صفحه 44 از 173 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626394144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 431 به 440 از 1726
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری. طرقه.سهره.ماهی و..... اسلحه ماسک
    شماره عضویت
    8684
    من یه قسمت برای ماهی های زنده زا دارم میخوام گیاه بکارم به نظر شما از چه گیاها استفاده کنم و شن کف ندارم میخوام داخل گلدان بکارم به نظر شما شن بریزم یا داخل گلدان بکارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و آکواریوم
    شماره عضویت
    7876
    بستگی داره اگه می خواید هزینه کنید و زیبا تر بشه کل تانک رو بستر بریزید. اگه نمی خواید هزینه کنید تو گلدون کود و بستر بریزید و بکارید تو گلدون.
    اگه نور مناسب و co2 ندارید از گیاه های مقاومی مثل آنابیاس و کریپون و اکیندورس و .... می تونید بکارید.
    برای گیاه کاری هم بهتره اول یه کود بریزید بعد روش رو شن ریز بریزید بعد گیاه بکارید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10928
    با سلام حدود 2 هفنه است که 15 شاخه گیاه آکواریومی خریدم گذاشتم تو آکواریومم توی این گیاها 2 تا حلزون بود که گذاشتمشون تو پرورشگاه پیش بچه ماهیام. قبلا شنیده بودم که حلزون مانده غذا های کف رو میخوره و اون دوتا هم همین کار رو انجام میدن.
    نگرانیم از اونجا شروع شد که دیدم گوشه گوشه پرورشگام و روی برگ گیاهایی که تو پرورشگامه لکه های تخم به هم چسبیده است و 3تا هم حلزون خیلی ریز توشه.امکان داره این موضوع باعث بروز مشکل برام بشه؟ اصلا حلزون بدرد نخور هم داریم که به آکواریوم آسیب برسونه؟ و اگه هست از کجا بفهمم حلزون های من از کدوم نوع هستند؟
    ممنون

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط gwamir نمایش پست ها
    با سلام حدود 2 هفنه است که 15 شاخه گیاه آکواریومی خریدم گذاشتم تو آکواریومم توی این گیاها 2 تا حلزون بود که گذاشتمشون تو پرورشگاه پیش بچه ماهیام. قبلا شنیده بودم که حلزون مانده غذا های کف رو میخوره و اون دوتا هم همین کار رو انجام میدن.
    نگرانیم از اونجا شروع شد که دیدم گوشه گوشه پرورشگام و روی برگ گیاهایی که تو پرورشگامه لکه های تخم به هم چسبیده است و 3تا هم حلزون خیلی ریز توشه.امکان داره این موضوع باعث بروز مشکل برام بشه؟ اصلا حلزون بدرد نخور هم داریم که به آکواریوم آسیب برسونه؟ و اگه هست از کجا بفهمم حلزون های من از کدوم نوع هستند؟
    ممنون

عکس بزار از حلزون ها دوست عزیز اینجوری که نمیشه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    ممنون
    حلزون های آفت به هر شکلی به اکواریوم صدمه میزنن .. گیاهان رو از بین میبرند .. در صورت زیاد شدن شرایط شیمیایی اب رو هم بهم میریزند ..

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10928
    ممنون رفتم یه سری به نواب زدم حلزونهای مفید رو دیدم و یه سرچی هم تو اینترنت کردم فهمیدم آفت بودن از آکورایومم در آوردمشون.
    حالا یه سوال یک سری کرم ریز شیری رنگ به انداره نیم میلیمتر که به زور دیده میشن روی شیشه آکواریومم میخزن. کسی میدونه اونا چی هستن و آیا باید از بین ببرمشون یا نه اگر جواب مثبته چطوری؟انقدر ریزن که با دوربین گوشیم معلوم نمیشن وگرنه عکسش رو میگذاشتم. ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    Fishes - Budgerigar - Finch
    شماره عضویت
    11139
    ممنون رفتم یه سری به نواب زدم حلزونهای مفید رو دیدم و یه سرچی هم تو اینترنت کردم فهمیدم آفت بودن از آکورایومم در آوردمشون.
    حالا یه سوال یک سری کرم ریز شیری رنگ به انداره نیم میلیمتر که به زور دیده میشن روی شیشه آکواریومم میخزن. کسی میدونه اونا چی هستن و آیا باید از بین ببرمشون یا نه اگر جواب مثبته چطوری؟انقدر ریزن که با دوربین گوشیم معلوم نمیشن وگرنه عکسش رو میگذاشتم. ممنون
    سلام
    به احتمال خیلی زیاد کرم های سفید یا پلاناریا هستش که برای اینکه با ویژگیها و دلیل ایجاد این کرم ها و روش های درمانیش آشنا بشید لینک زیر رو خوب مطالع بفرمائید: http://www.parsipet.ir/thread624.html
    البته میتونید منتظر نظر سایر دوستان با تجربه تر هم بمونید.
    موفق و پیروز باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8977
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم!
    تمامی کوریدوراس هایی که تهیه می نمایم بعد از چند ماه تلف می شوند این ماهیان در آکواریوم های اختصاصی دیسکس، آنجل و گلدفیش قرار گرفته اند و از لحاظ تغذیه هم مشکلی ندارند. (در هر آکواریوم پنج عدد)
    ضمناً ماهیان شارک را می توان به عنوان ماهیان کفزی با ماهیان نامبرده نگهداری نمود یا خیر؟
    با تشکر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMAD REZA GHOBASHI نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم!
    تمامی کوریدوراس هایی که تهیه می نمایم بعد از چند ماه تلف می شوند این ماهیان در آکواریوم های اختصاصی دیسکس، آنجل و گلدفیش قرار گرفته اند و از لحاظ تغذیه هم مشکلی ندارند. (در هر آکواریوم پنج عدد)
    ضمناً ماهیان شارک را می توان به عنوان ماهیان کفزی با ماهیان نامبرده نگهداری نمود یا خیر؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز .. کوریدراس به دمایی بین 24 تا 27.5 علاقه داره .. پس به نوعی آب سرد میشه ..

یکی از تلفاتی که من زمانی که دیسکس نگه میداشتم همین کوریدوراس بود .. اما اطلاعی نداشتم که اب گرم باعثش میشه ..

حالا شما یه اطلاعاتی از تانکتون بدین بد نیست ..

شارک کلا کاهی تهاجمی به حساب میاد و چیزی جز دردسر توی تانک نیست..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8977
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .. کوریدراس به دمایی بین 24 تا 27.5 علاقه داره .. پس به نوعی آب سرد میشه ..

یکی از تلفاتی که من زمانی که دیسکس نگه میداشتم همین کوریدوراس بود .. اما اطلاعی نداشتم که اب گرم باعثش میشه ..

حالا شما یه اطلاعاتی از تانکتون بدین بد نیست ..

شارک کلا کاهی تهاجمی به حساب میاد و چیزی جز دردسر توی تانک نیست..
    با عرض سلام خدمت دوست عزیز!
    دمای تمامی آکواریوم های من بالای 30 درجه می باشند (سه تا آب شیرین و دو تا آب شور) و از نمک هم استفاده می نمایم با این حال شما کدام ماهیان کفزی را پیشنهاد می دهید.
    با تشکر

صفحه 44 از 173 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626394144 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)