صفحه 66 از 173 نخستنخست ... 16474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485116166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 651 به 660 از 1726
    همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    والا تا بخوام نميخوام از مواد شيميايي توي آب استفاده كنم ، الان دوتا كت ال جي دارم ولي خب فكر كنم نرسن اين كارو كنن :D يعني به نظر شما اگه دوتا ديگه كت اسپرت اضافه كنم اين مشكل و مشكل چسيبدن لكه هاي چربي مانند روي شيشه حل ميشه؟؟

بله اين كار انجام شده و درب تانك پوشيده شده

الان 5تا تايگر دوتا دسماسوني و دوتا اسكات دارم به نظر شما چه اندازه اي خوبه :D
    در مورد مقدار نمك ميشه بيشتر بگي متوجه نشدم
    اضافه کردن یک کت اسپرت کفایت می کنه سایز خیلی بزرگ نگیرید (دوتا کت معمولا در یک تانک با هم سازگاری ندارن) منظور از لکه چربی بیرون تانک هست یا داخل تانک اگر داخل هست باید دنبال عامل اون چربی باشید
    در مورد اسکات و دیماسونی سایزشون خیلی متغییر نباشه مشکلی پیش نمیاد و در مورد تایگرها نباید نسبت به اسکات و دیماسونی کوچک باشند در این صورت توسط این دو ماهی اسیب می بینند
    و درمورد نمک هر چی مقدار نمک موجود در تان بیشتر باشه اسکات سرحال و شاداب تر خواهد بود ولی خوب باید به صورت میانگین در نظر گرفته بشه که اسیب به سایر ماهی ها نرسونه بهتره برای هر 40 الی 45 لیتر مقدار یک قاشق غذا خوری نمک بدونه ید اضافه کنید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    همه رفتند فقط مونده ماهی :(
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed92129212 نمایش پست ها
    اضافه کردن یک کت اسپرت کفایت می کنه سایز خیلی بزرگ نگیرید (دوتا کت معمولا در یک تانک با هم سازگاری ندارن) منظور از لکه چربی بیرون تانک هست یا داخل تانک اگر داخل هست باید دنبال عامل اون چربی باشید
    در مورد اسکات و دیماسونی سایزشون خیلی متغییر نباشه مشکلی پیش نمیاد و در مورد تایگرها نباید نسبت به اسکات و دیماسونی کوچک باشند در این صورت توسط این دو ماهی اسیب می بینند
    و درمورد نمک هر چی مقدار نمک موجود در تان بیشتر باشه اسکات سرحال و شاداب تر خواهد بود ولی خوب باید به صورت میانگین در نظر گرفته بشه که اسیب به سایر ماهی ها نرسونه بهتره برای هر 40 الی 45 لیتر مقدار یک قاشق غذا خوری نمک بدونه ید اضافه کنید
    سلام و ارادت
    ممنون از شما ♥
    اون نقاط ريز كه ميگفتم داخل آكواريوم روي شيشه چسبيدن والا دقيق هم نميدونم چي هست ، چربي هست يا جلبك يا چيزي ديگه ولي خب سفيدرنگ تقريبا شفاف هست ، متاسفانه ازشون هم نميشه عكس گرفت چون توي عكس واضح نيستن

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    لکه های سفید می تونه چند عامل داشته باشه
    اول از همه این قسمت رو مطالعه کنید

http://www.parsipet.ir/thread624.html

فیلتراسیون ضعیف می تونه باعث این مشکل بشه و پسماندها به شیشه بچسبن که اکثرا با سیفون مرتب و بالا نگه داشتن کیفیت اب برطرف می شوند
    اما یه عامل دیگه هم هست که من خودم همیشه باهاش مشکل دارم متاسفانه به دلیل وجود اهک در ابی محل سکونت ما همیشه ذرات ریز اهکی روی شیشه می چسبه و نمای بدی به تانک می ده که اون باید کاملا شسته بشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14440
    لکه های سفید می تونه چند عامل داشته باشه
    اول از همه این قسمت رو مطالعه کنید

