صفحه 46 از 173 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646596146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 451 به 460 از 1726
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس - سگ
    شماره عضویت
    10809
    ملخ زنده و درسته بهش بدم یا نه؟ آخه پای ملخ تیغ تیغ براش مشکلی بیش نمیاد؟بهتر نیست که پوستشو بکنم؟
    کرم خاکی چطوری تمیز کنم ؟چونکه اون غذاش خاکه پس حتما تو روده و معده اش خاک و سنگ ریزه وجود داره.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا75 نمایش پست ها
    ملخ زنده و درسته بهش بدم یا نه؟ آخه پای ملخ تیغ تیغ براش مشکلی بیش نمیاد؟بهتر نیست که پوستشو بکنم؟
    کرم خاکی چطوری تمیز کنم ؟چونکه اون غذاش خاکه پس حتما تو روده و معده اش خاک و سنگ ریزه وجود داره.
    سلام .. دوست عزیز این سوالا چیه میپرسی آخه ..

سعی کنید سوالاتون یه کم بار فنی داشته باشه تا بقیه دوستان هم استفاده کنند ..

کرم رو میتونید بریزید تو سبد و با آب لوله کشی شهری شستشو بدید ..

ملخ هم اگه اندازه دهنش هست همون درسته بدید .. اگه نیست تکه تکه بدید ..

شما اگه یه کم فکر کنید میبینید ملخ تو محل زندگیه اروانا وجود نداره !!!! دیگه آدم هر چی موجود زنده هست رو که نمیتونه به چشم خوراک ببینه..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس - سگ
    شماره عضویت
    10809
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام .. دوست عزیز این سوالا چیه میپرسی آخه ..

سعی کنید سوالاتون یه کم بار فنی داشته باشه تا بقیه دوستان هم استفاده کنند ..

کرم رو میتونید بریزید تو سبد و با آب لوله کشی شهری شستشو بدید ..

ملخ هم اگه اندازه دهنش هست همون درسته بدید .. اگه نیست تکه تکه بدید ..

شما اگه یه کم فکر کنید میبینید ملخ تو محل زندگیه اروانا وجود نداره !!!! دیگه آدم هر چی موجود زنده هست رو که نمیتونه به چشم خوراک ببینه..
    دوست عزیز کرم خاکی از خاک تغذیه می کنه پس تو دستگاه گوارشی اش هم مقداری خاک وجود داره و تو خاک هم همونطور که می دونید امکان وجود انگل بسیار بالاست که با ریختن کرم های تو سبد و شستنشون این خاک ها که تو دستگاه گوارشی هستش من که فکر نکنم پاک شن و با این کار فقط سطح بدن تمیز می شه.
    در مورد ملخ هم این عکس پایین گویاست.این قسمت های تیغ مانند به نظر شما اگه خورده بشه نمی تونه سطح دهان و مری و قسمت های دیگه رو حداقل خراش بده ایجاد زخم کنه؟؟؟؟؟تا اونجایی که من می دونم نرم هم نیستن که مشکلی پیش نیاره و جنس شون از کیتین هستش چونکه ملخ اسکلت خارجی داره.

در مورد اون هم که گفتم سنگ ریزه ممکنه داشته باشه به این دلیل بود که هر دوی این جانداران سنگدان دارن پس احتمال وجود سنگ ریزه هر چند هم کوچک و ریز وجود داره.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    دوست عزیز کرم خاکی از خاک تغذیه می کنه پس تو دستگاه گوارشی اش هم مقداری خاک وجود داره و تو خاک هم همونطور که می دونید امکان وجود انگل بسیار بالاست که با ریختن کرم های تو سبد و شستنشون این خاک ها که تو دستگاه گوارشی هستش من که فکر نکنم پاک شن و با این کار فقط سطح بدن تمیز می شه.
    در مورد ملخ هم این عکس پایین گویاست.این قسمت های تیغ مانند به نظر شما اگه خورده بشه نمی تونه سطح دهان و مری و قسمت های دیگه رو حداقل خراش بده ایجاد زخم کنه؟؟؟؟؟تا اونجایی که من می دونم نرم هم نیستن که مشکلی پیش نیاره و جنس شون از کیتین هستش چونکه ملخ اسکلت خارجی داره.

در مورد اون هم که گفتم سنگ ریزه ممکنه داشته باشه به این دلیل بود که هر دوی این جانداران سنگدان دارن پس احتمال وجود سنگ ریزه هر چند هم کوچک و ریز وجود داره.
    پس به نظرت سنگریزه ها رو چطوری از شکم کرم میخواید بیرون بیارید؟!!!!!!!!!!!!!

خودتون که جواب سوال رو دارید پس چرا سوال میکنید..

در مورد اون خارها هم مطمءن باش اروانا بدون هیچ مشکلی میخوره و دفع میکنه..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس - سگ
    شماره عضویت
    10809
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    پس به نظرت سنگریزه ها رو چطوری از شکم کرم میخواید بیرون بیارید؟!!!!!!!!!!!!!

خودتون که جواب سوال رو دارید پس چرا سوال میکنید..

