صفحه 74 از 173 نخستنخست ... 24555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 731 به 740 از 1726
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2344 نمایش پست ها
    برای تکثیر گلد فیش بهتر از یه نزاد داخل تانگ استفاده بشه یا از انواع نزادها
    تکثیر گلدفیش در آکواریوم هم سخته هم توجیهی نداره...شیوه اصولیش تکثیر در استخره....

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری. طرقه.سهره.ماهی و..... اسلحه ماسک
    شماره عضویت
    8684
    سلام من دارم رنچو پرورش میدم میخوام درکنارش کله شیری هم پرورش بدم به نظرتون جواب میده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14997
    سلام اقایون پیشکسوت اقایون من 4 تا موری قیصر 2 تا فرانتوزا و 2 تا دبوسی گرفتم کوچیکن ا ز یه نفر شنیدم اگه تعداد ماهی ها زیاد باشه بهتر غذا خور و رشد میکنن خودمم یه 20 تایی بچه جویل فیش اندازه موری ها دارم به نظرتون بندازم کنارشون ؟؟؟؟؟

همکار قدیمی (سرپرست تیم مترجمین)

نوع حیوان خانگی
    ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    4029
    دوستان عزیز راهی وجود داره پمپ هوا پایین تر از سطح آکواریوم باشه؟ میشه سوپاپی چیزی در مسیر هوا قرار داد که مثل شیر یکطرفه عمل کنه؟

معاون آزمایشی انجمن آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی زینتی ( گوشتخوار - گیاه خوار )
    شماره عضویت
    12162
    نقل قول نوشته اصلی توسط Discjockey نمایش پست ها
    دوستان عزیز راهی وجود داره پمپ هوا پایین تر از سطح آکواریوم باشه؟ میشه سوپاپی چیزی در مسیر هوا قرار داد که مثل شیر یکطرفه عمل کنه؟
    سلام

آره میشه . سوپاپ های مخصوصش هم هست که مانع از برگشت آب به تو پمپ می شه.
    فقط به خود پمپ هوا فشار میاد و بخاطر همین شرکت های تولید کننده توصیه نمی کنند.

شاد و پیروز باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    همه رفتند فقط مونده ماهی :(
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط Discjockey نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بله میشه پمپ هوای بنده همین حالت هست پایین تر از سطح آب هست اما چون تقسیم داشتم واسه همین سر راهش شیر گزاشتم بعد وقتی پمپ خاموشه شیرها میبندم آب بر نمیگرده ، البته مقدار کمی میاد ولی خب تا حد شیر ها.
    البته باید مراقب این هم باشی که فراموش نکنی شیر ها رو بندی چون برام پیش اومده و آب رفته تو پمپ

دوستان عزیز دو سه تایی سوال داشتم
    اول اینکه چطوری میتونم نیترات آب رو کنترل کنم؟فکر کنم نیترات آب یمقدار بالاست باید یه فکری واسش بکنم
    دوم اینکه الان توی آکواریوم 2تا کله شیری 2تامرواریدی 3تا آنجل 2تا کت ال جی 1دونه کت اسپرت دارم میخواستم ببینم ماهی دیگه میتونم کنار اینا نگهدارم؟؟آخه آکواریوم خیلی خالیه
    سوم اینکه آیا میتونم توی آکواریوم گیاه نگهداری کنم؟؟یعنی اینکه مفید هست یا نه؟

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بله میشه پمپ هوای بنده همین حالت هست پایین تر از سطح آب هست اما چون تقسیم داشتم واسه همین سر راهش شیر گزاشتم بعد وقتی پمپ خاموشه شیرها میبندم آب بر نمیگرده ، البته مقدار کمی میاد ولی خب تا حد شیر ها.
    البته باید مراقب این هم باشی که فراموش نکنی شیر ها رو بندی چون برام پیش اومده و آب رفته تو پمپ

