صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط 00masoud نمایش پست ها
    سلام
    2 روز پیش کاکو رو بردم گزاشتم رو پله اپن(منظورم اون قسمتی هست که یه 30 سانتی اومده پایین و مثل پله شده)رو خوده اپن هم اکواریوم بود ولی هی پرید پایین
    طرف قفسش و دو باره گزاشتمش اونم دو باره پرید:smile (187):
    سلام .من که نمی دونم اپن شما چه شکلیه ولی اونجا چیزی بوده که ترسیده و نمی خواسته اونجا بمونه .احتمالا از همون آکواریوم ترسیده:smile (259):.اصرار نکن جایی که دوست نداره بمونه .بعد اینکه مگه روی دست میاد ؟چجوری بردیش ؟با قفس ؟کی گفته باید قفس رو حرکت بدی ؟چرا جابجاش می کنی؟من نظرم اینه طوطی رو باید وقتی جابجا کرد و جاهای مختلف خونه رو نشونش داد که اولا روی دست بیاد و شما خودت بگردونیش تو خونه .دوم اینکه رام باشه .این هنوز کاملا به شما اعتماد نداره .اینکارو نکن.:smile (249):

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی(فلاور -دیسکس) کاسکو دم شکلاتی
    شماره عضویت
    713
    سلام
    یه بار که اومد پایین با در قفس بردمش که یه 4 متری با قفسش فاصله داشت وقتی دیدم بدش میاد دیگه نبردمش
    و چوب نشانگر رو باش تمرین کردم که زود یاد گرفت و بعد 2 روز دستمو جایگزین کردم که هرجا دستمو میبردم
    میومد و تخمه میگرفت بالا ، پایین ...
    ولی از دیروز دارم رو دست اومدن رو تمرین میکنم در قفسو باز میزارم وقتی اومد بالا دستمو میبرم جلوش
    با یه دست دیگم تخمه میبرم ولی هی فرار میکنه و میره تو قفس اگه در بالای قفسو ببندم و از در جلوش
    دستمو ببرم تو چه طوره؟نمیترسه؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط 00masoud نمایش پست ها
    سلام
    یه بار که اومد پایین با در قفس بردمش که یه 4 متری با قفسش فاصله داشت وقتی دیدم بدش میاد دیگه نبردمش
    و چوب نشانگر رو باش تمرین کردم که زود یاد گرفت و بعد 2 روز دستمو جایگزین کردم که هرجا دستمو میبردم
    میومد و تخمه میگرفت بالا ، پایین ...
    ولی از دیروز دارم رو دست اومدن رو تمرین میکنم در قفسو باز میزارم وقتی اومد بالا دستمو میبرم جلوش
    با یه دست دیگم تخمه میبرم ولی هی فرار میکنه و میره تو قفس اگه در بالای قفسو ببندم و از در جلوش
    دستمو ببرم تو چه طوره؟نمیترسه؟
    سلام .کار خوبی کردی .آفرین خیلی خیلی خوبه .عجله نکن .فعلا همون کارو ادامه بده .یعنی فقط بذار بیاد دنبال دستت .اصلا دست دیگتو وارد بازی نکن .بذار الان فکر کنه فقط می خوای ازش که بیادو تخمه بگیره از دستت .خیلی بازیه خوبیه .فعلا زوده روی دست نیارش .یه هفته همینو باهاش کار کن .
    نه دستت رو داخل قفس نبر .بذار همین که دنبال دستت میاد رو کامل یاد بگیره .اونوقت میریم سراغ روی دست آوردن .فعلا رو همین تمرکز کن :smile (137):.خبر خوشی دادی .پس اگه نمیاد روی دستت فقط واسه اینه که بهت اعتماد نداره .وقتی بهش جایزه میدی .حرکت اضافه نداشته باش .با دست دنبالش نکن .که فکر کنه داری سو استفاده می کنی از اعتمادش به شما :smile (41):.

موفق باشی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    713
    سلام
    پس همین طور تا اخر هفته ادامه میدم
    خوب حالا که باید چند روزی صبر کنم بزارید چنتا از طوطی هایی که قبلا داشتم معرفی کنم
    این اولین باری بود که میرفتم کاسکو بخرم که معلومه دیگه چی میشه:چشماش کامل زرد بود و وحشی ..

این یکی رو وقتی رو دست میومد و سر میداد با چشم سفید 300 تومن گرفتم که حدود 2 ماه طول کشید
    با هم دوست شیم که 5 کلمه حرف زد و رو دستم میومد تا خونه رو بش نشون بدم که بعد از 4 ماه که دیگه تابستون شده
    بود رفته بود تو لک و هی پر میریخت وقتی میومد رو قفس تا بال میزد تمام پرها پخش میشد و بقیش هم که
    معلومه برای اینکه خانواده ناراحت نشن مجبور شدم بفروشمش وقتی کلپ حرف زدنشو نشونه همون
    پرنده فروشی دادم 350 تومن داد دسم گفت همین الان برو بیارش بالاخره 375 بش دادمش
    فایل پیوست 1263

فایل پیوست 1264

اینا هم 2 تا عروس فوق العاده بودن که وقتی تازه دون خور شده بودن گرفتم که اولین طوطی بود که
    تجربه میکردم که پا منو به پرنده فروشی باز کرد و ....
    فایل پیوست 1265

فایل پیوست 1266

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام .طوطی های نازی داشتی .:smile (46):از این به بعد سوالاته مربوط به کاسکوتو تو تالار کاسکو بپرس .اینجا فقط معرفی و عکس و اتفاقات جالبی که براش پیش میاد رو بذار .:smile (56):

امیدوارم این یکیو دیگه تا آخر نگه داری :smile (259):

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    713
    سلام
    الان حدود 2 هفته میشه که تونستم اعتماد کاکو رو جلب کنم و با تخمه بیارمش
    رو پام که از 3 روز قبل دستمو گزاشتم روپام اونم کم کم اومد رو دستم بعد انگشتامو
    2 تا رو هم گزاشتم که بعد از یک روز اومد رو انگشتام :smile (200):

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)