در مورد اون خارها هم مطمءن باش اروانا بدون هیچ مشکلی میخوره و دفع میکنه..
    من تو پست 451 گفتم که تو دستگاه گوارشش خاک و سنگ ریزه وجود داره ولی سوالم این بود که چطوری تمیزش کنم مثلا تکه تکه اش کنم به بشورمش یا این که یک برش طولی بزنم و شکمشو خالی کنم که تو روش اول اندام هاش می مونه ولی تو روش دوم نه. من دنبال روش های دیگر و یا بهترین روش بودم پس الکی سوال نکردم؟ببخشیدا ولی با احترام خدمتتون عرض می کنم ولی شما چقدر زود قضاوت و نتیجه گیری می کنید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    .دیسکس.طوطی
    شماره عضویت
    9074
    من تو پست 451 گفتم که تو دستگاه گوارشش خاک و سنگ ریزه وجود داره ولی سوالم این بود که چطوری تمیزش کنم مثلا تکه تکه اش کنم به بشورمش یا این که یک برش طولی بزنم و شکمشو خالی کنم که تو روش اول اندام هاش می مونه ولی تو روش دوم نه. من دنبال روش های دیگر و یا بهترین روش بودم پس الکی سوال نکردم؟ببخشیدا ولی با احترام خدمتتون عرض می کنم ولی شما چقدر زود قضاوت و نتیجه گیری می کنید.
    سلام
    دوستمون اقا حامد گفتن باید با اب تمیزش کنی.خاک درون دستگاه گوارش کرم همینجوری خالی میشه بریز تو سبد و بگیر زیر شیر اب ولی باید زیاد نگه داری تا کاملا تخلیه بشه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    .دیسکس.طوطی
    شماره عضویت
    9074
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من يه ننگ ماهي دارم كه حدودا 8 ليتر آب ميگيره. به نظرتون چه نوع ماهي بگيرم كه بشه راحت توي اين تنگ ازش نگهداري كرد؟ (لظفا موارد پيشنهاديتون گوپي و مولي نباشه)

براي گياه هم ميخوام جاوا فرن بخرم اگه بگين چندبرگ لازمه ممنون ميشم
    سلام
    سرکار خانم مهرانه حالا که از گپی یا مولی بدتون میاد فکر کنم ماهی فایتر نر گزینه خوبیه ولی مشکلی که داره یخورده وحشی تشریف دارن و باید توی اون تنگ کوچیک تنها باشه .ولی فایترهای بسیار زیبایی وجود داره اگه گیرتون بیاد

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi96 نمایش پست ها
    سلام
    دوستمون اقا حامد گفتن باید با اب تمیزش کنی.خاک درون دستگاه گوارش کرم همینجوری خالی میشه بریز تو سبد و بگیر زیر شیر اب ولی باید زیاد نگه داری تا کاملا تخلیه بشه.
    بهترین راه برای تخلیه قرار دادن کرم های خاکی بین دو لایه اسنفج مرطوبه
    اسنفج رو داخل ظرف درب بسته بزارید و کرمهای لای اسنفج ها قرار بدید و اسنفج رو مرطوب کنبد بعد از چند ساعت شکم کرمها کاملا تخلیه میشه

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi96 نمایش پست ها
    سلام
    سرکار خانم مهرانه حالا که از گپی یا مولی بدتون میاد فکر کنم ماهی فایتر نر گزینه خوبیه ولی مشکلی که داره یخورده وحشی تشریف دارن و باید توی اون تنگ کوچیک تنها باشه .ولی فایترهای بسیار زیبایی وجود داره اگه گیرتون بیاد

سلام
    حدس زدم حالا دوستان فايتر پيشنهاد ميدن ها. نه فايتر دارم. يه ماهي ميخوام كه شيطوني كنه نه مثل فايتر همش يه گوشه باشه.
    از گوپي و مولي بدم نمياد. فقط چون قبلا داشتم ميخوام داشتن يه ماهي جديد رو تجربه كنم. گلدفيش خيلي دوست دارم ولي چون بعد يه مدت بزرگ ميشه و احتياج به اكواريوم بزرگتر داره نميخرم.
    يه فروشنده ماهي نئون بهم پيشنهاد كرد.ميگفت دوسه تاشو بخرين.به نظرتون خوبه؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12263
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها

سلام
    حدس زدم حالا دوستان فايتر پيشنهاد ميدن ها. نه فايتر دارم. يه ماهي ميخوام كه شيطوني كنه نه مثل فايتر همش يه گوشه باشه.
    از گوپي و مولي بدم نمياد. فقط چون قبلا داشتم ميخوام داشتن يه ماهي جديد رو تجربه كنم. گلدفيش خيلي دوست دارم ولي چون بعد يه مدت بزرگ ميشه و احتياج به اكواريوم بزرگتر داره نميخرم.
    يه فروشنده ماهي نئون بهم پيشنهاد كرد.ميگفت دوسه تاشو بخرين.به نظرتون خوبه؟
    فایتر نر در صورتی که فضای کافی داشته باشه و دمای آبش هم مناسب باشه ماهی بسیار فعالیه

شما می تونید از گروه گورامی ها استفاده کنید
    بخاری و پمپ هوا دارید؟

صفحه 46 از 173 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646596146 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)