دوستان عزیز دو سه تایی سوال داشتم
    اول اینکه چطوری میتونم نیترات آب رو کنترل کنم؟فکر کنم نیترات آب یمقدار بالاست باید یه فکری واسش بکنم
    دوم اینکه الان توی آکواریوم 2تا کله شیری 2تامرواریدی 3تا آنجل 2تا کت ال جی 1دونه کت اسپرت دارم میخواستم ببینم ماهی دیگه میتونم کنار اینا نگهدارم؟؟آخه آکواریوم خیلی خالیه
    سوم اینکه آیا میتونم توی آکواریوم گیاه نگهداری کنم؟؟یعنی اینکه مفید هست یا نه؟
    سلام
    راههای کنترل نیترات تعادل در تغذیه ماهیها و سیفون به همراه گراول کردن شنهای کف میباشد. اگر نیترات شما بالاست میزان سیفون را افزایش دهید.
    اضافه کردن ماهی جدید به حجم تانک شما بستگی داره. خانواده گلدفیشها مناسب نگهداری با انجل نیستند.
    با توجه به ماهیهای شما گیاه دوام چندانی در تانک شما نخواهد داشت.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    همه رفتند فقط مونده ماهی :(
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام
    راههای کنترل نیترات تعادل در تغذیه ماهیها و سیفون به همراه گراول کردن شنهای کف میباشد. اگر نیترات شما بالاست میزان سیفون را افزایش دهید.
    اضافه کردن ماهی جدید به حجم تانک شما بستگی داره. خانواده گلدفیشها مناسب نگهداری با انجل نیستند.
    با توجه به ماهیهای شما گیاه دوام چندانی در تانک شما نخواهد داشت.
    سلام و درود
    در مورد نگهداری گلدفیش کنار آنجل تا الان که به مشکل نخوردم خداروشکر تا بعد چی میشه خدا میدونه
    اما در مورد مشکل تانک هنوز یقین ندارم ، یعنی نمیدونم مشکل از بالابودن نیترات و ازت آب هست یا نه مشکل بیماری توی آکواریوم وجود داره توضیحاتی میدم که شاید بشه مشخصش کرد:
    زمانی که برای اولین بار آکواریوم راه انداختم مشکل خاصی نبود اما به دلیل تغییر کاربری آکواریوم تمام ماهی ها رو تخلیه کردم و بردم پیش کسی اما اون پروژه انجام نشد و دوباره آکواریوم رو راه انداختم با این تفاوت که ماهی های قدیمم رو اول نیاوردم توی آکواریوم، یسری انجل ریختم واسه تکمیل سیکل هم اب آکواریوم از کسی گرفتم و اضافه کردم بعد به دلیل خالی بودن آکواریوم یسری از ماهی های قبلی که رفته بودن مهمونی رو برگشتوندم به اکواریوم بعدش کم کم دیدم آنجل ها دارم تلفات میدم که بعد چند سری تلفات فهمیدم مشکل بیماری داشتن که با یه قرص مشکل حل شد البته دیر کشف شد دوتا دیگه برام باقی نمونده بودبعدش یک جفت انجل بالغ وارد تانک کردم که ماده از همون ابتدا زیاد تحرک نداشت و غذا هم نمیخورد اون قرصه هم رو کارساز نبود مرد. بعدش گلدفیش ها رو اضافه کردم که بعد دوسه روزی رگه های خونی تو دمشون پیداشد، یه لوچ دلقک هم داشتم که اونم روی بدنش نقاط سفیدسفید زد بعد چندروزی دمش هم از وسط قاچ خورد و مرد.
    حالا با این داستان کدوم احتمال واسه آکواریوم هست؟نیترات یا بیماری؟

راستی حجم آکواریوم هم 250 لیتره.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    سلام
    دوستان عزیز من 2 تا حلزون دارم الان چند روز فعالیتشون خیلی کم شده و همش ته آکواریم به ندرت تکون میخورن؟
    کسی میدونه راههای شناخت جنسیت و تاکثیر حلزون آب شیرین چیه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    سلام و درود
    در مورد نگهداری گلدفیش کنار آنجل تا الان که به مشکل نخوردم خداروشکر تا بعد چی میشه خدا میدونه
    اما در مورد مشکل تانک هنوز یقین ندارم ، یعنی نمیدونم مشکل از بالابودن نیترات و ازت آب هست یا نه مشکل بیماری توی آکواریوم وجود داره توضیحاتی میدم که شاید بشه مشخصش کرد:
    ز

راستی حجم آکواریوم هم 250 لیتره.
    سلام دوست عزیز
    به نظر من مشکل تانک شما متشکل از چندین مورد هست
    1- به نظر بنده مرگ و میر زیاد شما به خاطر مشکل آب شما هست زیرا بیماری خالی به این سرعت اینقدر تلفات نمیده
    2- بیماری انگلی
    ببینید شکم ماهی شما بزرگتر از حد معمول هست و میزان اشتهای آنها چقدره
    در ضمن دمای آب شما چقدر است؟
    آیا گیاه دارید؟
    اگه عکس بزارید خیلی بهتر میشه به شما کمک کرد.

صفحه 74 از 173 نخستنخست ... 24555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293124 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)