صفحه 27 از 173 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454677127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 1726
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phantom نمایش پست ها
    سلام.من نزدیک یه ماه و نیمه که دو جفت گوپی گرفتم.همون اول هم که گرفتمشون باردار بودن ولی تاحالا زایمان نکردن!آیا شرایط خاصی روباید براشون فراهم کنم؟(مثلا دما و ...)
    دوست عزیز احتمالا زایمان کردن و شما ندیدی.شرایط تانکت چطوریه؟
    معمولا بتهرین دما برای زایمانش 28درجست.ولی من خودم 27میزارم.اگر استرس نداشته باشن معمولا هر20روز یا یک ماه یکبار زایمان میکنند.با توجه به سایزش .
    اگر لطف کنی عکس بذاری ممنون میشم.
    توی تانکت به جز گوپیی چیز دیگه ای هم داری که بتونه بچه های گوپی رو بخوره؟
    درضمن این تجربه ی شخصی منه که اگه به گوپی سه بار در روز غذا بدی خیلی بهتر رشد میکنه وزودتر بچه میده.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و همستر
    شماره عضویت
    10767
    دما یه مدتی به خاطر سفیدک بالا بود ولی الان 28.مطمئنم که زایمان نکرده چون شکمش همچنان بزرگه در ضمن دو تا پلاتی هم دارم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    دما یه مدتی به خاطر سفیدک بالا بود ولی الان 28.مطمئنم که زایمان نکرده چون شکمش همچنان بزرگه در ضمن دو تا پلاتی هم دارم.
    من وقتی ماهیهام زایمان میکنند تقریبا شکشمشون این شکلی میشه.اگر پلاتی دارید من میتونم با اطمینان بگم که زایمان کرده وپلاتی هاتون دخل بچه ها رو اوردن.من یه پلاتی بیتشر ندارم اما بچه ماهی دو هفته ای رو میخوره.
    اما اگر مطمئنید که زایمان نکرده یه راه پیشنهاد میکنم که احتمالا جواب بده من قبلا این کار رو کردم.دمای آب رو چند ساعت بالا ببرید وروی 30 بزارید وبعدا از یکی دو ساعت دما رو بیارید پایین اگر شرایط زایمان رو داشته باشه ولی تا الان زایمان نکرده ابن کار جواب میدهو معمولا یه روز نشده زایمان میکنه.اضافه کردن یه کم نمک به آبت هم بی تاثیر نیست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    درضمن من خودم وقتی میخوام از گوپی بچه بکشم فقط توی تانک از گوپی استفاده میکنم وهیچ ماهی دیگه ای رو نمیذارم اون تو بمونه.اولین بار سه تا ماده ویه نر.اینطوری حتی اگه بچه ها رو هم نگیری با توجه به پوشش تانکت بیشترشون زدنه میمونند وخیلی زود تعداد ماهیهات بالامیره و از اون به بعد باید به فکر جای زایمان ماهیت باشی چون وقتی زیادن بچه ها خورده میشن

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری. طرقه.سهره.ماهی و..... اسلحه ماسک
    شماره عضویت
    8684
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    درضمن من خودم وقتی میخوام از گوپی بچه بکشم فقط توی تانک از گوپی استفاده میکنم وهیچ ماهی دیگه ای رو نمیذارم اون تو بمونه.اولین بار سه تا ماده ویه نر.اینطوری حتی اگه بچه ها رو هم نگیری با توجه به پوشش تانکت بیشترشون زدنه میمونند وخیلی زود تعداد ماهیهات بالامیره و از اون به بعد باید به فکر جای زایمان ماهیت باشی چون وقتی زیادن بچه ها خورده میشن
    همیشه هم این طوری نیست که گوپی بچه های خودش رو بخوره گوپی وقتی که چند بار زایمان میکنه صاحب تجربه میشه و اینطوری هست که دیگه بچه های خودش رو نمیخوره البته پوش گیاهی هم خوبه حتا مصنوعی یا چمن مصنوعی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و همستر
    شماره عضویت
    10767
    بی زحمت میشه یه عکس از قبل و بعد زایمان گوپی بذارید؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    من الان عکس ندارم .ماهی هام هم تازه زایمان کردن وبقیش رو رد کردم رفت.
    اما میتونم برات توضیح بدم.ببین دوست عزیز وقتی احساس کردی سیاهی شکم ماهی به مخرجش نزدیک شده وشکم ماهی داره کشیده میشه وماهی بیشتر یه گوشه وای میسه یعنی میخواد زایمان کنه.معمولا آخر هر زایمان یه مقدارشکم ماهی سیاه میمونه مثلا ماهی های من مثلاین ماهی شما که دورش خط کشیدم میشن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2344 نمایش پست ها
    همیشه هم این طوری نیست که گوپی بچه های خودش رو بخوره گوپی وقتی که چند بار زایمان میکنه صاحب تجربه میشه و اینطوری هست که دیگه بچه های خودش رو نمیخوره البته پوش گیاهی هم خوبه حتا مصنوعی یا چمن مصنوعی
    بله دقیقا همینطوره معمولا بعد از چند بار دیگه بچه هاش رو نمیخوره ولی ماهی های دیگه اگه زیاد باشن وجا هم کم باشه میخورن.
    راجع به چمن مصنوعی من اصلا توصیه نمیکنم وتجربه ی خیلی بدی هم دارم .همیشه ماهی هام بهش میخوردن وزخمی میشدم ومیمردن بهترین کار همون پوشش گیاهی هست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و همستر
    شماره عضویت
    10767
    سلام . یه سوال اینا چی هستن؟؟؟؟؟
    چند وقت پیش کل سطوح داخل تانک حتی شیشه ها رو گرفتن.کل تانک رو با نمک شستم ماسه ها هم جوشوندم.از بین رفتن ولی دوباره دو سه تا روی شیشه زده چیکار کنم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام . یه سوال اینا چی هستن؟؟؟؟؟
    چند وقت پیش کل سطوح داخل تانک حتی شیشه ها رو گرفتن.کل تانک رو با نمک شستم ماسه ها هم جوشوندم.از بین رفتن ولی دوباره دو سه تا روی شیشه زده چیکار کنم؟

1.قارچ
    2.مدفوع ماهی که مشکل گوارشی داره
    3.موکوس و ترشحات بدن ماهی

هر یک از 3 مورد فوق میتونه باشه

صفحه 27 از 173 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454677127 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)