http://www.parsipet.ir/thread624.html

فیلتراسیون ضعیف می تونه باعث این مشکل بشه و پسماندها به شیشه بچسبن که اکثرا با سیفون مرتب و بالا نگه داشتن کیفیت اب برطرف می شوند
    اما یه عامل دیگه هم هست که من خودم همیشه باهاش مشکل دارم متاسفانه به دلیل وجود اهک در ابی محل سکونت ما همیشه ذرات ریز اهکی روی شیشه می چسبه و نمای بدی به تانک می ده که اون باید کاملا شسته بشه
    اين مطلب رو يبار ديگه خونده بودم ول يخب اين نيست
    من خودم احتمال اين ميدم كه جلبك باشه يا اينكه جايي توي يك آكواريوم كه چوب داشت ديدم چوبش چيزي مثل كرك انداخته و پرشده و منم چون چوب دارم گفتم شايد اينم همون باشه ولي خب به جاي چوب چسبيدن به شيشهالبته من خودم باز احتمال بيشترم اينه كه جلبك باشن

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    اين مطلب رو يبار ديگه خونده بودم ول يخب اين نيست
    من خودم احتمال اين ميدم كه جلبك باشه يا اينكه جايي توي يك آكواريوم كه چوب داشت ديدم چوبش چيزي مثل كرك انداخته و پرشده و منم چون چوب دارم گفتم شايد اينم همون باشه ولي خب به جاي چوب چسبيدن به شيشهالبته من خودم باز احتمال بيشترم اينه كه جلبك باشن
    خوب بهترین راه برای از بین بردن همون جلبکهای روی چوب و شیشه کت فیش هیت که چوب رو یه پولیش درست حسابی میزنن

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14440
    خوب بهترین راه برای از بین بردن همون جلبکهای روی چوب و شیشه کت فیش هیت که چوب رو یه پولیش درست حسابی میزنن
    البته چوب من كاملا پاكه ولي خب از فردا دوتا كت فيس اسپرت استخدام ميكنم واسه پاكسازي شيشه ها

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خر گاو ماهی مرغ عشق
    شماره عضویت
    14811
    نقل قول نوشته اصلی توسط Topak نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم ی نظر در مورد این فلاور بدین؟ MultiHoster » Image Viewer » 04022007143.jpg
    تومنه خیلی زیباست وتو محلات 3 عدد ازش هست ک قیمتش 50

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط **m&j** نمایش پست ها
    تومنه خیلی زیباست وتو محلات 3 عدد ازش هست ک قیمتش 50
    سلام
    به این تالار خوش امدین
    دوست عزیز لطفن قبل از پاسخ به تاریخ پست مورد نظر دقت کنید. این پست مربوط به هشت ماه پیش هست!!!.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری. طرقه.سهره.ماهی و..... اسلحه ماسک
    شماره عضویت
    8684
    میخوام بدونم میشه ماهی رنچو رو با کله شیری جفت زد اگه میشه بچه حاسل شده با کیفیت هستند

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2344 نمایش پست ها
    میخوام بدونم میشه ماهی رنچو رو با کله شیری جفت زد اگه میشه بچه حاسل شده با کیفیت هستند
    گلدفیش رانچو و کله شیری هر دو از یک خانواده هستند و شباهتهای زیادی به هو دارن پس به احتمال زیاد از نظر جفت زدن مشکلی نخواهد داشت اما در مورد نژاد و کیفیت باید اینو از کسی که تو کار تکثیر این گونه هست بپرشید و احتمال زیاد توی ایران هنوز کسی این دوتا رو با هم جفت نزده باشه یا تا جایی که بنده اطلاع دارم
    شما اگر قصد تکثیر و پرورش دارید چرا می خواید کاری رو که نمی شه 100 در صد روش مطمئن بود رو انجام بدین می تونید توی بازار چند تا کله شیری و یا رانچو با کیفیت
    توی بازار پیدا کنید گله ای قرار بدین کنار هم تا جفت بخورن با این کار خیلی بهتر می تونید به نژادی که می خوایید برسید

صفحه 66 از 173 نخستنخست ... 16474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485116166 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)