صفحه 67 از 173 نخستنخست ... 17484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586117167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 661 به 670 از 1726
    همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2344 نمایش پست ها
    میخوام بدونم میشه ماهی رنچو رو با کله شیری جفت زد اگه میشه بچه حاسل شده با کیفیت هستند
    سلام همنطور که آقا سعید فرمودند میشه ولی نتایج شاید جالب نشه
    من قبلا تعدادی گلدفیش از نژادهای مختلف داشتم یک روز دیدم یک نر بلک مور دنبال یک مرواریدی میکرد سریع جدا کردم و فرداش کلی تخمریزی کرده بودند بچه ها اصلا چیز جالبی نشدند وقتی بزرگ شدند اصلا خوش ترکیب و زیبا نشدند ولی عکس کوچکیشونو دارم در زیر قرار میدم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    همه رفتند فقط مونده ماهی :(
    شماره عضویت
    14440
    سلام و درود

يه سوالي داشتم ميخواستم ببينم توي آكواريومي كه تنوع ماهي زياده ميشه از يك ماهي تخم گرفت يا نه بايد حتما جدا باشن؟

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    سلام و درود

يه سوالي داشتم ميخواستم ببينم توي آكواريومي كه تنوع ماهي زياده ميشه از يك ماهي تخم گرفت يا نه بايد حتما جدا باشن؟
    سلام
    بستگی به نوع ماهی داره ماهی هست که توی تانک اصلی تخم ریزی می کنه ماهی با جثه دو یاسه برابر خودشم نمی تونه به تخمها و لاروها نزدیک بشه مثل سیچلاید زبرا(گوره خری) و جوئل فیش
    ماهی هم هست که با کوچکترین استرس چه از طرف شما و چه از طرف سایر ماهی ها اقدام به خوردن تخمها می کنند مثل انجل
    ولی بهتره جدا بشن چون بازم تخریزی توی تانک اصلی صورت بگیره و حتی تخمها هم خورده نشن با شنای ازاد توسط سایر ماهی ها خورده می شوند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8977
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم!
    آیا می توان از طلق جهت پس زمینه آکواریوم استفاده نمود و آن را از داخل آکواریوم بر روی شیشه پشتی قرار داد. در صورت امکان، نحوه گذاشتن آن به چه صورت می باشد؟
    با تشکر

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMAD REZA GHOBASHI نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم!
    آیا می توان از طلق جهت پس زمینه آکواریوم استفاده نمود و آن را از داخل آکواریوم بر روی شیشه پشتی قرار داد. در صورت امکان، نحوه گذاشتن آن به چه صورت می باشد؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز منظورتون از طلق چی هست؟ متوجه منظورتون نشدم
    ولی در کل بهتره از بیرون گذاشته بشه اما اگر از کیفیت جنسش مطمئن هستید و اینکه رنگ یا مواد شیمایی که بکار رفته رو پسنده توی اب برای ماهی ها مشکل پیش نیاره می تونید از داخل هم بچسبونید برای چسباندن بهترین گزینه همون چسب اکواریوم هست چهار طرف رو می چسبونید تا اب هم زیرش نیفته

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری. طرقه.سهره.ماهی و..... اسلحه ماسک
    شماره عضویت
    8684
    بهترین دما برای گلد فیشها چه دمای هستید بهترین نوع گلد فیش برای تکثیر چه نوعی هست

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    دمای مناسب برای گلدفیشها بین 18 تا 24 درجه سانتیگراد هست البته دمای بالاتر و پایینتر هم تحمل می کنند دما رو بین 20 تا 22 درجه تنظیم کنید خوبه

در مورد تکثیر شما باید ببینید تو بازار چه نوعی از این گونه طرفدار بیشتری دارند به راحتی می شه فروخت مثل گونه های رایکین و کله شیری و رد کپ و پرلسکال و ....
    گلدفیش ماهی هست که معمولا هر نوعش رو در بازار خوب می شه فروخت اما به شرطی که ماهی از کیفیت بالایی برخوردار باشه برای شروع می تونید از رد کپ استفاده کنید چون تو بازارم خیلی کم ازشون پیدا می شه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12442
    با سلام خد مت دوستان.دوستان من میخوام یک عدد سفره ماهی آب شیرین به آکم اضافه کنم میخواستم بدونم که شن های آک من سفید رنگ و ریزه که از موزاییک فروشی گرفتم و در آکمم آفریقای و آنجل مونو و تایگر و لوچ دلقک و لوچ پاکستانی و فرانتوسا و پروکسیموس و شارک ماکرو و چندتا ماهی دیگه دارم و میخوام از کنده افریقای و سنگ های مرجانی برای تزیینش استفاده کنم.میتونم سفره اضافه کنم یا نه؟و شرایط نگهد اری از سفره ماهی به چه صورتی هست؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14169
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_4988 نمایش پست ها
    با سلام خد مت دوستان.دوستان من میخوام یک عدد سفره ماهی آب شیرین به آکم اضافه کنم میخواستم بدونم که شن های آک من سفید رنگ و ریزه که از موزاییک فروشی گرفتم و در آکمم آفریقای و آنجل مونو و تایگر و لوچ دلقک و لوچ پاکستانی و فرانتوسا و پروکسیموس و شارک ماکرو و چندتا ماهی دیگه دارم و میخوام از کنده افریقای و سنگ های مرجانی برای تزیینش استفاده کنم.میتونم سفره اضافه کنم یا نه؟و شرایط نگهد اری از سفره ماهی به چه صورتی هست؟
    سلام شن ريز براي سفره ماهي خوبه چون راحتتر ميتونه بره زيرش ولي ابعاد تاكنتون چقدره ؟چون با وجود كنده وسنگها فضاي حركت براش كمتر ميشه.موفق باشيد

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_4988 نمایش پست ها
    ابتدا شما این تایپیک رو مطالعه کنید تا اطلاعاتی در مورد سفره ماهی بدست بیارید
    http://www.parsipet.ir/thread495.html
    در مورد شن همینطور که دوستمون هم راهنمایی کردن بهترین گزینه برای شن استفاده از شن ریز یا همون شن شکری هست البته شنهای دیگه ای هم می تونید توی بازار تهیه کنید که مناسب برای نگهداری از این ماهی هست چون شن نقش زیادی در نگهداری این ماهی ایفا می کنه ماهی در صورت استرس و یا برای استراحت خودشو زیر شن مخفی می کنه پس حتما باید مد نظر داشته باشید که شن به هیچ عنوان تیز نبوده و مواد و ناخالصی ازقبیل اهک در اون وجود نداشته باشه که سنگهایی که در موزائئک سازی ها استفاده میشن حاوی مقدار زیادی اهک هستند تیز بودت سنگ کف می تونه اسیب جدی به این ماهی بزنه بر خلاف ظاهر ماهی پوست شکم ماهی بسیار ظریف و اسیب پذیر هست
    در مورد نگهداری با سایر ماهی ها باید توجه داشته باشید بهترین گزینه نگهداری این ماهی به صورت اختصاصی هست بهترین گزینه برای نگهداری در کنار این ماهی ماهیانی هستند که در قسمت بالایی تانک شنا می کنند باعث ایجاد استرس و یا مزاحمت در کف تانک برای این ماهی نخواهند شد ماهی مانند اروانا گزینه مناسبیبرای نگهداری در کنار سفره ماهی می باشد ولی افریقایی ها گزینه مناسبی برای اینکار نیستند

صفحه 67 از 173 نخستنخست ... 17484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586117167 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)