودشون انتخاب کردن و گفته میشه که دیگه چندان در این موقع نیاز نیست به شقایق غذا داد و غذادهی رو میشه محدود کرد .موفق باشید.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    یکی از بچه ها میگفت دلقک کلارکیش غذا رو میگرفت میبرد به شقایق همزیستش میداد؟!!! این رو شما ها تا حالا تجربه کردین؟
    آره این مورد رو من روزی چند بار تو تانک خودم تجربه میکنم نمونش امروز صبح قرص اسپیرولینا رو تو محلول سیر کنت گذاشتم و قبل از اینکه بتونم اونو به شیشه بچسبونم کلارکی اومد و اونو برد و به شقایق سبا داد .
    هرچی توتانک معلق باشه میبره به شقایقش میده .
    مسخره تر از همه موارد یک بار یه بیوبال کوچیک رو سطح آب بود که داشت سعی میکرد اونو به شقایقش بده ولی چون سبک بود هی از دهنش درمیرفت و میامد بالای آب .:smile (175)::smile (175):

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    ممنون جناب داريي
    من ميدونستم زور كارسازه
    ما ايراني ها همه چيمون زوريه از انتخواب ر............گرفته تا انتخواب شقايق واسه دلقك ها!!
    اصلا چه معنا داره دلقك آدم تو شقايق نره؟
    فقط جناب داريي چند تا سوال :
    1-شقايقتون چي بود ؟(لانگ تانكل بود؟)
    2-زايشگاهي كه استفاده كردين از اين توري ها بود يا شيشه اي بود؟
    3-اول كه دلقك رو به تانك اضافه كردين داخل شقايق نرفت يا همون موقع كه وارد تانكش كردين اين روش زايشگاه رو براش اجرا كردين؟
    راستش خودمم يه همچين كاري ميخواستم واسشون اجرا كنم فكر ميكنم كه جواب بگيرم :ميخواستم دلقك ها رو توي زايشگاه توري بندازم و از طرفي كه بازه بزارمش روي شقايق البته به طوري كه فضاي كافي براي اين كه از شقايق فاصله داشته باشن رو براشون بزارم
    نظر دوستان چيه؟
    در ضمن جناب داريي عزيز سوال هاي بالا فرامش نشه!!!!!

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    بله چنین چیزی هست منم تو تانکم خیلی این صحنه رو میبینم بیشتر شبیه این میمونه که دلقک غذا رو میبره اونجا قایم کنه که بعد شقایق براش میخوره

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    4283
    نقل قول نوشته اصلی توسط Akhavani نمایش پست ها
    ممنون جناب داريي
    من ميدونستم زور كارسازه
    ما ايراني ها همه چيمون زوريه از انتخواب ر............گرفته تا انتخواب شقايق واسه دلقك ها!!
    اصلا چه معنا داره دلقك آدم تو شقايق نره؟
    فقط جناب داريي چند تا سوال :
    1-شقايقتون چي بود ؟(لانگ تانكل بود؟)
    2-زايشگاهي كه استفاده كردين از اين توري ها بود يا شيشه اي بود؟
    3-اول كه دلقك رو به تانك اضافه كردين داخل شقايق نرفت يا همون موقع كه وارد تانكش كردين اين روش زايشگاه رو براش اجرا كردين؟
    راستش خودمم يه همچين كاري ميخواستم واسشون اجرا كنم فكر ميكنم كه جواب بگيرم :ميخواستم دلقك ها رو توي زايشگاه توري بندازم و از طرفي كه بازه بزارمش روي شقايق البته به طوري كه فضاي كافي براي اين كه از شقايق فاصله داشته باشن رو براشون بزارم
    نظر دوستان چيه؟
    در ضمن جناب داريي عزيز سوال هاي بالا فرامش نشه!!!!!
    سلام خدمت برادر ارجمند آقاي اخواني. شقايقم رز بابل بود. اسلاريس اصلا داخلش نميرفت و حتي چند بار به زور با دست داخل شقايقش كردم ولي فرار كرد:smile (225):
    زايشگاهم شيشهاي (تلقي) هست. وقتي ديدم با زبان خوش نميره داخل شقايق به چوب و چماق و زايشگاه متوسل شدم.

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    (بار به زور با دست داخل شقايقش كردم ولي فرار كرد)
    ا
    قای دارایی چه کار کردید؟!!!!!!!! دلقک رو با دست گرفتید فشارش دادید توی شقایق! اون بیچاره با خودش گفته اگه نرم داخل شقایق بدبخت میشم از خیر ازادی گذشته.اما گذشته از شوخی اقای دارایی اینکار استرس زیادی به ماهی وارد نمیکنه؟ به خصوص شما که یادمه گفتید 10از اسلاریس هاتون مردند . الله اعلم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    جناب اخواني، يك راه كه خودم امتحان كردم و جواب داد:
    دلقك اسلاريس را داخل زايشگاه گذاشتم و در زايشگاه را بستم و كنار شقايق قرار دادم. بعد از دو روز كه برگشتم در زايشگاه باز شده بود و اسلاريس رفته بود داخل شقايق.
    امتحانش ضرر نداره. به اين ميگن همزيستي مسالمت آميز زوري

راستي، راه حل خودتون جواب داد؟ چي بود؟
    من هنوز تو کف این روش موندم دلیل علمی و منطقیش چی میتونه باشه؟:smile (38):
    اخه وقتی دلقک رو کنار شقایق میزاریم به چه دلیلی بعد یکی دو روز ممکنه باهاش همزیست بشه؟تو این روش حتی شاخک ها شقایق هم به دلقک نمیخوره که بهش عادت کنه!!!!!!!!!!!!
    دوستان اگه مایل هستن این بحث رو بیشتر باز کنیم چون واقعا جالبه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    4283
    سلام دوستان. اين سايت به معرفي مختصر انواع 20 گانه دلقك پرداخته. يك نگاه مختصر ضرري نداره بخصوص كه با اسمشون و تفاوتهاشون بيشتر آشنا خواهيم شد.
    http://www.sustainableaquatics.com/p...ies/clownfish/

ویرایش توسط mahdi1367 : 13th January 2012 در ساعت 09:43 PM

صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)